Jaunais gads Lapzemē


Jaunais gads Lapzemē ar dzīvošanu 4* viesnīcā Oulu centrāCENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens komfortablā autobusā
Biļete uz prāmja Tallina-Helsinki-Tallina (sēdvieta)
3 naktis 4* viesnīcā, divvietīgi un trīsvietīgi numuri
Brokastis viesnīcā
Gida-grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
Saunas un sporta kluba apmaklējums


EKSKURSIJU PAKETE:

Ekskursiju izbraukuma ekskursiju pakete (bez ieejas biļetēm) - 60 EUR pieaugušajiem un 40 EUR bērniem līdz 16 gadu vecumam (izbraukuma ekskursija uz Santa Klausa rezidenci un zoologisko dārzu Ranuā).
*Tiek apmaksāts birojā.


PAPILDUS IZDEVUMI:

Ieejas biļete Santa Klausa rezidencē - 34 EUR piaugušajiem, 28 EUR bērniem līdz 12 gadu vecumam, bērniem līdz 1 gada vecumam- bez maksas. 
Arktiskais ZOO - 17 EUR pieaugušajiem, 15 EUR - bērniem līdz 14 gadu vecumam
Foto ar Santa Klausu - no 30 EUR
Polārā loka šķērsošanas sertifikāts - 5 EUR
Apdrošināšanas polise, personigie tēriņi  


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Organizē tūroperators Nikos Travel
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas plkst. 03:30.
Brauciens uz Tallinu.
Pārcelšanās ar prāmi uz Helsinkiem.

Jauka laika pavadīšanai uz prāmja, Jūs gaida - restorāns, bārs, kafejnīca, veikali un bērnu spēļu istaba. Ierodoties Helsinkos, mēs turpinām braucienu uz Somijas ziemeļiem - Oulu, kas ir viena no lielākajām ziemeļu pilsētām pasaulē. Ierašanās viesnīcā, Scandic Oulu, kasatrodas pašā Oulu pilsētas centrā. Pateicosties ērtai izvietošanas vietas – viesnīca ir piemērota, lai iepazīties ar Oulu. Blakus atrodas tigus laukums un policista pieminekli, netālu atrodas Mannerheima parks un burvīgs rajons Piksari. Kinoteātris ir netālu no viesnīcas.
Nakts viesnīcā.
2. DIENA
Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta).
Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi! Bet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks.

