Amsterdama Normandija Bretaņa Luāras ieleja Parīze

CENĀ IEKĻAUTS:
Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā) 
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.) 
Izmitināšana viesnīcās*** 9 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana) 

EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas):
Ekskursija ar vietējo gidu Amsterdamā
Ekskursija Mon-Sen-Mišela klosterī 
Sen-Malo apskates ekskursija
Ekskursija Luāras ielejā ar Vilandri un Šamboras pīlim apmeklējumam (ieejas biļetes ir iekļautā cenā)
Ekskursija ar kājām pa Parīzi

EKSKURSIJAS:
Ekskursija ar vietējo gidu Amsterdamā
Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem
Ekskursija Mon-Sen-Mišela klosterī (ieejas biļete ir iekļautā cenā)
Sen-Malo apskates ekskursija
Ekskursija Luāras ielejā ar Vilandri un Šamboras pīlim apmeklējumam (ieejas biļete ir iekļautā cenā)
Ekskursija ar kājām un autobusu pa Parīzi
Vizināšanas ar gondolām pa daudzajiem kanāliem ar muzejas apmeklēšanu

IZMITINĀŠANA:
Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.
Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu turpat uz vietas viesnīcā Parīzē:
- 3* viesnīcās - €1.65 no cilvēka par diennakti
PAPILDUS PAKALPOJUMI:
papildvieta autobusā - 150 €
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana
BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem - bērns saņem 50% atlaidi ekskursijas paketēm un papildus ekskursijām.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma..
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Par naudas maiņu ir vērts parūpēties jau Latvijā.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Pirmkārt, Francija asociējas ar Parīzi – ar to karsto un romantisko sirdi, kur uz katra soļa sastopamas vēsturiskās, arhitektūras, un kultūras vērtības. Bet bez Parīzes šajā brīnumainajā valstī ir vēl citas brīņišķīgas pilsētas un vietas, ko ir vērts apskatīt un novērtēt. Franciju nevar iedomāties bez tās gleznainām pludmalēm un kūrortiem Atlantijas okeāna piekrastē.  No Nates līdz Orleānai Luāras upes ielejai ir daudz brīnišķīgu apskates vietu - pilis, ainavas un brīnišķīgas Francijas mazpilsētas ar rāmu šarmu. Luāra ir arī pašu francūžu iecienītākā upe – pateicoties tās šķērsoto reģionu dabiskajam skaistumam, un tam, cik ļoti tā ir ietekmējusi franču kultūru un identitāti. Daudzās Luāras ielejas pilis ir sekmējušas šīs vietas romantikas slavu, padarot teritoriju no Orleānas līdz Anžē par nostāstiem bagātāko un apmeklētāko visā Francijā.

