Portugāle - Spānija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Madride - Rīga
- Rokas bagāža 1 soma līdz 8 kg
- Nododamā bagāža līdz 20 kg
- Grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
- Transporta pakalpojumi
- Izmitināšana 3* viesnīcās, divvietīgos numuros + brokastis
*Lidojumu laiki var mainīties.

EKSKURSIJU PAKETE (9 ekskursijas) - €199:
- Ekskursija Madridē,
- Ekskursija Salamankā
- Ekskursija Koimbrā
- Ekskursija Fatimā
- Ekskursija Bataljā
- Ekskursija Kaškaišā
- Ekskursija Eštorilā
- Ekskursija Sintrā
- Ekskursija Rokas ragā
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
***Ekskursiju secība var mainīties.
***Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

IZMITINĀŠANA:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - €210

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojiet kopā ar bērniem vecumā 0-12 gadiem:
- Bērns saņem - 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Ekskursija Madridē naktī- €10
- Ekskursija Porto - €35
- Ekskursija Lisabonā - €35
- Austiņas uz visam ekskursijam - €12
- Izbrauciens ar kuģīti Porto -  €17
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību, neizmainot programmas saturu.
- Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskajā transportā tiek apmaksātas papildus uz vietas.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Šeit atradīs sev tīkamu vietu spēs rast kā pludmales atpūtas baudītāji, tā vēstures cienītāji, zemūdens nirēji, naktsklubu dzīves cienītāji, kā arī labas virtuves un izsmalcinātu vīnu baudītāji. Lai vēl vairāk spētu izjust un izbaudīt Portugāles sniegtās iespējas, iesakām izmantot ekskursiju paketes iegādi, kurā ietvertas veselas 9 ekskursijas pa Portugāles iecienītākajām apskates pilsētām un vietām.

POR-SPA-VRK-Travel.png


1. DIENA
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Satikšanās lidostā.
Lidojums uz Madridi.
Transfērs uz viesnīcu.

Ekskursijas pa nakts Madrīde (pēc vēlēšanās par papildus maksu)
Nakts viesnīca.
2. DIENA

Brokastis. Ekskursija Madridē (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Madride - ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdenstrūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles. Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridi, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Prado muzeju, Karaļnamu vai mūsdienu mākslas Muzeju.

Nakts viesnīcā Madrides apkārtnē.3. DIENA

Brokastis. Dodamies uz Portugāli. Pa ceļam būs apstāšanās pauze Spānijas vienā no senākajām pilsētām – Salamanka. Apskates ekskursija Salamankā (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)
Salamanka tiek dēvēta par Zelta pilsētu (La Dorada) un kā vieno no visskaistākajām renesanses pilsētām Eiropā. Salamanka – provinces galvaspilsētā ar tādu pašu vārdu. Šī senākā apmešanās vieta atrodas Kastīlija un Leona autonomajā apgabalā un iedzīvotāju skaits ir 170.000 cilvēku. Pastaigas laikā pa pilsētu redzēsiet slaveno „Gliemežvāku māju”, Sv. Martina baznīcu, Salamankas universitātes bibliotēkas noformējumu plateresko stilā. Tāpat Jums būs iespēja aplūkot Veco un Jauno katedrāli. Vecajā katedrālē darbojas muzejs. Īpašu uzmanību jāvelta arī Salamankas Universitātei, kas ir pats senākais Spānijā. Salamanka neatstās vienaldzīgu nevienu! Pastaiga pilsētā.

Pārbrauciens uz Portugāli.
Ierašanās Portu.
Izmitināšana viesnīcā.4. DIENA

Brokastis. Ekskursija Porto pilsētā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Ceļojums Portugāles ziemeļos būs nepilnīgs, ja neiekļaut tajā stiprināta vīna darītavu apmeklējumu. Visas ceļa zīmes virzīs Jūs uz Porto. Porto – otra pēc nozīmīguma un teritorijas pilsēta pēc Lisabonas. Portu ir izvietojusies līdzās Douru upes ietekai Atlantijas okeānā. Tā tiek dēvēta par Ziemeļportugāles galvaspilsētu, un no šī vārda ir cēlies visas valsts nosaukums. Portu tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēku apdzīvotajām vietām Eiropā, un tās vēsturiskā daļa 1996. gadā tika iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Porto vēsturiskajā centrā saglabājušās daudzas celtnes – it īpaši sakrāla rakstura, kuru dekorējumos atrodami grezni barokālā stila greznojumi. Zeltā rotātas ir Sao Francisco un Santa Clara baznīcas. Portu katedrāle, savukārt, ir viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem romāņu arhitektūras pieminekļiem Portugālē. Brīvais laiks vai iespēja doties pastaigā ar kuģīti pa Douras upi (pēc vēlēšanās par pap. maksu), no kuras paveras burvīgs skats uz pilsētu. Kuģītis peld zem visiem tiltiem, kas ir pāri upei. Viens no tiltiem ir veidots pēc Eifeļa projekta, kurā var saskatīt līdzību ar Eifeļa torni Parīzē. Programmas noslēgumā Sv. Katerīnas tirgus ielā Jūs sagaida gardas nacionālās pusdienas slavenajā Portu restorānā (par pap. maksu). Mēs piedāvājam slavenā zaļā Portugāles vīna - Vinho Verde degustāciju senajā XVII gadsimta ģimenes muižā (pēc pieprasījuma par papildus maksu, minimālais dalībnieku skaits 30 cilv.). Ražotie šajā muižā sieri būs lielisks papildinājums Portugāles vīniem, savukārt vīnu muzejā varēs iepazīties ar bagāto vēsturi Portugāles vīna kartē un pastaigāties ciedru dārzā.

Nakts viesnīcā.5. DIENA

Brokastis. Apskates ekskursija Koimbra - Fatima - Batalja (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE). Mūsu ceļojumu mēs sāksim ar pilsētas Koimbra apmeklējumu. Šeit ir pirmā un vecākā Universitāte Portugālē. Universitātes pērle - dekorēts ar zelta apmetumu bibliotēka «Joanina», barokas stilā, kuru var apmeklēt par papildus samaksu (ieejas maksa muzejā 9 € / pers).
Vēlāk mūs sagaida Fatima, pilsēta, kura šodien piesaista tūkstošiem svētceļnieku no visas pasaules. Pilsēta slēpj trīs noslēpumus, kurus mēs centīsimies atklāt mūsu ceļojumā.

Nākamā vieta, kuru mēs apskatīsimies būs Bataljas pilsēta, kurā atrodas klosteris Santa Maria da Vitoria - viens no lielākajiem šedevriem gotikas stilā Eiropā. 1385. gadā bija nozīmīgs notikums - portugāļi ieguva no Kastīlijas karaļa tiesības uz neatkarību. Pirms kaujas, Žoao I deva zvērestu veidot klosteri un noturēja savu solījumu. Bataljas kaujas klosteris tagad ir aizsargāts kā Pasaules mantojuma piemineklis.

Izmitināšana viesnīcā. Nakts viesnīcā.6. DIENA

Brokastis. Mūsu ceļojums turpinās. Ceļš turpinās uz Rokas ragu (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE). Roka rags ir 144 m augsta granīta klints, kuras galā ierīkots skatu laukums, bet pa gravu iespējams nokāpt arī klints piekājē un izbaudīt okeāna varenumu. Mēs ceram, ka Jūs novērtēsiet lieliskos Kaškaišas un Eštorilas kūrortus, kurus ir iecienījuši aristokrāti visā pasaulē, kas atrodas uz rietumiem no Lisabonas. Luksusa villas, pludmales, lielas viesnīcas, smalki restorāni, pasaules klases golfa laukumi, viens no slavenākajiem kazino Eiropā, kā arī gleznainā klints „Velna rīkle”.

Šajā dienā, mēs piedāvājam Jums ceļojumu uz Sintru (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE). Senāk Portugāles valdnieki ne tikai uzcēla Sintrā elegantas un ekstravagantas pilis, bet arī radīja daudzus noslēpumus vietējo bagātnieku dzīvē. Jūs sagaida senas šauras ieliņas, daudzas kafejnīcas un restorāni, kur Jums piedāvās nogaršot vietējās konditorejas izstrādājumus ar zīmolu „keižadaš”, mazie veikali ar suvenīriem, ko darina vietējie amatnieki. Brīvais laiks suvenīru iegādei un pusdienām.

Pēc pusdienām mēs dodamies uz Lisabonu. Starp Eiropas galvaspilsētām, Lisabona vienmēr ir izcēlusies ar savu eleganci un greznību, iespējams sakarā ar nošķirtību no rosīgās dzīves Parīzē un Romā, vai arī pateicoties portugāļu mentalitātei. Pilsēta ir tik unikāla un atšķirīga, kas valdzina no pirmā acu uzmetiena. Lejupejoša no pakalniem baltā pilsēta vienmēr ir pārpludināta ar saules gaismu. Lisabonā praktiski nav sliktu laika apstākļu, iedzīvotājiem un viesiem Lisabonā labs garastāvoklis ir garantēts!

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


7. DIENA

Brokastis. Ekskursija Lisabonas vecpilsētā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Lisabona - kontrastu pilsēta. Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus. Šeit blakus kopā ar Romas mantojumu sadzīvo futūrisms. Mēs nokļūsim parkā Eduardo 7 novērošanas klājā, apskatīsimies marķīza Pombala laukumu, apmeklēsim galveno Tirdzniecības teritoriju un Vecos Alfamas kvartālus, Katedrāli Se, Maria II teātri un Sv. Dominika katedrāli, pastaigāsimies pa seno Augusta ielu, redzēsim Santa Žusta liftu. Ieklausīsimies pilsētas čukstus un mēģināsim sajust tās garu.
Brīvais laiks Lisabonā. Izbraukšana Madrides puse

Nakts viesnīcā.8. DIENA
Brokastis.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums uz Rīgu.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

9 ekskursijas - €199

Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija