Vācija Šveice DĀVANĀ 2 ekskursijas

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodās)
- Izmitināšana tranzīta viesnīcās 2 naktis, divvietīga izmitināšana ar brokastīm
- Izmitināšana 3* viesnīcā Vācijā 3 naktis, divvietīga izmitināšana ar brokastīm
- Tūristu nodoklis Vācijā
- Ekskursija Nirnbergā
- Ekskursija Štutgartē
- Austiņas ērtākai ekskursiju klausīšanai (pērkot ekskursijas jeb ekskursiju paketi)

EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas, austiņas iekļ.):
Ekskursija Bernē
Ekskursija Interlakenā
Ekskursija Cīrihē
Ekskursija Lucernā
PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Papildus sēdvieta autobusā
PAPILDUS IZMAKSAS:
Iebraukšanas nodevas par Eiropas ceļiem
Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
Medicīniskā apdrošināšana
BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsona pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatoraGER-SUI-VRK-Travel.png

1. DIENA

05.30 - 06.00 Izbraukšana no Rīgas.
Tranzīts Latvijas, Lietuvas un Polijas teritorijā.
Izmitināšana viesnīcā Polijā ap 20.00. Atpūta.
Nakts viesnīcā.
2. DIENA
Brokastis.
Ap plkst.8.00 izbraukšana uz Vāciju
Ap plkst 16.00 ierašanās Nirnbergā
Ekskursija Nirnbergā (ilgums 2–2,5 stundas).

Nirnberga – pati „vāciskā” pilsēta no visām Vācijā.
Viduslaiku Nirnberga– imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem .Lieliski saglabāti un ar mīlestību restaurēti skulptūras , arhitektūras un glezniecības pieminekļi – liecinieki bijušam Nirnbergas cēlumam. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta. Eiropas rotaļlietu, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu galvaspilsēta.

Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt virkni dažādu vēcpilsetas apskates objektus. v. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielas muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera mājas siltos vasaras vakaros satiekas dzīves baudītāji. Tieši tas padara Nīrnbergu par pievilcīgu: jaunā un vecā, mūsdienīgā un vēsturiskā harmoniskā līdzāspastāvēšana. Nirnbergā Jūs gaidā vairāki pārsteigumi.

Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā, netālu no Šveices robežas.
Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā. Izmitināšana, atpūta.
Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis.
Ap plkst.9.00 došanās uz Cīrihi.

Pa ceļam izbaudīsim Reinas ūdenskrituma skaistumu –galvenais „ūdens” apskates objekts Šveicē. Reinas ūdenskritums – vieta, kur vienmēr var sadzirdēt patīkamo ūdens troksni un ieraudzīt vissīkākos ūdens pilienus un desmitiem mazās varavīksnes. Ar platumu 150 metri un augstumu 23 metri, Reinas ūdenskritums ar lepnumu tiek dēvēts par vislielāko Eiropā.
Ja ir vēlēšanās izbaudīt ūdenskrituma skaistumu tuvāk – ir iespēja ar kuģīti (par papildus samaksu) aizbraukt līdz klinšainam izcilnim un nokļūt pašā ūdenskrituma centrā.

Pārbraukšana uz Cīrihi, ekskursija.

Cīrihe – pilsēta ar augstu dzīves kvalitāti. Tā ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajam ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām.
Pilsēta mājīgi izvietota starp diviem kalniem, to šķērso Limmates upe un no abām pusēm vēras skats uz Cīrihess ezeru.
Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīties ar galvenajiem apskates objektiem: senā krastmala Limmatquai, slavenās Marka Šagāļa vitrāžas, komerciālais un universitātes rajons.
Gar Hohenstrasse atvērās brīnišķīgs skats uz Alpiem un Cīrihes ezeru. Jums parādīs Rapperswil - „Rožu Pilsēta” ar saviem unikālajiem apskates objektiem: rožu dārzi, viduslaiku pils, Lindenhof parks un vecpilsētu.
Ekskursija Lucernā.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Ap plkst.20.00 Atgriešanās viesnīcā .
Nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis.
Brīva diena vai ekskursijas brauciens Berne-Interlakena (par papildus samaksu).
Ap plkst.9.00 došanās uz ekskursiju Bernē.
Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām Visduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti. Pa ceļam apstašanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle). Trimellbahas ūdenskritums– ūdenskritums augstumā 150 metri, sastāv no desmitiem kaskādēm, kuras izvietotas pašā kalnā. Tas ir veinīgais ūdenskritums Eiropā, kurā var ieiet (par papildus samaksu) ar lifta un apgaismoto tuneļu palīdzību, kas uzbūvētas 1913. gadā.
Trimellbahas ūdenskritums ir atvērts no aprīla līdz oktobrīm, citā periodā ir Lauterbrunnen reģiona apmeklējums/
Ekskursija Interlakenā. Pēc Mendelsona vārdiem: "Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..." Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā cēlies arī nosaukums, kas nozīmē "starpezeru". - Ūdens ar kristāli dzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu Tev būs iespēja skatīt savām acīm.
Ap plkst.20.00 atgriešanās viesnīcā
 Nakts viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana
Ap plkst. 8.00 izbraukšana uz Štutgarti.
Ap plkst. 10.00 pilsētas ekskursija (ilgums 2–2,5 stundas)

Štutgarte – kontrastu pilsēta, kur mūsdienīga arhitektūra harmoniski sadzīvo blakus vēsturiskām celtnēm. Pirmais apskates objekts – Centrālstacija, kas celta ХХ gs. sākumā, kas izskatās kā milzīgs kupols ar torni no sarkanā ķieģeļa un ar „Mersedes” zvaigzni pašā virsotnē.
Pastaigājoties pa Keningštrases ielu, Tev būs iespēja nonākt Pils laukumā – Schlossplatz, kur atrodas klasicisma laikmeta ēkas un Jaunā pils. Jaunā pils tiek uzskatīta par pēdējo lielo baroka stila ēku Vācijā. Celtniecības iniciators bija hercogs Karl Eugen von Württemberg, kurš gribēja izveidot no Štutgartes otro Versaļu.

Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā.
Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
6. DIENA
Brokastis.
Ap 09.00 izbraukšana uz Rīgu.
Tranzīts Polijas, Lietuvas un Latvijas teritorijā.
Ierašanās Rīgā vakarā ap plkst. 20.00.


Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
11.04.2020
-
16.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€249
02.05.2020
-
07.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€249
27.06.2020
-
02.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€249
Ekskursiju pakete

4 ekskursijas - €70

Tūres ilgums

6 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Turgeņeva ielā pretī Zinātņu Akademijas