AMS-Route-VRK-Travel.png


1. DIENA
Rīga-Lietuva-Polija
5:15 Grupas satikšana (izbraukšanas vieta būs zināma 2 dienas pirms izbraukšanas mūsu mājaslapā). Izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas Vācijas pierobežā Torzymas apkaimē.
2. DIENA
Polija-Vācija-Hollande (siera darītava «Rembrand») - Ziemeļ Hollande
Brokastis viesnīcā. Pa ceļam Vācija. Vakarpusē ierašanās privātajā siera darītavā «Rembrand» Amsterdamas apkaimē (bezmaksas), kur Jūs uzzināsiet īstā Holandes siera pagatavošanas noslēpumus, kā arī jūsu acu priekšā dažu minūšu laikā tiks izgatavotas slavenās koka tupeles. Var nodegustēt un iegādāties iepatikušos sierus (11.00 EUR/ kg) un dažādus suvenīrus. Turpinājumā papild ekskursija ar vietējo gidu Amsterdamā (apmēram 2 stundas, pēc vēlēšanās, par papildsamaksu), puķu tirgus, Damma laukums, Amsterdamas kanāli, u.c. Izmitināšana viesnīcā Holandē, Ziemeļholandes provincē.
3. DIENA
Ziemeļ Hollande -Lilles apkaimē Francijā.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai Dimantu muzeja apmeklējums (ieejas maksa 10 eiro vai ja ir karte "I Amsterdam city card" tad bezmaksas). Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja. " Diamond Coster" eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu. Pēc ekskursijas dimantu muzejā iesakām izbaudīt Amsterdamas kolorītu stundu ilgā braucienā ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (ar informāciju krievu un angļu valodā) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Nakts viesnīcā Lilles apkaimē Francijā.
4. DIENA
Normandija-Bretaņa
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz skaistākajām Francijas provincēm Normandiju un Bretaņu, kas atrodas Atlantijas okeāna piekrastē. Tās ir slavenas ar senām pilīm, krāšņiem kūrortiem, gleznainām ostas pilsētiņām, austerēm, sieriem, sidru un kalvadosu. Alabastra krasts pie Lamanša jūras šauruma, kur Franciju no Atlantijas okeāna viļņiem pasargā Etretas klintis, kuru augstums sniedzas ap 100m virs jūras līmeņa. Mēs iebrauksim Normandijā pa slaveno Normandijas tiltu, kas savieno Sēnas krastus netālu no tās ietekas Atlantijas okeānā. Izmitināšana viesnīcā Bretaņā.
5. DIENA
Bretaņa- korsāru ostas pilsētiņā Sen-Malo-Le Mans apkaimes
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens pie Mon-Sen-Mišela klosterim. Brīvais laiks vai Ekskursija Mon-Sen-Mišela klosterī (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu, ieejas biļete ir iekļautā cenā), kas ir viena no galvenajām Francijas tūristu apskates vietām. Abatija paceļas „klinšainās saliņas” virsotnē. Granīta bloku sienas, vārti un vaļņi atstāj grandiozu iespaidu. „Brīnums” - gotikas ansamblis ir šīs celtnes visapbrīnojamākā daļa. Klostera unikālo arhitektūru un fantastisko dabu pamatoti uzskata par vienu no pasaules brīnumiem. Senmišēla kalnā un tā apkārtnē vērojami lielākie paisumi un bēgumi Eiropā. Ierašanās senajā korsāru ostas pilsētiņā Sen-Malo. Brīvais laiks vai Sen-Malo apskates ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu): Vecpilsētas kvartāls, Nacionālais Forts, Sv. Vincenta katedrāle ar brīnišķīgājām vitrāžām un mozaīkām. Brīvajā laikā iesakām pastaigāties pa Sen-Malo noslēpumainajām ieliņām, apmeklēt vienu no omulīgajiem restorāniem, kur var nogaršot tradicionālās pankūkas un sidru. Pateicoties savam neparastumam un arhitektūrai. Pārbrauciens Le Man virzienā. Nakts viesnīcā Le Man apkaimē.
6.DIENA
Le Man apkaime - Luāras ieleja
Brokastis viesnīcā. Agri no rīta izbraukšanas ekskursija uz Luāras ieleju. Brīvais laiks vai ekskursija Luāras ielejā ar Vilandri un Šamboras pīlim apmeklējumam (pēc vēlēšanās, par papild.samaksu, ieejas biļetes ir iekļautā cenā). Luāru dēvē par „Piļu un Karaļu Ieleju”. Francijas karaļi šeit dzīvojuši 3 gadsimtus. Lieliskās medību vietas, vīnogu audzētavas, harmoniskā daba uz ilgu laiku spēja aizturēt galmu tālu no Parīzes. Luāras ieleja ir izcils mākslas centrs, tieši šeit sāka veidoties Francijas renesanse. Līdzās – apbrīnojamās lauku ainavas, vietējo pilsētu izsmalcinātība, greznā arhitektūra un tipiskie vīna krodziņi. Piedāvājam apmeklēt Vilandri pili, kas ir slavena ar saviem skaistajiem un oriģinālajiem dārziem, un izcilo franču renesanses šedevru, kā arī Franciska I medību vietu Šamboras pili. Šī pils iekļauta 100 pasaules brīnumu sarakstā. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.
7.DIENA
Parīze
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursija ar kājām pa Parīzi (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu). Parīzē - ekskursijas laika redzēsiet Parīzes Dievmātes katedrāli, pastaiga notiks arī garām Konsjeržerī, pa Jauno tiltu, Bukinistu krastmalu, Sen Žermēna baznīcu, Karaļpili, Comedie Frances teātri, Luvru, Vandoma laukumu, tāpat Jūs redzēsiet Elizejas laukus un Triumfa arku, Saskaņas laukumu un Madlēnas baznīcu, Lielo Operu. Dienas turpinājumā smaržu muzeja Fagonard apmeklējums. (bezmaksas). Pavisam cits skats uz Parīzi ir no Sēnas, tālab iesakām stundu garu izbraukumu ar kuģīti (informācija krievu un angļu valodās) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.
8.DIENA
Monmartr-izbraukšana uz Vāciju (reģions Wupertale)
Brokastis viesnīcā. Parīze - pilsētas Pilsēta, ka teica Viktors Hugo.Iepazīšanās ar Monmartru – visaugstāko vietu Parīzē, kas atrodas 129 m virs jūras līmeņa. Skats, kas paveras no pompozās un fantastiski skaistās bazilikas Sacre-Coeur, ir lielisks! Gleznotāju laukums ir īsta gleznotāju meka, kur mākslinieki ilgu laiku sēž savu molbertu priekšā, lai ātri uzzīmētu Jūsu portretu. Pilsētas apskate no Monparnasas torņa. Brīvais laiks. Piedāvājam pacelties pasaulslavenajā Eifeļa tornī vai pavizināties ar kuģīti pa Sēnu. Ap 15.00 izbraukšana uz Vāciju. Nakts viesnīcā Vācijā Wupertāles apkaimē.
9.DIENA
Vācija (Wupertāles reģions) -Polija- Šprēvaldē
Brokastis viesnīcā. Pusdienlaikā ierašanās Šprēvaldē – dabas rezervātā netālu no Berlīnes. Šī vieta ir slavena ar savu pipargurķīšu ražotni – vienīgo Vācijā ,ar daudzajiem kanāliem, kas satiekas ar Špree upi, ar seno tautu sorbiem ,kas joprojām saglabājuši savu kultūru un nacionālo identitāti. Vizināšanas ar gondolām pa daudzajiem kanāliem ar muzejas apmeklēšanu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Nakts viesnīcā Vācijas Polijas pierobežā.
10. DIENA
Vācija-Polija-Lietuva-Latvija
Brokastis. Mājupceļš caur Poliju, Lietuvu. Pusdienu pauze Polijā. Vakarā atgriešanās mājās.
EKSKURSIJAS

Ekskursija ar vietējo gidu Amsterdamā

ilgums apmēram 2 stundas

Puķu tirgus, Damma laukums, Amsterdamas kanāli, u.c.

Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliemEkskursija Mon-Sen-Mišela klosterī

( ieejas biļete ir iekļautā cenā)


Klosteris, kas ir viena no galvenajām Francijas tūristu apskates vietām. Abatija paceļas „klinšainās saliņas” virsotnē. Granīta bloku sienas, vārti un vaļņi atstāj grandiozu iespaidu. „Brīnums” - gotikas ansamblis ir šīs celtnes visapbrīnojamākā daļa. Klostera unikālo arhitektūru un fantastisko dabu pamatoti uzskata par vienu no pasaules brīnumiem. Senmišēla kalnā un tā apkārtnē vērojami lielākie paisumi un bēgumi Eiropā.Sen-Malo apskates ekskursija

Vecpilsētas kvartāls, Nacionālais Forts, Sv. Vincenta katedrāle ar brīnišķīgājām vitrāžām un mozaīkām. Brīvajā laikā iesakām pastaigāties pa Sen-Malo noslēpumainajām ieliņām, apmeklēt vienu no omulīgajiem restorāniem, kur var nogaršot tradicionālās pankūkas un sidru. Pateicoties savam neparastumam un arhitektūrai.Ekskursija Luāras ielejā ar Vilandri un Šamboras pīlim apmeklējumam (ieejas biļetes ir iekļautā cenā)

Luāru dēvē par „Piļu un Karaļu Ieleju”.  Francijas karaļi šeit dzīvojuši 3 gadsimtus. Lieliskās medību vietas, vīnogu audzētavas,  harmoniskā daba uz ilgu laiku spēja aizturēt galmu tālu no Parīzes. Luāras ieleja ir izcils mākslas centrs, tieši šeit sāka veidoties Francijas renesanse. Līdzās – apbrīnojamās lauku ainavas, vietējo pilsētu izsmalcinātība, greznā arhitektūra un tipiskie vīna krodziņi. Piedāvājam apmeklēt Vilandri pili, kas ir slavena ar saviem skaistajiem un oriģinālajiem dārziem, un izcilo franču renesanses šedevru, kā arī Franciska I medību vietu Šamboras pili. Šī pils iekļauta 100 pasaules brīnumu  sarakstā.
Ekskursija ar kājām pa Parīzi


Parīzē - ekskursijas laika redzēsiet Parīzes Dievmātes katedrāli, pastaiga notiks arī garām Konsjeržerī, pa Jauno tiltu, Bukinistu krastmalu, Sen Žermēna baznīcu, Karaļpili, Comedie Frances teātri, Luvru, Vandoma laukumu, tāpat Jūs redzēsiet Elizejas laukus un Triumfa arku, Saskaņas laukumu un Madlēnas baznīcu, Lielo Operu.

Dienas turpinājumā smaržu muzeja Fagonard apmeklējums. (bezmaksas).


Vizināšanas ar gondolām pa daudzajiem kanāliem ar muzejas apmeklēšanu


Pusdienlaikā ierašanās Šprēvaldē – dabas rezervātā netālu no Berlīnes. Šī vieta ir slavena ar savu pipargurķīšu ražotni – vienīgo Vācijā ,ar daudzajiem kanāliem, kas satiekas ar Špree upi, ar seno tautu sorbiem ,kas joprojām saglabājuši savu kultūru un nacionālo identitāti.  Vizināšanas ar gondolām pa daudzajiem kanāliem ar muzejas apmeklēšanu.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
17.10.2019
-
26.10.2019
10+
-
APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€389
€409
Ekskursiju pakete

5 ekskursijas

Tūres ilgums

10 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 05:15
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī