Traķi un Viļņa Ziemassvētku noskaņāsCENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens komfortablā autobusā
Gida-grupas vadītāja pakalpojumi


PAPILDUS IZDEVUMI:

Ieejas biļete Traķu ezerpilī ar vietējo gidu- 8.50 EUR, pieaugušajiem, skolēniem, studentiem, 4.50 EUR- pensionāriem
Apsktes ekskursija Viļņā- 6 EUR
Apdrosināšanas polise
Personīgie tēriņi

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 24.07.2019 pieejamās informācija.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Organizē tūroperators Nikos Travel
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
07:00 izbraukšana no Rīgas.

Traķi atrodas ļoti skaistā apvidū, ezeru ielokā. Ievērojamākā vieta pilsētā ir slavenā Traķu pils, kas atrodas uz salas Galves ezera vidū. Jāatzīmē, kas tā ir vienīgā pils Austrumeiropā, kas atrodas uz salas. Traķu pils ir viena no lielākajām viduslaiku aizsargbūvēm Lietuvā. Ierašanās Viļņā. Apskates ekskursija pa pilsētu, pastaiga pa Vecpilsētu: katoļu baznīcas un katedrāles, viduslaiku torņi, pilsētas galvenie laukumi.
Brīvais laiks.
Jūs ieraudzīsiet pilsētu neatkārtojamā, brīnišķīgā un krāšņā svētku rotā. Jūs gaida tirdziņi, kur var iegādāties suvenīrus un nobaudīt dažādus gardumus.

Svētku laikā Viļņā valdīs īpaša svētku noskaņa. Viļņas katedrāles laukumā mirdzēs Ziemassvētku egle, kas būs izpušķota ar daudzām lampiņām, Ziemassvētku rotājumiem un rotaļlietām, to visu papildinās dažādas Ziemassvētku melodijas. Katedrāles laukumā būs arī amatnieku tirdziņš, kur apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādus no māla un stikla veidotus darbus, rotasslietas, īpaši pagatavotus gardumus un dažādas amatnieku veidotas dāvaniņas.
Svētku laikā Viļņas apmeklētājiem būs iespēja izbraukt ar Ziemassvētku vilcienu un sajust īsto svētku sajūtu.Jūs izjūtiet Ziemassvētku atmosfēru, sasildīsieties kādā no vecpilsētās kafejnīcām, nobaudīsiet Ziemassvētku maltīti un iedzeriet karstvīna glāzi.

Vakarā izbraukšana uz Rīgu!
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288