Albānija - Melnkalne - Horvātija | Balkānu valstis

CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Tirāna - Rīga
Ceļojums ar autobusu 
Izmitināšana *** / **** viesnīcās: 7 naktis (2-vietīgi numuri (var ievietot papildus 1 gultu) ar vannas istabām)
Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas
Gida pavadība

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Obligātās maksas, kas jāmaksā uz vietas: ieejas maksa un vietējie gidi: apm. 110 EUR
Papildus maksa izvēles ekskursija: kruīzs gar krastu, ap Dubrovnikas sienām un Lokrunas salu: apm. 12 EUR; minimāli nepieciešami 15 dalībnieki; ilgums: apm. 40 min
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās datuma Latvijā. Latvijas pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam nav derīga ceļojumam. Pilsoņu un nepilsoņu, kas izsniegtas uz 50 gadu derīguma termiņu, pases nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Kompānija ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Maršruts: Tirāna • Berata • Duresa • Kruja • Šendžinas pludmale • Škodera • Podgorica • Cetine • Budva • Kotor • Dubrovnika • Ulcina

Noslēpumaina Albānija, mājīgas pilsētas: Kotora, Budva un Dubrovnika - Adrijas jūras pērle un daudzveidīga Ulcina Melnkalnē. Vietas ir pārpildītas ar seno laiku lielo impēriju gaisotni, kas ved apmeklētājus pagātnē. Mēs aicinām jūs doties ceļojumā uz gleznaino Balkānu salu, kur brīnišķīgā daba pārsteidz ar tās skaistumu un unikalitāti. Papildu kruīzs pa Dalmācijas piekrasti Dubrovnikā un ap Lokruma salu nodrošinās laiku atpūtai.Maršruts apmeklētajās valstīs: apm. 900 km.


1. DIENA
Dalībnieku pulcēšanās lidostā. Tiešais lidojums uz Tirānu. Transfērs uz viesnīcu. Atkarībā no ierašanās laika: reģistrēšanās viesnīcā, brīvais laiks, vakariņas, naktsmītne.
2. DIENA
TIRĀNA – BERATA (maršruts: apm. 120 km)
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pastaiga pa Tirānu: Skanderbegas laukums, 1830. gadā celtais sargtornis, 1789. gadā celtā Efem-beja mošeja, Prezidenta pils. ''Bunk Art'' apmeklējums, tas ir bunkurs no aukstā kara laika, kas tika pārveidots par muzeju un tagad tiek uzskatīts par vislielāko pilsētas atrakciju. BERATAS apmeklējums, tā ir "tūkstošu logu" pilsēta, kas ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsētas senās vēstures apstiprini noslēpumainā pils. Viduslaiku bizantiešu cietoksņa Beratā un Svētās Jaunavas Marijas dieviešu tempļa apmeklejums, kurā iespējams apmeklēt Onufrija muzeju. Mangalemas un Goritsijas apkārtnes apmeklejums. Došanās uz viesnīcu, reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne.
3. DIENA
DURESA – KRUJA – ŠENDŽINAS PLUDMALE – ŠKODERA (maršruts: apm. 230 km) Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz DURESU. Apmeklējums: stiprinājumi no IV-V gs. p.m.ē., romiešu teātris, Venēcijas tornis. Pārvietošanās uz KRUJU. Albanijas slavenāko nacionālo varoņa Skanderbegas baltās pils, vietējā tirgus apmeklējums, brīvais laiks. Pārsēšanās uz ŠENDŽIN PLUDMALI, brīvais laiks pusdienām. Pārcelšanās uz seno ŠKODERAS pilsētu. Rozafa cietoksnis, kur saskaņā ar leģendu sieviete ar vārdu Rozafi (tulkojumā: laimīgā roze) bija iemūrēta dzīva. Pastaiga pa pilsētas centru, novērošanas tornis, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, katedrāle, 18.gadsimta otrajā pusē celto mošeju. Reģistrēšanās viesnīcā, vakariņas, naktsmītne.
4. DIENA
PODGORICA – CETINE – BUDVA (maršruts: apm. 130 km) Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Panorāmas izbraukšana caur Melnkalnes galvaspilsētu PODGORITSU. Apmeklējiet ūdenskritumu ar nosaukumu "Melnkalnes Niagara", brīvais laiks neaizmirstamām fotogrāfijām. Pārvietošanās uz CETINAS pilsētu, bijušo Melnkalnes galvaspilsētu. Pastaigājoties pa pilsētu, apmeklējiet vienu no muzejiem. Ceļojumi uz Melnkalnes tūristu centru - BUDVU. Pastaiga pa burvīgo vecpilsētu, kas atrodas uz zemesraga. Saskaņā ar leģendu, šo vietu atklāja grieķu jūrnieks ar vārdu Butua. Došanās uz viesnīcu, reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne.
5. DIENA
KOTORA (maršruts: apm. 30 km) Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz KOTORU, viduslaiku pilsētu, kas atrodas skaistākajā Boko-Kotor līcī, kas līdzinās ziemeļu fiordiem. Kotors ar apkārtējo dabas ainavu ir iekļauts UNESCO Kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Pastaiga pa gleznaino vecpilsētu, kurā atrodas vissvarīgākie pieminekļi, tostarp Trifonas katedrāle no 1166. gada, senās pilsētas sienas 4,5 km garumā. Pārcelšanās uz viesnīcu, reģistrācija, vakariņas un naktsmītne.
6. DIENA
DUBROVNIKA (maršruts: apm. 100 km) Brokastis. Senākās vecpilsētas DUBROVNIKAS pieminekļu, kas pilnībā iekļauti UNESCO sarakstā: nostiprinājuma mūri, galvenā iela, baroka Sv. Vlaha baznīca, franciskāņu klosteris no XIV gs. ar vecāko aptieku Balkānos apmeklēšana. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): kruīzs pa Dalmācijas piekrasti Dubrovnikā un ap Lokruma salu. Šī ir lieliska iespēja apskatīt Dalmācijas piekrasti no jūras. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, naktsmītne.
7. DIENA
ULCINA (maršruts: apm. 290 km) Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz ULCINU, Melnkalnes albāņu kopienas centru, kuru Illariaņi nodibināja 5. gs. p.m.ē. To valdīja dažādas dinastijas, Romas impērija, Bizantija un Venēcijas republika, kas ietekmēja tās vēsturi un kultūru, radot unikālu atmosfēru. Ulcina ir dienvidu Melnkalnes pilsēta. Gleznainoās vecpilsētas un Lielās smilšu pludmales, kas ir 13 kilometrus gara, apmeklēšana. Došanās uz viesnīcu, reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne.
8. DIENA
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarīgs no izlidošanas laika). Pārcelšanās uz Tirānas lidostu. Tiešais lidojums uz Latviju. Tiem, kas pagarina uzturēšanos nedēļas garumā: brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas, pārcelšanās uz izvēlēto viesnīcu.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
11.06.2019
-
18.06.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
25.06.2019
-
02.07.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
09.07.2019
-
16.07.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
23.07.2019
-
30.07.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
06.08.2019
-
13.08.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
20.08.2019
-
27.08.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
03.09.2019
-
10.09.2019
10+
- APRĒĶINĀT CEĻOJUMU
€649
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIX - TIA
Atgriešanās: TIA - RIX