Budapešta mini atvaļinājums 4 dienas DĀVANĀ EKSKURSIJA

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Budapešta - Rīga
Rokas bagāža (maks. sv. 8 kg, maks.izm. 55cm*40cm*20cm)
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
Dzīvošana 3* viesnīcā Budapeštas centrā, divvietīgos numuros ar brokastīm (3 naktis)
DĀVANA - Apskates ekskursija Budapeštā

Lidojumu laiki:
RIX 12:30 - BUD 13:40
BUD 14:40 - RIX 17:40
EKSKURSIJAS:
DAUDZVEIDĪGĀ DONAVA (Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas, vīnu degustācija, ieeja marcipāna muzejā)
EGERA – MIŠKOĻCA - TOPOĻCA (Termālie avoti pazemes grotās). (Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas un ieejas biļetes)
SĒKEŠFEHĒRVĀRA-VESPRĒMA-HERENDA
SECESIONISMS-AUSTROUNGĀRIJAS MODERNISMS
FOLKLORAS PROGRAMMA AR VAKARIŅĀM
HAJDUSZOBOSZLO-DEBRECENA
HAJDUSZOBOSZLO-DEBRECENA-HORTOBĀDE
BRAUCIENS AR KUĢIT PA DONAVU AR VAKARIŅĀM UN DZĪVO MŪZIKU


IZMITINĀŠANA:

- ja Jūs ceļojat viens, izmitināšana ir SGL numurā
- izvēlētās viesnīcas pieejāmība tiek apstiprināta rezervācijas laikā

Lai noskaidrotu informāciju par lielāku viesnīcu klāsta izvēli , lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem -  (+371) 28-445-288  /  (+371) 28-957-137

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Nododamā bagāža, Rīga - Budapešta
Nododamā bagāža, Budapešta - Rīga
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ja Jūsu viesnīcā rezervācijas apstiprināšanas brīdī nav brīvu vietu, tūroperators ir tiesīgs piedāvat tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompānijai ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī mainīt ekskursijām ieplānoto un brīvajam laikam atvēlēto laiku.
Ieejas biļešu cenas un citi papildus izdevumi, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu apmeklējumu secība ir orientējoša un var mainīties.
Izmaiņas programmā un cenās atļautas atbilstoši LR normatīvajiem aktiem.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
Reģistrācija Rīgas lidostā. *Precīzu tikšanās laiku skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas līdz braucienam sadaļā “Izbraukšana”. Lidojums uz Budapeštu. Iekārtošnās viesnīcā.
2. - 3. DIENA
Atpūta Budapeštā. Brīvais laiks vai arī Jums ir iespēja izvēlēties un apmeklēt sev tīkamākās eksursijas no piedāvātajām.
4. DIENA
Viesnīcas numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums Budapešta - Rīga. Ierašanās Rīgā.
EKSKURSIJAS

Budapeštas apskates ekskursija

Iekļauta programmas cenā

(notiek katru dienu, sākums pl.8:00, ilgums 3-4 stundas)

Budapešta - pilsēta, kurā rit enerģiska dzīve, Ungārijas uzņēmējdarbības un komerciālās dzīves centrs. 4 stundu laikā Jūs redzēsiet galvenos galvaspilsētas apskates objektus: Varoņu laukumu, Ungārijas parlamenta ēku , Buda pili un pilskalnu, Zvejnieku bastionu, Matīsa baznīcu (Dievmātes baznīcu), Budapeštas “Elizejas laukus”, Karaļnamu u.c. Pacelsieties Gellerta kalnā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Donavu un visu megapolisi. Ekskursija noslēgsies Gajēju zonas Peštas sakumā vai Varoņu laukumā.


DAUDZVEIDĪGĀ DONAVA

Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas, vīnu degustācija, ieeja marcipāna muzejā

(norisinās pirmdienās, sestdienās, sākums pl. 8:00, ilgums 9-10 stundas)

Ekskursija pa Dovanas lokiem, iekļauj sevī tādu pilsētu kā Sentendre, Višegrada un Estergoma apmeklējumu.

Estergoma – bijusī Ungārijas galvaspilsēta, Ungārijas katoliskās baznīcas centrs, Bazilikas apmeklējums.

Višegrada – bija ungāru karaļa Matiaša iemīļota atpūtas vieta un sena katoļu rezidence – vasaras rezidence arī Ungārijas karaļiem. Šeit skatāmas 18. gs. cietokšņa un 15. gs. karaļu rezidences drupas un brīnišķīgi skati uz Donavu.   

Sentendrē ir daudz viduslaiku vēstures pieminekļu. Pilsētas savdabīgo arhitektūras šarmu radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu pārceļotāji. Te apmeklēšanas vērts ir Marcipāna muzejs un Vīnu muzejs, kas piedāvā arī iepirkšanos un degustācijas. Pilsēta ir mākslinieku un dzejnieku pulcēšanās vieta. Pusdienu pauze un labāko ungāru vīnu degustācija.


SĒKEŠFEHĒRVĀRA-VESPRĒMA-HERENDA

(ekskursijas ilgums aptueni 9-10 stundas, sākas 8:00, cenā iekļautas ieejas biļetes manufaktūrā un pusdienas. Notiek pirmdienās)
Ungāru karaļu kronēšanas pilsēta Sēkešfehērvāra  lepojas ar nelieliem, bet skaistiem laukumiem, līkločainām ieliņām un fantastiskām baroka stila ēkām.
Jūs apmeklēsiet arī leģendāro Bori jeb Mūžīgās mīlas pili, kas ir arhitektūras šedevrs, harmoniski sevī savienojot dažādus arhitektūras tilus un virzienus.
Vesprēma – karaļu pilsēta. Svētais Ištvāns un viņa sieva Bavārijas Gizella nodibināja šeit pirmo maģāru bīskapiju. Galvenie apskates objekti ir ugunsdzēsēju tornis, Bīskapa pils, Gizellas kapella, pilsētas katedrāle, Sv.Jura kapela, piemineklis, kas veltīts Ištvānam un Gizellai.
Herenda ir plaši pazīstama ar savu porcelāna manufaktūru. Pilsētas simbols – “Porcelanium” ēkas komplekss, kurā ietilpst pati manufaktūra, muzejs, elitārā porcelāna veikals, restorāns un kafejnīca. Kompleksa apmeklētāji varēs iepazīties ar porcelāna vēsturi, izgatavošanu un aplūkot Herendas markas porcelāna unikālo kolekciju.SECESIONISMS-AUSTROUNGĀRIJAS MODERNISMS

(Ekskursija norisinās svētdienās, sākas 15:00 un ilgst aptuveni 2-2.5 stundas – ekskursija ar kājām, kas beidzas kafejnīcā malkojot tēju vai kafiju)
Šī programma domāta tūrsima gardēžiem, estētiem un tiem, kas iemīlejušies arhitektūras stilā, kas radās Eiropā 19.-20.gs mijā. Austroungārijā šo stilu dēvē par Secesionismu, Lielbritānijā – modernisms, Francijā – art nouveau, Vācijā  un Latvijā – jūgendstils.
Taču tieši Austroungārijas impērijā tas ir saņēmis vislielāko izplatību. Vietējie arhitekti, sekojot spožai secesionisma ungāru personībai Jodonom Lehneram, ir radījuši lieliskas savrupmājas un ēkas pilsētas centrā.
Ekskursija būs tematiska pastaiga, kuras laikā aplūkosim Bedo māju, Grešema pili, citas skaistas šī stila ēkas un beigsim pastaigu vienā no krāšņākajām kafejnīcām, kur pie tējas vai kafijas tases varēsim apspriest redzēto.FOLKLORAS PROGRAMMA AR VAKARIŅĀM

(pasākums norisinās sestdienās, sākas 19:00 un ilgst aptuveni 3-4 stundas)
Vakars notiek vienā no kolorītiem Budapeštas restorāniem ar nacionālo programmu, piesātināts ar mūziku, maģāru dejām, tradīcijām un ļauj pilnībā izjust šo atmosfēru. Kā mielasts tiek pasniegti ungāru nacionālie ēdieni, ko papildinās ungāru vīni un bezalkoholiskie dzērieni. Ugunīgais čardašs, vijoles skaņas un vīns padarīs šo vakaru neaizmirstamu!HAJDUSZOBOSZLO-DEBRECENA


(norisinās svētdienās, sākas 8:00, ilgst aptuveni 10-11 stundas, cenā iekļautas pusdienas ar vīnu, ieejas biļetes peldvietā)
Hajdúszoboszló – dēvēta par “ Reimatiķu Meku” , kur no zemes dzīlēm 1100 m dziļumā termālais ūdens , kas ir 75°С  traucas virszemē un šajā peldvietā tad arī ārstē reimatismu, ginekoloģiju un ādas slimības. Šī vieta tiek dēvēta par Eiropas lielāko SPA.
Debrecena – otrā lielākā Ungārijas pilsēta iedzīvotāju skaita ziņā. Reformācijas laikā Debrecena tika saukta arī par «Kalvinistu Romu», jo gandrīz visi pilsētas iedzīvotāji pievērsās kalvinismam. Šim reformācijas centram pieder skaists parks, ko sauc par “Lielo mežu” un te strādā viena no valsts populārākajām termālajām ūdensdziedniecībām. Tas ir viens no Ungārijas galvenajiem kūrortiem. Pilsētas ievērojamāko vietu vidū jāapskata valsts vecākā darbojošās viesnīca “ Zelta teļš”, rātsnams klasicisma stilā, grieķu katoļu baznīca, Sv. Annas baznīca, vecās dzirnavas un Ungārijas lielākā reformācijas baznīca celta klasicisma stilā.HAJDUSZOBOSZLO-DEBRECENA-HORTOBĀDE

(norisinās svētdienās, sākas 8:00, ilgst aptuveni 11-12 stundas, cenā iekļautas pusdienas ar vīnu un ieejas biļetes termālajos baseinos)
Hajdúszoboszló – dēvēta par “ Reimatiķu Meku” , kur no zemes dzīlēm 1100 m dziļumā termālais ūdens , kas ir 75°С  traucas virszemē un šajā peldvietā tad arī ārstē reimatismu, ginekoloģiju un ādas slimības. Šī vieta tiek dēvēta par Eiropas lielāko SPA.
Debrecena – otrā lielākā Ungārijas pilsēta iedzīvotāju skaita ziņā. Reformācijas laikā Debrecena tika saukta arī par «Kalvinistu Romu», jo gandrīz visi pilsētas iedzīvotāji pievērsās kalvinismam. Šim reformācijas centram pieder skaists parks, ko sauc par “Lielo mežu” un te strādā viena no valsts populārākajām termālajām ūdensdziedniecībām. Tas ir viens no Ungārijas galvenajiem kūrortiem. Pilsētas ievērojamāko vietu vidū jāapskata valsts vecākā darbojošās viesnīca “ Zelta teļš”, rātsnams klasicisma stilā, grieķu katoļu baznīca, Sv. Annas baznīca, vecās dzirnavas un Ungārijas lielākā reformācijas baznīca celta klasicisma stilā.
Hortobāde – lielākas nacionālais parks Ungārijas teritorijā un iekļauts UNESKO kultūras mantojuma sarakstā. Te atrodas brīvdabas muzejs, kur var iepazīties ar maģāru tautu amatniecību.  


BRAUCIENS AR KUĢIT PA DONAVU AR VAKARIŅĀM UN DZĪVO MŪZIKU

(norisinās katru vakaru, sākas 18:30, ilgst 2.5 stundas), cenā iekļauta glāze šampanieša, glāze minerālūdens, glāze pēc izvēlas (vīns, alus, sula) un vakariņas. Uz kuģa muzikālā programma.
Romantiska sajūtas sgādās gan zviedru galda klātās vakariņas, gan dzērieni, gan pilsētas apburošā arhitektūra, gan muzikālais pavadījums.
Donava ir viena no Eiropas lieliskākajām  un skaistākajām upēm, no kuras Jums pavērsies fantastisks skats uz Budapeštu, ko ne velti mēdz dēvēt par “Donavas pērli”. Mūzikas ritmā Jūs slīdēsiet gar Gelerta kalnu, Budas cietoksni, skaistāko Eiropas parlamenta ēku un tas viss paliks neaizmirstamā atmiņā!Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
19.10.2019
-
22.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€309
26.10.2019
-
29.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€309
31.10.2019
-
03.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
07.11.2019
-
10.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
14.11.2019
-
17.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
21.11.2019
-
24.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
28.11.2019
-
01.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
05.12.2019
-
08.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
12.12.2019
-
15.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
19.12.2019
-
22.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
26.12.2019
-
29.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€499
Tūres ilgums

4 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIX 12:30 - BUD 13:40
Atgriešanās: BUD 14:40 - RIX 17:40