Verona | Slēpošanas kūrorts

CENĀ IEKĻAUTS:
Avio lidojums Rīga-Verona-Rīga (katru sestdienu, a/k AirBaltic)
Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā / apartamentos 
Nododāmā bagāža līdz 20 kg
Rokas bagāža līdz 8 kg 
Bagāža ar slepošanas ekipējumu (nepieciešams pieteikt iepriekš)
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta

*Visas cenas norādītas - sākot no.

PIEEJAMIE KŪRORTI:
Val di Fassa
Val Gardena
Kronplaca
Dolomiti di Brenta
Livinjo-Valtellina
Bormio-Valtellina 
Alpečimbra

*Slēpošanas iespēju piedāvājumus pieprasiet mūsu konsultantiem.

Val di Fassa
Fasas ieleja (Val di Fassa) ir viens no populārākajiem kalnu slēpošanas reģioniem Itālijā, jo piemērots slēpotājiem, kas vēlas slēpot dažādās trasēs un bieži tās mainīt. Val di Fassas ielejas kūrorti: Kampitello, Kanaceji, Alba di Kanaceji, Vigo di Fassa, Pocca di Fassa.

Reģionā labi jutīsies ģimenes ar bērniem, gados jaunu cilvēku kompānijas, kā arī slēpotāji ar dažādu sagatavotību kalnu slēpošanā. Pateicoties milzīgajam sniega lielgabalu skaitam, kalnu nogāzēs var slēpot pat ne pārāk sniegotā ziemā. Pakalpojumu cenas reģionā nav augstas, bet slēpošanas iespējas – plašas – reģiona trases apkalpo aptuveni 80 moderni pacēlāji.

Val di Fassa ir viena no četrām slēpošanas zonām, kas veido ļoti populāro Sella Ronda slēpošanas "ringu”. Iegādājoties vienoto ski-pass, Val di Fassas ielejas viesiem paveras iespēja izslēpoties 12 kūrortu trasēs – ieskaitot to kūrortu, kas ietilpst Dolomiti Superski slēpošanas apgabalā.

Reģiona viesnīcas: 55 · Reģions: Trentino ·  Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 121 km ("zilās"-23 km, "sarkanās"- 89 km, "melnās"-9 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-2, krēslu-31, bugeļu tipa-36, funikulieri-7 · Distanču slēpošanas trases: 60 km · Snovparki: 5 · Web-kameras


  Insbruka    Venēcija    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    200 km 170 km 190 km 260 km

Val Gardena
Brīnišķīgi skaistā Val Gardenas ieleja ir viens no labākajiem Itālijas kalnu slēpošanas reģioniem. Noteikti jāpiemin viena svarīga Val Gardenas kalnu slēpošanas reģiona trašu īpatnība – daudzas no tām ved tieši uz kūrortpilsētiņām (proti, iespējama slēpošana "līdz durvīm”). Val Gardenas ielejā atrodas trīs kalnu slēpošanas kūrorti ar labi attīstītu infrastruktūru un dzīvespriecīgu gaisotni: Ortizeji (Ortizei/St.Ulrich), Santakristina (Santa Cristina) un Selva Gardena (Selva Gardena/Wolkenstein). 

Jāpiezīmē arī, ka katrā ielejas kūrortā ir kalnu slēpošanas skolas, t.s. slēpošanas bērnudārzi un klubi ar speciālām apmācības programmām. Tāpat reģionā ir 3 snovparki ar half-pipe rampām un borderkrosa trasēm. Vēl ierīkotas distanču slēpošanas trases 98 km kopgarumā, kā arī kamaniņu trase 7 km garumā. Starp ielejas kūrortpilsētiņām kursē Ski Bus (Val Gardenas ielejā autobusa pakalpojumi nav iekļauti ski-pass kartes cenā, tie ir par maksu).

