Portugāle Lisabonas Rivjēra


Zinātkāriem tūristiem Lisabona ir neizsmeļama - muzeji, neparasta arhitektūra, vai vienkārši iespēja izbaudīt neaizmirstamo Portugales virtuvi – tam patiešām ir vajadzīgs daudz laika! Iespējas iepirkties pārsteigs pat vissizmalicinātākās un izvēlīgākās modes dāmas – cenas ir Eiropā vispievilcīgākās. Un arī tam ir vajadzīgs laiks! Lisabonas apkaimē ir ļoti daudz dažādu milzīgu tirdzniecības centru, kur katram būs iespēja veikt vēlamos pirkumus!


CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga - Lisabona - Rīga (airBaltic)
Rokas bagāža (maks. svars 8kg, maks. izmērs 55*40*20 cm)
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā - 7 naktis

Lidojuma laiki:
RIX 13:25 - LIS 16:00
LIS 16:40 - RIX  23:05
*Lidojuma laiki var manīties.


EKSKURSIJAS:

Ekskursija Lisabonā
Ekskursija Sintrā
Apskates ekskursija ar autobusu “ Portugāles zelta gredzens”(Lisabona – Obiduša – Batalja – Alkobasa – Tomara) 
Portugales province (Eriserjera - Žoze Franku ciematiņš - Mafra)
Ekskursija uz Portugālijas dienvidiem - Setubal
Fadu ar vakariņam


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Nododamā bagāža - 1 soma līdz 20 kg (abos virzienos)


PAPILDUS IZMAKSAS:

Iespējams rezervēt labākās vietas autobusā par papildus samaksu:
1. rinda - vieta pie loga
1. rinda - vieta pie ejas
2. un 3. rinda


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā
Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Kompānijai  ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.


Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)


1. DIENA
Satikšanās lidostā Rīgā ~11:25 Lidojums uz Lisabonu pl.13:25 Ierašanās Lisabonā pl. 16:00 *Izlidošanas laiks var tikt mainīts. Lidostā Jūs sagaidīs VRK Travel pārstāvis. Transfērs līdz viesnīcai, izvietošanās.
2. - 7. DIENA
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām ekskursijām. Nakts viesnīcā.
8. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pastaigām pa pilsētu un šopingam Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu pl.16:40 Ierašanās Rīgā pl. 23:05 *Izlidošanas laiks var mainīties.
EKSKURSIJAS

Ekskursija Lisabonā:

(notiek piekdienās, 4 stundas, sakums 9 no rīta, izbraukšana no Lisabonas)


Došanās aizraujošā ekskursijā pa Lisabonu, kas atrodas uz neaprakstāmi skaistiem un stāviem pakalniem, Težu upes grīvā. Pilsēta – svētki, pilsēta ar īpašu noskaņu un smaržu neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju, kurš atbraucis šurp no dažadām pasaules malām. Jums būs iespēja iepazīties ar Lisabonu, ar tās īpašo atmosfēru, kas rada gaišu svētku sajūtu. Jūs iegūsiet brīnisķīgu noskaņojumu visai dienai. Jums būs iespēja redzēt: Avenida da Liberdade - plats bulvāris ar neskaitāmiem apstādījumiem, kas savā ziņā atgādina Parīzes bulvārus; Alfama - šis dienvidnieciskais rajons ir senākā Lisabonas daļa, kas vilina ar šaurām ieliņām, vēstures vēsmām piesātinātam mājām un nelieliem tirdziņiem. 1755. gadā šis kvartāls pārcieta katastrofālu zemestrīci. Tieši šeit atrodas Lisabonas katedrāle, Sv. Antonija baznīca un klosteris San-Visente-de-Fora. Belem rajons - tam ir tieša sasitība ar vēsturiskiem atklājumiem. Tieši no šejienes savos ceļojumos apkārt pasaulei devās Enrike Jūrasbraucējs, Fernāns Magelāns, Vasko da Gama, šeit piestāja arī Kristofers Kolumbs. Šeit Jūs redzēsiet 16.gs. pieminekli – Belema torni. Lisabonai šis tornis ir tik pat nozīmīgs, kā Parīzei Eifeļa tornis. Žeronīma klosteris - spilgs Manuelino stila paraugs, kas pavieno sevī gotikas un renesanses stilu sajaukumu. Šis ir viens no ievērības cienīgākajiem objektiem Portugālē – satriecošs piemineklis ar milzīgu vēsturisko un kultūras nozīmi, kas godam pelnījis savu vietu UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tas uzcelts par godu Vasko da Gamam – portugāļu jūrasbraucējam, vienam no nozīmīgākajām personām Lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā. Jums būs iespēja redzēt Passa-du-Komersio ar pieminekli karalim Žozē I, Rossio laukumu ar apbrīnojamām bronzas strūklakām, raibām puķu dobēm, karaļa Pedro IV statuju, un Vasko da Gama tiltu, kas ved pāri Težu upei. Šī tilta garums sastāda vairāk nekā 17 km, pateicot kam šis ir garākais tilts Eiropā. Pēc tam pa 25. Aprīļa tiltu dosimies uz skatu laukumu pie Kristus Statujas, kas izvietota Težu upes pretējā krastā. Šeit, no putna lidojuma augstuma, Jums pavērsies neaizmirstama Baltās pilsētas ainava. Brīnišķīgas fotogrāfijas, uzņemtas tieši šeit, vēl ilgi atgādinās Jums par neaizmirstamo ceļojumu uz Portugāli.


Ekskursija  Portugāles pērle (Sintrā, Pena pils, Roka rags, Kaškaiš, Eštoril):

(notiek sestdienās, 6-7 stundas, sakums 9 no rīta, izbraukšana no Lisabonas)


Ekskursija uz Sintru - Portugāles pērle – viena no iecienītākajām un iemīļotākajām portugāļu monarhu un aristokrātu vietām. Apmeklēsim vienu no Sintras romantiskākajām vietām - pasaku pilij vai apburtai sapņu zemei līdzīgā "Quinta da Regaleira", kas iekļauta arī UNESCO pasaules kultūras mantojumā. Entomologs Antonio Augusto Karavalo Monteiro, kuram piederēja milzīgs ģimenes mantojums, iegādājās šo pili 19.gs. un pārvērta to unikālā pilī, kurā apvienoti elementi, kas ietver mistisko masonu, templiešu un rozenkranciešu simbolus. Šajā noslēpumainajā vietā ir milzumdaudz klusu, ēnainu nostūru ar romantiskām drupām, torņi un tiltiņi, dīķi un ūdenskritumi, freskas, grotas, strūklakas un pat vesela tuneļu un alu sistēma, kas savieno akas. Pils teritoriju rotā parks, kas pirmsākumos bija paredzēts radīt kā “ Paradīzes dārzs”, tāpec šeit tika atvesti un iestādīti ļoti daudzi eksotiski augi. Pusdienas nacionālās virtuves restorānā. Rokas rags - Eiropas galējais rietumu punkts. Šeit pavisam negaidīti beidzas Eiropa – starp klintīm un Atlantijas okeāna vējiem. Jums būs iespēja sajust šīs maģiskās vietas enerģiju un uzņemt neaizmirstamus foto. Šeit Jums būs iespēja iegādāties “Apliecību par Pasaules Malas apmeklējumu”. Talāk mūsu ceļš vedīs uz Kaškaišu un Ešorilu, gar okeāna krastu ar neskaitāmām pludmalēm un atpūtas zonām, kuras ir iemīļojusi bohēmiskā jaunatne un aristokrāti ne tikai no Lisabonas, bet arī no visas Eiropas. Lisabonas rivjēra – vieta, kur atpūšas dvēsele, priecājas acis un attīrās plaušas. Vieta, no kuras doties prom it nemaz negribas! Var bezgalīgi vērot kalnu nogāzes, kurās kā neskaitāmi dimanti un pērles iz izmētātas pilis, cietokšņi un villas; bezgalīgo okeānu, kura noskrāsas mainās atkarībā no debesu krāsas. Brīžiem šķiet, ka kāds neredzams māslinieks, mainot dekorācijas, piejauc ūdenim krāsas: te melnu, te gaišszilu, te zaļu, vai pēkšņi iegāzis ūdenī tirkīzzilās krāsas bundžu, bet citā vietā debesis izrotājis ar varavīksni! Apstāsimies pie gleznainākās klints “Velna Rīkle” - noslēpumainas un brīnišķīgas vietas, ar kuru ir saistītas daudzas neparastas leģendas.Apskates ekskursija ar autobusu  Portugāles zelta gredzens(Lisabona – Obiduša – Batalja – Alkobasa – Tomara):

(notiek trešdienās un svētdienās, 8 stundas, sakums 9 no rīta, izbraukšana no Lisabonas)


