Tartu Ziemassvētku noskaņās


Ziemassvētku pilsēta Tartu piedāvā svētku spožumu un skaistus mirkļus ikvienam: baudi Ziemassvētku gaisotni omulīgās izrotātās baznīcās un interesantās darbnīcās. Apmeklē pilsētas centrālo laukumu, kur greznojas pilsētas lielākā egle, skan pazīstamas dziesmas un valda gadatirgus rosība. Nāc un izbaudi tradīciju burvību!CENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens komfortablā autobusā
Gida-grupas vadītāja pakalpojumi


PAPILDUS IZDEVUMI:

Personīgie izdevumi (t.sk. medicīniskā apdrošināšana)
"AHHAA TEADUSKESKUS": ieejas biļete 10 EUR (līdz 6 gadu vecumam- bez maksas) + 4 EUR Planetārijs
Apskates ekskursija pa Tartu 6 EUR

Programmas pasākumus Jūs varat izvēlēties pēc Jūsu vēlmes, piedaloties vai nu visos pasākumos, vai nu tikai dažos no tiem.  


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
07:00 izbraukšana no Rīgas.

Pa  ceļam  pietura kafijas pauzei.
Ierašanās Tartu.
Dodamies apmeklēt zinātņu izklaides centru '' AHHAA TEADUSKESKUS'' , kur gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja piedalīties dažādos eksperimentos, iepazīties ar mūsdienīgām tehnoloģijām un izmēģināt tās.
AHHAA Centrā Jūs izmēģināsiet pārsteidzošas lietas - izjutīsiet brīvo kritienu, nofiksēsiet un saglabāsiet savu ēnu uz sienas, dosieties ar liftu zemes dzīlēs un izbaudīsiet vēl ko citu aizraujošu!

Centrs ir padomājis arī par mazajiem apmeklētājiem, izveidojot Dzīves zāli, kur  viesiem pavērās iespēja vērot, kā darbojas meža skudras un savu dzīvi sāk tikko izšķīlušies cālēni. AHHAA TEADUSKESKUS piedāvā arī dažādas ekspozīcijas, kas ievedīs Tevi zinātnes un tehnoloģijas pasaulē! Planetārijs.
osimies ceļojumā Visuma klajumos un uz pasaules malu! Piedzīvojums sāksies uz mūsu planētas Zeme un ceļojuma laikā apciemosim dažādas planētas, lidosim starp zvaigznēm, aplūkosim Piena ceļu un citas galaktikas, līdz nonāksim līdz Visuma “malai”. Atpakaļceļā vēl iepazīsimies ar starptautisko kosmosa staciju ! Apskates ekskursija Tartu.

Vakarā atgriešanās mājās.
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
14.12.2019
-
14.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€20
Tūres ilgums

1 diena

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: 07:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī