Francijas Šveice, brīnišķīga mazas valsts daļiņa ar ezeriem un gleznainiem skatiem. DĀVANĀ 2 ekskursijas

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā visa ceļojuma garumā
- Grupas vadītāja-gida pakalpojumi latviešu un krievu valodā.
- Izmitināšana viesnīcā divvietīgos numuros + brokastis
DĀVANA - Ekskursija Nirnbergā
DĀVANA - Ekskursija Drēzdenē

EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas) - €60 / bērniem - €30:
- Ekskursija Montrē
- Ekskursija Vevē
- Brauciens uz Šiljonas pilī
- Ekskursija Lozannā
- Ekskursija Ženēvā
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
- Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €75
- Iebraukšanas nodevas par Eiropas ceļiem - €4.50
- Ceļojuma medicīniskā apdrošināšana
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Ceļojuma laikā izbraukāsiet un apskatīsiet veselas trīs kultūrvēsturiskās valstis un to pilsētas - Francija, Šveice, Vācija un Alpu kalnu majestātiskums pavadīs Jūs visa brīnišķīgā brauciena garumā.

FRA-SUI-VRK-Travel.png


1. DIENA
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Izbraukšana no Rīgas 06:00, izbraukšana no Bauskas 07:00
Brauciens caur Lietuvu un Poliju.
Ierašanās viesnīcā Polijā.
2. DIENA
Brokastis
Brīvais laiks vai ekskursija pa Drēzdeni.

Ekskursija pa pilsētas vēsturisko daļu sniegs iespēju ne tikai savām acīm redzēt daudzos vēstures, arhitektūras un kultūras pieminekļus, bet arī gremdēties pilsētas, Saksijas un visas
Vācijas vēsturē, iepazīties ar tās personāžiem un, galvenais, ar visu laiku populārāko saksieti, daudzu leģendu varoni, piedzīvojumu cienītāju un sieviešu mīluli – spožo personību Augustu Stipro.

Apskatīsim Teātra laukumu, kas ir arhitektūras stilu un tēlnieku apbrīnas dārgumu krātuve.
Tieši šeit vienkopus atrodas daudzi Drēzdenes slavas objekti: pasaulslavenā Drēzdenes Vecmeistaru gleznu galerija (Gemaldegalerie), izslavētā Zempera opera (Semperoper), karaļu rezidence – Drēzdenes pils (Residenzschloss) un Galma katoļu baznīca (Katholische Hofkirche).

Tāpat apskatīsim arī Pils laukumu, brīnišķīgo Brīla terasi, ko Johans Volfgangs Gēte nodēvējis par “Eiropas balkonu”, Jauno tirgus laukumu (Neumarkt), kur uzmanību piesaistīs viena no ievērojamākajām Drēzdenes celtnēm – Dievmātes katedrāle (Frauenkirche); iepazīsieties ar pasaulē lielāko māksliniecisko porcelāna panno “Saksijas kņazu un karaļu parāde”. Ekskursiju noslēdz pārsteidzošais arhitektūras brīnums, Drēzdenes “pērle” – neatkārtojamais un brīnišķīgais Cvingers (Zwinger).

Pārbrauciens uz viesnīcu Vācijā, netālu no Šveices robežas.
Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Montrē, Šiljonas pils un Vevē apmeklējums.

Pārbrauciens uz Montrē - slaveno Šveices kūrortu. Pompozā un greznā Montrē ir īsta tā dēvētās Ženēvas Rivjēras galvaspilsēta. Tā ir bagātnieku un slavenību pilsēta ar daudziem SPA centriem un grezniem naktsklubiem, izsmalcinātiem restorāniem un omulīgām kafejnīcām, kuru terases noraugās dzidri zilajā Ženēvas ezera ūdenī.

Ženēvas ezera krasta klintīs esošās Šiljonas pils apmeklējums.
Šī pils – cietoksnis uz ūdens – ir visaktīvāk apmeklētā Šveices vēsturiskā celtne. Gandrīz 400 gadu Šiljona ir bijusi Savojas grāfu rezidence un nodokļu ievākšanas vieta. Īsta arhitektūras pērle, ko ietver neparasta dārglietu lādīte – Lemāna ezers un kalni –, viduslaiku vēstures piemineklis ar vairāk nekā tūkstoš gadus senu vēsturi nepārstāj iedvesmot māksliniekus un dzejniekus no Ruso līdz Igo, no Delakruā līdz Kurbē. Nav šaubu, ka arī jūs ļausieties tās valdzinājumam.

