Belovežas gārša uz Veco Jaungadu | Bez vīzas

CENĀ IEKĻAUTS:
Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā) 
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā)
Izmitināšana 3* viesnīcā 1 naktis(izmitināšana divvietīgā numurā) ar brokastīm
Apskates ekskursija Belovežas gāršā

IZMITINĀŠANA:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā - 35 €
*Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Iebraukšanas atļauja Baltkrievijā - 5.00 € (Obligāta iemaksa robežas škeršanai, tiek apmaksāta pirms ceļojumam)
Ieejas biļetes VISOS objektos 25 €/ bērniem līdz 12 g.v 22 €
Pusdienas restorānā Belovežas gārša - 10 €
Vakariņas restorānā - 10 €
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 50€
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma. 
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Pase ar derīguma termiņu 6 men. pēc atgriešanas
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Belovežas gāršas lepnums bez vecajām ozolu un skābaržu audzēm ir arī savvaļā dzīvojošo sumbru lielā populācija. Šie milzu zālēdāji savulaik apdzīvojuši Eiropas mērenās joslas mežus – sākot no Britu salām līdz pat Sibīrijai un Kaukāza teritorijai. Taču, pateicoties intensīvām medībām,
sumbru skaits strauji sarucis. 1919. gadā malumednieks nošāva pēdējo savvaļas sumbru... Šodien sumbru skaits pasaulē sasniedz jau 3200 īpatņu. Sumbrs ierakstīts Pasaules Sarkanajā grāmatā.1. DIENA
05:00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai, Polijai. Otrā dienas pusītē ierašanās Pererovas robežpārejā, kur mūs sagaidīs Baltkrievijas pārstāvji un kopā ar viņiem dosimies pretī nezināmajam! Apskates ekskursija Belovežas gāršā, kuras laikā apmeklēsim Seno tradīciju un sadzīves muzeju. Ekskursija vedīs cauri Nacionālajam parkam un Jūs redzēsiet gan ezeru, gan Ozolu – patriarhu, gan lielāko Eiropas priedi, akmeni – pēddzini un citus dabas veidotus brīnumus. Iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājam ieturēt kārtīgu maltīti Belovežas gāršas restorānā ( pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Un, protams, apmeklēsim arī slaveno Baltkrievijas Salatēta rezidenci! Te atrodas Salaveča māja ar troņa zāli, Sniegbaltītes māja, brīnumainā noliktava, kur tiek glabāti vērtīgi dārgumi- vēstules, zīmējumi un bērnu dāvanas, burvju dzirnavas, kuras sliktos darbus parvērš putekļos, 12 mēnešu laukums, īsta Jaungada eglīte un daudzi citi pārsteigumi. Mūsu mazajiem tūristiem lūdzam nezimirst paņemt līdzi vēstules un zīmējumus Salavecim. Jums būs vienreizēja iespēja tās personīgi nodot Salavecim.
2. DIENA
Brokastis. Аpmeklēsim voljērus, kuru teritorija sastāda 20 ha un kur var redzēt sumbrus, alņus, briežus, mežacūkas un daudzus citus meža iemītniekus. Belovežas gāršā mājo pasaulē lielākā sumbru populācija. Šis milzis (pieaudzis tēviņš) ir līdz 3 m garš un sver aptuveni tonnu! 18.gadsimtā šī suga gandrīz izzuda no Eiropas kartes, taču atrada sev patvērumu Belovežas gāršā. Šeit sastopami arī citi zālēdāji:dambriedis, mežacūka, stirna un alnis; bez tam gārša kļuvusi par mājokli vairākiem plēsoņām: vilkiem, lapsām, lūšiem, āpšiem, caunām, ūdriem un citiem. Par Belovežas gāršas floru un faunu vēsta Dabas muzejs, kas atrodas parka teritorijā. Sumbrus, lāčus, briežus un citus gāršas iemītniekus var aplūkot arī iežogotās teritorijās. Te Jūs aplūkosiet ekskpozīciju, kas maksimāli pietuvināta realitātei un ataino Baltkrievijas floras un faunas daudzveidību un bagātību. Pusdienlaikā dosimies mājup. Vēlu naktī atgriešanās mājās.
EKSKURSIJAS

Apskates ekskursija Belovežas gāršā

Iekļauta cenā

Ekskursijas laikā apmeklēsim Seno tradīciju un sadzīves muzeju. Ekskursija vedīs cauri Nacionālajam parkam un Jūs redzēsiet gan ezeru, gan Ozolu - patriarhu, gan lielāko Eiropas priedi, akmeni - pēddzini un citus dabas veidotus brīnumus.


Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
12.01.2019
-
13.01.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€89
Tūres ilgums

2 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 05:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā