Ciemos pie Salatēva Belovežas gāršā | Ziemassvētki un Jaunais Gads

CENĀ IEKĻAUTS:
Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā) 
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā)
Izmitināšana 3* viesnīcā 2 naktis(izmitināšana divvietīgā numurā) ar brokastīm

EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) - 45 €:
Ekskursija Minskā 
Apskates ekskursija Brestā 
Izbraukšana uz Belovežas gāršu uz Salatēva reizdenci ar vitējo gidu

EKSKURSIJAS:
Ekskursija Minskā - 20 €
Apskates ekskursija Brestā - 15 €
Izbraukšana uz Belovežas gāršu uz Salatēva reizdenci ar vitējo gidu - 15 €

IZMITINĀSANA:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā - €50
Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €50
Apdrošināsana
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

IEEJAS BIĻETES (tiek apmaksāti ceļojuma laikā):
Ieejas biļete Dabas muzejā 
Pieaug. - 4 BYN
Skolēni, studenti - 3 BYN 
Ieejas biļete voļjeros
Pieaug. 6 BYN
Skolēni, studenti - 3 BYN
Входной билет в  поместье белорусского Деда Мороза
Pieaug.– 10 BYN
Skolēni, studenti - 9 BYN

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā 0-12 gadi:
- Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma. 
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

VĪZA:
Vīzas saņemšanai ir vajadzīgi šādi dokumenti:
- Pase ar derīguma termiņu 6 men. pēc atgriešanas
- Aizpildīta anketa
- Foto 3.5*4.5, sejas 70% baltā fonā
- Apdrošināšana ceļojumā laikā
*Grupas vīza - €19
Lejuplādēt anketas pieteikumu vīzai (pdf)

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Minska - Bresta - Belovežas gārša (ekskursijas un šopings)
1. DIENA
Plkst. 00.30 izbraukšana no Rīgas. Izbraukšana no Bauskas pl.01:30 Tranzīts caur Lietuvu. Ierašanās Minskā Brīvais laiks Minskā vai ekskursija Minskā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu). Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 900 gadu ilgo Minskas vēsturi, kultūru un arhitektūru. Apmeklēsiet Neatkarības un Uzvaras prospektu, Neatkarības laukumu (viens no lielākajiem administratīvajiem laukumiem Eiropā), uz kura atrodas 1910 g. celtā Sv.Simeona un Helēnas (Sarkanā) baznīca. Šī baznīca ir īpašas uzmanības vērta. Pirmkārt neparasti skaistās arhitektūras, bet otrkārt savas vēsturiskās izcelsmes dēļ. Baznīca tika uzbūvēta 20. gs. sākumā par Minskā ievērojamā un turīgā laulātā pāra Edvarda un Olimpijas Voiniloviču līdzekļiem. Tā ir kļuvusi par Minskas vizītkarti un tiek attēlota uz daudzajām pastkartēm, magnētiņiem un bukletiem. Apmeklēsim arī centrālo pilsētas laukumus – Oktobra un Uzvaras laukumu. Pastaigāsimies pa Batkrievijas galvaspilsētas Augšpilsētas vēsturiskā centra interesantākajām vietām. Raugoties no augšpilsētas skatu laukuma, paveras viena no skaistākajām pilsētas panorāmām uz Svētā gara katedrāli; savukārt Trīsvienības priekšpilsēta ir gleznains arhitektūras un vēsturisks vecās Minskas stūrītis, kas ir viena no iecienītākajām vietām Minskas iedzīvotājiem un viesiem. Šis ir viens no nedaudzajiem Minskas rajoniem, kur saglabājušās 15.-19.gs. ēkas. Izmitināšana viesnīcā Minskā.
2. DIENA
Brokastis. Došanas uz Brestu. Ierašanās Brestā, brīvais laiks vai apskates ekskursija Brestā (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu). Bresta – mājīga, sakopta pilsēta, kas atrodas divu upju – Muhavca un Rietumu Buga krustpunktā. No Brestas pavisam nelielā attalumā ir Polijas un Ukrainas robežas. Savas ilgās pastāvēšanas laikā Bresta ne vienu vien reizi ir mainījusi īpašniekus, tikusi pakļauta uzbrukumiem un cēlusies no gruvešiem. Pilsēta jūs savaldzinās ar savu viduslaiku šarmu – šaurajām ieliņām un gleznainajām piekrastēm, poļu baznīcām un pareizticīgo dievnamiem, mājīgajām kafejnīcām un vēsturiskajiem muzejiem. Tikai Brestā Jums būs iespēja uzmērīt “laimes zābaku” un ik dienu saulrietā novērot Pētera I laika retro lukturu iedegšanas ceremoniju. Izmitināšana viesnīcā. Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis. Izbraukšana uz Belovežas gāršu uz Salatēva reizdenci ar vitējo gidu.
Ekskursijas gaitā var apskatīt visu Baltkrievijas mežu daudzveidību. Ziedoši augi, nogatavojušies augļi, bailīgie dzīvnieki un putni dabiskajā vidē – visu to var redzēt jebkurā gadalaikā. Belovežas teritoriju šķērso Rietumbaltkrievijas robeža, ekskursijas laikā ir iespēja ieraudzīt nelielu robežas teritoriju.
- Sumbra galva” - dabisks izaugums bērza stumbrā, kas ir sumbra galvas formā.
- Pašu lielāko Nacionālā parka ūdenstilpni – ezeru Ljadskoe. Tieši šī ezera apkārtnē var sastapt pašu lielāko ērgli Eiropā, kā arī retu balto gārni.
- “Karaļceļš” - 1902. gada čuguna margas, kas turpina kalpot arī šodien.
- “Ozols - patriarhs” - 600 gadus vecs, vairāk kā 30m augsts, 2m diametrā. Netālu atrodas „Priede – velikāns”, kas ir 350 gadus veca.

Jūs redzēsiet vējdzirnavas, kas samaļ sliktus darbus, burvju aku, koka skulptūru kompozīciju "12 mēneši" un "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši", kā arī varēs apmeklēt Sniegbaltītes māju un Salatēva muzeju*. Bez tam, Jums būs iespēja redzēt pašu augstāko Ziemassvētku eglīti. Nožogotajā teritorijā, kur atrodas dzīvnieki - iepriecinās gan bērnus, gan pieaugušos!
*Ieejas biļetes apmaksas uz vietas.
Pēc pusdienām došanas uz Rīgu
Vēla ierašanas Rīgā.
EKSKURSIJAS

Ekskursija Minskā

Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 900 gadu ilgo Minskas vēsturi, kultūru un arhitektūru. Apmeklēsiet Neatkarības un Uzvaras prospektu, Neatkarības laukumu (viens no lielākajiem administratīvajiem laukumiem Eiropā), uz kura atrodas 1910 g. celtā Sv.Simeona un Helēnas (Sarkanā) baznīca. Šī baznīca ir īpašas uzmanības vērta. Pirmkārt neparasti skaistās arhitektūras, bet otrkārt savas vēsturiskās izcelsmes dēļ. Baznīca tika uzbūvēta 20. gs. sākumā par Minskā ievērojamā un turīgā laulātā pāra Edvarda un Olimpijas Voiniloviču līdzekļiem. Tā ir kļuvusi par Minskas vizītkarti un tiek attēlota uz daudzajām pastkartēm, magnētiņiem un bukletiem. Apmeklēsim arī centrālo pilsētas laukumus – Oktobra un Uzvaras laukumu. Pastaigāsimies pa Batkrievijas galvaspilsētas Augšpilsētas vēsturiskā centra interesantākajām vietām. Raugoties no augšpilsētas skatu laukuma, paveras viena no skaistākajām pilsētas panorāmām uz Svētā gara katedrāli; savukārt Trīsvienības priekšpilsēta ir gleznains arhitektūras un vēsturisks vecās Minskas stūrītis, kas ir viena no iecienītākajām vietām Minskas iedzīvotājiem un viesiem. Šis ir viens no nedaudzajiem Minskas rajoniem, kur saglabājušās 15.-19.gs. ēkas.

____________________________________________________________________

Apskates ekskursija Brestā

Bresta – mājīga, sakopta pilsēta, kas atrodas divu upju – Muhavca un Rietumu Buga krustpunktā. No Brestas pavisam nelielā attalumā ir Polijas un Ukrainas robežas. Savas ilgās pastāvēšanas laikā Bresta ne vienu vien reizi ir mainījusi īpašniekus, tikusi pakļauta uzbrukumiem un cēlusies no gruvešiem. Pilsēta jūs savaldzinās ar savu viduslaiku šarmu – šaurajām ieliņām un gleznainajām piekrastēm, poļu baznīcām un pareizticīgo dievnamiem, mājīgajām kafejnīcām un vēsturiskajiem muzejiem. Tikai Brestā Jums būs iespēja uzmērīt “laimes zābaku” un ik dienu saulrietā novērot Pētera I laika retro lukturu iedegšanas ceremoniju.

____________________________________________________________________

Izbraukšana uz Belovežas gāršu uz Salatēva reizdenci ar vitējo gidu

Ekskursijas gaitā var apskatīt visu Baltkrievijas mežu daudzveidību. Ziedoši augi, nogatavojušies augļi, bailīgie dzīvnieki un putni dabiskajā vidē – visu to var redzēt jebkurā gadalaikā. Belovežas teritoriju šķērso Rietumbaltkrievijas robeža, ekskursijas laikā ir iespēja ieraudzīt nelielu robežas teritoriju.

Sumbra galva” – dabisks izaugums bērza stumbrā, kas ir sumbra galvas formā.

Pašu lielāko Nacionālā parka ūdenstilpni – ezeru Ljadskoe. Tieši šī ezera apkārtnē var sastapt pašu lielāko ērgli Eiropā, kā arī retu balto gārni.

“Karaļceļš” – 1902. gada čuguna margas, kas turpina kalpot arī šodien.

“Ozols - patriarhs” – 600 gadus vecs, vairāk kā 30m augsts, 2m diametrā. Netālu atrodas „ Priede – velikāns”, kas ir 350 gadus veca.


Jūs redzēsiet vējdzirnavas, kas samaļ sliktus darbus, burvju aku, koka skulptūru kompozīciju "12 mēneši" un "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši", kā arī varēs apmeklēt Sniegbaltītes māju un Salatēva  muzeju*. Bez tam, Jums būs iespēja redzēt pašu augstāko Ziemassvētku eglīti. Nožogotajā teritorijā, kur atrodas dzīvnieki - iepriecinās gan bērnus, gan pieaugušos!

*Ieejas biļetes apmaksas uz vietas.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288