Jaunā Gada sagaidīšana Gdaņskā


Vēlies piedzīvot ko neparastu? Dodies Jaunā gada svinību ceļojumā uz Gdaņsku! Kāpēc? Jo nav otras tādas pilsētas kā Gdaņska. Unikāla atrašanās vieta un tūkstošiem gadu sena vēsture veidojusi ekspresīvo Gdaņskas raksturu. Tai esot sava, no citām pilsētām ārkārtīgi atšķirīga aura.

Jauno gadu šeit varētu būt sagaidīt īpaši oriģināli, jo pilsēta atrodas pie jūras un dažādi pasākumi notiek visapkārt.


CENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā)  
Izmitināšana tūrisma klases 3*-4* viesnīcā Gdaņskā divvietīgā numurā + brokastis 1 naktis, un 3* viesnīcā Augustovā divvietīgā numurā + brokastis 1 naktis,
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.)
Ekskursija Gdaņskā
Pastaiga pa pilsētam pa Gdiņu un Sopotu
Kauņa apmeklējums


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Papildus vieta autobusā
Jaungada vakariņas viesnīcā


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.


Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Izbraukšanas vietas:
1. Turgeņeva ielā pretī Zinātņu Akademijas
2. TC Liiba logo. Rīgas iela22a, Ķekava, LV-2123.
3. Edvarta Virzas iela 21A, Iecava, Iecavas novads, LV-3913
4. Circle K Zaļā iela 10, Bauska, Bauskas pilsēta, LV-3900
5. Autobusa pieturas trasē A1
*Ir iespējams izvēlēties kādu no norādītajām iekāpšanas vietām.

Jauna-Gada-sagaidisana-Gdanska-VRK-Travel-Route-Scheme.png
1. DIENA
05:15 izbraukšana no Rīgas.
Ceļā Lietuva. Pēcpusdienā ierašanās Gdaņskā.

Ekskursija Gdaņskā (iekļauta ceļojuma cenā) Gdaņska tiek uzskatīta par vienu no maģiskākajiem un vēsturiskākajiem centriem Ziemeļeiropā. Tā izceļas ar īpašām iezīmēm – gotiska stila augstas piramīdu veida smailes, senas ostas un bruģakmens alejas. Pilsētas laukumā atrodas Gdaņskas simbols – Neptūna strūklaka. Turklāt blakus tai atrodas viena no brīnišķīgākajām pilsētas ēkām – Artūra nams, kurš reiz bijis tirgotāju tikšanās punkts. Jebkurā gadījumā pilsēta ir kā pārpildīta ar dažādām arhitektūras pērlēm un odziņām. Ja esi fotogrāfs un meklē sev jaunus horizontus, nav svarīgi, esi iesācējs vai profesionālis, jo Gdaņska ir ļoti fotogēniska.
Vakarā izbaudam Jaunā gada svētkus jūras krastā vai Jaungada vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu)!
Nakts viesnīcā 
2. DIENA
Brokastis.
Kad izgulēsimies, dosimies apskatīt tuvējās pilsētas Gdiņu un Sopotu (iekļauta ceļojuma cenā). Gdiņa ir pilsēta Polijas ziemeļos pie Baltijas jūras – skaista ostas pilsēta, kas nedaudz atgādina mūsu Ventspili. Līdz 1920. gadiem Gdiņa bija neliels zvejniekciems, bet pēc Pirmā pasaules kara tika nolemts izveidot Dancigas brīvpilsētu (tagad Gdaņska), un jaunajai Polijas valstij piešķīra tā saukto poļu koridoru, kurā ietilpa arī Gdiņa.
Sopotā apmeklētākais tūrisma objekts ir koka mols, kas sniedzas jūrā 500 metru garumā un tādējādi ir garākais Eiropā. Katru gadu to apmeklē aptuveni divi miljoni tūristu. Daudz pazīstamu tūrisma objektu pilsētā nav, tomēr to atsver draudzīgā un daudzu jauniešu radītā atmosfēra, kas valda kūrortā, kā arī garā balto smilšu pludmale. Pastaigāties pa pilsētu tā vien aicina par "Monciak" dēvētā gājēju zona, kas stiepjas paralēli pludmalei. Tur ir kafejnīcas, restorāni, uzkodu bistro, veikali, atjaunoti nami. Tur atrodas arī ēka, kuras priekšā jebkurš Sopotas viesis apstājas - māja izskatās pēc saspiestas alus bundžas un vietējie to dēvē par "Piedzērušos māju". Tā celta stilā, kas atgādina par spāņu arhitektu Antonio Gaudi.
Pēcpusdienā ieradīsimies skaistajā pilsētā Olštinā. Lūk, arī elegantā un vēsturiskā pilsēta – Olština! Šodien tā ir pilna ar dažādām kultūras vērtībām, kuras vairāk nekā 700 gadu garumā veidoja prūši, Teitoņu ordenis un poļi. Apmeklējot pilsētu, uz katra stūra sajūtamas spēcīgās un vēsturiskās saknes. Ikviena simpātijas noteikti iemantos bruģēti celiņi, kas izvijušies starp zīmīgajām ēkām, kā arī koka mājas, kas ietērptas vijīgo efeju pinekļos. Nepamanīta nepaliks arī Olštinas pils, kura ir celta 14. gadsimtā gotikas stilā, turklāt izskatās gluži kā senās viduslaiku filmās!
Nakts viesnīcā Augustovas apkaimē.
3. DIENA
Brokastis. Dodamies mājup. Pa ceļam aplūkosim kaimiņu lietuviešu kultūras galvaspilsētu Kauņu. Kauņa ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta, kuru par mājām sauc vairāk nekā 300 tūkstoši iedzīvotāju. Tā atrodas divu upju – Nemūnas un Neres – krastos. Vecpilsēta izvietojusies uz pakalniem un upju ielejās. Pilsētā ir daudz skaistu apskates un izklaižu objektu. Tiek uzskatīts, ka pilsēta izveidota 13. gadsimtā, līdz ar pirmās mūra pils celtniecību, kas tajā laikā bijis lielākais cietoksnis reģionā. Savukārt Lietuvas neatkarības gados no 1920. – 1940. gadam Kauņa bija valsts galvaspilsēta. Šajā laikā pilsēta strauji attīstījās, izveidota arī Laisves aleja, kas tagad ir gājēju bulvāris un Eiropas lielākā teritorija, kurā nedrīkst smēķēt. Izbraukšana uz mājām. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
EKSKURSIJAS

