LV RU

Kipra Pafosa Limasola 4 dienas

CENĀ IEKĻAUTS:

- Avio lidojums Rīga - Pafosa - Rīga (Ryanair)
- Rokas bagāža 1 gab. (max izmērs 35х20х20 cm)*
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Izmitināšana izvēlētā viesnīcā (3 naktis)

LIDOJUMU LAIKI:
RIX 11:10 - PFO 14:55
PFO 13:45 - RIX 17:30
*Lidojuma laiks var tikt mainīts.

EKSKURSIJAS:

Vizināšanās ar ēzelīšiem
Pafosa - Kurion
Brīnumsvētnīcas - Lefkosia - Larnaca & Lefkara
Visa Kipra 1 dienas laikā
«Rūgtais citrons»           
Aizraujoša ekspedīcijas uz Akamas pussalu
Nezināmā un brīnišķīgā Kipra
Kruīzs saulrieta un dejojošo strūklaku šovs 
Safari ar kvadracikliem
Jūras medības
„Haizivju medības
Zemūdens peldēšanas skola   
Zemūdens peldēšana - “Zenobija”


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Nododāma bagaža, Rīga - Pafosa
Nododāma bagaža, Pafosa - Rīga
Priority 
1 rokas bagāža (max. svars 10 kg, 55x40x20cm)
 + 1 mazā soma salonā (35x20x20cm)
 + prioritāŗā iekāpšana
  - Abās pusēs
Sēdvietu izvēle (Standarta vietas) - no 18€
Sēdvietu izvēle (Vietas ar ērtībām un papildus vietu kājām) - no 28€
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama tikai pēc vienošanās ar Turoperatoru un ir atkarīga no aviosabiedrības noteikumiem 
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsona pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora
Pafosa - Reģions, kurš ir daudziem zināms ka dievietes Afrodītes dzimtene. Elitārākais Kipras kūrorts, kurā galvenokārt atpūšas turīgi cilvēki. To iecienījuši vecāka gada gājuma tūristi, jo šeit nav trokšņainu diskotēku un naktsklubu.

Limasola - Kipras otrā lielākā pilsēta un liels kūrorts.  Universāla vieta, jo ir piemērota gan ģimenem ar bērniem, gan tiem tūristiem. kuri vēlas iegūt maksimālo iespaidu daudzumu no atpūtas1. DIENA
Reģistrācija Rīgas lidostā *Precīzu tikšanās laiku meklējiet mūsu mājas lapā 1- 2 dienas pirms brauciena sadaļā “Izbraukšana” Lidojums uz Pafosu. Izvietošanās viesnīcā.
2. - 3. DIENA
Atpūta. Brīvais laiks vai arī tiek piedāvāta iespēja apmeklēt ekskursijas un atrakcijas pēc Jūsu izvēles.
4. DIENA
Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Transfērs līdz lidostai. Lidojums Pafosa - Rīga. Ierašanās Rīgā.
EKSKURSIJAS

VIZINĀŠANĀS AR ĒZELĪŠIEM

(Programma ir piemērota visiem, pat pašiem maziem ceļotājiem)


Atklājiet sev tradicionālo Kipras dzīvi!

Mūsu ceļš vedīs caur veclaicīgiem ciematiņiem, garām apelsīnu plantācijām uz Kseros upes ieleju, netālu no Kelokedaras ciematiņa. Patiesībā, šī ir viena no labākajām vietām dabas cienītājiem!

Tur, upes krastos, mēs uzmeklēsim fermu “Argonaftis” Donkey Farm, kur Kipras ēzelīšu dzīvosanai u izklaidei mēs radījām patiesu paradīzi. Bez tam, mūsu ferma tiecas kļūt par nacionālās kultūras  un lauku dzīves brīvdabas muzeju.

Pec ierašanās šeit, Jūs sirsnīgi sagaidīs un pacienās ar delikatesēm. Tās gatavo no naturāliem produktiem, ar kuriem Kipras daba ir pārmērīgi bagāta. Nogaršojiet lauku vīnus, stipro zivaniju, aromātisko komandariju, radziņu sīrupu, medu, hallumi sieru, olīves, svaigi ceptu maizi un daudz ko citu.

