Jaunais Gads Gruzijā (ekskursijas iekļautas) | Ziemassvētki un Jaunais Gads

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Tbilisi - Rīga (avio kompānija - airBaltic)
Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55x40x20 сm), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg, 100х50х80 cm)
Nakšņošana divvietīgā numurā: 5 naktis ar brokastīm viesnīcā Tbilisi
Nakšņošana divvietīgā numurā: 2 nakts ar 2-reizēju ēdināšanu viesnīcā Bakuriani
Visas ekskursijas pēc programmas
Transporsta apkalpošana visa ceļojuma laikā
Ieejas biļetes pēc programmas
Vīna degustācija
Šato Muhrani
Pikniks kalnos
Kulinārijas meistarklase
Čičilaki un sausie augļi
Krieviski runajošs vietējais gids
Gruzīnu kolorīts un viesmīlība
*Visas cenas norādītas - sākot no.

IZMITINĀŠANA:
Lai noskaidrotu informāciju par lielāku viesnīcu klāsta izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem.
(+371) 28-445-288  /  (+371) 27-089-055  /  (+371) 28-957-137

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Pīlings un viegla masāža sēra pirtīs 1 personai - 5€
Nacionālā šova programma ar vakariņām gruzīnu restorānā Tbilisi – no 50 €: - Pikniks kalnos
Pusdienas Kahetijā - no 7 €
Pusdiena Mchetā - no 7 €
Pusdienas Funikilierī - no 10 €
Alkoholiskie dzērieni, kas nav iekļauti programmā
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Operators patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Avio idojumu laiki var mainīties.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Jaunais Gads Gruzijā vai ceļojums pēc gruzīnu laimes!
Tbilisi - Mcheta - Kahetija - Bakuriani - Boržomi - Tbilisi

Jaunais Gads vai gruzīniski “Axali celi” ir svarīgākie un mīļākie svētki Gruzijā! Šie svētki ir apvīti skaistām leģendām, oriģinālām tradīcijām un pirmatnējiem ticējumiem!! Mēs piedāvājam sagaidīt šos skaistos ziemas svētkus kopā ar mums Gruzijā! Jaungada ceļojums pa Gruziju - tā ir pati labākā dāvana ko uzdāvināt sev un saviem mīļajiem!


 

1. DIENA
Rīga – Tbilisi Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst. 21:00. Lidojums uz Gruziju pl. 23:05.
2. DIENA
Laipni lūgti Gruzijā! “Tbilisi – mana mīļā un dārgā!” Plkst. 04:25 ielidošana Tbilisi. Transfērs, agrā iekārtošanās un atpūta viesnīcā Tbilisi. Brokastis viesnīcā. Pl. 12:00 – apskates ekskursija pa Tbilisi, kuras laikā Jūs apmeklēsiet vecpilsētu, pastaigāsieties pa Miera tiltu un veiksiet nelielu ceļojumu no pagātnes nākotnē, piepildot dzīvi ar XIX gadsimta un mūsdienīgās Tbilisi arhitektūras konstrastiem. Jūs varēsiet pa trošu ceļu nokļūt pie Narikala cietokšņa no kura sienām paveras aizgrābjoša pilsētas panorāma un ar funikulieri pacelties svētajā Mtacminda kalnā, kur, uzkavējoties pie kāda no panorāmas kafejnīcas “Funikulieris” galdiņiem un garšīgām pusdienām (par pap. maksu), izbaudīt skatus uz jauno un veco Tbilisi. Turpinājumā mēs apmeklēsim vīna galeriju, kur nodegustēsim labākos vīnus no dažādiem Gruzijas reģioniem. Un protams, neaizmirstiet iegādāties labākos dzērienus dāvanā radiem un draugiem! Bērniem ir ieplānota pasaules gašīgāko limonāžu degustācija! Tās gatavo uz dabīgu sīrupu bāzes, kas tiek piegādāti tieši no saules pielietiem Gruzijas dārziem. Ura-aa – tas ir ļoti garšīgi! Mēs iegriezīsimies arī juvelieru darbnīcā, kur iepazīsimies ar slaveno gruzīnu emaljas tehniku, kas ir 5000 gadus sena!! Nepalaidiet garām iespēju iegādāties kādu no skaistajām rotām. Tādas Jūs neatradīsiet nekur citur pasaulē!! Brīvais laiks pastaigai pa Rustaveli prospektu, kur izvietojušies koši pirmsvētku tirdziņi, kuros var nopirkt suvenīrus katrai, pat visizsmalcinātākajai, gaumei un vietējo amatnieku un mākslinieku darbus no visiem Gruzijas reģioniem. Protams, ka gribēsies draugiem un tuviniekiem pārvest kādu īpašu dāvanu, tāpēc – lūdzu, tirdziņš – laba vieta lai īstenotu savu ieceri. Pēc tam iesakām apmeklēt slavenās sērūdens pirtis, kas atrodas pašā Tbilisi sirdī Abanotubani kvartālā, un gūt īstu baudījumu miesai un garam! (par pap. maksu) Atpūta un nakts viesnīcā Tbilisi.
3. DIENA
Vīna darīšanas dzimtene – Kahetija! Kahetija – Signagi – Bodbe – Kindzmarauli – pusdienas – Cinandali – Tbilisi. Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Kahetiju – Gruzijas vīna reģionu. Mēs apmeklēsim Bodbe sieviešu klosteri, kur atrodas Svetās Nino bazilika, kas uzcelta Gruzijas kristītājas apbedīšanas vietā. Mēs apstāsimies Signagi – mīlestības pilsētā, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Maza, bet žilbinoši skaista, Signagi slejas pakalna galā, paverot pasakainu skatu pāri Alazanas ielejai. Pusdienas restoranā ar skatu uz Alazanas ieleju. Turpinājumā brauciens uz Kvareli ciematu un slavenās vīna rūpnīcas Kindzmarauli apmeklējums. Jums būs iespēja iepazīties ar īsta gruzīnu vīna gatavošanas tehnoloģiju un protams nodegustēt lieliskos vīnus, kuru garša ir neaizmirstama. Ekskursijas turpinājumā – brauciens uz kņazu Čavčavadze dzimtas muižu Cinandali. Šeit Jūs gaida pastaiga pa skaisto muižas dārzu, iepazīšanās ar kņazu dzimtas vēsturi un vinotēku. Atgriešanās Tbilisi. Atpūta un nakts viesnīcā Tbilisi.
4. DIENA
Čičilaki – Šato Muhrani – Jaunā Gada sagaidīšana un īsta gruzīnu laime! Brokastis viesnīcā. Saposīsim un izrotāsim gruzīnu eglīti čičilaki. Turpinājumā vīna studijas un rūpnīcas “Šato Muhrani” apmeklējums. Tā ir pirmā gruzīnu vīndaru muiža, kuras darbības pamatā ir unikālās vīna darīšanas tradīcijas, ko radīja Bagrationu dinastijas pārstāvis Ivans Muhranbators. “Šato Muhrani” balstās uz četrām pamatvērtībām: vīnogulāji, pagrabs, pils un vēsture. Ekskursija par rūpnīcas kompleksu, dārzu un pili un, protams, Jūs gaida slavenā brenda labāko vīnu Šardone, Rkaciteli, Tavkveri un Saperavi degustācija. Atgriešanās Tbilisi. Atpūta. Vakarā – Jaunā Gada vakariņas vienā no pilsētas restorāniem ar tamadu, māksliniekiem, gruzīnu dejām, loterijām un balvām (par pap. maksu). Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīnu dejas, dzirdēt tradicionālo “Mravalžamier” (Daudzus gadus) – dziesmu, kas tiek izpildīta gruzīnu daudzbalsīgajā dziedājumā un saviļņo līdz dvēseles dziļumiem, novērtēt un gūt sajūsmu, baudot tradicionālo kaukāziešu virtuvi! Pusnaktī, tieši pukstens 00:00, naksnīgās debesis virs Tbilisi aizdedzinās salūta ugunis un tās atmirdrdzēs visās varavīksnes krāsās. Šo krāšno uguņu šovu būs iespējams vērot no dažādiem Tbilisi rajoniem. Atpūta un nakts viesnīca.
5. DIENA
Pastaigas, atpūta, Jaungada izklaides Tbilisi. Brokastis viesnīca. Jaungada rīts ... zāles pret sagurumu – auksta čača brokastīs un karsta haša!!! Brīvajā laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa svētku rotā tītās Tbilisi mājīgajām ieliņām. Jums būs iespēja apmeklēt Jaungada tirdziņus, izpārdošanas, ar funikulieri pacelties Mtacminda kalnā, aiziet uz slidotavu vai vienkārši pasēdēt pie glāzes vīna kādā no kafejnīcām, bet varbūt Jums sagribēsies palutināt sevi sēra pirtīs. Variantu ir daudz! No šajās dienās valdošās svētku atmosfēras, Jums noteikti jāpaņem maksimāli daudz prieka un baudījuma!! Dienas otrajā pusē Jūs gaida gruzīnu ēdienu gatavošanas meistarklase pie viena no Tbilisi lābāko restorānu šefpavāriem. Bērniem būs speciāla meistarklase gruzīnu snikera – čurčelas gatavošanā! Pusdienas no pašu pagatavotajiem ēdieniem ar tradicionālām uzkodām un karstajiem ēdieniem. Atpūta un nakts viesnīcā.
6. DIENA
Bedoba – Likteņa Diena! Gruzijas vissvētākās vietas! Mcheta – Džvari. Kalnu slēpošanas kūrorts Bakuriani. Brokastis viesnīcā. Jau no seniem laikiem jaunā gada otrā diena Gruzijā skaitās Likteņa Diena - laimes un veselības svētki. Šie svētki saucas “Bedoba” – no gruzīnu vārda “bedi” – “liktenis”. Gruzijā pret šiem svētkiem izturas ar lielu cieņu, bauda dzīvi un labu kompāniju un sagaida to pašu no visas pilsētas! Izbraukšana uz Mchetu. Džvari klostera apmeklējums, no kura paveras senās Mchetas brīnišķīgā panorāma un redzama divu varenu upju – Kūras un Aragvi- savienošanās. Gluži kā putni Jūs izjutīsiet šeit brīvības garu! Saka – “Kurš nav bijis Mchetā, tas nav bijis Gruzijā”. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta ir svētceļojuma vieta un svētnīca katram gruzīnam. Tik daudz kulta vietu, kā šeit, nav nekur citur Gruzijā. Tāpēc šo seno pilsētu dēvē par “Otro Jeruzālemi”. Mēs apskatīsim Svetichoveli (Dzīvības pīlārs) katedrāli. Pastaiga pa pilsētas šaurajām bruģētajām ieliņām. Pusdienas tavernā. Visgaršīgākās pupiņas podiņā un kukurūzas placeni s “vistautiskākajā” tavernā. Pēc pusdienām mēs dodamies uz kalniem – uz slaveno slēpošanas kūrortu Bakuriani, kas ir viens no vislabākajiem kūrortiem Gruzija. Tas ir mazs ciems 1700 metru augstumā. Neaprakstāmi skaista daba, vistīrākais gaiss piesātināts ar priežu aromātu, lieliskas slēpošanas un kamaniņu trases un slidotavas padarīs atpūtu neaizmirstami labu! Izvietošanās viesnīcā. Iepazīšanās ar kūrortu. Vakariņas un atpūta viesnīcā.
7. DIENA
Atpūta kalnos! Pēc brokastīm Jūs gaida brīva diena, lai atpūstos, paslēpotu vai pasnovotu, palidotu ar paraplānu vai vienkārši apbrīnotu aizgrābjoši skaisto dabu! Izklaide šeit atrodama katrai gaumei un vecumam – slidošana, vizināšanās ar ragaviņām, sniega motocikliem, zirgu izjādes!! Bakuriani ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm, kur bērnus var pirmo reizi uzlikt uz slēpēm. Šeit var ne tikai slēpot iezīmētās trasēs, bet arī nodarboties ar trekingu pa kalnu nogazēm vai ar distanču slēpēm aiziet līdz Chrackaro kalnu pārejai. Laipni lūdzam mājīgā Alpu ciemata gaisotnē! Tiem, kas vēlas, pikniks ar šašliku un vīnu ar skatu uz kalniem. Fantastiski!!! Vakariņas un nakts viesnīcā.
8. DIENA
Boržomi. Viesoties Gruzijā ir silti dvēselei, bet laiks atgriezties mājās! Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz slaveno Boržomi kūrortu. Pilsētas parks ar ārstnieciskajiem avotiem ir paslēpies skaistā kalnu ielejā. Pastaiga pa slaveno kūrortu – vēturiskās kolonādes ar minerālūdens avotiem, kas izplūst tieši no zemes, gleznainā kalnu upīte un pacelšanās ar trošu vagoniņu uz parka augšējo daļu. Dienas otrajā pusē izbraukšana uz Tbilisi. Bezgala laimīgi, mēs pametam šo skaisto un viesmīlīgo zemi .. bet pārliecināti, ka tikai uz īsu brīdi!
9. DIENA
Uz mājām, mīļajām majām! Transfērs uz lidostu plkst. 02:00. Izlidošana plkst.05:10* - avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Plkst.06:30* ierašanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288