Malta Premium 8 dienas


Malta - valsts ar senu vēsturi. Valsts galvenas salas nosaukums ir cēlies no finikiešu „maleta”-„pajumte”. Tas ir pilnīgi saprotami, jo salas piekraste sastāv no  omulīgām un ērtām ostam. Šajā nelielajā zemes gabalā ir koncentrēti dažādi unikālie arhitektūras pieminekļi no visiem cilvēces vēstures epizodiem, no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Noslēpumaini Maltas megalītiski tempļi  ir uz 500-1000 gadiem vecāki nekā Ģizes piramīdas. Tieši šeit savas pēdas atstāja finikieši, arābi un normaņi un Napoleons. Pasaules civilizācijas atnāca un aizgāja, bet Malta palika. No pēdējiem kolonizatoriem – britiem palika atmiņas un otrā valsts valoda.CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga - Malta - Rīga (Ryanair)
Rokas bagāža 2 vienības - rokassomiņa ar izmēru 40x20x25cm un soma / čemodāns ar izmēru 55x40x20cm ne vairāk kā 10 kg
Prioritārā iekāpsana
Vieta ar paplašinātu vietu kājam lidojumu laikā
Individuāls transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta 
Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā - 7 naktis ar brokastīm

Lidojumu laiki:
RIX 11:35 - MLA 14:10
MLA 06:30 - RIX 11:10
*Lidojumu laiki var mainīties.

EKSKURSIJU PAKETES:


Ekskursijas pakete Mazā Malta:
- Valleta (nepilna diena)
- Mdina (nepilna diena)
- Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām (nepilna diena)

Ekskursijas pakete Classic Malta:
- Tikai ceturdienās līdojumiem
- Valleta (nepilna diena)
- Mdina (nepilna diena)
- Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām
- Ekskursijas brauciens uz Gozo salu
- Ekskursija uz „Marsašlokkas tirgu un Zilo Grotu”

Ekskursijas pakete 3 galvaspilsētas:
- Valleta (nepilna diena)
- Mdina (nepilna diena)
- Ekskursijas brauciens uz Gozo salu


EKSKURSIJAS:


Ekskursijas brauciens uz Mdinu, puse dienas:  (otrdiena; piektdiena vasaras periodā)
Ekskursijas brauciens uz Mdinu, pilna diena ar pusdienām: (otrdiena; piektdiena vasaras periodā)
Ekskursijas brauciens Cita Malta - no pilīm līdz vīna pagrabiem,angļu val., pagarinātā pusdiena : (ceturtdiena)
Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām, puse dienas: (trešdiena; sestdiena augustā)
Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - Templis Hadžar Im, šovs "Akmens Mantojums", puse dienas: (piektdiena)
Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - Templis Hadžar Im, šovs "Akmens Mantojums" un vietējais tirgus, pilna diena ar pusdienām: (piektdiena)
Ekskursijas brauciens uz Gozo salu, pilna diena: (ceturtdien, sestdien)
Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu - Valleta, puse dienas: (pirmdiena, piektdiena; trešdiena vasaras periodā)
Ekskursijas brauciens uz Papaja ciematu, pilna diena bez pusdienas: (piektdiena)
Ekskursijas brauciens uz „Marsašlokkas tirgu un Zilo Grotu”, pagarinātā pusdiena: (svētdiena)
Kruīzs apkārt Maltai visai dienai, angļu val., pilna diena: (trešdiena, piektdiena)
Kruīzs pa Līci, otrā dienas pusē: (trešdiena)IZMITINĀŠANA:

Ja Jūs ceļojat viens, izmitināšana ir SGL numurā
Izvēlētās viesnīcas pieejāmība tiek apstiprināta rezervācijas laikā

Lai noskaidrotu informāciju par lielāku viesnīcu klāsta izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem -  (+371) 28-445-288  /  (+371) 28-957-137


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Bagāža: 1 soma max. svars 20 kg - €85 (abos virzienos)
Sēdvietu izvēle un izcenojumi lidmašīnā:
Standarta vietas - no €18 (abos virzienos)
Vietas 4-5 rindā - no €28 (abos virzienos)


PAPILDUS IZMAKSAS:

Obligātais tūristu nodokļis viesnīcā - no €0.50 personai/nakti (Ierobežojums līdz maksimumam - €5.00 personai)


BĒRNIEM:

Ja Jūs ceļojat ar bērniem vecumā no 0 - 12 gadiem - bērns saņem speciālu cenu ceļojumam un atlaides ekskursijām.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, ja nav minēts citādi
Kompanija ir tiesīga mainīt ekskursiju kārtību, neizjaucot programmu.
Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskajā transportā tiek apmaksātas papildus uz vietas.
Ekskursija var nenotikt, ja grupa nesavacās
Viesnīcas Maltā var pieprasīt depozītu 50 EUR apmērā, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)


1. DIENA
Reģistrācijas sākums Rīgas lidostā Lidojums Rīga-Malta (lidojumu nodrošīna aviokompānija RYANAIR) Ierašanās Maltā. Individuālais transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta.
2. - 7. DIENA
Atpūta pie jūras Brīvajā laikā mēs piedāvājam sekojošas aktivitātes un ekskursijas.
8. DIENA
Numuru atbrīvošana. Individuālais transfērs uz lidostu. Reģistrēšānās lidojumam. Lidojums Malta-Rīga Ierašanās uz Rīgu
EKSKURSIJAS

Ekskursijas brauciens uz Mdinu, puse dienas:

(otrdiena; piektdiena vasaras periodā)

Ekskursija pa salas centrālo daļu. Pilnīga senlaicīga nocietinājuma ieskauta pilsēta, kurā varēsi justies tā, it kā būtu nokļuvis gadsimtiem senā pagātnē. Gleznainā viduslaiku pilsēta Jūs apburs ar savu īpašo šarmu, kas aizrauj ar šauro ieliņu labirintiem un vecajām smilšakmens ēkām, kas saules gaismā iegūst rožainu nokrāsu. Klusās ieliņas un ēnainie, mierīgie pagalmi un skaistas pilis, kas slēpjas aiz lielām koka durvīm. To mēdz saukt par Kluso pilsētu. Par pilsētas eleganci varētu saukt Galvenos vārtus, kas tika uzcelti 1724. gadā krāšņā baroka stilā.Tad dosimies uz katakombām. 
Ekskursijas brauciens uz Mdinu, pilna diena ar pusdienām:

(otrdiena; piektdiena vasaras periodā)

Ekskursija pa salas centrālo daļu. Pilnīga senlaicīga nocietinājuma ieskauta pilsēta, kurā varēsi justies tā, it kā būtu nokļuvis gadsimtiem senā pagātnē. Gleznainā viduslaiku pilsēta Jūs apburs ar savu īpašo šarmu, kas aizrauj ar šauro ieliņu labirintiem un vecajām smilšakmens ēkām, kas saules gaismā iegūst rožainu nokrāsu. Klusās ieliņas un ēnainie, mierīgie pagalmi un skaistas pilis, kas slēpjas aiz lielām koka durvīm. To mēdz saukt par Kluso pilsētu. Par pilsētas eleganci varētu saukt Galvenos vārtus, kas tika uzcelti 1724. gadā krāšņā baroka stilā.Tad dosimies uz katakombām. Pēc pusdienām pastaiga pa SV. Antonija Botānisko dārzu, kas atrodas pie prezidenta pils. Tāpat Jūs apmeklēsiet ciematu Ta Ali, kur redzēsiet, kā strādā vietējie amatnieki. Ekskursijas nobeigumā Mostas pilsētas baznīcas apmeklējums, kuras kupols skaitās viens no lielākajiem Eiropā.

 Ekskursijas brauciens Cita Malta - no pilīm līdz vīna pagrabiem,angļu val., pagarinātā pusdiena :

 (ceturtdiena)

 Šī ir īpaša programma, kur apvienojas aristokrātu pilis un senie vīna pagrabi ar labāko maltiešu vīnu.” Palaco Parizio” pamatoti sauc par “Mazo Versaļu”. Tāsbagātīgais interjers, marmors, freskas, spoguļi, apzeltījums, senās mēbeles – tik daudz atgādina slaveno Luija 14 pili. “Parīzes pils” dārzi ir atzīti par vieniem no skaistākajiem Eiropas dārziem kuros atspoguļojas grandiozā pils.

Pēc pils apskates dosimies uz maltiešu vīndaru rūpnīcu, kur varēsiet aplūkot gandrīz 400 gadus senus vīna pagrabus. Jums izstāstīs vīna darīšanas procesu un , protams, degustēsiet vīnu ar tradicionālām maltiešu uzkodām.

 Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām, puse dienas:

 (trešdiena; sestdiena augustā)

 Atklājiet sev vēsturisko Trīs pilsētu rajonu: Vitoriozo, Kaspikua un Sengleja - Valletas Lielā līča pretējā krastā. Šī bija pirmā ordeņa bruņinieku apmešanās vieta Maltā. Ekskursija sākas ar laukuma apskati no Senglejas bastiona. Panorāmas skats uz Lielo līci, tas visus valdzina! Ir redzams Svētā Eņģeļa forts, no kura lielmestrs Žans Parizo de Vallete vadīja salas ielenkšanu 1565. gadā. Izbraucot cauri Kaspikua pilsētai, jūs nokļūsiet Vitoriozo pilsētā, kur paredzēta pastaiga pa šaurām, senatnīgo namu noēnotajām ielām, garām baznīcām un bruņinieku pirmatnējiem nocietinājumiem. No Vitoriozo piekrastes ar tradicionālo kuteri „Daisa” izbrauciens pa gleznainajiem Lielā liedaga līčiem.
Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - Templis Hadžar Im, šovs "Akmens Mantojums", puse dienas:

(piektdiena)

Ekskursija pa salas dienvidiem sāksies ar sena karjera apmeklēšanu, kas pārtapis ļoti informatīvā šovā. Jums sīki izstāstīs par tradicionālo Maltas arodu- ģipšakmens ieguvi un pārstrādi, ko vietējie iedzīvotāji izmanto kā celtniecības materiālu daudzus tūkstošus gadus. Par vēstures noslēpumiem Jūs uzzināsiet vienā no visinteresantākajiem Maltas tempļiem Hadžar Im, kas atrodas uz paugura, uz Vidusjūras un mazās Filflas salas fona. Pēc tam Jūs dosities uz Zurri ieleju, kur Jums būs iespēja doties braucienā pa jūru ar laivām un aplūkot Zilo Grotu ( Brauciens ar laivām neietilpst ekskursijas cenā, tā kā tas atkarīgs no laika apstākļiem).
Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - Templis Hadžar Im, šovs "Akmens Mantojums" un vietējais tirgus, pilna diena ar pusdienām:

(piektdiena)

Ekskursija pa salas dienvidiem sāksies ar sena karjera apmeklēšanu, kas pārtapis ļoti informatīvā šovā. Jums sīki izstāstīs par tradicionālo Maltas arodu- ģipšakmens ieguvi un pārstrādi, ko vietējie iedzīvotāji izmanto kā celtniecības materiālu daudzus tūkstošus gadus. Par vēstures noslēpumiem Jūs uzzināsiet vienā no visinteresantākajiem Maltas tempļiem Hadžar Im, kas atrodas uz paugura, uz Vidusjūras un mazās Filflas salas fona. Pēc tam Jūs dosities uz Zurri ieleju, kur Jums būs iespēja doties braucienā pa jūru ar laivām un aplūkot Zilo Grotu ( Brauciens ar laivām neietilpst ekskursijas cenā, tā kā tas atkarīgs no laika apstākļiem).

Pēcpusdienā maršruta turpinājumā zvejnieku ciemats Marsašloka. Jums būs iespēja apmeklēt vietējo tirgu, kas atrodas krastmalā. Ekskursijas nobeigumā Ar Dalamas Alas apmeklēšana, kur arheologi atrada pierādījumus tam, ka Malta kādreiz bijusi Eiropas kontinenta sastāvdaļa.
Ekskursijas brauciens uz Gozo salu, pilna diena:

(ceturtdien, sestdien)

Pēc 20 minūšu brauciena ar prāmi nokļūsiet Gozo salā un, piestājot Mdžaras ostā, sajutīsiet mierīgo atmosfēru, ko izstaro šī burvīgā sala. Džgantijas megalītisko tempļu apmeklējums – vissenākās cilvēku celtās būves uz zemes, kuras tiek uzskatītas pat par vecākām kā Ēģiptes piramīdas. Vēlāk dosieties uz viduslaiku cietoksni - Citadeli, kas atrodas Viktorijas pilsētā. Ainava ar fjordiem līdzīgo Šlendi līci un Dveiras „Azūra logu” salas rietumos, to ir vērts redzēt! Gozo slavena ar amatniecību, it īpaši ar adījumiem un mežģīņu darinājumiem.
Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu - Valleta, puse dienas:

