Tanzānija | Safari - Zanzibāra | Pavasara skolēnu brīvlaiks

CENĀ IEKĻAUTS:
Aviobiļetes Turkish Airlines (caur Stambulu); Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
Bezceļu auto Land Cruiser 4x4 ar paceļamo jumtu
Pieredzējis krievu valodā runājošs gids – vadītājs
Visu maršrutā paredzēto nacionālo parku apkopojums
Programmā norādīto lodge naktsmītņu apmaksa
Trīsreizēja kompleksā ēdināšana safari
Dzeramais ūdens visas tūres ietvaros safari; Medicīniskā aptieciņa; Binoklis (1 gb. vienā automašīnā)
Dzīvošana Zanzibāras viesnīcā ar norādīto ēdināšanu
*Visas cenas norādītas - sākot no.
**Operators patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju.
PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Pusdienas un vakariņas viesnīcā (pirms un pēc safari)
Apdrošināšana tūres periodā; Personīgie izdevumi
Dzeramnauda gidam (aptuveni ~30USD – 50USD diennaktī safari laikā no mašīnas)
Tūrisma nodoklis 1 USD par nakti, tūrists maksā reģistrējoties viesnīcā
Vīza LV pilsoņiem 50USD  tiek maksāta uz robežas (līdzi 2 fotogrāfijas 3.5 x 4.5),  LV nepilsoņi vīzu kārto iepriekš 120eur (noformēšanas laiks aizņem ~60 darba dienas)
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

IZMITINĀŠANA:

Viesnīca  

1 cilv. DBL divvietīgajā / TRPL trīsvietīgajā numurā   

1 cilv. SGL vienvietīgajā numurā   

Bērnam līdz 12.g.v.

3* Ras Michamwi Hotel/ Standard/ Brokastis/

2889EUR

4629EUR

2699EUR

4* DoubleTreeResortHilton /Garden/ Brokastis+Vakariņas/   

3559EUR

4999EUR

3399EUR

5* Gold Zanzibar & SPA / Deluxe Garden/ All inclusive//

3999EUR

5659EUR

3859EURSVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Tanzāniju ne velti sauc par labāko safari vietu.

Tā ir unikāla iespēja redzēt mežonīgo dabu maksimālā tuvplānā. Civilizācijas neskartas vietas, kur kūsā dzīvība – lieliska savā daudzveidībā un spējā pārsteigt pat pieredzējušus ceļotājus. Svītrainās zebras, staltie ziloņi, kokos leopardi laiski nolaistām ķepām, plankumainās hiēnas un zāli grauzoši mierpilni ragainie bifeļi – tas viss tepat, pa īstam un tieši jums blakus.

Tā ir pavisam cita pasaule, mežonīga un brīnišķīga, kas ļaus sajusties kā pirmatklājējam un redzēt eksotiskos dzīvniekus to dabīgajā dzīves vidē.


