Delfinārijs un Klaipēda Ziemassvētku rosībāCENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens komfortablā autobusā; 
Gida-grupas vadītāja pakalpojumi


PAPILDUS IZDEVUMI:

Pieugušajiem - 16 EUR, skolēniem, studenti, invalīdi,pensionāri - 12.00 EUR (biļešu komplektā ietilpst delfinārija biļete, Jūras muzeja biļete, prāmis pasažieriem un transporta līdzekļiem, ekoloģijas nodeva)
Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise) 
Apskates objekti var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 26.08.2019 pieejamās informācijas


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas plkst. 06.30.

Delfinārijs. Senie grieķi uzskatīja delfīnus par dievu pavadoņiem, jūrniekiem delfīni bija veiksmes zīme. Programmā - jaunas un aizraujošas delfīnu atraktīvās izrādes - gudrie dzīvnieki dejo valsi, glezno Lietuvas karogu, dzied, spēlē bumbu..., sagādājot lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem! Lietuvā pēc trīsarpus gadu rekonstrukcijas durvis vēris arī Latvijas tūristu iecienītais Jūras muzeja akvārijs Klaipēdā, kas mainījies līdz nepazīšanai.

Pirms rekonstrukcijas akvārijos mita aptuveni 40 sugu zivis, tagad šis skaits pieaudzis līdz aptuveni pusotram simtam. Lielākais lepnums tagad ir 25 metrus garš tunelis ar caurredzamām sienām, kas ierīkots zem galvenā 750 kubikmetru lielā baseina.
Ejot pa to, apmeklētāji var justies kā zemūdens pasaulē un vērot deviņpadsmit iespaidīgas stores, ko muzeja darbinieki pirms vairāk nekā desmit gadiem ar īpašu lidmašīnas reisu pārveda no Volgas deltas. Ierašanās atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Šobrīd tā ir populāra atpūtas vieta, kur iespējams arī garšīgi paēst. Alus cienītājiem tiek piedāvātas vairākas alus šķirnes.

Visus romantiķus un ne tikai aicinām pastaigāties pa „Veselības un joku taku” un apskatīt „HBH” skulptūru parku. Alus darītavas tuvumā 40 ha meža platībā jau ir izveidota daļa no meža takas.

Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
14.12.2019
-
14.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€21
21.12.2019
-
21.12.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€21
Tūres ilgums

1 diena

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: 06:30
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī