Spānijas dienvidi | Andalūzija | Andalūzija

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Barselona - Rīga
Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā 
Dzīvošana 3* viesnīcās, 9 naktis ar brokastīm ', divvietīga izmitināšana 
Nododamā bagāža līdz 20kg 1 soma
Rokas bagāža līdz 8 kg 1 soma
Lidostas nodokļi 
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā (krievu un latviešu valodā)

EKSKURSIJU PAKETE (8 ekskursijas):
Ekskursijas brauciens uz Barselonu
Ekskursijas brauciens uz Saragosu
Ekskursijas brauciens uz Madridi
Ekskursijas brauciens uz Toledo
Ekskursijas brauciens uz Alikante
Ekskursijas brauciens uz Seviļja
Ekskursijas brauciens uz Granādu
Ekskursijas brauciens uz Valensiju

EKSKURSIJAS:
Ekskursijas brauciens uz Barselonu
Ekskursijas brauciens uz Saragosu
Ekskursijas brauciens uz Madridi
Ekskursijas brauciens uz Toledo
Ekskursijas brauciens uz Alikante
Ekskursijas brauciens uz Seviļja
Ekskursijas brauciens uz Granādu
Ekskursijas brauciens uz Valensiju
Vakars Seviljā + Flamenko dejas 
Ekskursijas brauciens uz Gibraltāru 
Ekskursijas brauciens uz Kardobu   
Ekskursijas brauciens uz Malagu 
Ekskursijas brauciens uz Rondu

IZMITINĀŠANA:
Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērniem vecumā no 0 - 12 gadiem - bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)


1. DIENA
Satikšanās lidostā. Izlidošana uz Barselonu. Ielidošana Barselonā
*Lidojumu laiki var mainīties.
Apskates ekskursija Barselonā.(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Barselona - otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra.

Parbraukšana uz Saragosu.(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Saragosa intriģē un apbur: jebkurā dienas laikā un stundā šeit katrs atradīs sev stūrīti un nodarbošanos. Katra no kultūrām – romu, kristiešu, arābu un ebreju, kas kādreiz valdīja pilsētā, ieviesa savas korekcijas gan pilsētas dibināšanā, gan pilsētas attīstībā un tās pastāvēšanā, kādu 650000 pastāvīgie pilsētas iedzīvotāji un tūkstošiem pasaules iedzīvotāju pazīst mūsdienās. Jebkura ēka Saragosā faktiski ir piemineklis konkrētam laikmetam, kā piemēram, kristiešu La Seu katedrāle un El Pilar bazilika, vai arābu Aljaferia pils – musulmāņu kultūras šedevrs.
Saragosa ir neliela pilsēta, visi ievērojamākie objekti ir koncentrēti pilsētas centrā. Iesakām apmeklēt Pilar laukumu, kurā ir izvietoti daudzi uzmanības vērti Saragosas objekti.
Izmitināšana viesnīcā Saragosas apkārtnē.
2. DIENA
Brokastis.
Pārbraukšana uz Madridu.(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Pēc pusdienām ekskursija Madridē. Madride – ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdenstrūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles. Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridu, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku.
Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Prado muzeju, Karaļnamu vai mūsdienu mākslas Muzeju.
Pārbraukšana uz Toledo.
Nakts viesnīcā Toledo apkārtnē.
3. DIENA
Brokastis.
Ekskursija Toledo pilsētā.(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
1986. gadā Toledo vēsturiskais centrs bija iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā.
Taču ne tikai šis fakts padara Toledo par vietu, kur ir jāpavada vismaz viena diena. Vēsturisko ieliņu labirints regulāri pārsteidz un ir dāsns uz dažādiem negaidītiem notikumiem. Patīkami ir tas, ka Toledo ir praktiski neiespējami apmaldīties, pat, ja ļoti gribētos. Lai šķērsotu visu vēsturisko pilsētas daļu, būtu nepieciešams ne vairāk kā trīs ceturtdaļas no stundas. Ir pietiekami vienkārši virzīties uz augšu, lai izietu uz centrālo Plaza de Zocodover laukumu. Nav iespējams aizbraukt prom no Toledo bez suvenīra. Lielu popularitāti šodien, kā arī senā pagātnē iemanto Damasquinado tehnika - īpaši apzeltīti rotājumi un nelielas gleznas uz melna metāla fona – pats pazīstamākais suvenīrs no Toledo.
Liela restorānu variācija piedāvās Jums gardas pusdienas. Tradicionāls ēdiens skaitās irbe, savukārt desertā obligāti nogaršojiet marcipānu.
Kulminācija atpūtai Toledo pilsētā būs aizraujošā panorāma uz senpilsētu no straujas upes Taho kraujas. Tie ir paši skaistākie skati uz Toledo, kas mums ir pazīstami, pateicoties El Greko gleznām.
Pārbrauciens uz Kordobu.
Nakts viesnīcā Kordobas apkārtnē.
4. DIENA
Brokastis.

Pārbraukšana uz Sevilja (Sevilla) jeb Seviļa.

Ekskursija Seviljā (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

19. gs. pilsēta Sevilja ieguva lielu popularitāti, pateicoties savai arhitektūrai un kultūrai, kļuva par vienu no obligātām pieturvietām romantiskajā «grand tour»  Eiropā. Bagātīgā Seviljas vēsture atstāja atspulgu tās tagadējā izskatā. Lielākā daļa apskates objektu atrodas vecpilsētas daļā, kreisajā upes Guadalquivir krastā, pats ievērojamākais no tiem ir Seviljas katedrāle.

Pievērsiet uzmanību arābu arhitktūras Zelta tornim – laukumam Plaza de Toros de la Real Maestranza, kur notiek slavenās buļļu kaujas.

Vakarā par papildus maksu piedāvājam apmēklēt Flameko dejas teātri.

Seviljā ir jūtams raksturīgais dienvidu Spānijas kolorīts, šeit ir dzimusi spilgtā Sevillanas deja, kurai ir līdzība ar flamenko dejas stilu. Iesakām vakarā nepalaist garām dejas priekšnesumu, kur būs iespēja vērot skaisto spāņu skaistuļu profesionālo dejas meistarību. Lielisks svētku noskaņojums ir garantēts!

Sevilja, kā jau arī visa Andalūzija lepojas ar savām olīvām un olīveļļu – reģions, kas ir kļuvis par vienu no šīs produkcijas galvenajiem piegādātājiem Eiropā. Hamona gaļa un īsta olīveļļa ir tradicionāls cienasts no Seviljas.

Nakts viesnīcā Seviljā.
5. DIENA
Brokastis.

Pārbrauciens uz La Linea.

Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Gibraltāru (Latvijas nepilsoņi, vai Krievijas, Baltkrievijas pilsoņi nevar apmeklēt Gibraltāru bez Lielbritānijas vīzas)

Pašos Spānijas dienvidos Vidusjūrā iestiepjas zemesrags, uz kura 400 metru augstumā paceļas kaļķakmens klints. Tā kopā ar puskilometru garo smilšaino zemes šaurumu, kas Spānijas dienvidos savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu un šķir Eiropu no Āfrikas, tad arī veido Gibraltāru – mazu, Lielbritānijai pakļautu valstiņu ar savu pārvaldi, karogu un naudu. Gibraltārs ir unikāla vieta, kur dzīvo divas primātu sugas: cilvēks un mērkaķis, citur Eiropā tikai viena - cilvēks. Gibraltārieši ir pilnīgs tautību sajaukums. No laika gala pamatiedzīvotāji bijuši spāņu izcelsmes, vēlāk tiem pievienojās mauru iekarotāju pēcnācēji, pēcāk — britu pēcnācēji, var arī sastapt tradicionālos ebrejus, kas valkā melnas drēbes un runā ivritā. Ir arī itālieši. Būtībā vide ir multikulturāla. Gibraltārieši ir patriotiski, ar augstu pašapziņu. Viņi lepojas ar to, ka ir gibraltārieši, un vēlas palikt saistīti ar Lielbritāniju.