Reģiona viesnīcas: 31 · Reģions: Dienvidtirole · Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 175 km ("zilās"-50 km, "sarkanās"- 100 km, "melnās"- 25 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-7, krēslu-43, bugeļu tipa-30, funikulieri -2 ·  Distanču slēpošanas trases: 40 км · Snovparki: 1 · Web-kameras


  Insbruka    Venēcija    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    130 km 210 km 180 km 270 km

Kronplaca
Kronplacas reģions (itāļu val. – Plan de Corones; nosaukums vācu val. – Kronplatz) atrodas Dienvidtirolē un iekļauj sevī vairākas ielejas, kas koncentrētas ap tāda paša nosaukuma kalnu masīvu. Par savu nosaukumu Kronplaca var pateikties kādam nozīmīgam notikumam – tieši uz šī kalna plakanās un plašās virsotnes, kas ir apkaimē valdošā, notikusi šī reģiona valdnieces, skaistās un neuzvaramās ladīnu princeses Dolasilas kronēšana. 

Kopumā reģiona ielejās (Val Pusteria – tās lejas daļā; Valle Aurina; Valle D`Anterselva; Valle di Casies), augstumā no 786 m līdz 1650 m atrodas 13 ciemi, kas ir ziemas atpūtas un kalnu slēpošanas kūrorti. Lielākie un atpūtniekiem un slēpotājiem interesantākie ir: Bruniko (Brunico jeb Bruneck), Riskone (Riscone) un Sanvidžilio (San Vigilio).

Bruniko (itāļu val. – Brunico; nosaukums vācu val. – Bruneck) atrodas 838 m augstumā – šī senā pilsētiņa ir lielākā apdzīvotā vieta Kronplacas reģionā. Pilsētiņa dibināta blakus klosterim un tāda paša nosaukuma pilij 1256. gadā, un kopš tā laika ir galvenais Val Pusteria ielejas kultūras, reliģijas un administratīvais centrs. Patlaban Bruniko ir ceturtā lielākā Dienvidtiroles pilsēta ar 15 000 iedzīvotāju. Tiesa, ziemas sezonā iedzīvotāju skaits, pateicoties daudzajiem tūristiem, ievērojami pieaug. Tūristi ierodas uz biatlona sacensībām vai vienkārši baudīt kalnu slēpošanas priekus. Bruniko vecpilsētā ir vairākas kolorītas ielas ar viduslaiku apbūvi, kur iekārtoti restorāni un bāri, veikali. Tomēr visā visumā pilsētas dzīvi raksturo moderns saturs un lietišķāka gaisotne nekā citās Kronplacas reģiona apdzīvotajās vietās.

Riskone (itāļu val. – Riscone; nosaukums vācu val. – Reischach) – ciems, no kura var tiešā ceļā nokļūt Kronplacas virsotnē. Tā kā ziemas sezonā Riskonē katru dienu ierodas liels skaits tūristu, vietējā vara un biznesmeņi esošajam pacēlējam nolēma izveidot „dublieri”. Respektīvi, tagad Riskonē ir divi ietilpīgi kabīnes tipa pacēlāji – "Kronplatz 1” (№ 100) un "Kronplatz 2000” (№ 102), kuri kalnu slēpotājus un snovbordistus ļoti ātri nogādā 2275 m augstumā. Trešais pacēlājs apkalpo apmācību/treniņu nogāzes, kuras atrodas pie pašas Kronplacas kalnu pakājes. Vakarā, kad lielākais skaits slēpotāju ar pacēlājiem atgriežas lejup, Riskonē sākas īstā apres-ski dzīve un trokšņainas ballītes. Turklāt Riskonē ir visai daudz, ko darīt: pie sevis aicina 2 slidotavas, kamaniņu braukšanas trase un jauns un plašs Aqua-Wellness centrs "Cron4" (www.cron4.it). Tiešā ceļā uz Kronplacas virsotni var nokļūt no Riskones kūrorta – ar vienu no kabīņu tipa pacēlājiem. Tāpat var uzbraukt ar pacēlāju № 301/302, kura apakšējā stacija atrodas starp kūrortiem Valdaora (nosaukums vācu val. – Olang) un Sorafurcia (nosaukums vācu val. – Geiselsberg). 

Valdaoras ciemats arī ietilpst Kronplacas kalnu slēpošanas zonā, un autobusu satiksme to savieno ar Antholcas – Anterselvas kalnu slēpošanas trasēm un biatlona stadionu.

