Portugāle Lisabona Porto Garantēta


CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Lisabona - Rīga (airBaltic)
Rokas bagāža (maks. svars 8kg, maks. izmērs 55*40*20 cm)
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
Izmitināšana (7 naktis) izvēlētajā viesnīcā, divvietīgā numurā ar brokastīm
Blakus sēdvietu rezervēšana lidmašīnā

Lidojumu laiki: 
RIX 12:50 - LIS 15:25
LIS 16:10 - RIX  22:35

*Lidojumu laiki var mainīties.
**Maza rokas bagāža (40cm x 20cm x 25cm) - iekļauta cenā. Liela rokas bagāža (55cm x 40cm x 20cm) par papildu samaksu
EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas):
Ekskursija “Lisabonas kaklarota”
Ekskursija pa Lisabonas pilsētu ar pusdienām
Ekskursija “Portugāles zelta gredzens” ar pusdienām
Apskates ekskursija Porto
Apskates ekskursija Koimbrā ar pusdienām
EKSKURSIJAS:
Vakara ekskursija Lisabonas ugunis
Ekskursija “Lisabonas kaklarota”
Ekskursija “ Portugāles zelta gredzens” Lisabona – Obiduša – Batalja – Alkobasa – Tomara
Ekskursija Porto
Ekskursija: Braga - Bon-Žezuš - Gimaraenša ar pusdienām
Ekskursija Koimbrā
Fado ar vakariņam
Ekskursija uz Setubalu un Arabidu, iekļautas pusdienas un muskata vīnu degustācija
Apskates ekskursija pa Lisabonu
Ekskursija Eriserjera - Žoze Franku ciematiņš - Mafra, iekļaujot vieglas uzkodas un vietējo vīnu
Pastaiga pa kanāliem ar laivām Aveiro pilsētā
IZMITINĀŠANA:
Ja jūs ceļojat viens, izmitināšana tiek piedavāta SGL numurā
Izvēlētās viesnīcas pieejāmība tiek apstiprināta rezervācijas apstiprināšanas laikā

Izmitināšana, izvēloties Fortuna 3 *
Lisabona - Roma 3 *, A.S. Lisboa 3 * vai līdzvērtīgs
Luso - Grand Luso 4 *
Porto - Star Inn Porto 3 * vai līdzvērtīgs

Izmitināšana, izvēloties Fortuna 4 *
Lisabona - Cara Lisbon 4 *, Occidental Lisboa 4 *, Acores Lisboa 4 *
Luso - Grand Luso 4 *
Porto - Portus Cale 4 * vai līdzvērtīgs


Pilsētas nodoklis (City tax)
Lisabona - 2 eiro dienā vienai personai
Porto - 2 eiro dienā vienai personai
Bērni līdz 12 gadu vecumam ir atbrīvoti no nodokļa

Lai iegūtu plašāku viesnīcu izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri (+371) 28-445-288 / (+371) 28-957-137
PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Bagāža: 1 soma (maksimālais svars 20 kg)
Vīna degustācija Porto
Ieejas biļetes uz muzejiem, grotām
Labākās autobusu vietas
Audio ceļveži visam ekskursijam

Papildu pakalpojumu pakete:
izmitināšana Lisabonas vēsturiskajā centrā
rezervētas vietas autobusā
dāvana istabā ierašanās dienā - portugāļu vīns
audio ceļveži visam ekskursijam
PAPILDUS IZMAKSAS:
Tūrisma nodoklis - tiek samaksāts viesnīcā pēc reģistrēšanās
Ieejas maksa muzejos un apskates objektos kuras nav iekļautas ekskursiju cenā
Sabiedriskā transporta izmaksas, personīgie izdevumi
Medicīniskā apdrošināšana
SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama tikai pēc vienošanās ar Turoperatoru un ir atkarīga no aviosabiedrības noteikumiem 
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsona pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora
Šeit atradīs sev tīkamu vietu spēs rast kā pludmales atpūtas baudītāji, tā vēstures cienītāji, zemūdens nirēji, naktsklubu dzīves cienītāji, kā arī labas virtuves un izsmalcinātu vīnu baudītāji. Lai vēl vairāk spētu izjust un izbaudīt Portugāles sniegtās iespējas, iesakām izmantot ekskursiju paketes iegādi, kurā ietvertas veselas 9 ekskursijas pa Portugāles iecienītākajām apskates pilsētām un vietām.

1. DIENA
Satikšanās lidostā Rīgā 
Lidojums uz Lisabonu 
Ierašanās Lisabonā 
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.

Lidostā Jūs sagaidīs VRK Travel pārstāvis. Transfēra laikā būs sniegta informācija par Lisabonu - ko apskatīt, kur paēst, ko nopirkt.
Izvietošanās izvēlētās kategorijas viesnīcā.
20:00 vakara ekskursija – Lisabonas ugunis (pēc vēlēšanas)


2. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija “ Lisabonas kaklarota” 8 stundas (iekļauta ekskursiju pakā) – Lisabonas rivjēra – Roka rags – Sintra - "Quinta da Regaleira" pils – Pena pils.
Brīvais laiks Sintrā.
Brauciena laikā ceļš vedīs gar okeāna krastu, pa vienu no skaistākajiem pasaules ceļiem, būs iespēja vērot kūrortpilsētas.
Kaškaiša un Ešorila – Eiropas saulainākās pilsētas, kuras 19.gs. Kļuva par prestižām kūrortpilsētām. Maigais klimats pievilina tūristus, kā arī bagātniekus un slaven,ibas, karaliskās ģimenes un aristokrātus.
Apstāsimies pie gleznainākās klints “Velna Rīkle” - noslēpumainas un brīnišķīgas vietas, ar kuru ir saistītas daudzas neparastas leģendas.
Rokas rags - Eiropas galējais rietumu punkts. Šeit pavisam negaidīti beidzas Eiropa – starp klintīm un Atlantijas okeāna vējiem. Jums būs iespēja sajust šīs maģiskās vietas enerģiju un uzņemt neaizmirstamus foto.
Sintra – Portugāles pērle – neparasta pilsēta, kas noslēpusies kalnos starp serpentīna ceļiem. Pilsēta un tās pakalni nobērti pasakainām pilīm un fantastiskām villām, kuras apbur apmeklētājus jau vairākus gadsimtus. Slavens britu dzejnieks un ceļotājs lords Bairons apmeklēja šo vietu 18.gs., un rakstīja, ka pilsēta ”iespējams, no visiem skatu punktiem ir pati brīnišķīgākā pilsēta” un nosauca to par “jauko Ēdeni”.
Apmeklēsim "Quinta da Regaleira" pili, kas skaitās par vienu no romantiskākajām vietām Sintrā. Šajā noslēpumainajā vietā ir milzumdaudz klusu, ēnainu nostūru ar romantiskām drupām, torņi un tiltiņi, dīķi un ūdenskritumi, freskas, grotas, strūklakas un pat vesela tuneļu un alu sistēma, kas savieno akas. Katram objektam, viennozīmīgi, šajā parkā ir noteikta vieta, viss izbūvēts pēc kaut kādas, tikai autoram zināmas, shēmas, kas ceļotājos rada neizprotamu noslēpumainību. Pati noslēpumainākā vieta no visām Regaleirā ir aka, kura aiziet dziļi zem zemes.
Pēc vēlēsanās varēs apmaklēt arī Pena pili.
Atgriešanās Lisabonā.
Vakarā (pēc vēlēšanās) – vakariņas ar Fado (par papildus samaksu).
Fado – viena no Portugales svarīgākajām parādībām, kā valsis Austrijā vai flamenko Spānijā. Fado tā ir portugāļu jūrnieku sievu melno plīvuru mūzika, Lisabonas baltā Betlēmes torņa mūzika, kas, jūrniekus un zvejniekus pavadot un sagaidot, skan Težu krastā. Tā ir mūzika, kurā saplūst šķiršanās skumjas un ilgi gaidītas satikšanās prieks – gluži kā vienā no dziesmām: “tas viss notiek, tas viss ir skumji, tas viss ir fado”. Portugālē šo mūziku tradicionāli klausās vakaros pie vakariņu galda.
3. DIENA
Brokastis viesnīcā. 
Ekskursija “ Portugāles zelta gredzens” Lisabona – Obiduša – Batalja – Alkobasa – Tomara) - 8 stundas (ietilpst ekskursiju pakā). Ekskursijas laikā – pusdienas nacionālās virtuves restorānā ar dzērieniem. 
Obiduša– pati romantiskākā Portugāles pilsēta, kura pilnībā ir saglabājusi viduslaiku veidolu. Palikusi gandrīz cietokšņa sienu iekšpusē, tā ir gluži kā īsts muzeja eksponāts un iekļauta nacionālo pieminekļu mantojuma sarakstā. Šī ir pilsētiņa ar gleznainām ieliņām, daudzkrāsainām mājām, gotiskām durvīm un logiem, baltām baznīcām – visam tam apkārt 12. gadsimta cietokšņa sienas, šī ir lieliska vieta, lai pavērotu pilsētas panorāmu. Izmēģiniet ķiršu liķieri šokolādes glāzītēs. Tā ir žiņa (Ginja) – portugāļu uzlējums, kurš pēc popularitātes spēj konkurēt pat ar lielisku portvīnu. 
Tomara– šis mazais miestiņš kļuva par pilsētu pateicoties Portugāles tampliešu ordeņa maģistra rezidences celtniecībai 1169. gadā. Ordenis sastāvēja no bruņiniekiem, kuru galvenais mērķis bija – atbrīvot Portugāli no mauriem. Apmaiņā pret šo pakalpojumu ordenim tika atļauts saglamāt vienu trešdaļu zemju, kas bija iekarotas uz dienvidiem no Težu.
Fatima– no maza ciemata pašā Portugāles centrā, Sintarenas kalnos, starp Lisabonu un Portu, pārvērtās par svētu priekš katoļiem, no visas pasaules, pilsētu ar 10000 iedzīvotājiem. Interesanti, ka pilsētas nosaukums aizgūts no Mauru valodas meitenes vārda, kura pēc leģendas pārgāja uz katoļu ticību 11. gadsimtā tieši šajā ciematā. Tā ir vienīgā vieta uz planētas, kurā starp Katoļu un Pareizticīgo baznīcām nav strīdi.
 Grotas– Septītais Portugāles brīnums, pazemes pilsēta. Grotas izbrīna iztēli – neskaitāms apgaismotu galeriju daudzums. Tās ir izrotātas ar stalaktītiem un stalagmītiem, dažiem no tiem ir vairāk nekā 80 tūkstošu gadu, klinšu glezniecība, milzu alu arkas – tā vien ir tikai maza daļa no tā, ko ir vērts redzēt ekskursijas laikā. Batalja– abatija (cīņas klosteris) vai Santa-Marija-da-Viktorija tiek uzskatīta par vienu no Eiropas gotikas šedevriem. Inkvizīcijas šūpulis un oficiālais Karmelītu ordeņa štābs. Leģenda vēsta – ja Jūs interesē veiksme dzīvē, tad tikai šeit Jums ir iespēja atrast tās žēlsirdību, pārkāpjot Klostera slieksni tikai ar augsti paceltu labo kāju. Alkobasa– abatija, kurā kaut kad sākās ilggadējs karš starp dēlu, kurš pazaudēja mīlestību, un tēvu. Tā aiznesa vairākus tūkstošus dzīvību. Šo vietu stāsts ir diezgan skumjš, bet ļoti interesants un pamācošs.
Ekskursijas dienas noslēgums 4* viesnīcā Luso, kas atrodas Busako kalna pakājē, relikto piekrastes mežu ieskauta. Mierīgs un veselīgs miegs. 

