Ziedu parāde Holandē

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) - €105 / bērniem - €70:
Pērkot birojā 95 EUR/ bērniem 65 EUR.
*Bērni vecumā 0-12 gadi.

EKSKURSIJAS:
- Ekskursija z
iedošā Holande - 60 EUR/ bērniem - 40 EUR (cenā iekļautas ieejas biļetes apskates objektos)
- Ekskursija Amsterdamā - 20 EUR/ bērniem - 15 EUR
- Šprēvaldes kanāli - 25 EUR/ bērniem - 15 EUR (cenā iekļauta biļete braucienam ar laivu un ieejas biļete Sorbu brīvdabas muzejā)
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - €150

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €120
- Markena sala - 5 EUR/ bērniem - bez maksas
- Kuģītis pa Amsterdamas kanāliem - 17 EUR/ bērniem - 10 EUR
- Ceļojuma medicīniskā apdrošināšana
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Ziedu parāde - katru gadu tā startē Nordveikā, lai izietu 40 km garu maršrutu pa galvenajām Ziemeļholandes un Dienvidholandes provinču pilsētiņu ielām un vakarā jau būt Hārlemā.

Šo emocionālo, košo un apburošo skatu var tikai salīdzināt ar brazīliešu karnevālu. 2017. gada gājiena tēma – „Ziedi un mode!”


1. DIENA
5:15 izbraukšana no Rīgas.
Pārbrauciens caur Latviju, Lietuvu, Poliju.
Pusdienu pārtraukums Polijā.
Nakts tranzītviesnīcā Polijā, Torzimas apkaimē.
2. DIENA
Brokastis.
Brauciens cauri Vācijai.
Pēcpusdienā ierašanās Holandē.

Siera darītavas un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums (bezmaksas), kur jūs iepazīsieties ar siera darīšanas noslēpumiem, nedegustēsiet 5 dažādas siera šķirnes un savām acīm skatīsiet kā dažu minūšu laikā top slavenās koka tupeles klompes.

Ekskursija Amsterdamā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kas pasaulē pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistajiem kanāliem. Pateicoties tam, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”, Damma laukums, ”Sarkano lukturu„ rajons, Svaru tornis, Raudu tornis u.c.

Nakts viesnīcā Holandē.
3. DIENA
Brokastis.
Brīva diena Amsterdamā (brauciens līdz Amsterdamai ar sabiedrisko transportu) vai izbraukuma ekskursija – „Ziedošā Holande” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).

Alsmēras ziedu izsoles apmeklējums.
Katru dienu šeit tiek izsolīti aptuveni 19 miljonus parastus ziedus un kaut kur ap 2 miljonus ziedus podos, kuri tiek piegādāti 7000 dārzkopībam. Izsoles notiek speciāli aprīkotā komerciālā kompleksā, 600 tūkstoši kvadrātmetru platībā. Tas ir aptuveni 150 futbola laukumi.

Dimantu muzeja apmeklējums Amsterdamā (bezmaksas).
Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja.
"Diamond Coster" eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu. Ekskursijas laikā iepazīsieties ar dimantu apstrādi, novērtēšanas sistēmu, varēsiet pielaikot kolekciju un pēc vēlēšanās arī iegādāties kādus no juvelieru izstrādājumiem. Labākais naudas līdzekļu ieguldījums ir dimanti, jo visiem ir zināms teiciens – dimanti ir mūžīgi!

Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Jums būs iespēja iepazīties ar Amsterdamu pavisam no cita skatu punkta.

Keukenhofas ziedu parka apmeklējums (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) – tas ir pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs, kur 32 ha lielā platībā zied tulpes, hiacintes, narcises un simtiem citu ziedu. Brīnišķīgajā Keukenhofas parkā jūs varat apskatīt gan visas skaistākās Holandes sīpolpuķes vienkopus, gan arī smelties idejas kompozīciju veidošanai, krāsu gammu salikšanu.1949. g. senajā pils virtuves dārza teritorijā tika radīta ziedu paradīze, kur dabas un cilvēka radītā harmonijā var nokļūt puķu pasakā. Muzikālu noskaņu rada senās leijerkastes, kuras brīnišķīgi iederas dārza atmosfērā. Tas ir visapburošākais ziedu parks Holandē.

Nakts viesnīcā Holandē.
4. DIENA
Brokastis.
Svētku kulminācija - Ziedu parāde - katru gadu Holandē notiek ziediem greznots tematisks gājiens 40 km garumā! Ziedu platformas, mūzika, dejas ar 2017.gada tēmu – „ Ziedi un mode ” virzīsies pa Ziemeļholandes un Dienvidholandes provinču mazajām pilsētiņām.

Dienas turpinājumā - ekskursija uz Markena salu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu), kas ir sena zvejnieku pilsētiņa, kur liekas, ka laiks ir apstājies. Šeit jūs jutīsieties kā pasaku zemē - mazi namiņi, īpatnēja arhitektūra, nelieli pagalmi, tiltiņi, jūras piekrastes promenāde, un, protams, slavenākā Holandes delikatese - siļķe, ko pasniedz sagrieztu ar sīpoliem un marinētiem gurķiem.

Nakts viesnīcā Vācijā.
5. DIENA
Brokastis.
Šprēvaldes apmeklējums (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) - pilsētiņa biosfēras rezervātā, kur cauri tek simtiem kanālu.
Jūs brauksiet braucienā ar laivu pa kanāliem ar pieturām pie Sorbu Brīvdabas muzeja un peldošajiem veikaliņiem.
Šis dabas parks ir iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā.
Burvīgas dabas ainavas, neskaitāmi ūdens kanāli uz Jums atstās neaizmirstamu iespaidu.

Nakts viesnīcā, Polijā, Koņinas apkaimē.
6. DIENA
Brokastis.
Brauciens cauri Polijai, Lietuvai.
Vakarā atgriešanās mājās.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288