Itālija Ankona Ekskursijas pa Itālijas dienvidiem pie Sv. Nikolaja

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Ankona - Rīga
Transfers no lidostas uz viesnīcu / no viesnīcas uz lidostu
Izmitināšana viesnīcās (1 nakts Romā, 2 naktis Neapoles apkaimē, 2 naktis Bari apkaimē, 2 naktis Adrijas jūras piekrastē (attālums līdz jūrai var būt līdz 20 km))
Ēdināšana: BB (tikai brokastis) vai HB (brokastis un vakariņas)
Pastaigas-ekskursijas tūres ietvaros kopā ar grupas pavadoni (pastaiga pa Sanmarīno; Romas apskates ekskursija (2 h), Bari apskates ekskursija (2 h), Materes apskates ekskursija (2 h)
Piedalīšanās pareizticīgo liturģijā Sv. Nikolaja bazilikā; Euharistijas brīnuma Dievnama apmeklējums Lančāno pilsētā, Sv. Dievmātes bazilikas apmeklējums Loreto pilsētā
Tradicionālu Itālijas produktu degustācija
Transferi saskaņā ar programmu
Pavadonis tūres laikā (maršrutā, kopā ar grupu)
Bagāža: 8 kg rokas bagāža, līdz 20 kg nododāma bagāža

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Pilsētu tūrisma nodoklis: skat. sīkāk >>
Ieejas biļetes muzejos un katedrālēs / bazilikās / baznīcās (ekskursiju norises laikā):
Ieejas biļete Vatikāna muzejos - 30,00€
Ieejas biļetes Pompeju izrakumu zonā - 15,00€
Kopīgā tūrisma biļete ieejai muzejos Ravennas apmeklējuma laikā (Arhibīskapa muzejs, Neoniano baptistērija. Sv. Gara bazilika (Basilica di San Vitale), Sv. Apolināra bazilika (Basilica di Sant'Apollinare Nuovo), Imperatora Teodosija I meitas Gallas Plasidas mauzolejs) - 15,00€
Privātas audioaustiņas (obligāta piemaksa) visas tūres laikam - 20,00€
Ekskursija uz Vatikāna muzejiem (biļetes nav iekļautas cenā) - 50,00€
Vakariņas Romas restorānā (Trastévere rajonā; transfers, grupas pavadoņa pakalpojumi, vakariņas)** - 35,00€
Ekskursija uz Castel del Monte pili Andrijā (gids, ieejas biļetes ekļautas cenā, grupas pavadonis, Bus Service) - 35,00€
Ekskursija uz Neapoli un Pompejiem (gids, grupas pavadonis, Bus Service) - 70,00€
Pusdienas kādā no Pompeji restorāniem - 16,00€
Vakariņas vienā no tipiskiem Sorento restorāniem, kuru laikā notiks tarantellas izrāde  (vakariņas, dzerieni, izrāde, Bus Service) - 45,00€
Ekskursija uz Alberobello (gids, grupas pavadonis, Bus Service) - 35,00€
Ekskursija uz Ravennu (gids, grupas pavadonis, Bus Service) - 25,00€
Ekskursija uz Urbīno pilsētu (gida pakalpojumi, grupas pavadoņa pakalpojumi, Bus Service) - 25,00€.
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Organizē Tez Tour
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompānija ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Tūres maršruts: Ankona – Sanmarīno – Roma – Vatikāns* – Neapole un Pompeji* – Matēra – Andria* – Bari – Alberobello* – Lančāno – Loreto – Adrijas piekraste – Ravenna* – Urbīno* – Ankona

Italija-Ankona-VRK-Travel-5.jpg
1. DIENA
Ankona – Sanmarīno – Roma Grupas sapulcēšanās ielidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā. Brauciens kopā ar grupas pavadoni uz seno Sanmarīno republiku. Dienas otrajā pusē transfers uz Romu. Apmešanās viesnīcā Romā. Vakariņas Romas restorānā (transfers, pavadoņa pakalpojumi, vakariņas ar folkloras programmu)*. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
2. DIENA
Roma – Vatikāns* – Neapoles apkaime Brokastis viesnīcā. Romas apskates ekskursija ar slavenās San Nicola in Carcere baznīcas apmeklējumu. Dienas otrajā pusē brīvais laiks vai papildu ekskursija uz Vatikāna muzejiem ar Sv. Pētera bazilikas un Sv. Pētera laukuma apmeklējumu*. Transfers Neapoles virzienā. Pa ceļam pietura ar slavenā itāļu liķiera “Limoncello” un pastu degustāciju. Apmešanās viesnīcā Neapoles apkaimē. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
3. DIENA
Neapole – Pompeji* Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai papildu ekskursija visas dienas garumā uz Neapoli un Pompejiem*. Vakariņas vienā no tipiskiem Sorento restorāniem, kuru laikā notiks tarantellas izrāde – Neapolei raksturīgas dziesmas un dejas*. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
4. DIENA
Neapoles apkaime – Matēra – Andrija* – Bari apkaime Brokastis viesnīcā. Matēras pilsētas apskates ekskursija (vēsturiskais "Sassi" centrs kopā ar brīnumainajām "pazemes" baznīcām ir iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā; Matēra turklāt 2019. gadā būs Eiropas kultūras galvaspilsēta). Brīvais laiks vai papildu ekskursija uz Castel del Monte pili Andrijā*. Transfers Bari virzienā. Apmešanās viesnīcā Bari apkaimē. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
5. DIENA
Bari Brokastis viesnīcā. Transfers uz Bari. Sv. Nikolaja bazilikas apmeklējums. Brīvais laiks jeb, tiem, kuri izteiks vēlēšanos, iespēja piedalīties pareizticīgo liturģijā Sv. Nikolaja bazilikā. Bari pilsētas apskates ekskursija. Brīvais laiks. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB)
6. DIENA
Bari – Alberobello* - Lančāno – Loreto – Adrijas piekraste Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai papildu ekskursija uz Alberobello* – miniatūru pilsētiņu, kas slavena ar savām oriģinālajiem baltajiem “Trullo” namiņiem, kuriem raksturīgs konusveida jumts. Brīvais laiks pusdienām. Pietura Lančāno pilsētiņā un Euharistijas Brīnuma Dievnama apmeklējums. Pēc tam pietura Loreto pilsētā un Sv. Dievmātes bazilikas apmeklējums. Apmešanās viesnīcā Adrijas jūras piekrastē (attālums līdz jūrai var būt līdz 20 km). Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
7. DIENA
Adrijas piekraste – Ravenna* – Urbīno* Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai papildu ekskursija uz Ravennu – Bizantijas mākslas pilsētu*. Brīvais laiks pusdienām. Dienas otrajā pusē papildu ekskursija uz Urbīno* – dižā Rafaēla dzimteni. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (tiem, kas rezervējuši HB).
8. DIENA
Adrijas piekraste – Ankona Brokastis viesnīcā. Vietu ieņemšana autobusā (līdzi ņemot mantas). Izbraukšana uz Ankonas lidostu.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288