Madagaskara Atpūta un ekskursijas

CENĀ IEKĻAUTS:
Avio lidojums Rīga - Nusi-Be - Rīga (Lidojuma ilgums aptuveni 11,5 h (tiešais reiss))
Rokas bagāža: 10 кg
Nododamā bagāža: 20 kg
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
Izmitināšana divvietīgā kajīte KB2

LIDOJUMU LAIKI:
RIX 23:55 - NOS 10:40
NOS 12:40 - RIX 23:35
*Lidojuma laiki var tikt mainīti.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Tūristu nodoklis nodoklis tiek apmaksāts tur pat uz vieta viesnīcā.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompānija ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Informācija par vīzu:
Vīzas: ir nepieciešamas.
Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, kas ir spēkā 30 dienas (ieskaitot iebraukšanas un izbraukšanas dienu), var saņemt Nusi-Be lidostā. Vīzas saņemšanas sakarā nepieciešamie dokumenti: pase, kas ir derīga vismaz 6 mēnešus no atgriešanās datuma ar 3 neaizpildītām lapām, atgriešanās biļetes apliecinājums. Lidostā nepieciešams aizpildīt vīzas saņemšanas veidlapu, kā arī migrācijas kartes iebraukšanas sakarā. Vīzas cena: aptuveni 35 EUR.

1. Obligātie maksājumi uz vietas: osta nodeva un maksa par degvielu: aptuveni 100 EUR no cilvēka.
2. Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, kura ir derīga 30 dienas (ieskaitot ierašanās un izbraukšanas dienu), var saņemt Nusi-Be lidostā. Vīzas saņemšanai nepieciešamie dokumenti: pase, kuras derīguma termiņš ir vismaz 6 mēneši, no atgriešanās datuma, ar 3 tukšām lapām, atpakaļceļa biļetes apliecinājums. Lidostā nepieciešams aizpildīt vīzas saņemšanas veidlapas, kā arī ierašanās migrācijas kartes. Vīzas cena: aptuveni 35 EUR.
3. Rekomendējamā valūta: EUR.
4. Galveno bagāžu ir nepieciešams iesaiņot tūristu mugursomā vai ceļa somā.
5. Programma ir paredzēta veseliem un fiziski izturīgiem cilvēkiem.
6. Programma var mainīties atbilstoši atmosfēras apstākļiem.
7. Katamarāna ekipāža runā angļu, franču un malagasu valodā.
8. Orientējošās dzērienu cenas (var iegādāties pie katamarāna ekipāžas): minerālūdens (pudele) – aptuveni 1 EUR, alus bundža – aptuveni 1,5 EUR, gāzētie dzērieni – aptuveni 1 EUR.
9. Reisa laikā ikviens dalībnieks bez maksas saņem vienu pudeli minerālūdens dienā. 
10. Katamarānā ir pieejamas Eiropas tipa kontaktligzdas (220 V).

Indijas okeāna siltais ūdens, pelde kopā ar bruņurupučiem un delfīniem, brīnišķīgas peizāžas un gleznaini koraļļu rifi - tā ir ideāla recepte eksotiskam kruīzam.Programmā iekļauts: Nusi - Be ar savām brīnišķīgajām pludmalēm, Nusi - Iranža, kas aizrauj ar saviem paradīzes gleznainajiem skatiem, kā arī Nusi - Valiha, ar bagātu zemūdens dzīvi. Laipni lūgti komfortablā katamarānā ar profesionālu ekipāžu, kura parūpēsies par ekskluzīvu atpūtu un brīnišķīgu atmosfēru.1. DIENA
Pulcēšanās lidostā. Lidojums uz Nusi-Be.
2. DIENA
NUSI-BE
Ielidošana Nusi – Be. Brauciens līdz Nusi – Be jahtu piestātnei. Vietu ieņemšana katamarānā divvietīgajās kajītēs. Organizēta tikšanās ar ekipāžu, brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Vakariņas, naktsmiers.
3. DIENA
JŪRAS NACIONĀLAIS PARKS TANIKELI - BAIE DES RUSSES LĪCIS (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 5 stundas)
Brokastis. Reiss TANIKELI JŪRAS NACIONĀLĀ PARKA virzienā. Brīvais laiks peldēšanai un snorkelēšanai. Nusi – Tanikeli salas apkārtne – viena no visbrīnišķīgākajām vietām, lai tīksminātos par Madagaskaras piekrastes bagātīgajiem koraļļu rifiem. Pusdienas. Pēcpusdienas reiss uz BAIE DES RUSSES LĪCI. Zeltainā pludmale zaļumu vidū un mierīgais jūras ūdens upes grīvas tuvumā, ir ideāla vieta, kur pietauvoties. Var nokāpt uz sauszemes un pastaigāties pa apvidu. Vakariņas uz katamarāna klāja, naktsmiers.
4. DIENA
NUSI – KALAKADŽURI (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 6 stundas)
Brokastis. Brīvais laiks rīta peldei kristāldzidrā, tirkīzzilā līča ūdenī. Pēc tam reiss vairāku stundu garumā, kas ir apvienots ar atpūtu uz katamarāna klāja, līdz neapdzīvotajai NUSI – KALAKADŽURI saliņai. Pusdienas. Pietauvošanās idilliskā pludmalē. Brīvais laiks atpūtai, sauļošanas procedūrām vai snorkelēšanai pie koraļļu rifa, kas pārsteidz ar zemūdens dzīvības pārbagātību. Vakariņas uz klāja, naktsmiers.
5. DIENA
NUSI – ANTANIMORA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – ANTANIMORU – mazu saliņu, kas gandrīz pilnībā ir pārklāta ar kokospalmu audzēm. Pastaiga kokospalmu plantācijā, iespēja nogaršot svaigus riekstus un to atsvaidzinošo pienu. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai, peldei un sauļošanās procedūrām. Vakariņas un naktsmiers.
6. DIENA
NUSI – VALIHA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – VALIHU. Sala ir ievērojama ar tās tuvumā esošās zemūdens pasaules daudzveidību un bagātību. Lai snorkelēšanai, sauļošanās procedūrām un pastaigām pa salu ar brīnišķīgu peizāžu. Pusdienas. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers uz klāja.
7. DIENA
BARAMAHAMAJA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 6 stundas)
Reiss BARAMAHAMAJAS upes virzienā. Reisa laikā pusdienas. Pietauvošanās upes platās grīvas tuvumā, savvaļas dabas un mangrovju mežu ielenkumā. Nokāpšana uz sauszemes, pastaiga pa mangrovju mežiem, savvaļas dabas un daudzi putnu sugu pārstāvju skaņu ielenkumā. Atgriešanās uz katamarānu, vakariņas un naktsmiers.
8. DIENA
NUSI – IRANŽA (laiks burāšanas sporta aktivitātēm: aptuveni 2 stundas)
Brokastis. Reiss uz NUSI – IRANŽU, sauktu par Bruņurupuču salu. Tā ir viena no visbrīnišķīgākajām Madagaskaras salām, ar paradīzes lagūnu, kas savieno salas divas daļas. Pastaiga līdz bākai. No skatu laukuma paveras gleznains skats uz baltu smilšu lagūnu, okeāna tirkīzzilo ūdeni, kā arī uz salas mežonīgo augu valsti. Brīvais laiks atpūtai pludmalē un peldei jūrā. Pusdienas. Atpakaļceļš uz Nusi – Be. Vakariņas un naktsmiers.
9. DIENA
NUSI-BE
Brokastis. Izkāpšana. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika). Transfērs uz lidostu un lidojums. Tiem, kuri pagarina atpūtas tūri: brokastis, izvākšanās un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288