Kamēr jūs izbaudāt garšu, varat pastaigāties pa akmens bruģēto zonu, apmeklēt brīvdabas muzeju un apskatīt savāktos artefaktus. Jūs iepazīsiet ciema tradīcijas, uzzināsiet, kā Kipras iedzīvotāji savus vīnus un zivāniju ir gatavojuši senos laikos.

Nākamais programma – jautrs safari ezelīša mugurā mūsu personāla pavadībā, kas nodrošinās Jūsu ģimenes komfortu un drošību. Pa ceļam uz seno 14. gadsimta Panay Sindi klosteri, pakomunicējiet ar draudzīgajiem dzīvnieciņiem un izbaudiet brīnišķīgus panorāmas skatus uz lauku ainavu.

Uz doto brīdi neaktīvais klosteris 1997.gadā tika atjaunots ar UNESCO starpniecību un tam tika piešķirta prestižā Eiropas Nostra balva, kā arī tas tika atzīts par Pasaules kultūras mantojuma vietu.

Šeit mēs cienāsimies ar sezonas augļiem un izbaudīsim šīs unikālās vietas mieru un klusumu.

Ikvienam, kas vēlas saskarties ar jau pagājušu laikmetu, ir unikāla iespēja pabraukt ar veclaicīgo angļu Bedford autobusu - ciemata autobuss joprojām darbojas!

Pēc atgriesanās saimniecībā, Jūs sagaidīs garšīgas vakariņas, iekļaujot vairākus gaļas veidus, kas pagatavoti uz atklātas uguns, un citus lauku ēdienus, ko papildināsvīns, zivanie un sulas bērniem.

Kad būsiet iestiprinājušies, sāksies krāsains Kipras tautas deju šovs. Pievienojaties mums, piedalieties neaizmirstamajos tradicionālajos Sirtaki, kā arī ļaujiet mūsu komandai pārsteigt un aizraut Jūs ar citām Kipras, grieķu un starptautiskajām dejām un mūziku!

Pirms došanās proms Jums tiks izsniegts diploms, kas apliecina, ka esat veiksmīgi izturējies ar visus mūsu "testus".

Mūsu programmas atmosfēra ir pārsteidzoša un iepazīstinās Jūs ar īstu ciemata draudzīgumu, tradicionālo jautrību, oriģinālu Kipras virtuvi un izklaidi.

Mēs esam pārliecināti, ka jebkura vecumu cilvēkiem tā būs vislabākā un neaizmirstamākā pieredze Kiprā! Nepalaidiet garām iespēju!

PAFOSA - KURION

Šodien mēs iepazīsimies ar vienau no Kipras skaistākajām pilsētām, tās vēsturi un leģendām. Dodoties uz Pafosu, mēs apstāsies senajā Kourionas pilsētā, kas atrodas uz kalna, un apmeklēsim pasaules slaveno grieķu-romiešu amfiteātri. Pēc brīnišķīgo skatu apbrīnošanas, mēs dosimies uz Afrodītes dzimšanas vietu. Jums būs iespēja pastaigāties, fotografēt un peldēties ūdeņos, kas nes jaunību un skaistumu (apstāšanās 30 minūtes). Saskaņā ar leģendu,tieši šeit no jūras putām iznākusi mīlestības un skaistuma dieviete.

Pārsteidzošā Kipras senās galvaspilsētas vēsture pārsteigs Jūs. Pilsēta nav velti iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. “Kato Pafosā” mēs apmeklēsim Svētā Solomonijas katakombas un nobrauksim garām Sv. Pāvila kolonnai. Tad mēs apmeklēsim Dionīsa namu - romiešu villu ar skaisti saglabājušām āra mozaīkām, kuru sižets stāsta par seno grieķu mītu varoņiem. Pēc pusdienām Jums būs iespēja pastaigāties pa Pafosas krastmalu. Atpakaļceļā, pabraucot garām Sv. Praskovijas bazilikai (9. gs), mēs apstāsies Yeroskipou ciematā, kur jūs varat nogaršot Kipras saldumu „Lukumiya”.BRĪNUMSVĒTNĪCAS - LEFKOSIA - LARNACA & LEFKARA

Agri no rīta mēs dosimies uz Lefkara ciematu, kas ir slavens ar roku darinātajām mežģīnēm “Lefkaritika” un sudraba piederumiem. Saka, ka pats Leonardo Da Vinči apmeklēja Lefkaru, kur viņš nopirka mežģīnes un audeklus, kas bija paredzēti Milānas katedrāles dekorēšanai.

Turpinot ceļu caur kalnu priežu masīviem, mēs nonāksim pie Sv. Veklas klostera (Agia TheklaMona stery), kuru, saskaņā ar leģendu, 4. gadsimtā dibināja Sv. Vienlīdzīgo apustuļu karaliene Elena, Romas imperatora Konstantīna māte. Noteikti izmantojiet iespēju, lai nomazgātu seju ar Svētā Avota ūdeni, kas dziedē ticīgos un aizsargā pret acu un ādas slimībām.

Nākamajā pieturā mēs apmeklēsim Meniko ciematu un aplūkosim  Sv. Kiprianas baznīcu, kas dibināta 13. gadsimtā. Šeit Jūs varēsiet lūgties pie Svētās Lielo mocekļu ciprāņu un Ustinijas ikonas, pielūgt svēto relikvijas un lūgt dziedināšanu. Pēc Jūsu lūguma priesteris nolasīs lūgšanu par jums no ļaunām acīm, kas pasargās Jūs no sazvērestības un skaudības. Izmantohiet iespēju pie Svetā Tempļa esošajā Svētavotā nomazgāt seju un rokas ar Svēto ūdeni .

No Meniko mēs dosimies uz Nikosiju. Vienīgā pasaulē valsts galvaspilsēta, kas pašā centrā sadalīta ar sienu divās daļās. Nikosija ir lieliska vieta, kur pastaigāties pa šaurajām Vecpilsētas ieliņām (LaikiGetonia) gar Zaļo līniju, kas sadala galvaspilsētu. Jums būs pietiekami daudz brīvā laika, lai vakariņotu kafejnīcā vai krodziņā, baudītu senatnīgo atmosfēru un apmeklētu daudzos suvenīru veikalus un veikalus.

No Nikosijas mēs dosimies uz Larnaku. Noteikti apmeklēsim Sv. Lācara katedrāli (St. LazarosChurch), kas atrodas vecpilsētas centrā. Katedrāle tika nodibināta 9. gadsimtā, un tai ir pārsteidzoša vēsture. Jūs varēsiet doties uz kapeni, pielūgt Svētā relikvijas, kas dzīvoja šeit Kīras pilsētā pēc tam, kad Jēzus Kristus viņu bija brīnumainā veidā augšāmcēlis.
VISA KIPRA 1 DIENAS LAIKĀ

Atklājiet Kipru vienā dienā!

Ja vienā dienā vēlaties izpētīt gandrīz visu salu, pievienojieties mums. Šī ekskursija ietver vizīti uz Kykkos klosteri, majestātisko Troodos kalnu grēdu ar vulkāniskajām virsotnēm un priežu mežiem, kalnu ciematiem un daudz ko citu. Iesākumā mēs apmeklēsim kalnu ciematiņu – Lefkaru, kur saglabājušās šauras ieliņas, nacionālā akmens arhitektūra, mājīgās kafejnīcas un daudz veikaliņu ar tradicionāliem sudraba izstrādājumim un slavenajām mežģīnēm - lefkaritika.

Tad, braucot caur daudziem maziem ciemiem un salas galvaspilsētas nomalēm, apmeklēsim Lefkosijas pilsētu (vienīgā pilsēta pasaulē, kas sadalīta divās daļās), mēs turpināsim ceļojumu uz Troodos kalnu grēdu. Mēs pacelsimies līdz augstākajam punktam - Olympus kalnam, no kura paveras skats uz Morphu līci un Mesorijas līdzenumu. Nākamā pietura būs pasaules slavenākais Kykkos klosteris, kas ir ne tikai bagātākais, bet arī viens no lielākajiem un populārākajiem klosteriem Kiprā. Daudzus gadsimtus tur tiek saglabāta Svētā Lūkas rakstītā brīnumainā Jaunavas Marijas ikona, un ekskursijas beigās mēs apstāsimies kādā no ciemata vīna darītavām, kur varēs vērot vīna ražošanas procesu un garšot nelielšs kalnrūpniecības ražotnes vīnus. Ceļojuma laikā Jūs saņemsiet informāciju par Kipras vēsturi, kultūru un tradīcijām.

PIEZĪME: saskaņā ar noteikumiem klosteru apmeklētājiem jābūt pienācīgi ģērbtiem. Šorti un atvērti pleci nav atļauti.

Nepieciešami ērti apavi.


«RŪGTAIS CITRONS»                                                                                                                         

Mūsu ceļojums sākas ar salas galvaspilsētā Lefkosijā, kas ir vienīgā pilsēta pasaulē, kas sadalīta divās daļās. Tieši šeit šķērsojam "zaļo līniju" - robežu starp Ziemeļu un Dienvidu Kipru, tad dosimies uz Pentadaktilos (piecu pirkstu) kalnu.

Pirmajā pieturā mēs apmeklēsim brīnišķīgo Saint Hilarion pili, kas uzcelta kalnu grēdas augšpusē jau 8. gadsimtā. Jums pavērsies burvīga panorāma, kas pārcels Jūs pagātnē.

Tad mēs dosimies uz Belapēles abatiju - unikālu Kipras gotikas stila paraugu, ko uz salu atveda franču bruņinieki. Šis ir pirmais katoļu klosteris Kiprā, ko dibināja Augustīniešu ordenis 13. gadsimta sākumā. No turienes mēs redzēsim Kerinijas pilsētu un Kipras ziemeļu krastu. Jūs varēsiet ieturēt maltīti tuvākajā restorānā, un pēc tam mēs turpināsim braucienu uz Keriniju - pilsētu ar sniega baltām mājām, viduslaiku cietoksni un gleznainu līci, kuram piemīt pakava forma un kas atgādina piekrastes pilsētu Dienvidfrancijā. Šeit mēs apmeklēsim cietoksni, kas tika uzcelta 7. gadsimtā, lai aizsargātu pilsētu no arābu uzbrukumiem. Pilī atrodas Sv. Jura baznīca un 4.gs.p.m.ē.nogrimušā kuģa muzejs, kurā atrodas  tirdzniecības kuģa vraks un tā pārvadātās kravas paliekas. Tas, iespējams, ir vecākais tirdzniecības kuģis, kas jebkad atklāts.

Visbeidzot, Jums būs brīvais laiks pastaigāties pa gleznaino ostu, baudīt uzkodas vai iedzert tasi kafijas pirms atpakaļceļa uzsākšanas.