1. DIENA
Lidojums Rīga – Stambula plkst. 12:55-16:50. Izlidošana no Stambulas plkst. 20:30.
2. DIENA
Ierašanās Zanzibāras lidostā plkst. 03:50, pasu un muitas kontrole, lidojums uz Kilimandžaro (vai uz Arušas pilsētu). Pasu um muitas kontrole, tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz Lodge. Brīvais laiks.
3. DIENA
Agrās brokastis. Pirmā diena safari Tarangire parka apmeklējums, kurā mīt milži un ilgdzīvotāji ziloņi un baobabi. Tarangire nacionālajā parkā ir daudzveidīga ainava. Šeit dzīvo visi pieci lielo Āfrikas piecinieka pārstāvji: lauvas, leopardi, ziloņi, bifeļi, degunstis. Tarangire ir pazīstama ar lielāko ziloņu populāciju Tanzānijā. Vienlaicīgi varēsit redzēt vairāku desmitu ganāmpulku, zebras, gazeles un daudzi citi.Nakts Lodge (iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas).
4. DIENA
Agrās brokastis. Otrā diena safari, kurā apmeklēsiet Ngorongoro krāteri vienu no nedaudzajām vietām uz mūsu planētas, kurā ir augsta dzīvnieku koncentrācija. Этот заповедник представляет собой крупнейшую в мире вулканическую кальдеру шириной 20 км и глубиной 600 метров, внутри которой сформировалось множество экосистем. Это разнообразие обеспечило парку самую высокую концентрацию животных во всей Африке. В дополнение к «Большой пятерке», здесь обитают гепарды, антилопы гну, газели, зебры, гиены и более 500 видов птиц. Крупные бычьи слоны Нгоронгоро, имеют чрезвычайно большие бивни, благодаря богатому минеральному составу вулканического грунта. На территории кратера есть река, несколько болот, и паровое озеро Магади известное своей популяцией розовых фламинго. Cможете понаблюдать за бегемотами. Nakts Lodge (iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas).
5. DIENA
Brokastis. Тransfērs uz lidostu, izlidošana uz Zanzibāru. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.
6. - 11. DIENA
Brīvais laiks, atpūta pludmalē. Piedāvājam ekskursijas (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu): Akmens pilsēta ~ 35USD Ekskursija akmens pilsētā sāksies no rīta, un tās laikā apmeklēsiet Darajani tirgu, kur notiek zivju izsoles. Tālāk gids vedīs uz Beit El Adzhayb jeb Brīnumu namu – ēku ar pirmo liftu Austrumāfrikā, apmeklēsiet arī 17. gadsimtā celtu arābu fortu, senu ambulanci, kuru izceļ izsmalcināti cirsti balkoni un vitrāžas, no koraļļu kaļķakmens celtu angļu baznīcu, Sultāna pili, kur glabājas karaliskās ģimenes sadzīves priekšmeti un dārgakmeņi, apmeklēsiet arī Malindi mošeju, kas ir viena no senākajām mošejām Zanzibārā. Garšvielu plantācija ~ 30USD Ekskursija uz garšvielu plantāciju noritēs plašā teritorijā, kas atgādina botāniskā dārza un džungļu savienojumu. Apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt desmitiem dažādu eksotisko augļu un izjust katru no simts dažādu garšvielu aromātiem. Šī ir populārākā ekskursija Zanzibārā pēc Cheetah’s Rock. Džozani mežs ~ 35USD Ekskursija uz Džozani nacionālo parku, kura krūmi, mangrovju audzes un džungļi aizņem plašu teritoriju. Parka apmeklētāji redzēs sarkanos kolobus – mērkaķus, kas mīt tikai Zanzibārā. Te varēs redzēt arī hameleonus, galago, duikerus, daamana kokus un lielu daudzveidību putnu un tauriņu. Parkā aug daudz sarkankoku jeb mahagoniju. Cheetah’s Rock ~ 35USD Tas ir dzīvnieku aizsardzības un saglabāšanas centrs, kura apmeklētājiem ir iespēja paglaudīt lemurus, zebras, galago un citus dzīvniekus. Centrā mitinās gepardi un baltās lauvas. Šī ir vispopulārākā ekskursija, kurā var nofotografēties ar gepardu un mazu lauvēnu. Cietuma sala ~ 35USD Čangū jeb cietuma sala reiz tika lietota kā karantīnas zona dzeltenā drudža laikā, britu celtais cietuma komplekss paredzētajam nolūkam tā arī nekad nav ticis izmantots. Salas populārākais apskates objekts ir milzīga gigantisku bruņurupuču kolonija – ar tiem var fotografēties, tos var pabarot un glaudīt parka personāla uzraudzībā. Jūras pastaiga ~ 45USD Brauciens ar dhau (zvejnieku laivu) gar krastu. Kopējais ilgums ~ 3 stundas, iespēja vērot saulrietu. Ekskursija uz Nungvi ~ 35USD Ekskursijas laikā iepazīstiet vietējo iedzīvotāji sadzīvi Nungvi ciematiņā. Gidi parādīs arī kādreizējās portugāļu apmetnes drupas, kā arī apmeklēsiet jūras bruņurupuču rehabilitācijas centru. Nungvi pludmalē – kas ir triju labāko Āfrikas pludmaļu topā – pēc pašu vēlēšanās varēsiet daivot vai snorkelēt, kā arī baudīt saulrietu.
12. DIENA
Transfērs uz lidostu. Lidojums Zanzibāra - Stambula 04:45 - 13:45, Stambula - Rīga 15:30 - 17:40.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
06.03.2019
-
17.03.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€2889
13.03.2019
-
24.03.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€2889
Tūres ilgums

12 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija