Kalnu slēpošana Gudauri kūrortā | Pavasara skolēnu brīvlaiks

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums:Rīga - Tbilisi - Rīga (avio kompānija - airBaltic)
Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55x40x20 сm), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg, 100х50х80 cm)
8 naktis 3* viesnīcā Gudauri kūrortā ar brokastīm un vakariņām, 2-vietīgos numuros
Vīna degustācija
Profesionāla krievvalodīgā gida pakalpojum Tbilisi
Transporta apkalpošana visa ceļojuma laikā
*Visas cenas norādītas - sākot no.

IZMITINĀŠANA:
Lai noskaidrotu informāciju par lielāku viesnīcu klāsta izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem.
(+371) 28-445-288  /  (+371) 27-089-055  /  (+371) 28-957-137

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Piemaksa par single numuriņu - 175 €
Brokastis Tbilisi – par pap. maksu no 20 lari;
Pusdienas Tbilisi Logidze hačapuri ēstuvē - par pap. maksu no 20 lari
Atvadu vakariņas gruzīnu restorānā ar folkloras programmu - 25 €
Sēra pirtis – par kabīni 2 – 3 personām – no 25 €
Veselības medicīniskā apdrošināšana ceļojumā laikā (iekļauta slēpotāju apdošināšana) - 42 €; Slēpošanas ekipējuma pārvadāšana 1 soma (turp – atpakaļ) – 80 €
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Operators patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Avio idojumu laiki var mainīties.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Aizraujošais ceļojums uz ziemas pasaku - Gruziju, ar atpūtu kalnu slēpošanas kūrortā Gudauri, dāvās Jums neaizmirstamus iespaidus! Šajā ceļojumā Jūs gaida slēpošana lieliskās, dažādas grūtības pakāpes trasēs, moderna tūrisma infrastruktūra, labs serviss, slavenā gruzīnu viesmīlība, garšīgi tradicionālās virtuves ēdieni un nepārspējamie gruzīnu vīni. Pūkains sniegs zem kājām, gleznainas ainavas, silta saule – baltais sapnis, kas piepildīsies Gudauri. Vai Jūs esat gatavi elpu aizraujošiem iespaidiem, slēpojot brīnumainā zemē? Patīkamu Jums atpūtu un sniegotas gludas trase!!!
Ceļojuma cenā iekļauts: avio lidojums, transfērs un dzīvošana viesnīcā ar puspansiju!!! Kūrorta apraksts:
Kalnu slepošanas kūrorts Gudauri – pats populārākais, augstākais un modernākais kalnu slēpošanas kūrorts Kaukāza kalnos Gruzijā. Tas atrodas Kazbegi reģionā, apmēram 120 km no galvaspilsētas Tbilisi (apmēram divu stundu brauciena attālumā), 2196 m augstumā. Pati augstākā Gudauri virsotne ir Sadzele kalns, kas atrodas 3310 m augstumā, no kurienes, kā uz delnas, var redzēt Kazbegu (5047). Klimats šeit ir labvēlīgs ar parsvarā saulainām dienām. Trases vienmēr ir saules apspīdētas.

Slēpošanas sezona šeit ilgst no decembra līdz aprīlim. Gudauri unikālais dabas reljefs, dziļā un stabilā sniega sega, akmeņu neesamība trasēs un to apkārtnē, kā arī lavīnu drošība un augstkalnu izvietojums ir piesaistījis free ride cienītājus no visas pasaules. Pateicoties plašajām ārpustrases slēpošanas iespējām un lieliskajam viesnīcu servisam, Gudauri veiksmīgi konkurē ar alpu kūrortiem.