Obiduša – gleznaina pilsēta, neoficiali tiek dēveta par “līgavu pilsētu”. Cietokšņa pilsētiņa Obiduša ar ziedos slīgstošajiem ”leļļu namiņiem’’ - to savai līgavai - karalienei Aragonas Izabellai - dāvājis karalis – dzejnieks Denišs I. Izsenos laikos Obidušu bieži apmeklēja portugāles karaļi, lai pavadītu šeit medusmēnesi. Būs iespēja nogaršot slaveno ķiršu liķieri – Ginju šokolādēs glāzītē. Batāljas abatija – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne, Santa Maria da Vitoria klosteris, ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pusdienas nacionālā restorānā ar dzērieniem. Alkobasa – ieguvusi savu nosaukumu pateicoties upēm, kuras tek caur šo pilsētu – Alcos un Baça. Šī piemīlīgā pilsētiņa pastāvīgi pievilina romatiķus un mīlniekus, jo tieši šeit klostera bazilikā atrodas Burgundijas dinastijas ģimenes kapenes. Pedru un Ineses sarkofāgi Alkobasas klostera bazilikā ir novietoti ar kājgali viens otram pretī, lai Pastarā dienā abi mīlētāji varētu drīzāk satikties. Šo bēdīgi slaveno karalisko pāri bieži dēvē par Portugāles Romeo un Džuljetu. Tomāra - te katru akmeni caurvij vēsture. Šeit atrodas grandiozais, vienīgais uz planētas izdzīvojušais Templāru bruņinieku ordeņa klosteris. Leģenda vēsta, ka Tomārā ir apslēpta galvenā Templāru bruņinieku ordeņa bagātība - "Svētais Grāls". Jūs sajutīsiet šī arhitektūras pieminekļa neticamo spēku.
Portugales province (Eriserjera - Žoze Franku ciematiņš - Mafra):

(notiek svētdienās, 6 stundas, sakums 10 no rīta, izbraukšana no Lisabonas)


Vispirms apciemosim nelielu zvejnieku ciematiņu daiļā jūras krastmalā Eriserjerā. Tur līdz mūsdienām saglabājās patīkama savdabīga parastās zvejnieku dzīves atmosfēra ar tās ikdienas darbiem un dzīves patīkamiem mirkļiem. Tieši no šejienes 1910.gada 5.oktobrī uz Angliju tika izsūtīts pēdējais Portugāles karalis, tādējādi uz visiem laikiem pametot savu dzimteni. Šobrīd Eriserjeras pludmales ir atpūtas vieta vietējiem iedzīvotājiem un sērfotājiem no visas pasaules.


Tālāk dosimies uz Žoze Franku ciematiņu - tā ir Portugāle miniatūrā. Šeit Jums būs iespēja pastaigāties pa šaurajām zvejnieku apdzīvotām ieliņām un iepazīt tipisko portugāļu 20.gs. ciematiņa ikdienu. Ielūkosimies mājīgajos namiņos, aplūkosim veco pili, baznīcu un dzirnavas. Pagaršosim vietējo maizi ar vītinātu desu un mājas vīnu.

Jūs apmeklēsiet Marfu, kuras galvenais apskates objekts ir iespaidīgs pils-klosteru komplekss. Tas ir ne vienkārši liels, bet milzīgs! Karalis Žoans V sava mantinieka dzimšanas dienas vārdā vēlējās uzcelt kaut ko dižāku nekā populārais Eskoriāls, tādēļ uzsāka darbu pie pārsteidzoša pēc lieluma projekta. Viss kompleks aizņem 40 000 kv.km lielu teritoriju.


Ekskursija uz Portugālijas dienvidiem - Setubal, cenā ir iekļautas pusdienas un vņu degustācija:

(notiek ceturdienās, 6 stundas, sakums 10 no rīta, izbraukšana no Lisabonas)


Setubal - Provinces sirds - pilsēta, kura skaitās trešā pēc nozīmes zvejnieku osta Portugālē.

Pacelsimies pie Kristus statujas. No putna lidojuma augstuma pavērsies skats uz balto pilsētu - Lisabonu. Pusdienas vietējā tavernā - zivju rodizija (ļoti lielā gatavotas zivs un jūras velšu izvēle). Mūsu ceļš iet gar Arrabidas nacionālu parku, kas ir slavēns ar savam fantastiskām ainavam no kalnu virsotnēm līdz bezrobežu okeānam. Iepazīšanas ar vīna pagatavošanas vēsturi, dienvidu reģiona vīnu degustācija, brīnišķiga moscatel. Pārbrauksim pāri diviem Lisabonas tiltiem (pašu augstāko un pašu garāko Eiropā)Fadu ar vakariņam:

(notiek pirmdienās, otrdienās, trešdienās, sestdienās, sakums 20 vakarā, izbraukšana no Lisabonas)


Vakariņu laikā Jums būs iespēja ne tikai iepazīt tipisku portugāļu virtuvi un vietējos vīnus, bet arī gremdēties īpašā portugāļu likteņstāstu atmosfērā, kuri tiek izteikti Fado dziesmās.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
24.09.2019
-
01.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
27.09.2019
-
04.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
01.10.2019
-
08.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
04.10.2019
-
11.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
08.10.2019
-
15.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
11.10.2019
-
18.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
15.10.2019
-
22.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
18.10.2019
-
25.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€889
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIX 13:25 - LIS 16:00
Atgriešanās: LIS 16:40 - RIX 23:05