LV RU

Baltkrievija Polocka Vitebska Minska Orša

CENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens komfortablā tūristu klases autobusā
Pavadošās grupas pakalpojumi (krievu valodā / latviešu valodā)
Gidu pakalpojumi Baltkrievijā
Izmitināšana tūrisma klases viesnīcās 2-3*, divvietīga izmitināšana ar brokastīm (4 naktis)
Apskates ekskursija Polockā
Apmeklējot Efrosīnijas klosteri, saruna ar Grubera mehānisko galvu jezuītu kolēģijā)
Autobusu un kājāmgājēju apskates ekskursija Vitebskā
Apskates ekskursija Minskā

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Ekskursiju pakete (7 ekskursijas) – 70 €
M. Šagāla māja-muzejs
Pusdienas linu apstrādes kombinātā un ekskursija ar gidu
Aleksandra ciema skolas apmeklējums
Berezinskas rezervāts
Nacionālās bibliotēkas skatu laukums
Belaz rūpnīca
Dudutki - ekskursija ar gidu un cienasts

Pusdienu pakete (4 pusdienas) – 30 €
Pusdienas Polockā
Pusdienas pēc Berezinskas rezervāta apmeklējuma
Pusdienas Minskā
Pusdienas Dudutki

Nacionālās virtuves vakariņas – 26 €
Nacionālās virtuves vakariņas lauksaimniecības uzņēmumā “Bišu pasaule” (ēdiens un izklaidējoša programma)

Papildus sēdvieta autobusā – 55 € 

PAPILDUS IZMAKSAS:

Grupas vīza - €19
Ieejas maksa muzejos un apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
Medicīnas apdrošināšana

VĪZA:

Vīzai pase jāiesniedz birojā 10 dienas pirms ekskursiju tūres.

Baltkrievijas vīzai nepieciešams:
pase ar derīguma termiņu 6 men. pēc atgriešanas
aizpildīta anketa (OBLIGĀTI jāaizpilda datorrakstā)
foto 3.5*4.5, sejas 70% baltā fonā
apdrošināšana ceļojumā laikā (nav iekļauta cenā)
tiem, kas piedzima pēc 01.11.1991 nepieciešama dzimšanas apliecība
Lejuplādēt anketas pieteikumu vīzai (pdf)

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā -
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsona pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora

1. DIENA

5:30 Izbraukšana no Rīgas.
13:00 - 14:00 Pusdienas Polockā (iekļautas pusdienu paketes cenā).
14:00 - 17:30 Apskates ekskursija Polockā: Pilskalns ar Sv. Sofijas katedrāli, XII gadsimta "Borisa akmens", Brīvības laukums, jezuītu kolēģija ar runājošo galvu. Eifrosīnijas klostera apmeklējums, saruna ar mehānisko galvu Gruber jezuītu kolēģijā.
17:30 - 18:30 Brīvais laiks Polockā. Pārbrauciens uz Vitebsku.
20:00 reģistrēšanās viesnīcā Vitebskā.
Nakšņošana viesnīcā 3 * (2 naktis)


2. DIENA

7:00 - 8:00 Brokastis viesnīcā.
8:00 - 10:00 Autobusa - kājāmgājēju Vitebskas apskates ekskursija. Svētā Uspenska katedrāles, Dievmātes Augšāmcelšanās baznīcas, Sv. Varvaras baznīcas komplekss.
10:00 - 11:00 Marka Šagāla mājas-muzeja apmeklējums (iekļauts ekskursiju paketes cenā).
12:15 - 13:15 Linu apstrādes kombināta apmeklējums (iekļauts ekskursiju paketes cenā).
13:15 - 14:00 Pusdienas Oršā linu apstrādes kombinātā (iekļautas pusdienu paketes cenā).
14:10 - 16:00 Linu apstrādes kombināta veikala apmeklējums.
16:45 - 17:45 Skolas apmeklējums, kurā mācījās Baltkrievijas Republikas prezidents.
19:15 Atgriešanās viesnīcā Vitebskā, brīvais laiks pilsētā.

3. DIENA

7:00 - 8:00 Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no viesnīcas.
10:30 - 13:00 Berezinskas biosfēras rezervāts - ekskursija uz Dabas muzeju un dzīvnieku apskate brīvdabas voljērā. (iekļauta ekskursiju paketes cenā).
13:00 - 14:00 pusdienas (iekļautas pusdienu paketes cenā).
16:00 - 19:00 Minskas apskates ekskursija.
19:30 reģistrēšanās viesnīcā.
20:30 - 23:00 Vakara tūre pa Minsku- Trīsvienības priekšpilsētas, Augšējās pilsētas, Rātslaukuma, pareizticīgo un katoļu katedrāles, hokeja arēnas, Nacionālās bibliotēkas apskate, Baltkrievijas galvaspilsētas alejas, laukumi un obeliski, kā arī citas ievērojamas vietas. Pilsētas skats no Nacionālās bibliotēkas skatu laukuma (iekļauts ekskursiju paketes cenā).

4. DIENA

8:00 - 09:00 Brokastis viesnīcā.
10:00 - 12:00 Ekskursija uz Belaz rūpnīcu (iekļauta ekskursiju paketes cenā).
13:00 - 14:00 pusdienas Minskā (iekļautas pusdienu paketes cenā).
14:00 - 17:00 Brīvs laiks Minskas centrā iepirkumu veikšanai.
18:00 - 21:00 Nacionālās virtuves vakariņas lauksaimniecības uzņēmumā “Bišu pasaule” (iekļautas nacionālās virtuves vakariņu paketes cenā).
22:00 Ierašanās viesnīcā Minskā.

5. DIENA

08:00 - 09:00 Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no viesnīcas.
10:00 - 12:45 Dudutku muzejs (iekļauts ekskursiju paketes cenā).
12:45 - 13:45 pusdienas Dudutkos (iekļautas pusdienu paketes cenā)
Pārbrauciens uz Rīgu (atgriešanās ap plkst. 23:00)

EKSKURSIJAS

Marka Šagāla nams-muzejs:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Movša Hackeleviča (vēlāk Moisejs Hackelevičs un Marks Zaharovičs) Šagāls - ebreju izcelsmes krievu un franču mākslinieks. Papildus grafikai un gleznošanai viņš nodarbojās arī ar scenogrāfiju un rakstīja dzejoļus jidišā. Tas ir viens no slavenākajiem XX gadsimta mākslinieciskā avangarda pārstāvjiem.
Slaveno māju Pokrovskas ielā, kurā mākslinieks pavadīja savu bērnību un jaunības dienas, viņa tēvs 1900. gadu sākumā uzcēla Rietumu Dvinas labajā krastā. Kara laikā ķieģeļu ēka tika stipri bojāta bumbu sprādzienu un ugunsgrēka rezultātā – un tomēr, brīnumainā kārtā, saglabājās.
1997. gadā šeit tika atvērts Marka Šagāla memoriālais muzejs. Tās ekspozīcijā ir sadzīves priekšmeti no XIX-XX gadsimtu mijas, kā arī īsti Šagāla dzīves "liecinieki" - arhīvu dokumenti un pirmie darbi, mākslinieka un viņa ģimenes personīgās mantas. Tie tika saglabāti pavisam nelielā skaitā, bet tā laikmeta atmosfēra tika atainota pēc iespējas precīzāk: senlaicīgie priekšmeti kolekcijai tika atlasīti, izmantojot zīmējumu sēriju, kuru izveidoja Marks Šagāls, vadoties pēc atmiņām, kurā iemūžināti viņa vecāku mājas interjers. 
Pusdienas linu dzirnavās un ekskursija:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Oršas linu apstrādes kombināts ir vienīgais uzņēmums Baltkrievijā un lielākais uzņēmums NVS un Eiropā, kas ražo linu audumus. Tā vēsture sākās 1930. gada decembrī ar nelielu linu kāršanas fabriku. Ekskursija jūs “atgriezīs” tālajā laikā, kad meistari Baltkrievijas “sudrabu” pārvērta par audumu. Kopš parādījās jauns aprīkojums un paplašinājās sortiments, ļoti daudz linu ir “aizplūdis”. Un tagad jūsu acu skatienam tiks piedāvāta ļoti liela mēroga ražošana. Piecās modernās rūpnīcās darbinieki nenogurstoši strādā pie sarežģītām modernām mašīnām, kuras ir “atbildīgas” par pilnu linu šķiedru pārvēršanu ražošanas ciklā par cēliem audumiem un gataviem izstrādājumiem. Vai jums kādreiz ir bijusi iespēja novērot, kā harmoniski darbojas atšķirīgu posmu produkcijas ražošana - kāršana, vērpšana, aušana, apdares? Tieši Oršas linu apstrādes kombinātā viss notiek vienlaicīgi kopīgās ražošanas laukumos, bet tomēr ... saskaņoti un konsekventi. Un šī kārtība ir neiznīcināma. Te ir ko uzmanīgi vērot. Un ir pat kaut kas ko iemācīties. Mūsu ekskursija turpinās Orša linu apstrādes kombināta veikalos. Un var izvēlieties tieši šeit - katrs pēc savas gaumes un atbilstoši vēlmei! Gultas veļa un galda piederumi, galdauti, salvetes, gultas pārklāji, pledi, frotē izstrādājumi, dvieļi, bērnu tekstilizstrādājumi, drēbes ... Visu pat nevar uzskaitīt! Tā ir Baltkrievijas lina greznība! 
Skolas apmeklējums Aleksandrijas ciematā:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Muzejs skolā aizņem vienu kabinetu, kurā tika atjaunots klases iekārtojums ar sešdesmito gadu interjeru. Skolotāja galds ar globusu un vēsturiski - biogrāfisko atlantu "Ļeņins", krāsns, divas zaļas skolas solu rindas, tāfele, Engelsa un Ļeņina portreti. Īpaša izkārtne apzīmē vietu, kur sēdēja topošais Baltkrievijas valsts vadītājs – trešais sols pie loga. Uz galda atrodas Marksa, Engelsa un Ļeņina darbs "Par zinātnisko komunismu", blakus tam ir tukšs tintes trauks ar spalvaskātu. 
Berezinskas rezervāts:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Berezinskas biosfēras rezervāts ir unikāla vieta Eiropā, kur vienā un tajā pašā teritorijā, savvaļas apstākļos, mitinās “lielie Eiropas pieci lielākie zīdītāji” - aļņi, bizoni, lācis, vilks un lūši. Jums tiek garantēts, ka viņi (kā arī citi dzīvnieki) būs redzami dažu metru attālumā Meža zoodārzā*. Ekskursijā ietilpst arī Dabas muzeja apmeklējums. 
Nacionālās bibliotēkas apskates laukums:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Apmeklētāji nokļūst uz Nacionālās bibliotēkas apskates laukumiem ar panorāmas liftu ar caurspīdīgu stikla prizmas veida sienu, kas ļauj jums izjust lidošanu. Bibliotēkas izdevīgais izvietojums pilsētas ainavā padara skatu laukumu par pievilcīgu tūristu apskates objektu. Lieliskais skats uz galvaspilsētu un tās apkārtni, kas paveras no 73 metru augstuma, atstāj spilgtu iespaidu jebkura gada laikā. Apmeklētājiem tiek piedāvāts unikāls pakalpojums - optiskās ierīces "Panorāmas binoklis" izmantošanu. Binoklim, kura pietuvināšanas iespēja ir aptuveni 30 reizes, ir augsta izšķirtspēja un plašs redzes leņķis, kas ļauj no augsta skatu punkta iegūt kvalitatīvu attēlu no attāli izvietotiem objektiem. 
Rūpnīca Belaz:
 (Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)
Vai vēlaties ienirt gigantiskas tehnikas pasaulē, redzēt mašīnas, kas liek zemei ​​nodrebēt planētas skarbāko un vistālāko punktu karjeros, mēģināt sasniegt vēsturē lielākā pašizgāzēja riteņa vidu un, visbeidzot, uzkāpt pie leģendārās BelAZ kabīnes? Tad, mēs iesakām jums pieskarties leģendai un ieskatīties nākotnē aizraujošas ekskursijas laikā pa karjeru pašizgāzēju izgatavošanas rūpnīcu Žodino! Šīs ekskursijas laikā pa rūpnīcu varēsiet iepazīties ar unikālu automašīnu radīšanas procesu, savām acīm redzēt leģendāro tehniku: BelAZ karjeru pašizgāzējus ar celtspēju no 90 līdz 450 tonnām, kā arī apmeklēt rūpnīcas ražošanas slavas muzeju. Pēc interesantas ekskursijas, ar foto pārtraukumiem pie brīnummašīnām, jūs tiksiet sagaidīti ar tēju un gardām firmas kūciņām, kas veidotas mazu BelAZ kravas automašīnu formā, kā arī unikālu rūpnīcas suvenīru. 
Dudutki - ekskursija ar gidu un cienastiem:
(Iekļauts EKSKURSIJU PAKETĒ)