Snovborda fanu priekam reģionā ierīkots moderns snovparks "Plan de Corones" (Snow park/fun park; Kicker (Jump/Ramp); Rails/Slides; Boxes; Corner/Hip; Beginner/Easy Line; Chill Area). Iegādājoties vienoto Dolomiti-Super-Ski ski-pass karti, Kronplacas kūrortu viesiem paveras iespēja slēpot 12 kūrortos, kuri ietilpst Dolomiti-Super-Ski kalnu slēpošanas reģionā. Turklāt vien 20 km no Kronplacas atrodas Alta Badia slēpošanas kūrorts, no kura iespējams nokļūt Sella Ronda kalnu slēpošanas areāla trasēs.

Reģiona viesnīcas: 12
· Reģions: Dienvidtirole · Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 105 km ("zilās"-51 км, "sarkanās"- 27 km, "melnās"- 27 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-19, krēslu-6, bugeļu tipa-5 · Distanču slēpošanas trases: 110 км · Snovparki: 1 · Web-kameras

  Insbruka    Venēcija    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    105 km 205 km 225 km 300 km

Dolomiti di Brenta
Dolomiti di Brenta ir kalnu masīvs Dolomītu Alpu rietumu daļā, Trentīno reģionā, un vienlaikus arī ļoti populārs kalnu slēpošanas apgabals – pievilcīgs ar iespēju daudzveidību kalnu slēpošanas jomā un savu kūrortu moderno infrastruktūru. Jaunatnes vidū, kas bieži vien labprātāk izvēlas snovošanu, popularitāti iemantojušas kalnu nogāzes, kurās 1998. gadā notika Pasaules čempionāts snovbordā. 

Visās Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas zonās izmantojama vienota ski-pass karte (abonements) – Superskirama, tā ir spēkā Madonna di Campiglio, Pinzolo (Val Rendenas ieleja), Val di Sole, Passo Tonale, Peio un Monte Bondone kūrortos. Šī ski-pass karte ļauj slēpotājiem izbaudīt ziemas priekus skaistākajās Trentīno apgabala vietās Dolomītu Alpu rietumos. 

Slēpošanas sezonas ilgums un spožās saules klātbūtne izskaidrojama ar to, ka slēpošanas zonas atrodas kalnu nogāzēs augstumā no 2000 m līdz 3000 m. Turklāt speciālā tehnika "uztur un papildina” lielisku sniega segu interesantākajās kalnu slēpošanas trasēs 240 km garumā (kopējais slēpošanas reģiona trašu garums ir 340 km). Melno trašu slēpošanas apgabalā nav ļoti daudz, taču komfortablai slēpošanai labi sagatavotās vidējās grūtības (sarkanās) un vieglākās zilās trases sniedz plašas iespējas „atpūtas režīma slēpotājiem”. Platās nogāzes dāvā iespēju veikt vidējas sarežģītības nobraucienus arī ārpus iezīmētajām trasēm.

Reģiona viesnīcas: 35
· Reģions: Trentino ·  Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 150 km ("zilās"-60 km, "sarkanās"- 89 km, "melnās"-22 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-4, krēslu-20, funikulieri-2 · Distanču slēpošanas trases: 50 km · Snovparki: 4 · Web-kameras

  Insbruka    Milāna    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    220 km 225 km 160 km 175 km

Livinjo-Valtellina
Livinjo ir divi galvenie slēpošanas rajoni, abi – Mottolino (Mottolino) un Karosello (Carosello) – dabas radīti. Tos savieno bezmaksas Ski Bus satiksme. Karosello zonā ērts funikulieris nogādās slēpotājus 2792 m augstumā. Tur sākas sarkanās trases ar pietiekami interesantu reljefu, taču ne ļoti sarežģītas. No pilsētiņas Karosello virzienā iet arī daudzi bugeļtipa pacēlāji, kuri apkalpo zilās trases. Savukārt Mottolino slēpošanas rajona virzienā – uz 2349 m augstumu – kursē jaudīga telekabīne. Pieredzējuši un prasmīgi slēpotāji kartē atradīs vairākas melnās trases, taču tās ir lēzenas. Var slēpot arī ārpus nospraustajām trasēm, taču tad, iespējams, būs vajadzīgs gids, bet tas nav lēts pakalpojums. Pietiekami interesantas sarkanās trases ierīkotas no Karosello lejup uz Federiju (Federia) – tās patiks slēpotājiem ar zināmu pieredzi un stāžu. Kalnu slēpotājiem ar vidējām prasmēm slēpošanai būs piemērots praktiski viss Livinjo ielejas apgabals, tomēr garā nobrauciena trase, kura atrodas zemāk par Mottolino, tiek uzskatīta par vislabāko. 

Kūrorts ir daļa no Alta Valtellina kalnu slēpošanas reģiona un ietilpst Alta Valtellina Lift Pass sistēmā, kas dod iespēju slēpot Livinjo, Santakaterinas un Sankolombano kūrortu nogāzēs.

Livinjo atrodas Wellness centrs "Aquagranda Livigno Wellness”, kurš iemantojis popularitāti ar savu "melno pērli” – baseinu, kas stilizēts melnā krāsā. Apmeklētāju labsajūtai centrā ir vairāki baseini, sauna, tvaika pirtis, džakuzi; tiek piedāvāts arī SPA procedūru komplekss.

Livinjo pat mūsdienās zināmā mērā izskatās kā liels lauku ciems – bruģētas ieliņas, koka guļbūves un chalet tipa celtnes, vienkārša izturēšanās saskarsmē. Ir ļoti daudz vietu, kur par smiekla naudu var notiesāt milzīgu picu vai izdzert šeit izslavēto „Bombardino” kokteili (karsta brendija un olu liķiera sajaukums ar uzputotu saldo krējumu). Bet Duty Free veikali, kuru pilsētiņā ir vairāk par diviem simtiem (tajos, kā smejies, varbūt strādā bijušie kontrabandisti), apgādā interesentus ar konjaku, smaržām un cigaretēm.

Reģiona viesnīcas: 23
· Reģions: Lombardija ·  Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 115 km ("zilās"-30 km, "sarkanās"- 65 km, "melnās"-20 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-2, krēslu-7, bugeļu tipa-18 · Distanču slēpošanas trases: 40 km · Snovparki: 2 · Web-kameras


  Insbruka    Milāna    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    180 km 270 km 250 km 190 km

Bormio-Valtellina
Bormio (Bormio), kas atrodas 1225 m virs jūras līmeņa, ir viens no prestižākajiem Alpu kūrortiem, kurā tiek rīkotas visaugstākā līmeņa kalnu slēpošanas sacensības. Kūrorts ir visvairāk piemērots tiem slēpotājiem, kam patīk gari un interesanti nobraucieni. Nogāžu sagatavošana slēpošanai kūrortā atbilst visaugstākajam līmenim un prasībām, bet lielākā daļa trašu ir vidējas grūtības pakāpes. Tiesa ir arī tādas, kas ieteicamas tikai pieredzējušiem kalnu slēpotājiem. Asu izjūtu cienītāji ar trošu pacēlāju var nokļūt Bormio sistēmas pašā sirdī – Cima Bianca smailē (3017 m), no kuras paveras neaizmirstams skats uz visu Valtellinas kalnu sistēmu.

Nobraucienu trases, kas sākas Cimino kalnā – Valbella un Betulle – ir ieteicamas tikai pieredzējušiem un prasmīgiem slēpotājiem. Tie, kuriem vēl nav pietiekoši lielas pieredzes un attiecīgu prasmju, var lieliski pavadīt laiku San Ambrogio un Ermellini kalnu nogāzēs, jo īpaši tāpēc, ka arī tajās ir visai pieklājīga augstumu starpība – 1800 m. Un vēl jau var nobraukt arī pa slaveno Stevio trasi, kurā leģendārais Alberto Tomba izcīnīja savu pirmo Pasaules kausu. 

Bormio kūrorts ir daļa no Alta Valtellina kalnu slēpošanas reģiona un ietilpst Alta Valtellina Lift Pass sistēmā, kas dod iespēju slēpot Livinjo, Santakaterinas un Sankolombano kūrortu nogāzēs.

Bormio ir īsts, tradicionāls itāļu kūrorts ar tam raksturīgu promenādi vakara pastaigām (kā parasts, pilsētas centrālajās ielās, kur daudz veikalu, kafejnīcu, bāru, restorānu). Pavisam pilsētā ir 17 restorāni, 35 bāri, naktsklubs. Tāpat ir liels sporta centrs, segtā slidotava, baseins. Arī divi Wellness centri ar termālajiem ūdeņiem. Un viena no Itālijā labākajām kalnu slēpošanas skolām. Bormio pilsētā netrūkst ievērojamu kultūrvēsturisku apskates objektu, t.sk. 12. gs. celtā St. Vitale katedrāle, 15. celtais Alberti tornis (Torre degli Alberti), 16.-17. gs. celtais tornis ar pulksteni, 17-18. gs. celtais Palazzo De Simoni nams, kurā ierīkots pilsētas muzejs ar bagātu mākslas, sadzīves un etnogrāfijas priekšmetu kolekciju, senatnīgās „Bagni Vecchi” termas u.c. objekti.