Jums ir jāņem līdzi pase.AIZRAUJOŠA EKSPEDĪCIJAS UZ AKAMAS PUSSALU

Maksa ietver laivu braucienu un pusdienas ar vīnu

Reāliem piedzīvojumu meklētājiem, kā arī tiem, kas mīl visu neparasto, mēs esam izveidojuši īpašu piedzīvojumu ekspedīciju uz Akamas pussalu. Šī ir kombinēta ekskursija, kas ietver braucienu ar mikroautobusu un sniegbalto divu klāju laivu. Mēs lēnām bruksim caur mežiem, kanjoniem, ūdenskritumiem, neapdzīvotām nacionālā parka pludmalēm Polis rajonā. Esiet gatavi nebeidzamiem pārbaudījumiem, pārgājieniem, peldēšanai un jautrībai. Šī diena Jums būs diena jaunai pieredzei un kontaktam ar dabu! Mūsu ceļojums sāksies ar Saint Neophytos klosteri, kuru 12. gs. beigās izveidoja Kipras vientuļnieks Neophyte the Recluse. Mēs redzēsim “Eklistru”, kas ir izgrebta no kalna un kas satur dažas no labākajām bizantiešu freskām no 12. līdz 15. gs., mēs apmeklēsim Afrodītes baseinu - leģendāro atsvaidzinošo avotu, kur Afrodīte peldējās, gaidot mīļāko. Jūs varēsiet atgūties no karstuma, nomazgājoties ar vēso avota ūdeni. Mēs apstāsimies pie Fontana Amorosa rezervēta - ar laivu izpētīsim līčus un piekrastes salas, izbaudīsim neticami caurspīdīgu, tirkīza krāsas ūdeni un klintis, apskatīsim Vidusjūras bruņurupučus un sūkļus. Pietura pie skaistā Zilās lagūnas līča, lai peldētos un snorkelētu (maskas un snorkelus nodrošina bez maksas).

Brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis gids, kurš daudz pastāstīs par salas vēsturi, ģeoloģiju un apkārtējo floru un faunu.

Maksa ietver laivu braucienu un pusdienas ar vīnu.NEZINĀMĀ UN BRĪNIŠĶĪGĀ KIPRA

Šis ceļojums mūs aizvedīs dziļi Troodos mežos. Mēs redzēsim elpu aizraujošas ainavas un neskartus Kipras stūrus, kurus tik reti apmeklē tūristi. Iepazīsimies ar salas floru un faunu. Tā ir lieliska iespēja pastaigāties pa ēnainajiem kalnu mežiem un peldēties vēsos kalnu avotos. Mēs arī izmēģināsim īstu vietējo virtuvi un, iespējams, labāko vīnu Kiprā.

Pano Panay ciems: mēs redzēsim ciemu, pirmā Kipras prezidenta - arhibīskapa Makariosa dzimteni. Mēs apmeklējam Jaunavas Khrytoroyatissa klosteri, kas tiek uzskatīta par vienu no gleznainākajiem un elegantākajiem salā. Jums būs iespēja pastaigāties gar veco akmens pagalmu, ielukoties baznīcā un muzejā, un pavērosim ikonas gleznotājus, kas reizēm šeit ir satiekami.

Ciedru ieleja: mēs dosimies uz patosa meža dziļumiem, lai apmeklētu vienu no mierīgākajām un majestātiskākajām Troodos kalnu vietām. Paskatīsimies uz gadsimtiem senajiem ciedriem, pastaigāsimies un ieelposim tīrāko Kipras gaisu. Mūs gaida neliela pietura slavenajā Kykkos klosterī, kas dibināts 1092. gadā, kur tiek glabāta viena no brīnumainajām Jaunavas Marijas ikonām.

Pastaigasimies pa Platis: neliela (30 min), bet patīkama pastaiga pa rezervāta priežu birzi. Dažreiz šeit var atrast muflonus - ļoti reti sastopamu Kipras kalnu kazu veidu.

Kelefos tilts: senais akmens tilts no venēciešu perioda, uzcelts virs Diarisos upes. Tās caurspīdīgajos ūdeņos ir redzamas sudrabainās foreles.

Omodos ciems: atpakaļ ceļā mēs apstāsies šeit, jo ciems ir slavens ar šaurajām ielām, akmens ēkām, viesmīlīgiem cilvēkiem un Svētā Krusta klosteri. Būs pietiekami daudz laika pastaigāties un nobaudīt vietējo vīnu.

PIEZĪME: gidam ir tiesības mainīt ekskursijas maršrutu nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ.


KRUĪZS SAULRIETA UN DEJOJOŠO STRŪKLAKU ŠOVS

vakariņas ir iekļautas cenā

Jūs gaida kruīzs, kurš saksies mierīgajā Protaras ostā.

Izbaudīsiett vakara vēsumu, patīkamu mūziku, maigu jūras brīze ar unikālu Vidusjūras saulrietu.  Uz jahtas tiks piedāvāts šampanietis, uzkodas un svaigi augļi. Jūs varēsiet redzēt „spoku pilsētu” Amohostosu, majestātisko Capo Greco kalnu un peldēties Vidusjūras siltajos ūdeņos.

Mēs izkāpsim Figu līča krastā, un no šejienes dosimies uz unikālu deju strūklaku šovu, kur Jūs varesiett vērot ūdens un gaismas deju kopā ar klasisko un moderno mūziku.

Par dzērieniem vakariņu laikā  jāmaksā atsevišķi.SAFARI AR KVADRACIKLIEM

Sākums plkst.16:00 beigums 23:00

Pievienojieties mūsu ekspedīcijai uz kvadracikliem – tā apmierinās jebkura piedzīvojumu mīļotāja vēlmes un, protams, paaugstināts adrenalīna līmeni. Braucot ar kvadraciklu, var redzēt Kipras dienvidaustrumu krasta īpašo skaistumu. Mēs sāksim piedzīvojumu  Argonaftis dzīvnieku parkā, kas atrodas netālu no Ahnas rezervuāra. Ierodoties Jums tiks sagatavotas Kipras delikateses: tradicionālais Halloumi siers, olīvas, maize un Kipras kafija. Jūs tiksiet iepazīstināti ar drošības noteikumiem, apgūsiet braukšanas prasmes un varēsiet kontrolēt automātisko kvadraciklu. Drošības apsvērumu dēļ apmācības vispirms notiks uz asfaltēta celiņa. Tiklīdz jūs iemācīsieties viegli pārvaldīt kvarcociklu, mēs disimies uz zemes  ceļiem ap Ahnas dambi, kur ir stāvas nogāzes un strauji pagriezieni. Kad mūsu gidi pārliecināsies par Jūsu kompetenci, mēs sāksim grūtāku 2 stundu maršrutu, kura laikā mums būs pietiekami daudz laika, lai apbrīnotu skaisto ainavu. Mēs pārvarēsim nedaudz vairāk par 40 km un braukcim pa "zaļo līniju", kas atdala Kipras ziemeļu un dienvidu daļu, caur ciematiem, saimniecībām, apelsīnu audzēm un plantācijām. Atgriežoties saimniecībā, Jums sirsnīgi tiks piedāvātas vakariņas, ko gatavo mūsu šefpavāri tradicionālā Kipras stilā: grilēta gaļa, ceptie kartupeļi, salāti, vīns, Kipras degvīns, sulas un daudz kas cits. Un, protams, mūzika un dejas! Mēs Jums piedāvāsim noskatīties krāšņu šovu, kurā Jūs pats varēsiet piedalīties: Kipras dejas, grieķu „Sirtaki”. Tas būs jautri!

Ņemiet vērā, ka:

- atļautais braukšanas vecums ir 18 gadi

- jālieto ķivere un brilles (tiks izsniegtas ceļojuma laikā);

- Jāparaksta paziņojums par atbildību par zaudējumiem un ievainojumiem

- Šī ekskursija nav ātruma sacīkstes.


JŪRAS MEDĪBAS

Autobuss aizvedīs jūs no viesnīcas uz ostu, no kurienes Jūs diesieties aizraujošā braucienā. Pirmā pietura - Larnakas līcī, kur Jums būs iespēja zvejot zivis un astoņkājus (Jūsu rīcībā būs visi nepieciešamie rīki). Turpinot jūras braucienu, mēs apstāsimies, lai apskatīt Zinovijas kuģa bojāejas vietu (1980. gadā nogremdētais zviedru kravas prāmis). Tad mēs dosimies uz Farosu, kur būs apstāšanās peldēšanai un pusdienām uz kuģa. Pēc visas dienas, kas pavadīta pie ūdens un ūdenī, pilni ar skaistiem iespaidiem, jūs atgriezīsieties Larnakā. Autobuss aizvedīs jūs uz viesnīcu..„ODYSSEY” - JŪRAS PIEDZĪVOJUMI                                                                                                          

Sākums plkst. 09.00 beigums plkst 14.30


Pretī uz jūras vējam un piedzīvojumiem!

Šī neaizmirstamā diena uz mūsu ātrgaitas luksusa jahtas, kas ir pilnībā aprīkota Jūsu komfortam, neapšaubāmi atklās Jums daudzas interesantas lietas. Mūsu piedzīvojums sāksies krāsainajā Larnacas ostā, kur mēs apskatīsim Zinovijas kuģa bojāejas vietu (1980. gadā nogremdētais zviedru kravas prāmis) - dēvētu par Vidusjūras "Titāniku". Uz kuģa tiks iznomātas niršanas maskas un snorkelīši. Tad dosimies uz Sarkanajām klintīm - jūras ērgļu apmešanās vietu. Paiesim garām intriģējošajām klints Cape Peele alām, kur mums būs iespēja redzēt delfīnus. Atklātā jūrā mēs redzēsim zivju audzētavu, kurā vietējie iedzīvotāji audzē Zipura zivis. Slīdot pa kristāldzidro jūras ūdeni, nobrauksim gar pārsteidzošajām smilšainajām Ayia Napa pludmalēm. Mēs sasniegsim alu kompleksu, kuru sendienās izmantoja pirāti un kas vēlāk kļuva pazīstams kā “Pirātu alas”. Izbrauksim zem Mīlnieku tilta. Paskatīsimies uz "Pils alām", ko veido stalaktīti un stalagmīti,caurvijot viens otru. Mēs sasniegsim salas dienvidaustrumu punktu - Cape Greco ragu. Tad, atstājot to, mēs apstāsies vienā no skaistākajiem līčiem, kur var peldēties, snorkelēt, barot zivis un pusdienot tieši uz kuģa klāja. Izbaudīsiet gardas tradicionālās uzkodas un mājās gatavotus ēdienus. Turpimājumā, meklējot piedzīvojumu, mēs dosimies uz Agia Anargiri, kur Jums būs iespēja pārbaudīt savu drosmi, lecot no klints. Un noslēgumā izbrauksim Protaras līci, kur mēs redzēsim un uzzināsim daudz interesantu lietu par pilsētu - Famagustas "spoku". Nepalaidiet garām unikālo iespēju iepazīties ar Kipras jūras dabu!

HAIZIVJU MEDĪBAS                                                                                                                                      Sākums plkst 06.00 beigums plkst 13.00


Šī ekskursija ir paredzēta piedzīvojumu un asu sajūtu mīļotājiem. Izaiciniet sevi cīņā ar haizivīm vai citām lielām zivīm. Izbaudiet kruīzu rītausmā (no pulksten 6.00), kas ilgst septiņas stundas, un jūs saņemsiet daudz prieka un gandarījuma. Mūsu kuģis ir aprīkots ar visu nepieciešamo zvejas aprīkojumu, jaudīgu sonāru, kas spēj atklāt zivis 1700 metru dziļumā. Garantēti 100% panākumi (dažām zivju sugām). Atgriežoties Larnakas līcī, mēs piestāsim lai ieturētu pusdienas. Garšosiet fantastisko zivju meze un svaigi pagatavotu haizivi.


                                                                 


ZEMŪDENS PELDĒŠANAS SKOLA                                                                                                                 


ZEMŪDENS PELDĒŠANA    - “ZENOBIJA”

Pusdienas ir iekļautas cenā
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
03.04.2021
-
06.04.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
10.04.2021
-
13.04.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
17.04.2021
-
20.04.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
24.04.2021
-
27.04.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
01.05.2021
-
04.05.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
08.05.2021
-
11.05.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
15.05.2021
-
18.05.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
22.05.2021
-
25.05.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
29.05.2021
-
01.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
05.06.2021
-
08.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
12.06.2021
-
15.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
19.06.2021
-
22.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
26.06.2021
-
29.06.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
03.07.2021
-
06.07.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
10.07.2021
-
13.07.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
17.07.2021
-
20.07.2021
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€369
Tūres ilgums

4 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIX 11:10 - PFO 14:55
Atgriešanās: PFO 13:45 - RIX 17:30