ATPŪTA MAZURA EZEROS MIKOLAIKOS, 4. LIELĀKAIS IZKLAIŽU CENTRS UN SPA

Mazuras ezeri skaitas par paradīzi tiem, kas mīl dabu.
Tur ir neticamas ainavas un ļoti tīri ezeri. Daba pesaistīs jebkura ceļotāja skatu, tādeļ ja ir iespēja, obligāti jāapmeklē šis vietas. Starpcitu, tur arī ir ļoti daudz apskates vietu.
Vispopulārākie kūrorti Mazuras ezeru krastos skaitās pilsētas – Piša, Mikolaiki, Vegonževo, Gižičko, Ilava un Rina. Šis pilsētiņas ir ļoti mājīgas, kur atrodas lielie izklaides centri, bērnu izklaide un veikali, kur var iegādāties visu nepieciešamo.
Cenā iekļauts akvaparka “Tropikana” apmēklējums.
Lieliskā vieta gara un miesas atpūtai.

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā 
- Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodās)
- Izmitināšana Gołębiewski Mikołajki 4* viesnīcā, divvietīga izmitināšana ar brokastīm un vakariņām
- Akvaparka un nakts kluba apmeklējums
PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Papildus vieta autobusā
PAPILDUS IZMAKSAS:
Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
Medicīniskā apdrošināšana
Ekskursija Galindijā

IZMITINĀŠANA:

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 4* viesnīca

Tropicana akvaparks:
6 peldbaseini pieaugušajiem un bērniem
dažadas džakuzi vannas
saunas: mitras un sausas
sāls un sniega ledus alas
ūdens slidkalniņi
sporta zāle un t.t.

Nakts klubs:
Darba laiks piektdien un sestdien no plkst. 22.00
Mūzika, dejas, plašs dzērienu klāsts bārā

Viesnīcā bez maksas varat izmantot šādus pakalpojumus:
Tropicana ūdens atrakciju parks un nakts klubs
Ārējā sporta zāle
Āra rotaļu laukums bērniem un bērnu klubs
2 pludmales volejbola laukumi

Par papildu samaksu:
Ponijs pastaigas
Jāšanas klubs
Mini Las Vegas (pasāžu salons pieaugušajiem un bērniem: boulings, biljards, snūkers, arkādes spēļu automāti un simulatori)
Visu gadu paredzēta slidotava
Velosipēdu noma Golfa akadēmija
ūdens aprīkojuma noma (pedāļu laivas, motorlaivas)
Restorāni
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsona pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora


Piedāvājam pavadīt dažas jaukas, iespaidiem bagātas un bezrūpīgas dienas, lieliskā četrzvaigžņu viesnīcā Hotel Golebiewski ar akvaparku “Tropikana”. Viesnīca atrodas Polijā, Mikolaiku pilsētiņā, netālu no Lietuvas – Polijas robežas (150 km), gleznaino Mazūrijas ezeru krastā. Kalnainais reljefs un ūdeņu tuvums padara šo vietu īpaši piemērotu nesteidzīgām vakara pastaigām, izjādēm ar zirgiem, jahtu izbraucieniem un pat nelieliem lidojumiem ar helikopteru! Tāpat šeit atrodas arī rodeļu trases vasaras atpūtai un slēpošanas trases ziemas priekiem.

Jūsu rīcībā ir komfortabli 2 vai 3-vietīgi viesnīcas numuri (telefons + satelītu TV + fēns matu žāvēšanai, ledusskapis) un akvaparks, kura baseinos, džakuzi vannās, saunās un jautrajos ūdens nobraucienos varat relaksēties un izklaidēties no septiņiem rītā līdz pat desmitiem vakarā (ieeja akvaparkā ir iekļauta brauciena cenā, dvieļi – turpat uz vietas, dažāda tilpuma un dziļuma baseini, kalniņi-caurules, baseins ar viļņiem, džakuzi, sausā un tvaiku sauna, ledus pirts, hidromasāža).

Garšīgās un bagātīgās ēdienreizes viesnīcas restorānā atbilstoši 4* viesnīcas standartiem - zviedru galds vakariņās un brokastīs - liks jums pavisam aizmirsties un pilnībā ļauties komfortam un atpūtai! Viesnīcā ir solārijs, masāža, ķegeļbāns, biljards, boulings, omulīgs restorāns, bārs, nakts diskoklubs.Ja esat kaislīgs slidotājs, varat ņemt līdzi savu slidu pāri un bezmaksas izmantot slēgto slidotavu. Ja nu patīk slidot, bet inventārs aizmirsies mājās – nekādu problēmu! Par nieka 10 PLN varat iznomāt to uz vietas!
Ja viesnīcas prieki apgūti, vienmēr ir iespēja aiziet uz pilsētiņu pastaigāties, iepirkties vai pasēdēt kādā krodziņā. Atgriežoties viesnīcā, varat dejot līdz rītam vietējā nakstskluba diskotēkā – tās apmeklējums, tāpat kā lieliskās maltītes, ir iekļauts brauciena cenā.

SPA-atputa-4-viesnica-Mikolaiki-VRK-Travel-Route.png


1. DIENA
06:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija.
Ierašanās Mikolaikos, izvietošanās viesnīcā. Atpūta un brīvais laiks – ūdens atrakciju parks, pilsētiņas apskate, izklaides pēc jūsu vēlēšanās. Vakariņas – zviedru galds. Vakarā ir iespējams apmeklēt diskotēku naktsklubā, slidotavu vai boulingu . Nakts viesnīcā.
2. DIENA
No 7:00 līdz 11:00 - brokastis, zviedru galds. Ūdens atrakciju parks - no 7:00 līdz 12:00. Ap 12:00 - viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Pēc izrakstīšanās no viesnīcas iebrauksim turpat netālu izveidotajā piedzīvojumu un pārsteigumu pilnajā parkā Galindija. Šeit jūs sagaidīs nervu kutinoša sagaidīšana, īsto mežoņu uzbrukums un atraktīva ekskursija, kuras laikā uzzināsiet, kā dzīvoja senā baltu tauta Galindi.(ekskursija par papildmaksu) Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
26.09.2020
-
27.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
17.10.2020
-
18.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
19.12.2020
-
20.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
23.01.2021
-
24.01.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
27.02.2021
-
28.02.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
27.03.2021
-
28.03.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
24.04.2021
-
25.04.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
22.05.2021
-
23.05.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
19.06.2021
-
20.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€109
Tūres ilgums

2 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga, Turgeņeva ielā pretī Zinātņu Akademijas

Izbraukšana: 06:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī

Mēs piedāvājam