Nakts Malagā.
6. DIENA
Brokastis.
Brīva diena kūrortā pie jūras vai ekskursijas brauciens uz kūrorta galvaspilsētu Costa del Sol (saulainais krasts), Malaga.
Malaga, Pablo Pikaso dzimtene, var devēt arī par kubisma dzimteni. Viena no senākām pilsētām pasaulē, feniķiešu dibināta VIII gadsimtā. Nav brīnums, ka Malaga ir mākslas pilsēta, kurā var apmeklēt izstādes no stikla un kristāla, klasisko automibīļu un moderno iekārtu izstādes, un, protams, Pikaso darbus. Pastaigājieties starp banānu palmām un burvīgām strūklakām Parku alejā, bet pēc tam dodieties uz veco pilsētu un noslāpējiet veldzi spāņu tavernā.
Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu.
Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas.
Nakts viesnīcā.
7. DIENA
Brokastis.
Brīva diena pie jūras vai ekskursijas brauciens uz romieši pilsētām, kuri celti Rondu kalnos.
Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu.
Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas.
Pārbrauciens uz Granādu.
Nakts Granādas apkārtnē.
8. DIENA
Brokastis
Pārbrauciens uz Granādu (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Andalūzijas interesantākā pilsēta ir Granada - spāņu, arābu un čigānu pilsēta. Vēstures gaitā pilsētā veidojušās dažādu tautību iedzīvotāju “kolonijas”, kas mūsdienās ir sajaukušās, tomēr atšķirības starp iedzīvotāju grupām vēl arvien ir manāmas.
Granada arī slavena ar dedzīgiem čigānu dejotājiem, ģitāru taisītājiem, vītinātiem šķiņķiem, universitāti, brīnišķīgu strūklaku un arābu piesātinātu viduslaiku ielu tirdziņu.
Alikante (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE) - viens no lielākiem eksporta un zvejniecības centriem. Pilsēta ir trokšņaina, daudz dažādu restorānu, kur var izklaidēties cauru diennakti. Dienas laikā vietējie iedzīvotāji mīl pastaigāties pa Esplanādes bulvāru – bulvāra tilts ir noformēts greznā mozaīkas stilā, kuru veido 6 miljoni akmentiņu, obligāti iesakām pastaigāties šeit.
Atbraucot uz spāņu Vidusjūras kūrortu Alikanti - nav iespējams neapmeklēt pašu pazīstamāko vēsturisko apskates objektu un valsts kultūras mantojumu – cietoksnis Santa Barbara. Varenā Santa Barbara pils atrodas apmēram 166 metrus no Vidusjūras. No tās paveras varens skats uz pilsētu un jūras līci. Santa Barbara pilij kādreiz bija ļoti liela stratēģiska vērtība.
Apmeklēt šo cietoksni brauc tūristi no visas pasaules.
Nakts Alikantē.
9. DIENA
Brokastis.
Pārbrauciens uz Valensiju (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Valensija ir lieliska vieta tūrismam jebkurā gada laikā. Tā ir viena no skaistākajām pilsētām Vidusjūras krastā. Tā ir 3.lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita aiz Madrides un Barselonas. Vietējā osta ir 2. lielākā valstī. Pilsētas vēsturisks mantojums ir milzīgs. Ko tik vien nozīmē Valensijas katedrāle, kas tika uzcelta vēl XIII gadsimtā. Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs.
Šeit ir ļoti maigs klimats, kas padara Valensiju par īpaši iecienītu tūristu pilsētu. Obligāti nogaršojiet paelju, vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka garšīgākās paeljas kā Valensijā nav vairs nekur.
Pārbrauciens uz Barselonu.
Nakts Barselonas apkārtnē.
10. DIENA
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu. Ielidošana Rīgā.
EKSKURSIJAS

Ekskursijas brauciens uz Barselonu

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Barselona - otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra.


Ekskursijas brauciens uz Saragosu

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Saragosa - intriģē un apbur: jebkurā dienas laikā un stundā šeit katrs atradīs sev stūrīti un nodarbošanos. Katra no kultūrām – romiešu, kristiešu, arābu un ebreju, kas kādreiz valdīja pilsētā, ieviesa savas korekcijas gan pilsētas dibināšanā, gan pilsētas attīstībā un tās pastāvēšanā, kādu 650000 pastāvīgie pilsētas iedzīvotāji un tūkstošiem pasaules iedzīvotāju pazīst mūsdienās.

Jebkura ēka Saragosā faktiski ir piemineklis konkrētam laikmetam, kā piemēram, kristiešu La Seu katedrāle un El Pilar bazilika, vai arābu Aljaferia pils – musulmaņu kultūras šedevrs.

Saragosa ir neliela pilsēta, visi ievērojamākie objekti ir koncentrēti pilsētas centrā. Iesakām apmeklēt Pilar laukumu, kurā ir izvietoti daudzi uzmanības vērti Saragosas objekti.


Ekskursijas brauciens uz Madridi

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Madride - ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdenstrūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles.

Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridi, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku.Ekskursijas brauciens uz Toledo

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

1986. gadā Toledo vēsturiskais centrs bija iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā.

Vēsturisko ieliņu labirints regulāri pārsteidz un ir dāsns uz dažādiem negaidītiem notikumiem. Patīkami ir tas, ka Toledo ir praktiski neiespējami apmaldīties, pat, ja ļoti gribētos. Lai šķērsotu visu vēsturisko pilsētas daļu, būtu nepieciešams ne vairāk kā trīs ceturtdaļas no stundas. Ir pietiekami vienkārši virzīties uz augšu, lai izietu uz centrālo Plaza de Zocodover laukumu.

Nav iespējams aizbraukt prom no Toledo bez suvenīra. Lielu popularitāti šodien, kā arī senā pagātnē iemanto Damasquinado tehnika - īpaši apzeltīti rotājumi un nelielas gleznas uz melna metāla fona – pats pazīstamākais suvenīrs no Toledo.

Kulminācija atpūtai Toledo pilsētā būs aizraujošā panorāma uz senpilsētu no straujas upes Taho kraujas. Tie ir paši skaistākie skati uz Toledo, kas mums ir pazīstami, pateicoties El Greko gleznām.


Ekskursijas brauciens uz Alikante

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Alikante - viens no lielākiem eksporta un zvejniecības centriem. Pilsēta ir trokšņaina, daudz dažādu restorānu, kur var izklaidēties cauru diennakti. Dienas laikā vietējie iedzīvotāji mīl pastaigāties pa Esplanādes bulvāru – bulvāra tilts ir noformēts greznā mozaīkas stilā, kuru veido 6 miljoni akmentiņu, obligāti iesakām pastaigāties šeit.

Atbraucot uz spāņu Vidusjūras kūrortu Alikanti -  nav iespējams neapmeklēt pašu pazīstamāko vēsturisko apskates objektu un valsts kultūras mantojumu – cietoksnis Santa Barbara. Varenā Santa Barbara pils atrodas apmēram 166 metrus no Vidusjūras. No tās paveras varens skats uz pilsētu un jūras līci. Santa Barbara pilij kādreiz bija ļoti liela stratēģiska vērtība.

Apmeklēt šo cietoksni brauc tūristi no visas pasaules.


Ekskursijas brauciens uz Seviļja

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

19. gs. pilsēta Sevilja iegūva lielu popularitāti, pateicoties savai arhitektūrai un kultūrai, kļuva par vienu no obligātām pieturvietām romantiskajā ''grand tour''  Eiropā. Bagātīgā Seviljas vēsture atstāja atspulgu tās tagadējā izskatā. Lielākā daļa apskates objektu atrodas vecpilsētas daļā, kreisajā upes Guadalquivir krastā, pats ievērojamākais no tiem ir Seviljas katedrāle.

Pievērsiet uzmanību arābu arhitktūras Zelta tornim – laukumam Plaza de Toros de la Real Maestranza, kur notiek slavenās buļļu kaujas.

Brīvais laiks, kad būs iespēja apmeklēt Alkazaru un Katedrāli, ka arī nopirkt suvenīrus. Sevilja, kā jau arī visa Andalūzija lepojas ar savām olīvām un olīveļļu – reģions, kas ir kļuvis par vienu no šīs produkcijas galvenajiem piegādātājiem Eiropā. Hamona gaļa un īsta olīveļļa ir tradicionāls cienasts no Seviljas.


Vakars Seviljā + Flamenko dejas


Vakarā par papildus maksu piedāvājam apmēklēt Flameko dejas teātri.

Seviljā ir jūtams raksturīgais dienvidu Spānijas kolorīts, šeit ir dzimusi spilgtā Sevillanas deja, kurai ir līdzība ar flamenko dejas stilu. Iesakām vakarā nepalaist garām dejas priekšnesumu, kur būs iespēja vērot skaisto spāņu skaistuļu profesionālo dejas meistarību. Lielisks svētku noskaņojums ir garantēts.


Ekskursijas brauciens uz Granādu

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Granāda - pilsēta, kurā lieliski kopā sadzīvo katoļticība un islāmticība gan arhitektūrā, gan mājsaimniecībā. Sludinājumi par flamenko deju mācībam šeit ir uz katras mājas, kopā ar sludinājumiem par vēderdeju ātrājiem kursiem, bet tipiskās mauritāņu celtnes no iekšpuses apdarinātas ar ikonam. Granāda - musulmaņu karaļvalsts Spānijā. Arābu laiki ļoti ietekmēja vietējo iedzīvotāju ēdienu izvēli, kas papildina tradicionālo vidusjūras virtūvi.


Ekskursijas brauciens uz Valensiju

(Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Valensija - lieliska vieta tūrismam jebkurā gada laikā. Tā ir viena no skaistākajām pilsētām Vidusjūras krastā. Tā ir 3.lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita aiz Madrides un Barselonas. Vietējā osta ir 2. lielākā valstī. Pilsētas vēsturisks mantojums ir milzīgs. Ko tik vien nozīmē Valensijas katedrāle, kas tika uzcelta vēl XIII gadsimtā.

Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs.

Šeit ir ļoti maigs klimats, kas padara Valensiju par īpaši iecienītu tūristu pilsētu. Obligāti nogaršojiet paelju, vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka garšīgākās paeljas kā Valensijā nav vairs nekur.Eksursijas brauciens uz Gibraltāru

Nosaukums Gibraltārs, kā klints, ta arī pussala no mainīta arābu nosaukuma – Dzebel al Tarik (kas tulkojumā nozīme “Tarika kalns”) Nosaukumu šai vieta deva mauri. Vietējie iedzīvotāji sauc to vienkārši – klints. Gibraltaras simbols ir dzīvojošie šeit mērkaķi, viņi dzīvo šeit sen un ir mīluļi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

Gibraltārs ir interesants kultūru kopums: šaurās ieliņās klusi runā marokaņu sievietes nacionālos tērpos, spāniski Katedrāles apmēklētaji iet caur gaiši zilo pagalmu, kas agrāk bija mošejas daļa, bet policisti , pastkastītes un bāri, liek iejūsties vecā Anglijā. Galvēnā iela iet  gar kalna pakāji un ir piemērota gājējiem, kur pārsvarā visi produkti – angļu.


Ekskursijas brauciens uz Rondu

Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu.

Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas.


Ekskursijas brauciens uz Malagu

Malaga - Pablo Pikaso dzimtene, var devēt arī par kubisma dzimteni. Viena no senākām pilsētām pasaulē, feniķiešu dibināta VIII gadsimtā. Nav brīnums, ka Malaga ir mākslas pilsēta, kurā var apmeklēt izstādes no stikla un kristāla, klasisko automibīļu un moderno iekārtu izstādes, un, protams, Pikaso darbus. Pastaigājieties starp banānu palmām un burvīgām strūklakām Parku alejā, bet pēc tam dodieties uz veco pilsētu un noslāpējiet veldzi spāņu tavernā.Ekskursijas brauciens uz Kardobu

Kordoba - Andalūzijas pilsēta, Kordobas provinces galvaspilsēta Gvadalkovoras upes krastā. Šī ir trešā lielāka pilsēta Andalūzijā pēc iedzīvotāju skaita, kura lieluma ziņā ir mazāka par Malagu un Sevilju. Kordobas vēcpilsēta tika pasludināta par UNESCO mantojuma objektu 1994. gadā, pateicoties saviem greznajime arhitektūras pieminekļiem. Ejot gadiem, vēsturiskais centrs nav zaudējis savu šarmu. Dodoties pastaigā pa pilsētu, protams, jāapmēklē Romiešu tiltu, kurā atrodas Romiešu pirtis un Kalaorra tornis, kuru veidoja mauri - vienīgais šāda veida arhitektūras piemineklis. Uz doto brīdi tur atrodas pilsētas muzejs; Kristiešu karaļu Alkasara, kur tika lemts liktenis nakamām Kolumba ekspedīcijam. Veco kvartālu ieliņas iezvietojušās apkārt mošejai.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288