Izraēla Jeruzaleme ar ekskursijām 8 dienas Trīs reliģiju galvaspilsēta Garantēta

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Tel-Aviva - Rīga 
- Rokas bagāža 
- Lidostas nodevas 
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
-  Izmitināšana izvēlētā viesnīcā Jeruzalemē, divvietīgā numurā (7 naktis)

Lidojumu laiki:
RIX 06:10 - TLV 10:35  
TLV 11:25 - RIX 16:05
*Lidojumu laiki var mainīties
**Rokas bagāža: - 40см x 30см x 20см
***Prioritātes iekāpšana:
- 40см x 30см x 20см (mazā rokas bagāža)
- 55см x 40см x 23см (lielā rokas bagāža)

EKSKURSIJU PAKETE (3 EKSKURSIJAS):
Brauciens uz Nāves jūru un iespēja nopeldēties Nāves jūrā
Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi
Krievu Jeruzaleme un Betlēme

EKSKURSIJAS:
Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs
Ekskursijas brauciens uz Jēriku, Karantal, Vadi El Kelt
Brauciens uz Nāves jūru un iespēja nopeldēties Nāves jūrā
Ekskursija „ Triju reliģiju Jeruzalēme”
Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi
Krievu Jeruzaleme un Betlēme


IZMITINĀŠANA:
Lai izvēlēties viesnīcas, nospiediet - APRĒĶINĀT CEĻOJUMU

ĒDINĀŠANA:
Lai izvēlēties ēdinašānu, nospiediet - APRĒĶINĀT CEĻOJUMU

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Bagāža Rīga - Tel Aviva: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
- Bagāža Tel Aviva - Rīga: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
- Vīza nepilsoņiem
- Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +12€ / vienā virzienā (2 gb)
* 40см x 30см x 20см (mazā rokas bagāža)+
* 55см x 40см x 23см (lielā rokas bagāža)
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Pases derīguma termiņš - minimums 6 mēneši pēc ceļojuma beigām.
Svētas vietas apmeklēšanai nepieciešamas zeķes un galvas lakati (sievietēm).
Ieteicamā valūta personīgajiem tēriņiem - dolāri un šekeli.
Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompanija ir tiesīga mainīt ekskursiju kārtību, neizjaucot programmu.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

VĪZA:
ES un Krievijas pilsoniem vīza nav vajadzīga. Nepilsoņiem ie nepiciešama vīza
Lai saņemtu vīzu VRK Travel birojā jāiesniedz sekojošie dokumenti::
Izziņa no darba vietas 
Izraksts no internet bankas par 3 mēnešiem par naudas plūsmu tūrista kontā 
Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata 
Dokumentu bilde 5*5 
Pase 
Veselības apdrošīnašana ceļojuma laikā
Aizpildītā anketa
*Vīzas noformēšanas laiks 4 darba dienas.
Lejuplādēt anketas pieteikumu vīzai (docx)
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)


1. DIENA
Reģistrācija Rīgas lidostā.
*Precīzu satikšanās laiku skatīties mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas grafiks”.
Avio lidojums uz Izraēlu.
Ielidošana Tel-Avivā.
Transfērs uz viesnīcu un izmitināšana.
Nakts viesnīcā.
2. DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai Grupas ekskursija „Krievu Jeruzaleme un Betlēme”.(iekļauta ekskursiju paketē) Ekskursija pa svarīgākajām kristiešu pilsētām Jūdejā. Betlēmē, kēniņa Dāvida un Jēzus dzimšanas vietā, apmeklēsim Kristus Piedzimšanas dievnamu. Jeruzalemē – Gornijas klosteris, krievu klosteri Eļļas kalnā – Marijas Magdalēnas un Augšāmcelšanās klosteri. Ja pietiks laiks, arī Krievu pagalma apmeklējums. Ekskursija var tikt nomainīta pret „Kristiešu Jeruzalēme un Betlēme”.


Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā.


3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Ekskursija „ Triju reliģiju Jeruzalēme”. (par papildmaksu) Apskates ekskursija pa vecpilsētas kristiešu un ebreju kvartāliem, ieskaitot Siona kalnu, kēniņa Dāvida kapu, romiešu Kardo ielu. Kā arī – Golgātas kalns, Kunga Kapa dievnams, Raudu mūris. Brīvais laiks. Var tikt aizstāta ar „Kristiešu Jeruzalēme”.
Nakts viesnīcā
4. DIENA
Brokastis Brīvais laiks vai Braucians uz Nāves jūru ar atpūtu tās krastā.(iekļauta ekskursiju paketē) Nāves jūras kosmētikas rūpnīcas apmeklējums. Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā
5. DIENA
Brokastis Brīvais laiks vai Jeruzalemes apskates ekskursija (iekļauta ekskursiju paketē) - Mahane Yehuda tirgus, Kongresa zāle, Vanšu tilts, Knesseta ēka, pilsētas panorāma, paqrki, YMCA ēka, veikala „Dimantu raktuves” apmeklējums Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā
6. DIENA
Brokastis Brīvais laiks vai Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs (par papild. maksu) Pilsēta nocietinājums Akko ir izvietojusies ziemeļos, Haifa līča tuvumā. Kādreiz pilsēta bija vadošā Vidusjūras osta, līdzvērtīga Konstantinapolei un Kartāgai. Saistībā ar vēsturi, daudz kas ir palicis no šīm kultūrām un ir redzams Akko pilsētā, kura pēc vēsturisko objektu daudzveidības ir otrā pēc Jeruzalemas. Kā vērtīgs vēsturisks piemineklis pilsēta nocietinājums Akko ir reģistrēts UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Persiešu Bahajas dārzi – XX gadsimta veidojums. Gaisa dārzi un to centrs – ne tikai burvīgs tūristu interesi piesaistošs objekts, bet tas ir arī simbols un svētvieta. Gaisa dārzu komplekss, neskatoties uz visu savu konstruktīvo un ārējo līdzību ar Versaļas un Pēterhofas dārziem, kardināli no tiem atšķiras. Pirmkārt ar savu nozīmi: būt skaistuma un harmonijas sastāvdaļa, ar ārējā skaistuma palīdzību sniegt augstu dvēselisku mācību bahaju reliģijai. Pārākuma jūtas, apgaismība, harmonija, kas apskauj apmeklētājus, saglabājas viņos arī pēc tam ikdienas dzīvē. Pazemes krustnešu zāles un tamplijeru tunelis ir vieni no iespaidīgākajām vēsturiskajām telpām. Pieticīgs apģērbs sievietēm un vīriešiem. Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā
7. DIENA
Brokastis Brīvais laiks vai Ekskursijas brauciens uz Jēriku, Karantal, Vadi El Kelt (par papild. maksu) Jērika pati senākā pilsēta pasaulē (10 tūkst. gadu) un viszemāk izvietota pilsēta (250 m zem jūras līmeņa). Jūs sagaida ceļojums pa bībeles vietām: Kārdinājuma klosteris Karantāla pilsētā, pravieša Elijas avots un netikles Rahavas māja, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Zaheja vīģes koks, uz kuru nodevu saņēmējs uzrāpās, lai ieraudzītu Jēzu Kristu. Burvīga panorāma uz Nāves jūru un Jordānijas kalniem, Vadi El Kelt — aiza, Georgija Hozevita klosteris. Atgriešanas viesnīcā Nakts viesnīcā
8. DIENA
Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums Tel-Aviva - Rīga. Ielidošana Rīgā.
EKSKURSIJAS

Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs

Pilsēta nocietinājums Akko ir izvietojusies ziemeļos, Haifa līča tuvumā. Kādreiz pilsēta bija vadošā Vidusjūras osta, līdzvērtīga Konstantinapolei un Kartāgai. Saistībā ar vēsturi, daudz kas ir palicis no šīm kultūrām un ir redzams Akko pilsētā, kura pēc vēsturisko objektu daudzveidības ir otrā pēc Jeruzalemas. Kā vērtīgs vēsturisks piemineklis pilsēta nocietinājums Akko ir reģistrēts UNESCO pasaules mantojumu sarakstā.

Persiešu Bahajas dārzi – XX gadsimta veidojums. Gaisa dārzi un to centrs – ne tikai burvīgs tūristu interesi piesaistošs objekts, bet tas ir arī simbols un svētvieta. Gaisa dārzu komplekss, neskatoties uz visu savu konstruktīvo un ārējo līdzību ar Versaļas un Pēterhofas dārziem, kardināli no tiem atšķiras. Pirmkārt ar savu nozīmi: būt skaistuma un harmonijas sastāvdaļa, ar ārējā skaistuma palīdzību sniegt augstu dvēselisku mācību bahaju reliģijai. Pārākuma jūtas, apgaismība, harmonija, kas apskauj apmeklētājus, saglabājas viņos arī pēc tam ikdienas dzīvē. Pazemes krustnešu zāles un tamplijeru tunelis ir vieni no iespaidīgākajām vēsturiskajām telpām. Pieticīgs apģērbs sievietēm un vīriešiem.


Ekskursijas brauciens uz Jēriku, Karantal, Vadi El Kelt

Jērika pati senākā pilsēta pasaulē (10 tūkst. gadu) un viszemāk izvietota pilsēta (250 m zem jūras līmeņa). Jūs sagaida ceļojums pa bībeles vietām: Kārdinājuma klosteris Karantāla pilsētā, pravieša Elijas avots un netikles Rahavas māja, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Zaheja vīģes koks, uz kuru nodevu saņēmējs uzrāpās, lai ieraudzītu Jēzu Kristu. Burvīga panorāma uz Nāves jūru un Jordānijas kalniem, Vadi El Kelt — aiza, Georgija Hozevita klosteris.


Brauciens uz Nāves jūru (iekļauta ekskursiju paketē)

Brauciens uz Nāves jūru ar atpūtu tās krastā.. Nāves jūras kosmētikas rūpnīcas apmeklējums.


Krievu Jeruzaleme un Betlēme (iekļauta ekskursiju paketē)

Ekskursija pa svarīgākajām kristiešu pilsētām Jūdejā. Betlēmē, kēniņa Dāvida un Jēzus dzimšanas vietā, apmeklēsim Kristus Piedzimšanas dievnamu. Jeruzalemē – Gornijas klosteris, krievu klosteri Eļļas kalnā – Marijas Magdalēnas un Augšāmcelšanās klosteri. Ja pietiks laiks, arī Krievu pagalma apmeklējums. Ekskursija var tikt nomainīta pret „Kristiešu Jeruzalēme un Betlēme”.


Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (iekļauta ekskursiju paketē)

Jeruzaleme – vieta, kur redzams unikāls kultūru sajaukums. Senā pilsēta uz pakalniem, 800 m augstumā. Tūkstošu gadu laikā pilsēta ir uzkrājusi bagātu vēsturi. Vecpilsēta aizņem vien 1 km2, taču te atrodas ļoti daudz svarīgu pieminekļu. Pastaiga pa tās ielām – tas ir īsts ceļojums pagātnē. Pirmās sienas tika celtas vēl pirms romiešiem, VIII gs. p.m.ē. Vēsturiskais mantojums šeit tiek turēts lielā cieņā, pat, ja ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta.Ekskursija „ Triju reliģiju Jeruzalēme” 

Apskates ekskursija pa vecpilsētas kristiešu un ebreju kvartāliem, ieskaitot Siona kalnu, kēniņa Dāvida kapu, romiešu Kardo ielu. Kā arī – Golgātas kalns, Kunga Kapa dievnams, Raudu mūris. Brīvais laiks. Var tikt aizstāta ar „Kristiešu Jeruzalēme”.Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288