"Lennusadam" | Igaunijas jūras muzejs | Ziemassvētki un Jaunais Gads

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā 
- Grupas vadītāja pakalpojumi 

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Ekskursija Tallinā - €5.00 
- Piemaksa par papildus vietu autobusā - €10.00
- Apdrošināšana - €2.00
- Maksas objektu apmeklēšana pēc vēlēšanās

Ieejas biļetes uz hidroplāna muzeju "Lennusadam":
- Pieaugušo - €14.00
- Bērnu - €7.00

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Jūras muzejs (hidroplānu osta) – tas ir neaizmirstams piedzīvojums visai ģimenei: brauciens apkārt pasaulei Dzeltenajā zemūdens laivā, fotogfrafēšanās kostīmos, lielais akvārijs, simulātori, kīno un daudz kas cits interesants. Šeit arī darbojas kafejnīca MARU un jūras tematikas muzeja veikals ar plašu preču piedāvājumu klāstu.

1. DIENA
06:30 izbraukšana no Rīgas.

Keilas ūdenskritums.
Turisalu krauja. Ierašanās Tallinā.

Apskates pastaigu ekskursija (papildus maksa 5 eur): Pastaigu ekskursija Vecpilsētā: augšpilsēta un apakšpilsēta, viduslaiku torņi „Garais Germans” un „Resnā Margarita”, Tallinas Rātsnams – vienīgais saglabātais gotiskais rātslaukums Ziemeļu Eiropā.
Brīvais laiks vai Jūras muzeja apmeklēšana.

Pats interesantākais Jūras muzejs Eiropā atrodas Hidroplānu ostā! Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kas sastāv no 200 īstiem eksponātiem: īsta zemūdene "Lembit", gadsimtu vecs ledlauzis "Suur ", hidroplāns Short 184, vecākā Igaunijas izcelsmes kuģa vraks utt. Āra teritorijā ir darbojošā osta, kuģi, jahtas, lielisks pilsētas un jūras skats, kā arī rotaļu laukums bērniem.
Ārpus angāriem apmeklētāji var apskatīt vēsturisko kuģu kolekciju, tai skaitā ledlauzi " Suur Tõll” - Eiropas lielāko ledlauzi ar tvaika dzinēju. Muzeja teritorijā ir labi aprīkots rotaļu laukums, ko var izmantot ne tikai muzeja apmeklētāji. Šajā pašā rajonā atrodas Jūras cietoksnis, kas ir labāk pazīstams pēc sava pēdējā uzdevuma, tas darbojās kā cietums.

Pastaigājoties muzeja teritorijā un virzoties pilsētas Kalamaja daļā, var nokļūt simpātiskajā parkā Kalamaja.

Ap 18:00 izbraukšana uz mājām.
Vēla ierašanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288