Pārbrauciens uz Vevē - kūrortpilsētiņu Ženēvas ezera krastā, Mount Pélerin kalna pakājē. Vevē savulaik bijusi ļoti iecienīta angļu un krievu aristokrātu vidū. Te paspējuši padzīvot gan Vjazemskis un Dostojevskis gan Karamzins, Nabokovs, Čaikovskis un daudzi citi. Pēdējos dzīves gadus šai pilsētā pavadījis arī Čārlijs Čaplins, kuram par godu Ženēvas ezera krastā uzstādīts piemineklis.

Nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Pārbrauciens uz Francijas Šveici - Lozannu un Ženēvu.

Ženēva ar saviem aptuveni 175 tūkstošiem iedzīvotāju ir otrā lielākā Šveices pilsēta aiz Cīrihes.
Pilsēta atrodas ļoti ainaviskā vietā Ženēvas ezera krastā, turklāt to apņem kalni, kas vēl jo vairāk piešķir pilsētai tūrisma gaisotni. Pašā pilsētā ir gan baseini, gan pludmales, kas sniedz iespējas nodarboties ar dažādiem ūdenssporta veidiem. Iespējams arī ar kuģi vizināties pa ezeru un doties kruīza braucienā pa ezerā ietekošo Ronas upi.

Ronas kreisajā krastā atrodas Ženēvas vēsturiskais centrs ar nozīmīgākajiem arhitektūras pieminekļiem, no kuriem spilgtākais ir Svētā Pētera katedrāle.
Ronas labajā krastā plešas starptautiskā Ženēva, kurā atrodas ANO, Sarkanā krusta komitejas, Starptautiskās Darba organizācijas un citu organizāciju galvenie biroji.
Viens no Ženēvas unikālākajiem apskates objektiem ir ziedu pulkstenis (atrodas Promenade du Lac) ar pasaulē vislielāko sekunžu rādītāju, kura garums ir 2,5 m. Ik gadu pulksteņa izveidošanā tiek izmantots ap 6500 dzīvo ziedu.
Brīvais laiks.

Lozanna ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, kas bija zināma jau 15. gs. pirms mūsu ēras. Tā ir viena no skaistākajām Šveices pilsētām: izpletusies Savojas Alpu nokalnēs, tā ainaviski nolaižas līdz pat Ženēvas ezeram un ir daudzu arhitektūras dārgumu īpašniece: Lozannā atrodas Sv. Franciska baznīca, Katedrāle, Palais de Rumine, rātsnams, strūklaka ezera krastā un no nogāzēm gluži vai plūstošās šaurās ieliņas, kurās ieslēptajos mazajos veikaliņos var atrast īstus mākslas darbus gan dvēseles, gan ķermeņa iepriecinājumam.

Ekskursija - pastaiga pa pilsētu.
Brīvais laiks.

5. DIENA
Brokastis
Došanās uz Vāciju.
Ierašanās Nirnbergā. Ekskursija Nirnbergā.

Nirnberga - pati „vāciskā” pilsēta no visām Vācijā.
Viduslaiku Nirnberga - imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem .Lieliski saglabāti un ar mīlestību restaurēti skulptūras , arhitektūras un glezniecības pieminekļi – liecinieki bijušam Nirnbergas cēlumam. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta. Eiropas rotaļlietu, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu galvaspilsēta.

Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt virkni dažādu vecpilsētas apskates objektus. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielas muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera mājas siltos vasaras vakaros satiekas dzīves baudītāji. Tieši tas padara Nīrnbergu par pievilcīgu: jaunā un vecā, mūsdienīgā un vēsturiskā harmoniskā līdzāspastāvēšana. Nirnbergā Jūs gaidā vairāki pārsteigumi.
Došanās uz viesnīcu Vācijā (netālu no Šveices robežas).

Ekskursija - pastaiga pa pilsētu.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.
6. DIENA
Brokastis.
Došanās uz Rīgu.
Vakarā - ierašanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
09.08.2019
-
14.08.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€259
€289
Ekskursiju pakete

5 ekskursijas - €60 / bērniem - €30

Tūres ilgums

6 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 06:00
Atgriešanās: Vakarā