Izraēla 3 JŪRAS 8 dienas, DĀVĀNA 2 EKSURSIJAS GARANTĒTA


CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga - Tel-Aviva - Rīga 
Rokas bagāža 40x30x20 cm (mazā rokas bagāža)
Lidostas nodevas
Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi:
 Apskates ekskursija Eilatā ar dimantu un Eilatas akmens apstrādes darbnīcas apmeklējumu:
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
Izmitināšana viesnīcā izvēlētā viesnīcāl, divvietīgā numurā (7 naktis) ( Dzīvošana 2 naktis Netanijā, 2 naktis Eilatā, 3 naktis Nāves jūrā

LIDOJUMU LAIKI:
RIX 07:10 - TLV 11:40  
TLV 11:25 - RIX 16:0
*Aviolidojumu laiks var būt mainīts.
**Sākot ar 01.11 a/k Wizzair stājās spēkā jauni rokas bagāžas pārvadāšanas noteikumi, reisiem pēc 01.11.2018IZMITINĀŠANA:

Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā
Ja Jūs ceļojat vienātnē - Jums būs jāpiemaksā par vienvietīgo numuru.


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Bagāža Rīga - Tel Aviva: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
Bagāža Tel Aviva - Rīga: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
Vīza nepilsoņiem
Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +45€ / abos virzienos (2 gb)
- 40см x 30см x 20 cm (mazā rokas bagāža) +
- 55см x 40см x 23 cm (lielā rokas bagāža)
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšanaBĒRNIEM:
Rezervācijas uz ekskursijam bērniem līdz 5 g.v netiek pieņemtasVĪZA:
ES un Krievijas pilsoniem vīza nav vajadzīga. Nepilsoņiem ir nepiciešama vīza
Lai saņemtu vīzu VRK Travel birojā jāiesniedz sekojošie dokumenti:
- Izziņa no darba vietas 
- Izraksts no internet bankas par 3 mēnešiem par naudas plūsmu tūrista kontā 
- Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata 
- Dokumentu bilde 5*5 
- Pase 
- Veselības apdrošīnašana ceļojuma laikā
- Aizpildītā anketa
*Vīzas noformēšanas laiks 4 darba dienas.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Pases derīguma termiņš - minimums 6 mēneši pēc ceļojuma beigām.
Svētas vietas apmeklēšanai nepieciešamas zeķes un galvas lakati (sievietēm).
Ieteicamā valūta personīgajiem tēriņiem - dolāri un šekeli.
Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompanija ir tiesīga mainīt ekskursiju kārtību, neizjaucot programmu.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
Reģistrācija Rīgas lidostā. *Precīzu satikšanās laiku skatīties mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas grafiks”. Avio lidojums uz Izraēlu. Ielidošana Tel-Avivā. Transfērs uz viesnīcu un izmitināšana. Nakts viesnīcā.
2. DIENA
Brokastis Brīvais laiks vai Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (iekļauta cenā) Jeruzaleme – vieta, kur redzams unikāls kultūru sajaukums. Senā pilsēta uz pakalniem, 800 m augstumā. Tūkstošu gadu laikā pilsēta ir uzkrājusi bagātu vēsturi. Vecpilsēta aizņem vien 1 km2, taču te atrodas ļoti daudz svarīgu pieminekļu. Pastaiga pa tās ielām – tas ir īsts ceļojums pagātnē. Pirmās sienas tika celtas vēl pirms romiešiem, VIII gs. p.m.ē. Vēsturiskais mantojums šeit tiek turēts lielā cieņā, pat, ja ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta. Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis Numuru atbrīvošana. Transfērs uz Eilatu. Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks Nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis Apskates ekskursija Eilatā ar dimantu un Eilatas akmens apstrādes darbnīcas apmeklējumu (iekļautā cenā). Eilata – beznodokļu zonas tirdzniecība, prestižs kūrorts ar attīstītu infrastruktūru un lielisku viesnīcu klāstu. Tas vēl nav viss, šeit atrodas dabas rezervāts ar daudzveidīgu floras un faunas esamību. Eilata ir lieliska vieta snorkelinga un daivinga cienītājiem. Eilata ir ne tikai kūrortpilsēta pie Sarkanās jūras. Pilsētai ir bagāta vēsturiska pagātne – tā ir pazīstama kopš Sālamana laikiem, kad netālu no pilsētas bija slavenās “Sālamana raktuves.” Vēsturē Eilata ir saglabājusies kā militārais garnizons. Eilata sāka straujā attīsities kā pilsēta pēc Izraēlas valsts neatkarības pasludināšanas 1948. gadā. Eilatas mūsdienu dzīve ir pilnībā saistīta ar tūrismu. Eilata ir patiess kūrorts, kur lielākā daļa iedzīvotāju ir iesaistīta tūrisma nozarē. Eilatā ir daudz viesnīcu, restorānu, bāru, naktsklubu un citu izklaides vietu. Ir arī kinoteātri un atrakciju parki. Neskatoties uz pastāvīgu karsto laiku Eilatā ir iespēja slidot. Eilatā ir dažādi ūdens sporta veidi, jo īpaši daivings. Snorkelēšana neprasa speciālu aprīkojumu, ir iespējams vērot Sarkanās jūras dzīvi ar parastām maskām un elpošanas trubiņām. Klimata un dabas specifika ir tāda, kas tur ir nodrošina nepārtraukta tūristu plūsma visa gada garumā. Katrs, kas apmeklējis Eilatu, ir pozitīvu emociju pārpildīts. Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Gruppu transfērs līdz Nāves jūras Izmitināšana viesnīcā Nakts viesnīcā.
6. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks un atpūta pie Nāves jūras Nakts viesnīcā.
7. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks un atpūta pie Nāves jūras Nakts viesnīcā.
8. DIENA
Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums Tel-Aviva - Rīga. Ielidošana Rīgā.
EKSKURSIJAS

Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi:

(iekļautā cenā)

Jeruzaleme – vieta, kur redzams unikāls kultūru sajaukums. Senā pilsēta uz pakalniem, 800 m augstumā. Tūkstošu gadu laikā pilsēta ir uzkrājusi bagātu vēsturi. Vecpilsēta aizņem vien 1 km2, taču te atrodas ļoti daudz svarīgu pieminekļu. Pastaiga pa tās ielām – tas ir īsts ceļojums pagātnē. Pirmās sienas tika celtas vēl pirms romiešiem, VIII gs. p.m.ē. Vēsturiskais mantojums šeit tiek turēts lielā cieņā, pat, ja ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta.
Apskates ekskursija Eilatā ar dimantu un Eilatas akmens apstrādes darbnīcas apmeklējumu:

(iekļautā cenā).

Eilata – beznodokļu zonas tirdzniecība, prestižs kūrorts ar attīstītu infrastruktūru un lielisku viesnīcu klāstu. Tas vēl nav viss, šeit atrodas dabas rezervāts ar daudzveidīgu floras un faunas esamību. Eilata ir lieliska vieta snorkelinga un daivinga cienītājiem. Eilata ir ne tikai kūrortpilsēta pie Sarkanās jūras. Pilsētai ir bagāta vēsturiska pagātne – tā ir pazīstama kopš Sālamana laikiem, kad netālu no pilsētas bija slavenās “Sālamana raktuves.” Vēsturē Eilata ir saglabājusies kā militārais garnizons. Eilata sāka straujā attīsities kā pilsēta pēc Izraēlas valsts neatkarības pasludināšanas 1948. gadā. Eilatas mūsdienu dzīve ir pilnībā saistīta ar tūrismu. Eilata ir patiess kūrorts, kur lielākā daļa iedzīvotāju ir iesaistīta tūrisma nozarē. Eilatā ir daudz viesnīcu, restorānu, bāru, naktsklubu un citu izklaides vietu. Ir arī kinoteātri un atrakciju parki. Neskatoties uz pastāvīgu karsto laiku Eilatā ir iespēja slidot. Eilatā ir dažādi ūdens sporta veidi, jo īpaši daivings. Snorkelēšana neprasa speciālu aprīkojumu, ir iespējams vērot  Sarkanās jūras dzīvi ar parastām maskām un elpošanas trubiņām. Klimata un dabas specifika ir tāda, kas tur ir nodrošina nepārtraukta tūristu plūsma visa gada garumā. Katrs, kas apmeklējis Eilatu, ir pozitīvu emociju pārpildīts.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288