Muzeju komplekss "Dudutki" ir viens no populārākajiem un slavenākajiem muzejiem Baltkrievijā. “Dudutkos” jūs varat ne tikai lietderīgi pavadīt laiku un atpūsties, bet arī ieskatīties Baltkrievijas tautas vēsturē. Tieši šeit jūs redzēsit veco muižnieku muižu, panu pagalma stilu, tiksiet iepazīstināti ar meistaru darbu, kuri atjauno senās tehnoloģijas un uzstāda darbībai. Muzeja kompleksā “Dudutki” jūs redzēsit smēdi, keramikas darbnīcu, kokapstrādes, salmu pīšanas, klūgu pīšanas, aušanas darbnīcu, kā arī nobaudīsiet īstus baltkrievu “prismakі”. Suvenīru mīļotāji varēs iegādāties tautas mākslinieku izstrādājumus. 
Ekskursiju pakete (7 ekskursijas):
M. Šagāla māja-muzejs.
Pusdienas linu apstrādes kombinātā un ekskursija ar gidu.
Aleksandra ciema skolas apmeklējums.
Berezinskas rezervāts.
Nacionālās bibliotēkas skatu laukums.
Belaz rūpnīca.
Dudutki - ekskursija ar gidu un cienasts.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Ekskursiju pakete

7 ekskursijas - €70

Tūres ilgums

5 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Turgeņeva iela pretī Zinātņu Akademijas

Izbraukšana: 05:30
Atgriešanās: Vēlu vakarā