4. DIENA
Brokastis viesnīcā. 
Pārbrauciens uz Portu.
Pilsētas apskates ekskursija (iekļauta ekskursiju pakā). Vīna pagrabu apmeklējums un slaveno Portvīnu degustācija (par papildus samaksu). 
Portu– lieliska pilsēta, kura nav līdzīga nekam pasaulē, Portvīna dzimtene. Pilsēta, kura deva nosaukumu visai valstij. Viena no skaistākajām pilsētām pasaulē, Portugāles ziemeļu galvaspilsēta, autentisks muzejs zem klajas debess. Portu centrs ir saglabājies tāds, kāds tas tika radīts vairāku gadsimtu laikā. Pilsēta ir pilna ar vairākām pārsteidzošām celtnēm. Katedrāle Se glabā daudz pagātnes dārgumu. Netālu no Katedrāles atrodas portugāļu baroka šedevrs – bijušā Bīskapa pils (XVII gs). Viena no skaistākajām Portu baznīcām – Svētā Francisko baznīca (1400 g.) gotiskas stilā, atrodas netālu no Douru upes. Blakus baznīcai atrodas Biržas pils, kura tika celta iznīcinātā klostera vietā 1842 g., pils izbrīna ar savu grezno iekšējo dekoru. Netālu no pilsētas dārza Kordoarija paceļas Klegiruš tornis – Portu simbols, kuru cēla Itāļu arhitekts N. Nazoni 18. gadsimtā, tas kļuva ne tikai kā veco kvartālu rota, bet arī kalpoja kā ostas orientieris kuģiem. Lielisks portugāļu baroka paraugs – Karmelitaš baznīca, Sao-Bentu stacija, kura celta klostera vietā. Uz staciju ved sena Ziedu iela, kur dzīvoja zelta un sudraba lietu meistari. Iela saglabājusi pagātnes atmosfēru, māju fasādes izrotātas ar flīzēm un balkoniem ar kaltām restēm.
5. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Par papildus samaksu  ekskursija (6 stundas): Braga – Bon-Žezuš – Gimaraenša ar pusdienām. Vai brīvais laiks Portu. 
Braga ir viena no skaistākajām Portugāles pilsētām, ar vairākiem iespaidīgiem pieminekļiem baroka stilā. Viens no pazīstamākajiem apskates objektiem valstī – Kristus uz Golgofas baznīca, Bon-Žezuš-du-Montē svētnīca, pievelk pie sevis lielu tūristu daudzumu. Iesim pa kāpnēm no piecām jūtām no trīs tikumībām, uzzināsim simbolu, statuju, strūklaku nozīmi, kas rotā šo vietu. Gimaraenša– viena no pievilcīgākajām senajām pilsētām valstī. Ar tās kultūras mantojumu, senajām ieliņām, ar labi saglabātiem pieminekļiem, pilsēta tiek uzskatīta par Portugāles nācijas šūpuli, jo tieši šeit piedzima topošais Portugāles karalis Alfonsu Enrikeš I.
6. DIENA
Brokastis viesnīcā .
Ekskursija Portu – Aveiro – Koimbra – Lisabona (iekļauta ekskursiju pakā). Pastaiga pa kanāliem ar laivām Aveiro pilsētā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu). Koimbras apskates ekskursija. Pusdienas nacionālajā restorānā, ar dzērieniem. Pārbrauciens uz Lisabonu. Brīvais laiks pastaigām un lieliskam šopingam. Nakts izvēlētās klases viesnīcā.
 Aveiro– pazīstama kā «Portugāļu Venēcija» , brīnišķīga pilsēta ar daudziem kanāliem un tiltiem, tā tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pilsētām valstī, pateicoties savām krāšņajām Molisejros laivām – ideāla vieta atpūtai. Šīs vietas slavenā kūciņa olas formā ir plaši pazīstama aiz pilsētas robežām. 
Koimbra– pilsēta un tās nosaukums cēlies no romiešu apdzīvotās vietas Konimbrigas, kas radies VI gs. Šī pilsēta aizņem lielu vietu visu portugāļu sirdīs. Koimbra bagāta ar savu vēsturi, tā ir pašas senākās apmācības vietas dzimtene – Portugāles universitāte, kuru dibināja Karalis Dinišems 1290 g. Seši Portugāles karaļi ir dzimuši tieši Koimbrā, kura arī bija galvaspilsēta laika posmā no 1139 g. līdz 1256 g. Neticami skaista pilsēta, kura ielās joprojām runā portugāļu-itāļu dialektā, bet ielas piepildītas ar studentiem mantijās ar kontrabasiem, čelliem, vijolēm.

7. DIENA
Brokastis viesnīcā .
Pēc vēlēšanās (par papildus samaksu), ekskursija uz Setubalu un Arabidu + pusdienas un muskata vīnu degustācija. Šajā ekskursijā Jums būs iespēja uztaisīt neaizmirstamas bildes! Dosimies uz Portugāles dienvidu provinci –Setubalu. Pārbrauksim pāri augstākajam Portugāles tiltam – 25.Aprīļa tilts – nokļūstot pie Kristus statujas. No putnu lidojuma augstuma mūsu priekšā būs kā uz delnas – Brīnišķīgā Lisabona! Pēc tam apmeklēsim viduslaiku cietoksni, kuram apkārt atrodas okeāns. Jūsu acu priekšā pavērsies brīnišķīgi skati! Turpinājumā mūsu ceļš ved cauri Arabidas Nacionālajam parkam, kurš slavens ar savām fantastiskajām ainavām no kalnu virsotnes līdz bezgalīgajam okeānam. Iepazīsimies ar vīna darīšanas vēsturi un nodegustēsim dienvidu reģiona vīnu, slaveno Muskateļu. Nobeigumā Jums tiks piedāvāta zivju degustācija – zivju rodizio (atšķirīgi gatavoto zivju un jūras veltu liela izvēle ar dzērieniem). Atgriešanās Lisabonā pa pašu garāko un pazīstamāko Eiropas tiltu – Vasko da Gama.

8. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vai pēc vēlēšanās: apskates ekskursija pa Lisabonu 4 stundas (iekļauta ekskursiju pakā)
vai brauciens (par papildus samaksu) uz Marfu, Erisereju. Ekskursija Eriserjera – Žoze Franku ciematiņš – Mafra(iekļaujot vieglas uzkodas un vietējo vīnu), 4 stundas

Lisabona - pati brīvākā Eiropas rietumu galvaspilsēta, viena no senākajām rietumeiropas pilsētām pasaulē.
Pilsētai ir tik sena vēsture, ka 4,5 stundu laikā jūs uzzināsiet tikai pašus interesantakos un nozīmīgākos faktus. Lisabonā harmoniski saskaņoti arhitektūras pieminekļi, kas pārstāv dažādus stilus – romantisms, gotika, klasicisms, manuelino un baroks.
Apmeklēsim Alfama rajonu, Rossio laukumu ar apbrīnojamām bronzas strūklakām, raibām puķu dobēm, karaļa Pedro IV statuju, brauksim pa plato Avenida da Liberdade bulvāri, nedaudz pakavēsimies Belem rajonā - tieši no šejienes savos ceļojumos apkārt pasaulei devās Enrike Jūrasbraucējs, Fernāns Magelāns, Vasko da Gama, šeit piestāja arī Kristofers Kolumbs. Šeit Jūs redzēsiet 16.gs. pieminekli – Belema torni. Lisabonai šis tornis ir tik pat nozīmīgs, kā Parīzei Eifeļa tornis. Pamielosim acis, apskatot Žeronīma klosteri, kas ir spilgs Manuelino stila paraugs.