Slēpošanas trases izvietotas uz Kudebi (3006) un Sadzele (3310) kalniem. Visas trases atrodas virs meža līmeņa. Trases stiepjas 57 km garumā un atbilst visiem pasaules līmeņa standartiem. Ar pacēlājiem var sasniegt 3285 metru augstumu. 14% trašu ir aprīkotas ar makslīgā sniega sistēmu. Kopējais trašu skaits ir 22, no kurām 20% ir piemērotas profesionāļiem un 80% amatieriem. Ir pieejams arī Snou – parks ekstremālaislēpošanai.Katrunakti218hektārikūrortateritorijastiekapstrādataarretrakiem. Jaunie Doppelmayr pacēlāji spēj vienlaicīgi apkalpot līdz pat 11000 cilvēkiem.
Kūrorta viesiem bez maksas ir pieejama cauruļtrase un skrienošais celiņš (Sun Kid people mover). Uz pirmās no abām ir izvietots sniega lielgabals.
Kūrortā strādā pieredzējuši slēpošanas un snouborda instruktori, darbojas bērnu slēpošanas skola un nomas piedāvā plašu ekipējuma izvēli.


 

1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā pie AirBaltic reģistrācijas stenda pl. 21:00. Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 pl. 23:05.
2. DIENA
Ierašanās Tbilisi pl. 04:25. Transfērs uz Tbilisi. Agras brokastis restorānā pilsetā (par pap. maksu: no 20 lari). Izbraukšana uz Gudauri. Ierašanās kūrortā un izvietošanās 3* viesnīcā . Atpūta un slēpošana. Vakarā - vakariņas viesnīcas restorānā.
3. - 9. DIENA
Brokastis un vakariņas viesnīcā. Patstāvīga atpūta un slēpošana Gudauri kūrortā.
10. DIENA
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz Tbilisi. Lielā Gruzijas galvaspilsetas apskates ekskursija “Mana mīļā Tbilisi!”. Apskates pastaigas ekskursija pa Tbilisi. Lielākais Gruzijas dievnams – Sameba jeb Sv.Trīsvienības pareizticīgo baznīca, kas apburs ar savu skaisto un diženo arhitektūru, lielisko stilu un āra dekoru. Tikpat pazīstams Tbilisi piemineklis ir Metehi templis, pašā Kūras upes akmeņainajā krastā, kas senāk kalpoja kā cietoksnis un gruzīnu valdnieku rezidence. Dosimies pastaigā pa Tbilisi vecpilsētas šaurajām ieliņām, kurās izvietoti nelieli suvenīru un paklāju veikaliņi. Nonāksim pie mūsdienīgā stikla tilta, kuru valsts prezidents nosauca par Miera tiltu. Vecpilsētas daļā atrodas slavenās Tbilisi sēra pirtis. Tās tika celtas dažādos laikos, bet aptuveni tiek datētas ar XVII-XIX gs. Pa trošu ceļu nokļūsim pie Narikala cietokšņa, lai varētu izbaudīt skaistos skatus uz pilsētu. Tradicionālas gruzīnu pusdienas restorānā (par pap. maksu: no 20 lari). Degustācija un iepazīšanās ar gruzīnu vīnu ražošanas tehnoloģiju vīna veikaliņā Tbilisi. Bazāra – tirgus apmeklējums. Tbilisi tirgus ir īpaši brīnumaina vieta. Šeit Jūs redzēsiet visdažādāko augļu, dārzeņu, zaļumu, piedevu un garšvielu kalnus .... sastapsiet garas galdu rindas ar dažādiem sieriem - gudi un sulguni, kukurūzas miltus gomi (kukurūzas miltu putra) un visdažādākās nokrāsas un garšas čurčelu. Vakarā – atvadu vakariņas kadā no gruzīnu restorāniem Tbilisi (par pap. maksu: 25 €), kur Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīņu dejas, paklausīties slaveno vīru daudzbalsīgo dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, sacivi, gruzīnu vīnus un čaču!
11. DIENA
Nakts transfērs uz lidostu pl. 02:00. Avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Pl. 05:10 ierašanās Rīgā pl. 06:30.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
15.03.2019
-
25.03.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€870
€940
Tūres ilgums

11 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIGA (RIX) - TBILISI (TBS)
Atgriešanās: TBILISI (TBS) - RIGA (RIX)