LV RU

Polija SPA atpūta Zakopanē

CENĀ IEKĻAUTS:
Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā)
Izmitināšana Hotel Tatra 3* divvietīgā numurā + brokastis, 3 naktis
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.)

EKSKURSIJAS:
Izbraukšana uz Augstajiem Tatriem (cenā ir iekļauts pacelšanās ar funikulieru) - 40 €
Transfērs līdz Zakopanes cetram - 5 €
Pavizinašanas ar ragavām - 30 €

IZMITINĀŠANA:
*Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Bukovinas termālā kompleksa apmeklejums - no 7 € (atkarībā no laika, tiek apmaksāts uz vietās, kasē)
Papildus vieta autobusā - 90 €
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

1. DIENA
Izbraukšana no Latvijas agri no rīta (izbraukšana no Rīgas un Bauskas). Tranzīts caur Poliju. Ierašanas Zakopanē velā vakarā. Iekārtošanās viesnīcā Tatra 3*.
2. DIENA
Brokastis. Brīva dienas vai izbraukšana uz Augstajiem Tatriem (pēc vēlēšanās par papildmaksu, cenā ir iekļauts pacelšanās ar funikulieru) vai transfērs līdz Zakopanei. Pacelšanās ar funikulieri uz vienu no augstākajiem punktiem Slovākijā, no kurienes var redzēt sniegotās Augsto Tatru virsotnes, kā arī 1751 m augsto Skalnate Pleso ezeriņu. No zemākās Tatru Lomnicas stacijas Jūs izvedīs trošu ceļš līdz vidū esošajai Štart stacijai, no kurienes savukārt līdz Skalnate Pleso Jūs pacels 15-vietīga gondola. Jums būs iespēja atpūsties augstu kalnos esošajā “Panorama restorānā”. Atgriešanās Zakopanē. Dienā brīvais laiks pilsētā. Jums būs iespēja pastaigāties pa centrālo Krupuvkas ieliņu. Šī iela no pirmā acu skata apbur visus Zakopanes viesus un ir iekļauta pašu slavenāko gājēju ielu sarakstā Polijā. Šeit vienmēr ir daudz cilvēku un trokšņaini: dienā Kupruvkas iela pārvēršas par izklaides un izstāžu centru, bet ar tumsas iestāšanos tā iemirdzas laternu gaismā, un ugunīs, ko izstaro vietējās kafejnīcas, restorāni un bāri. Kupruvkas iela tiek uzskatīta par galveno Zakopanes šopinga ielu. Šeit sakoncentrēti paši populārākie veikali un tirdzniecības centri, kuros var iegādāties tradicionālos poļu suvenīrus, Zakopanē tik populāro oscypek sieru, kā arī kažokus, vilnas džemperus un citas preces. Tieši uz šīs ielas atrodas arī paši populārākie pilsētas muzeji, tai skaitā Tatru Muzejs. Šeit atrodas Svētās Ģimenes vecā baznīca, kapliča un kapsēta. Kapliča ir pats vecākais kulta objekts pilsētā. Vakarā pēc vēlēšānos Bukovinas termālā kompleksa apmeklejums Šī ir maģiska vieta tieši Tatru pakājē! Milzīgs termālais komplekss. Bukovinas termē ir atpūtas un sporta, iekšējie un ārējie baseini – kopumā 12 gab. Katrā baseinā Jūs sajutīsiet termālo ūdeņu nomierinošo ietekmi, ūdens temperaūra variē no 30 līdz 38°С. Šeit Jums būs iespēja izmantot daudzās saunas un pirtis, atslābināties džakuzi un SPA zonā, kā arī izklaidēties akvaparkā ar daudzamajiem ūdens kalniņiem, tai pat laikā baudot Tatru kalnu brīnišķīgo panorāmu. Nakts viesnīcā Hotel Tatra 3*.
3. DIENA
Brokastis. Brīva dienas vai tranesfērs līdz Zakopanei (pēc vēlēšanās par papild.maksu), kur varat lūtināt sevi Bukovinas termālā kompleksā Ja ir sniegs, tiek piedāvata iespēja pavizinaties ar ragavām, kurās ir iejūgti zirgi un tās vada “gorali”, ģērbušies nacionālajos kostīmos un ar lāpām rokās. Ceļš vijas caur sniegbaltiem mežiem pa kalnu celiņiem, apkārt paverot unikalus un brīnišķīgus skatus uz Tatriem. Pastaiga noslēdzas ar pikniku tradicionalā būdiņā ar ceptu desiņu un karstvīna baudīšanu Nakts viesnīcā Hotel Tatra 3*.
4. DIENA
Brokastis. Pēc atpūtas dodamies uz Rīgu. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēla atgriešanās Rīgā.
EKSKURSIJAS

Izbraukšana uz Augstajiem Tatriem (cenā ir iekļauts pacelšanās ar funikulieru)


Pacelšanās ar funikulieri uz vienu no augstākajiem punktiem Slovākijā, no kurienes var redzēt sniegotās Augsto Tatru virsotnes, kā arī 1751 m augsto Skalnate Pleso ezeriņu. No zemākās Tatru Lomnicas stacijas Jūs izvedīs trošu ceļš līdz vidū esošajai Štart stacijai, no kurienes savukārt līdz Skalnate Pleso Jūs pacels 15-vietīga gondola. Jums būs iespēja atpūsties augstu kalnos esošajā “Panorama restorānā”.
Transfērs līdz Zakopanes cetramViesnīca Tatra atrodas 8 km attalumā no Zakopanes cetram. Mes piedāvājam transfēri līdz centram no rīta un vakarā atgriešanas viesnīcā.Pavizinašanas ar ragavām

Tiek piedāvata iespēja pavizinaties ar ragavām, kurās ir iejūgti zirgi un tās vada “gorali”, ģērbušies nacionālajos kostīmos un ar lāpām rokās. Ceļš vijas caur sniegbaltiem mežiem pa kalnu celiņiem, apkārt paverot unikalus un brīnišķīgus skatus uz Tatriem. Pastaiga noslēdzas ar pikniku tradicionalā būdiņā ar ceptu desiņu un karstvīna baudīšanu.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288