Kalnu Slovākija, pilis augstie Tatri.

CENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā) 
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.) 
Dzīvošana viesnīcās*** 4 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana) 
Brauciens uz Spiškas pilsdrupas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas)
Brauciens uz Demanovas Brīvības alas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas)
Brauciens uz Augstajiem TatriemIZMITINĀŠANA:

Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā 
Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Ieejas biļetes Spiškas pilsdrupās - 6 € pieag./4 € bērniem 
Brauciens ar plostiem pa Dunanajecas upi + plostnieku vakariņas  - 40 € pieag/30 €  bērniem (norisinas tikai vasaras laikā)
plostnieku vakariņas- 20 € pieag/15 € bērniem
Iejas biļeteDemanovas Brīvības ala  - 9 € pieag/7 €  bērniem
Pacēlāji Augstajos Tatros - 19 € pieag/14 € bērniem
Popradas ūdens parks AQUACITY  - 19 € pieag/16 € bērniem
Piemaksa par papildvietu - 75 €
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšanaSVARĪGA INFORMĀCIJA:

Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma..
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Par naudas maiņu ir vērts parūpēties jau Latvijā.
Kalnu-Slovakija-pilis-augstie-Tatri-VRK-Travel-Marsruts.jpg
1. DIENA
Latvija-Lietuva-Polija
05:15 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Slovākijas pierobežā.
2. DIENA
Polija-Slovākija (Spiškas pilsdrupas)
Brokastis. Dienas pirmajā pusē brauciens uz vēsturisko Spiškas novadu, vienas no lielākajām Eiropā – Spiškas pilsdrupas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas) , kas atrodas leģendām apvītā kalnā, augstu virs apkārtējās teritorijas un vairākus gadsimtus piederējušas Polijas valdniekiem. Pilsdrupu un muzeja apskate. Pēcpusdienā brauciens ar plostiem pa Dunajecas upi (labos laikapstākļos, pēc velēšanās, par papildsamaksu), kas ir robeža starp Poliju un Slovākiju. Brauciens noris apmēram 2 stundas pa 11 km garu trasi. Brauciena laikā Jūs varēsiet jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu, vērojot klintis un klausoties ūdens skaņās. Brauciens notiks tikai vasasra laikā. Vakariņas nacionālā krodziņā, kur baudīsiet tradicionālos slovāku ēdienus, klausīsieties tautas mūziku, varēsiet piedalīties Karpatu tautas – goraļu – spēlēs un rotaļās. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Slovākijā.
3. DIENA
Slovākija - Demanovas Brīvības ala - Oravas pils
Brokastis. Liptovas reģiona apskate un brauciens uz Demanovas Brīvības alas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas) – skaistākā un interesantākā ala Slovākijā ar unikāliem Dabas Mātes veidotiem stalaktītiem, stalagmītiem, “sniega zāli”, pazemes ezeriņiem un upi. Pēc brauciens uz Oravas pili (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas). Nelielā miestiņa Orawsky Podzamki centrā uz klints 112 m augstumā majestātiski slejas 13.gadsimtā celtā Oravas pils, uz mirkli caur mākoņiem izspraukušās vakara saules staru zeltaini apspīdēta. To vēl mēdz dēvēt par “ Ērgļa ligzdu”. Pilī savijušies neskaitāmi arhitektūras virzieni: romāņu, gotikas, renesanses, romantisma un baroka stili. Tā ir viena no visskaistākajām Slovākijas pilīm un atrodas valsts nacionālo kultūras pieminekļu sarakstā. Te filmētas daudzas filmas, tai skaitā par slaveno Drakulu un pasaku filma “ Karalis Strazdubārdis”. Pils nepārtraukti tiek atjaunota un uzturēta labā kārtībā. Tūristiem šeit pieejami daudzi apskates objekti. Pils dalās trijos līmeņos. Arī p ils pagalms ir apskates vērts. Te pat atrodas akmens sols, uz kuru pasēžot, neauglīgām sievietēm gada laikā izdodas tikt pie pēcnācēja! Pēcpusdienā relaksācija ūdens atrakciju parkā “Aquacity” Popradā - slidkalniņi, tvaika pirts, saunas, masāžas strūklas, termālie baseini (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas) Nakts viesnīcā Slovākijā.
4. DIENA
Slovākija- Augstie Tatri - Polija
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Augstajiem Tatriem. Pastaiga pa kalnu takām Tatranska Lomnica un Stary Smokovec rajonā gar kalnu strautiem, ūdenskritumiem. Labos laika apstākļos iesakām ar pacēlāju uzbraukt Lomnicas smailē (2632 m) un pusdienas ieturēt kalnu krodziņā – hatā ar brīnišķīgu skatu uz kalniem. Augstie Tatri ir “mazākie no lielajiem”, salīdzinot ar pasaules augstāko kalnu rajoniem. Šeit vienas dienas, pat pāris stundu laikā varat izsoļot caur vairākām dabas zonām – no mežiem caur krūmājiem līdz augstkalnu pļavām un kailām klintīm... Kalnu takas Augsto Tatru nacionālajā parkā ir labiekārtotas, piemērotas jebkura vecuma tūristiem! Vakarā izbraukšana uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.
5. DIENA
Polija-Lietuva-Latvija
Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288