Reģiona viesnīcas: 22
· Reģions: Lombardija ·  Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 115 km ("zilās"-28 km, "sarkanās"- 70 km, "melnās"-17 km) · Pacēlāji: kabīņu tipa-1, krēslu-6, bugeļu tipa-14, funikulieri-1 · Distanču slēpošanas trases: 56 km · Snovparki: 1 · Web-kameras


  Insbruka    Milāna    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    195 km 235 km 210 km 155 km

Alpečimbra
Alpečimbra ir kalnu slēpošanas reģions (kūrorti: Folgaria, Lavarone, Lucerna) Itālijas ziemeļaustrumos, Trentīno reģionā. Gleznainie Dolomītu Alpi ar savu skaistumu sajūsmina visu vecumu ceļotājus. Reģionam ir liela priekšrocība attiecībā uz apmešanos – tūristi var izvēlēties savu tūrisma mītni jebkurā no slēpošanas zonām. Alpesimbras kalnu slēpošanas kūrorts ir iemantojis ļoti lielu popularitāti frīraideru vidū, jo ir vienīgais rajons, kurā nepastāv kalnu nobrukumu un lavīnu briesmas. Kūrorta rajonā ir visu sarežģītības pakāpju kalnu slēpošanas trases (kopumā 100 km garumā), tāpat 2 snovparki, kā arī kalnu slēpošanas skolas. 

Ja neskaitām paša kūrorta trases, tad viesi var iegādāties ski-pass karti arī uz otru lielāko Itālijas Alpu apvienoto kalnu slēpošanas zonu – Skirama. Vienotā ski-pass karte darbojas 8 Trentīno reģiona kalnu slēpošanas kūrortos (Аndalo – Faija della Paganella, Madonna di Kampiljo, Marilēva – Folgarida, Montebondone, Pasotonāle – Ponte di Lenjo, Peijo, Pincolo, Folgarija – Lavarone).

Reģiona viesnīcas: 9
· Reģions: Trentino ·  Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 101 km ("zilās"-56 km, "sarkanās"- 37 km, "melnās"-8 km) · Pacēlāji: krēslu-23, bugeļu tipa-8 · Distanču slēpošanas trases: 85 km · Snovparki: 2 · Web-kameras

  Insbruka    Venēcija    Verona    Bergamo
Attālums no lidostām līdz reģionam    206 km 133 km 88 km 178 km

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Organizē tūroperators Tez Tour
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Itālija - kalnu slēpotāju un snovbordistu “Meka”. Tieši Apenīnu pussalā ir skaistākie Eiropas kalni - Dolomītu Alpi un Eiropā garākais savienoto slēpošanas trašu areāls - Sella Ronda. Trases - lieliski aprīkotas, serviss viesnīcās - ļoti augsts, kūrortos apres-ski - jautrs un kultūras programma - bagātīga!


LIDOJUMA LAIKI: 
BT-625  AIR BALTIC 
RIGA (RIX) (LATVIA, RIG) - VERONA (VRN) (ITALY, VERONA CITY) 
12:30 - 14:10

BT-626 AIR BALTIC 
VERONA (VRN) (ITALY, VERONA CITY) - RIGA (RIX) (LATVIA, RIGA)
14:50 - 18:30


Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
29.12.2018
-
05.01.2019
Vietu nav
-
-
05.01.2019
-
12.01.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€590
12.01.2019
-
19.01.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€691
19.01.2019
-
26.01.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€716
26.01.2019
-
02.02.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€681
02.02.2019
-
09.02.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€711
09.02.2019
-
16.02.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€601
16.02.2019
-
23.02.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€685
23.02.2019
-
02.03.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€770
02.03.2019
-
09.03.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€740
09.03.2019
-
16.03.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€946
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIGA (RIX) - VERONA (VRN) 12:30 - 14:10
Atgriešanās: VERONA (VRN) - RIGA (RIX) 14:50 - 18:30