Šeit Jūs gaida:
- Elfu skola. "Visiem vajag apgūt elfu zināšanas", pārliecinoši uzsver Elfu profesors. Un tik tiešām, šinī skolā Jūs atklāsiet senākos elfu noslēpumus, kas var noderēt ikdienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Visiem būs iespēja pabeigt šo skolu un saņemt godpilno Diplomu!
-Piparkūku virtuve pie Klausa kundzes. Burvīgi kārdinošie aromāti no šīs virtuves pievilina pilnībā visus Elfu skolas skolēnus. Šeit viņi rotā ingveru piparkūkas, kas gatavotas pēc īpašas Klausa kundzes receptes. Daži apēd kārumus, neizjot no virtuves, bet daži noturas kārdinājumam un aizved to mājās. Šeit arī tiek gatavots gardākais vīns ar garšvielām un citi gardumi, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī aizvest mājās kā suvenīru.
- Spēļu laukums "Angry birds". Šinī spēļu laukumā Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt jautrības garu un spēles. Šī spēļu laukuma tapšana ir iedvesmota no pasaulē slavenās spēles "Angry birds". Šaušana ar kaķeni, zaļu cūciņu izmētāšana uz visām pusēm un visu ļaunu putniņu zināšanu praktizēšana!
- Santa Klausa kabinets. Smagās koka durvis aicinoši iečīkstas katru reizi, kad kāds ienāk sveču izgaismotajā kolorītajā kabinetā. Grūti ir nepamanīt labsirdīgo sirmo vecīti, sarkanās drānās, kas sēž pie rakstāmgalda. Santa Klaus ir priecīgs redzēt visus, gan bērnus, gan pieaugušos. Jūs varat personīgi iedot viņam savu vēlmju sarakstu vai arī to iečukstēt viņam ausī.
- Kaligrāfijas skola. Šeit visi gribētāji var patrenēties senajā elfu kaligrāfjas mākslā, kuru apmāca zinoši un jautri profesori. Tikai pusstundas ilgā nodarbība Jūs noteikti varēsiet parakstīt Jaungada apsveikumu kartiņu glītā rokrakstā! Kā saka elfi, nekas nevar aizstāt vecmodīgo spalvas kātu un tinti!
- Ledus galerija un ledus bārs. Lāsteku izrotātā Ledus princeses ledus galerijā Jūsu elpa pārvērtīsies burvīgā baltā dūmakā, bet vieglais aukstums atdzesē un spirdzina jebkurā gada laikā. Krāšņas ledus statujas pastāstīs par Somijas dabu un kultūru. Kā arī Ledus bārā būs iespēja palutināt sevi ar atsvadzinošiem dzērieniem, tādiem kā Ledus princeses skūpsts, kas tiek pasniegts roku darinātā glāzē.
- Pazemes Polārā loka šķēršošana. Pastāv daudz dažādu iespēju kā šķērsot Polāro loku, bet ir tikai viena vieta pasaulē, kur var to šķērsot zem zemes, 50 metru dziļumā! Neviens piedzīvojumu meklētājs nepalaidīs garām iespēju pierādīt savu drosmi un saņemot Sertifikātu par pazemes Polārā loka šķēršošanu!
- Dodieties braucienā ar vilcienu un izbaudiet četru gadalaiku krāšņumu. Mēģiniet pamanīt dzīvniekus un augus, kuri gadīsies Jums ceļā. Un nobeigumā vilcieniņš izbrauks cauri Slepenajai Elfu rotaļlietu darbnīcai, kur valda rosība visu cauru gadu.
- Elfu darbnīca. Elfu asinīs ir mīlestība pret rokdarbiem un dažādu lietu meistarošanu. Elfu darbnīcā Jūs varēsiet ļauties fantāzijai un radīt pašu skaistāko Jaunā gada rotu.
- Pasts. Santa parka pasts nemaz nelīdzinās parastajam pastam. Visa vēstules un kartiņas, kas tiek sūtītas prom no Santa Parka, tiek apzīmogotas ar maģisku zīmogu. Šeit Jūs varēsiet arī pamēģināt piepildīt savas Jaunā gada vēlēšanās ar Vēlmju bungu palīdzību. Vienkārši iedomājieties vēlēšanos un pastāstiet to bungām, uzsitiet tam trīs reizes, un, ja Jūs ļoti sakoncentrēsieties, tad ir ļoti iespējams, ka Jūsu vēlēšanās patiesi varētu piepildīties!

Kā arī uz vietas darbojas kafejnīca "Kota", kur būs iespēja arī papusdienot, un kā gan bez iepirkšanās priekiem! Paņemiet līdzi kripatiņu Ziemassvētku, ko, atgriežoties mājās, uzdāvināt saviem draugiem un radiniekiem.

Atgriešanās Oulu, nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis.
Brauciens uz pasaulē vienīgo arktisko zooloģisko dārzu Ranua Zoo, kur dzīvo baltie lāči, ziemeļbrieži un vairāk kā 50 citas polāro dzīvnieku sugas.

50 arktiku un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. It īpaši ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātā parkā. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa. Lai pasārgātu bērnus no aukstuma, rekomendējam ietērpties siltās drēbes. Pēc pastaigas pa zooloģisko dārzu, Jūs varat izbaudīt siltumu mājīgā restorānā "Lapzemes telts", kur var ieturēt pusdienas un sasildīties pie kamīna.

Atgriešanās Oulu, nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis.
Izbraukšana uz Helsinkiem.
Pārcelšanās ar prāmi uz Tallinu.
Vēlu vakarā ierašānās Rīgā.
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288