Ziedošā Nīderlande | Ziedu karaļvalsts

Ziedu parāde – katru gadu tā startē Nordveikā, lai izietu 40 km garu maršrutu pa galvenajām Ziemeļholandes un Dienvidholandes provinču pilsētiņu ielām un vakarā jau būt Hārlemā. Šo emocionālo, košo un apburošo skatu var tikai salīdzināt ar brazīliešu karnevālu. 2018. gada gājiena tēma – „Nīderlandes kultūra!”. Šāda parāde notiek tikai vienu dienu gadā, bet vēl krāšņāk tā izskatās nakts gaismās – visas ziedu platformas ir izgaismotas, katram muzikantam ir izgaismoti instrumenti, neaprakstāma burvība un pasakas atmosfēra, kuru nevar vārdiem aprakstīt! Tas vienu reizi mūžā ir jāizjūt katram pašam.

Nīderlandei piemīt pilnīgi cita aura, kas ir jūtama uzreiz, un vismaz mani, tikko kā pārkāpta Nīderlandes robeža, pārņem atvieglojuma sajūta un šķiet, ka iegūstu milzīgu pozitīvās enerģijas lādiņu.

Starp citu, 2013. gadā Nīderlande tika atzīta kā ceturtā laimīgākā valsts pasaulē.

Tā kā šis brauciens ir veltīts emocijām un dabai, tad neiedziļināsimies lielpilsētu kņadā, bet izbaudīsim pavisam citādu Nīderlandi – pasaku, ziedu un ūdens ieskautu!


CENĀ IEKĻAUTS:

 • Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā)
 • Grupas vadītāja-gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā)
 • Izmitināšana tūrisma klases viesnīcās 5 naktis (izmitināšana divvietīgā numurā) ar brokastīm
 • Ekskursija Githornā
 • Brauciens uz Alsmeras ziedu tirgu
 • Brauciens uz Keukenhofas ziedu parku
 • Šprēvaldes apmeklējums

PAPILDUS PAKALPOJUMI: 

 • Izbraukuma ekskursija „Nīderlandes garša” un Markena sala - 25 €

 • Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 120 €

 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā 

 • Apdrošināšana


Biļešu cenas:

 • Keukenhofas parks – 19 €
 • Laivu brauciens Githornā – 25 €
 • Alsmēras ziedu izsoļu nams – 7 €
 • Šprēvaldes kanāli un muzeja apmeklējums – 25 €
*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Pilsētas nodoklis (City tax) - 3,2 € (tiek samaksāts viesnīcā pēc reģistrēšanās)
 • Personīgie tēriņiINFORMĀCIJA:

- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres -laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora  

1. DIENA

5:15 izbraukšana no Rīgas.
Pārbrauciens caur Latviju, Lietuvu, Poliju. Pusdienu pārtraukums Polijā.
Nakts tranzītviesnīcā Polijā, Šlubices apkaimē.

2. DIENA

Brokastis.
Brauciens cauri Vācijai.
Pēcpusdienā piedāvājam doties uz mazpazīstamo, bet neparasti skaisto Githornu mēdz dēvēt arī par Nīderlandes Venēciju, jo šajā pilsētiņā gandrīz nav ielu – tikai kanāli, bet ērtākais pārvietošanās veids ir braukšana ar laivu. Turklāt, ja meklējat klusumu un mieru, šī zaļā, pastkartei līdzīgā vieta būs īstā. Senatnīgas mājas ar salmu jumtiem, iekopti dārzi un klusums, jo mašīnu tikpat kā nav - tā ir Githornas vizītkarte. Skaļākais, ko tur dzirdēsiet, būs pīles vai kāda cita ūdensputna kliedziens. Te arī varēsiet iejusties īsta Githornas iedzzīvotāja lomā, braucot ar laivu pa kanāliem un ezeru.
Nakts viesnīcā Nīderlandē.3. DIENA

Brokastis.
Izbraukuma ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu)„Nīderlandes garša”.
Dosimies uz kādu no slavenajām nīderlandiešu mājsaimniecībām, kur varēsiet iepazīt siera ražošanu un paskatīties, kā top koka tupeles (klompes)! Protams, sieru varēs arī nodegustēt un iegādāties!
Dienas turpinājumā – ekskursija uz Markena salu, kas ir sena zvejnieku pilsētiņa, kur liekas, ka laiks ir apstājies. Šeit jūs jutīsieties kā pasaku zemē – mazi namiņi, īpatnēja arhitektūra, nelieli pagalmi, tiltiņi, jūras piekrastes promenāde, un, protams, slavenākā Holandes delikatese – siļķe, ko pasniedz sagrieztu ar sīpoliem un marinētiem gurķiem.
Un turpinājumā iepazīsim arī slaveno holandiešu porcelāna pilsētu Delftu! Tā ir gracioza pilsēta, kur dzimis slavenais māklsinieks Vermers, kur radies zili baltais porcelāns, kas kļuvis par vienu no Holandes simboliem, Delftas baznīcā ir apglabāti arī Nīderlandes karaļi. Pastaigāsim pa šo skaisto pilsētu, izjutīsim viduslaiku elpu!
Nakts viesnīcā Nīderlandē.

4. DIENA

Brokastis.
Piedāvājam arī iespēju apmeklēt ziedu tirgu Alsmerā, kur varēsiet iegādāties kvalitatīvus ziedu sīpolus, stādus, sēklas un visu, kas saistīts ar puķkopību tieši no ražotāja!
Keukenhofas ziedu parka apmeklējums – tas ir pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs, kur 32 ha lielā platībā zied tulpes, hiacintes, narcises un simtiem citu ziedu. Brīnišķīgajā Keukenhofas parkā jūs varat apskatīt gan visas skaistākās Holandes sīpolpuķes vienkopus, gan arī smelties idejas kompozīciju veidošanai, krāsu gammu salikšanu.1949. g. senajā pils virtuves dārza teritorijā tika radīta ziedu paradīze, kur dabas un cilvēka radītā harmonijā var nokļūt puķu pasakā. Muzikālu noskaņu rada senās leijerkastes, kuras brīnišķīgi iederas dārza atmosfērā. Tas ir visapburošākais ziedu parks Holandē.
Brauciens uz Vāciju.
Nakts viesnīcā Magdeburgas apkaimē.

5. DIENA

Brokastis.
Šprēvaldes apmeklējums - pilsētiņa biosfēras rezervātā, kur cauri tek simtiem kanālu. Jūs brauksiet braucienā ar laivu pa kanāliem ar pieturām pie Sorbu Brīvdabas muzeja un peldošajiem veikaliņiem. Šis dabas parks ir iekļauts UNESKO mantojuma sarakstā. Burvīgas dabas ainavas, neskaitāmi ūdens kanāli uz Jums atstās neaizmirstamu iespaidu.
Nakts viesnīcā, Polijā, Koņinas apkaimē.

6. DIENA

Brokastis.
Brauciens cauri Polijai, Lietuvai.
Vakarā atgriešanās mājās.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
23.04.2020
-
28.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€279
Tūres ilgums

6 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Turgeņeva iela pretī Zinātņu Akademijas

Izbraukšana: 05:15
Atgriešanās: Vēlu vakarā