Pjuhticas klosteris | Ziemassvētki un Jaunais Gads

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi brauciena laikā (tūrisma klases autobuss) 
- Ceļa nodoklis
- Grupas vadītāja pakalpojumi


PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Apskates ekskursija klosterī + ziedojums - €6.00
- Apskates ekskursija Tartū - €2.00
- Medicīniskā apdrošināšana - €1.30


SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- APMEKLĒJOT KLOSTERI: Lūgums ievērot pareizticīgo etiķeti: sievietēm - garās piedurknes, gari svārki, lakats. Vīriešiem - garās piedurknes, bikses.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Pjuhticas-klosteris-VRK-Travel.png


1. DIENA
Izbraukšana uz Pjuhticas klosteri ap 00:30.

''Pjuhtica'' tulkojumā no igauņu valodas nozīmē ''svēta vieta''. 16. gs. vidū šeit ieradās pati Dievmāte, kas svētīja visu zemi, ūdeni un tūkstošgadīgu ozolu. Ūdens no svētavota un lūgšanas baznīcā palīdz saglabāt veselību un saprātu līdz dziļām vecumdienām.

Klostera sirds, tā garīgā dvēsele - piecu kupolu katedrāle par godu Svētajai Jaunavai Marijai, kas tika celts pēc Aleksandra Polesčuka projekta 1910. gadā.
Klosterī ierodamies uz rīta misi. Pēc mises  - ekskursija klosterī. Mēs uzzināsim baznīcas vēsturi, apmeklēsim tās dievnamus,  kristības vietu un muzeju. Brīvajā laikā var izpeldēties svētajā avotā un ieliet ūdeni sev līdzi.
APMEKLĒJOT KLOSTERI: 
Lūgums ievērot pareizticīgo etiķeti: sievietēm - garas piedurknes, gari svārki, lakats. Vīriešiem - garas piedurknes, bikses

Pēc tam dosimies uz Tartu.
Tartu - otrā lielākā pilsēta Igaunijā, ka arī viens no Igaunijas kultūras centriem. Vēl 1630. gadā, paejot 5 gadiem pēc zviedru Liflandijas iekarošanas, Derptā tika dibināta ģimnāzija, kura 1632.gadā tika paplašināta par universitāti. Pašlaik universitātē mācās vairāk par 9 tūkstošiem studentu. Tur atrodas 11 fakultātes un 5 koledžas.
Tāpēc pilsētas dzīvē vairākumā klāt ir liels studentu skaits no dažādam valstīm. Trokšņainie naktsklubi  , mūsdienīgs akvacentrs, plaši tirdzniecības centri, kuri šeit ir kaimiņos ar brīnišķīgiem arhitektūras pieminēkļiem un skulptūram.

Rīgā atgriezīsimies ap 23:00

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288