Tad dosimies un vispirms apciemosim nelielu zvejnieku ciematiņu daiļā jūras krastmalā Eriserjerā.
Tur līdz mūsdienām saglabājās patīkama savdabīga parastās zvejnieku dzīves atmosfēra ar tās ikdienas darbiem un dzīves patīkamiem mirkļiem. Tieši no šejienes 1910.gada 5.oktobrī uz Angliju tika izsūtīts pēdējais Portugāles karalis, tādējādi uz visiem laikiem pametot savu dzimteni. Šobrīd Eriserjeras pludmales ir atpūtas vieta vietējiem iedzīvotājiem un sērfotājiem no visas pasaules. Tālāk apciemosim Žoze Franku ciematiņu - tā ir Portugāle miniatūrā. Šeit Jums būs iespēja pastaigāties pa šaurajām zvejnieku apdzīvotām ieliņām un iepazīt tipisko portugāļu 20.gs. ciematiņa ikdienu. Ielūkosimies mājīgajos namiņos, aplūkosim veco pili, baznīcu un dzirnavas. Pagaršosim vietējo maizi ar vītinātu desu un mājas vīnu, kas pagatavoti pēc senlaicīgām receptēm.
Marfa, kuras galvenais apskates objekts ir iespaidīgs pils-klosteru komplekss. Tas ir ne vienkārši liels, bet milzīgs! Karalis Žoans V sava mantinieka dzimšanas dienas vārdā vēlējās uzcelt kaut ko dižāku nekā populārais Eskoriāls, tādēļ uzsāka darbu pie pārsteidzoša pēc lieluma projekta. Viss kompleks aizņem 40 000 kv.km lielu teritoriju. Pat mūsdienās pilsētiņa liekas kā mazu leļļu namiņu kopums salīdzinājumā ar pils kompleksu. Šeit atrodas arī pati lielākā pasaulē baznīcas zvanu kolekcija, kuru skaņas var dzirdēt 24 km rādiusā.

Transfērs uz lidostu.
Izlidošana uz Rīgu
Ierašanās Rīgā 
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
06.03.2020
-
13.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
13.03.2020
-
20.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
17.03.2020
-
24.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
20.03.2020
-
27.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
24.03.2020
-
31.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
27.03.2020
-
03.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
31.03.2020
-
07.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
03.04.2020
-
10.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
07.04.2020
-
14.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
10.04.2020
-
17.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
14.04.2020
-
21.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
17.04.2020
-
24.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
21.04.2020
-
28.04.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
24.04.2020
-
01.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
28.04.2020
-
05.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
01.05.2020
-
08.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
05.05.2020
-
12.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
08.05.2020
-
15.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
12.05.2020
-
19.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
15.05.2020
-
22.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
19.05.2020
-
26.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
22.05.2020
-
29.05.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
26.05.2020
-
02.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
29.05.2020
-
05.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
02.06.2020
-
09.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
05.06.2020
-
12.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
09.06.2020
-
16.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
12.06.2020
-
19.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
16.06.2020
-
23.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
19.06.2020
-
26.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
23.06.2020
-
30.06.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
26.06.2020
-
03.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
30.06.2020
-
07.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
03.07.2020
-
10.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
07.07.2020
-
14.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
10.07.2020
-
17.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
14.07.2020
-
21.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
17.07.2020
-
24.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
21.07.2020
-
28.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
24.07.2020
-
31.07.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
28.07.2020
-
04.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
31.07.2020
-
07.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
04.08.2020
-
11.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
07.08.2020
-
14.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
11.08.2020
-
18.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
14.08.2020
-
21.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
18.08.2020
-
25.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
21.08.2020
-
28.08.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
25.08.2020
-
01.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
28.08.2020
-
04.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
01.09.2020
-
08.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
04.09.2020
-
11.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
08.09.2020
-
15.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
11.09.2020
-
18.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
15.09.2020
-
22.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
18.09.2020
-
25.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
22.09.2020
-
29.09.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
25.09.2020
-
02.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
29.09.2020
-
06.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
02.10.2020
-
09.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
06.10.2020
-
13.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
09.10.2020
-
16.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
13.10.2020
-
20.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
16.10.2020
-
23.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
20.10.2020
-
27.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
23.10.2020
-
30.10.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
27.10.2020
-
03.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
03.11.2020
-
10.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
06.11.2020
-
13.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
10.11.2020
-
17.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
13.11.2020
-
20.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
17.11.2020
-
24.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
20.11.2020
-
27.11.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
24.11.2020
-
01.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
27.11.2020
-
04.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
01.12.2020
-
08.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
04.12.2020
-
11.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
08.12.2020
-
15.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
11.12.2020
-
18.12.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€629
Ekskursiju pakete

4 ekskursijas - €169

Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: Izlidošana no Rīgas 12:50 | Ielidošana Lisabonā 15:25
Atgriešanās: Izlidošana no Lisabonas 16:10 | Ielidošana Rīgā 22:35