Sigulda

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi visa brauciena laikā
- Grupas vadītāja pakalpojumi


PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Papildus sēdvieta autobusā - €10.00
- Bobsleja un kamaniņu trases apskats - pieaugušiem - €1.00 EUR, bērniem - €0.50

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Šīs ekskursijas laikā jūs varēsiet iepazīt Siguldu no citas puses, ne ar to, ar kuru esiet sen pazīstami, bet neredzēto, jaunu. Var teikt, ka tas ir atmiņas Sigulda dzimuša gida . Sigulda ir ļoti gleznaina  pilsētā , ne velti viņu sauc par Latvijas „mazo Šveici”, tā ir iemīļota atpūtas vieta  vietējiem un  ārzemju tūristiem.  Pilsēta atrodas 53 km attāluma no Rīgas. Visu gadu Siguldu apmeklē aktīvas atpūtas cienītāji, bet rudenī Sigulda pārvēršas par Latvijas klasiskāko rudens maršrutu un ikviens tur var baudīt koku lapu krāšņumu Gaujas senlejā. Rudens izbrauciens uz Siguldu ir tradīcija, kas neprasa paskaidrojumus un neapnīk.


1. DIENA
8.00 izbraukšana no Rīgas.
Ap 9:00 ierašanās Siguldā.

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase uzbūvēta 1986. gadā, tās garums ir 1200 + 220 m un tā sastāv no 16 virāžām. Trasē tiek rīkotas bobsleja, kamaniņu un skeletona sacensības. Sestā stāva līmenī apmeklētājiem paveras platforma ar lieliskam skatam uz visu trasi no finiša līdz startam, kā arī uz Gaujas senlejas gleznaino ainavu.
Gaujas labajā krastā, 3,8 km no Siguldas tilta, atrodas dabas piemineklis - Velnalas klintis.

Velnala ir grūti pieejama, jo sākas klinšu vidū astoņus metrus virs Gaujas, apskatāma tikai no pretējā krasta. Par Velnalu un tās apkārtni pierakstītas vairākas teikas.
Elpu aizraujošu ainavu, kas paveras uz Gaujas senleju, gleznojuši tādi ievērojami mākslinieki kā J. Feders, J.Rozentāls un V.Purvītis, tā arī radies šīs vietas nosaukums -Gleznotājkalns. No Gleznotājkalna vērojams skats pat 12 kilometru attālumā. Visizteiksmīgāko ainavu veido Gaujas senleja un 80 metrus zemāk esošā Gauja.

Vēl mēs vērosim un barosim gulbjus un pīles siguldas dīķī. Redzesim spieķu parku, kurš atklāts 2007 gadā kā veltījums Siguldas raksturīgākajam suvenīram - pastaigu spieķim.

Atpakaļceļa iebrauksim Krimuldas baznīcā, baznīcas apkārtne ir kultūrvēsturiskās zonas teritorija, kas īpaši bagāta ar dažādām vēstures liecībām un kultūras pieminekļiem. Tur mēs redzēsim ļoti interesantu labirinti. Labirints simbolizē ceļu cauri laikam un pieredzei, tā pagriezieni atspoguļo virzienu maiņu, pārejas periodus, nedrošību, atklājumus un sasniegumus dzīves ceļā.

Atgriešanas Rīgā ap 19.00.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288