(pirmdiena, piektdiena; trešdiena vasaras periodā)

Pastaiga pa vēsturisko centru atklās Jums šīs pilsētas – cietokšņa skaitumu un burvību. To veidoja 16.gadsimta bruņinieki. Sv. Jāņa ordeņa bruņiniekiem Maltas salas piederēja 268 gadus un šis ordenis ir atstājis savu kultūras mantojumu. Kā galvenais - Valletas pilsēta. Ekskursija sākas ar elpu aizraujošiem skatim no Barrakas dārziem, kas burtiski apņem daļu pilsētas veco nocietinājumu, kas atrodas Valletas augstākajā punktā. Dārzam ir divi līmeņi, augstākajā daļā mierīgajos un ēnainajos dārzos varēsi pastaigāties, aplūkojot dažādas strūklakas, puķu dobes un skaistās arku rindas, caur kurām varēsi ļauties skaistiem skatiem uz Lielo ostu un ne tikai Valletu, bet arī citām pilsētām. Tālāk Jūs dosieties uz Svētā Jāņa katedrāli, kas ir lieliska liecība Maltas bruņinieku nozīmībai un bagātībai. Pēc katedrāles apmeklējuma dodies pastaigā pa Republikas ielu, lai aplūkotu Pils laukumu un teritoriju ap to. Uz šīs ielas ir daudz dažādu veikalu, kafejnīcu un restorānu. Tālākais ceļš tevi aizvedīs uz Lielmestra pili, kas arī ir viens no iespaidīgākajiem pieturas punktiem Valletā.Nobeigumā varēsiet noskatīties dokumentālo šovu par nozīmīgākajiem Maltas notikumiem.
Ekskursijas brauciens uz Papaja ciematu, pilna diena bez pusdienas:

(piektdiena)

Viens no populārākajiem apskates objektiem Maltā ir Papaija ciemats, kur 1980. gadā uzņemta filma par stiprinieku, jūrnieku Papaiju un tagad izveidots atrakciju parks. Jūs satiksiet matrozi Papaju un viņa draugus, kas izklaidēs Jūs visu dienu! Varēsiet sajusties kā filmu zvaigzne. Tāpat Jūs varēsiet apmeklēt Santa Klausa spēļu pilsētu, vizināsieties ar laivu. Ūdens tramplīni, atpūtas pludmales krēsli – tas viss būs Jūsu rīcībā. Bērnus pirecēs lielākais Maltas bērnu laukumiņš. Noteikti iesakām apmeklēt seno Papajas ciemu – vietu atpūtai visai ģimenei.
Ekskursijas brauciens uz „Marsašlokkas tirgu un Zilo Grotu”, pagarinātā pusdiena:

(svētdiena)

Klusais un mājīgais Marsašlokkas zvejnieku ciemats, pārsteidz tūristus ar ļoti krāsainajām zvejnieku laivā „lucci” - brīnišķīga vieta svētdienas tirgus apmeklējumam. Pastaiga pa tirgu un piekrastes cilvēkus vērojums, sarunas ar vietējiem iedzīvotājiem – vai kas vēl var būt jaukāks svētdienas rītā! Tālāk ceļš vedīs uz Zurri ieleju, kur sāksies laivu izbrauciens un Zilās Grotas apskate (izbrauciens ar laivām nav iekļauts cenā, jo tas ir atkarīgs no laika apstākļiem), pēc tam gids parādīs jums salas dienvidu daļas tipiskāko ciematu. Piazza laukumā, šī ciemata centrā atrodas draudzes baznīca un pūtēju orķestra klubs. Katra šī ciemata šaurā iela stāsta savu vēsturi un to var sajust neteidzīgā pastaigā pa tām.
Kruīzs apkārt Maltai visai dienai, angļu val., pilna diena:

(trešdiena, piektdiena)

Kruīzs visai dienai notiek apkārt Maltai ērtajā kuģī ar 100 cilvēku ietilpību. Jūs izbaudīsiet salas burvīgās ainavas, kā arī neaprakstāmo ūdens nokrāsu, kas apskauj visu Maltu apkārt.

Šis kruīzs sāksies ar ievērojamāko objektu apskati kā bastioni apkārt Valletai. Vēlāk mēs nokļūsim uz dienvidiem Maraskalas pilsētas pusē. Pēc maršruta dosimies gar Zilo Grotu, tad uz rietumiem, kur izvietojušās pašas augstākās Maltas klintis Dingli, tad pie Ankor Bej ielejas, kur kādreiz tika filmēta filma „ Jūrnieks Papaijs”. Šīs ekskursijas spilgtākā detaļa ir kristāldzidrais ūdens Zilajā Lagūnā pie Komino salas.

Brauciena laikā Jūs varēsiet izmantot bāru, kas atrodas uz klāsts (dažādi alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veidi - bezmaksas) un pēc vieglām pusdienam Jums būs brīvais laiks lai papēldēties, pirms mēs dosimies atpakaļ ceļā.

Ekskursija var tikt piedāvātā citā dienā laikapstakļu dēļ. Ekskursijas pārnēšana uz citu dienu neietekmē tūres programmas izpildi.
Kruīzs pa Līci, otrā dienas pusē:

(trešdiena)

Brīnišķīga iespēja iegūt savā īpašumā lieliskas Valletas fotogrāfijas no Līča puses! Ar ekskursiju kuģīti Jūs peldēsiet gar Marsamšetas un Lielo ostām, kas ir nozīmīgas salas dzīvē un vēsturē. Pēc kruīza Jūs varēsiet pastaigāties pa Sliemas krastmalu, lielākais tirdzniecības rajons Maltā, atveldzēties kādā no neskaitāmajām kafejnīcām. Atpakaļceļa transfērs no Sliemas 18:00
Ekskursijas pakete Mazā Malta:

●     Valleta (nepilna diena)

●     Mdina (nepilna diena)

●     Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām (nepilna diena)
Ekskursijas pakete Classic Malta:

Tikai ceturdienās līdojumiem

●     Valleta (nepilna diena)

●     Mdina (nepilna diena)

●     Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām

●     Ekskursijas brauciens uz Gozo salu

●     Ekskursija uz „Marsašlokkas tirgu un Zilo Grotu” 
Ekskursijas pakete 3 galvaspilsētas:

●     Valleta (nepilna diena)

●     Mdina (nepilna diena)

●     Ekskursijas brauciens uz Gozo salu

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
22.09.2019
-
29.09.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
26.09.2019
-
03.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
29.09.2019
-
06.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
03.10.2019
-
10.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
06.10.2019
-
13.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
10.10.2019
-
17.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
13.10.2019
-
20.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
17.10.2019
-
24.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
20.10.2019
-
27.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
24.10.2019
-
31.10.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
27.10.2019
-
03.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
31.10.2019
-
07.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
03.11.2019
-
10.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
07.11.2019
-
14.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
10.11.2019
-
17.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
14.11.2019
-
21.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
17.11.2019
-
24.11.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
21.11.2019
-
28.11.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€349
€409
24.11.2019
-
01.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
28.11.2019
-
05.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
01.12.2019
-
08.12.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€309
€409
05.12.2019
-
12.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
08.12.2019
-
15.12.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€299
€409
12.12.2019
-
19.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
15.12.2019
-
22.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
19.12.2019
-
26.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
22.12.2019
-
29.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
26.12.2019
-
02.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
29.12.2019
-
05.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
02.01.2020
-
09.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
05.01.2020
-
12.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
09.01.2020
-
16.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
12.01.2020
-
19.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
16.01.2020
-
23.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
19.01.2020
-
26.01.2020
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€289
€409
23.01.2020
-
30.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
26.01.2020
-
02.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
30.01.2020
-
06.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
02.02.2020
-
09.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
06.02.2020
-
13.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
09.02.2020
-
16.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
13.02.2020
-
20.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
16.02.2020
-
23.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
20.02.2020
-
27.02.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
23.02.2020
-
01.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
27.02.2020
-
05.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
01.03.2020
-
08.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
05.03.2020
-
12.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
08.03.2020
-
15.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
12.03.2020
-
19.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
15.03.2020
-
22.03.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€839
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIX 11:35 - MLA 14:10
Atgriešanās: MLA 06:30 - RIX 11:10