Ekskursija Gdaņskā:

(iekļauta ceļojuma cenā)

Gdaņska tiek uzskatīta par vienu no maģiskākajiem un vēsturiskākajiem centriem Ziemeļeiropā. Tā izceļas ar īpašām iezīmēm – gotiska stila augstas piramīdu veida smailes, senas ostas un bruģakmens alejas. Pilsētas laukumā atrodas Gdaņskas simbols – Neptūna strūklaka. Turklāt blakus tai atrodas viena no brīnišķīgākajām pilsētas ēkām – Artūra nams, kurš reiz bijis tirgotāju tikšanās punkts. Jebkurā gadījumā pilsēta ir kā pārpildīta ar dažādām arhitektūras pērlēm un odziņām. Ja esi fotogrāfs un meklē sev jaunus horizontus, nav svarīgi, esi iesācējs vai profesionālis, jo Gdaņska ir ļoti fotogēniska.


Pastaiga pa pilsētam pa Gdiņu un Sopotu:

iekļauta ceļojuma cenā

Gdiņa ir pilsēta Polijas ziemeļos pie Baltijas jūras – skaista ostas pilsēta, kas nedaudz atgādina mūsu Ventspili. Līdz 1920. gadiem Gdiņa bija neliels zvejniekciems, bet pēc Pirmā pasaules kara tika nolemts izveidot Dancigas brīvpilsētu (tagad Gdaņska), un jaunajai Polijas valstij piešķīra tā saukto poļu koridoru, kurā ietilpa arī Gdiņa.

Sopotā apmeklētākais tūrisma objekts ir koka mols, kas sniedzas jūrā 500 metru garumā un tādējādi ir garākais Eiropā. Katru gadu to apmeklē aptuveni divi miljoni tūristu. Daudz pazīstamu tūrisma objektu pilsētā nav, tomēr to atsver draudzīgā un daudzu jauniešu radītā atmosfēra, kas valda kūrortā, kā arī garā balto smilšu pludmale. Pastaigāties pa pilsētu tā vien aicina par "Monciak" dēvētā gājēju zona, kas stiepjas paralēli pludmalei. Tur ir kafejnīcas, restorāni, uzkodu bistro, veikali, atjaunoti nami. Tur atrodas arī ēka, kuras priekšā jebkurš Sopotas viesis apstājas - māja izskatās pēc saspiestas alus bundžas un vietējie to dēvē par "Piedzērušos māju". Tā celta stilā, kas atgādina par spāņu arhitektu Antonio Gaudi.Kauņa apmeklējums:

iekļauta ceļojuma cenā

Pa ceļam aplūkosim kaimiņu lietuviešu kultūras galvaspilsētu Kauņu. Kauņa ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta, kuru par mājām sauc vairāk nekā 300 tūkstoši iedzīvotāju. Tā atrodas divu upju – Nemūnas un Neres – krastos. Vecpilsēta izvietojusies uz pakalniem un upju ielejās. Pilsētā ir daudz skaistu apskates un izklaižu objektu.

Tiek uzskatīts, ka pilsēta izveidota 13. gadsimtā, līdz ar pirmās mūra pils celtniecību, kas tajā laikā bijis lielākais cietoksnis reģionā. Savukārt Lietuvas neatkarības gados no 1920. – 1940. gadam Kauņa bija valsts galvaspilsēta. Šajā laikā pilsēta strauji attīstījās, izveidota arī Laisves aleja, kas tagad ir gājēju bulvāris un Eiropas lielākā teritorija, kurā nedrīkst smēķēt.

Jaungada vakariņas viesnīcā:

Jaungada vakariņās iekļauts: zviedru galds, šampanieša glāze pusnaktī, alus bārs un priekšnesumi, Jaungada programma ar DJ

Vēlākais laiks lai pieteiktos šim pasākumam- 45 dienas pirms izbraukšanas


Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
31.12.2019
-
02.01.2020
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€129
Tūres ilgums

3 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga, Turgeņeva iela, pretī Zinātņu Akadēmijai

Izbraukšana: 05:15
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī