Ungārijas piedzīvojums

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (2 ekskursijas) - €30:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2
*26.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Budapeštā: 10 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: uz Sentendre un zirgu audzētavas "Lazar" apmeklējums: 25 €

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 75 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+)
- Ekskursija Vīne: 10 €
- Ekskursija Egerā: 10 €
- Ekskursija pa Donavu ar kuģīti: 15 €
- Ieejas biļete zirgu audzētavā "Lazar": 20 €
- Sečeņi termālie baseini:4600 HUF
- Egeras Vīnu degustācija: ~10 €
- Marcipāna muzejs: 3 €
- Transports Budapešta: 350 HUF
- Budapeštas Zooloģiskais dārzs: 2500 HUF
- Budas labirints: 2000 HUF
- MuzejiBudapeštā: no 1000 HUF
- Papildus sēdvieta autobusā - 315 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Prāga - Česky Krumlov - Hlubokas pils - Folkloras vakars - Karlovi Vari

Šajā ceļojumā piedāvājam Jūsu priekam skaistākās Čehijas pilsētas, greznāko Čehijas pili Hlubokā, izbaudīt putojošu alus kausu un čehu folkloru. Maģiska un neparasta ir Čehijas galvaspilsēta Prāga, kas cauri gadu simteņiem saglabājusi arhitektūras šedevrus, pilsēta - muzejs ar brīnišķīgām viduslaiku un modernám mūsdienu celtnēm. Českij Krumlova apburs ar viduslaiku cietoksni kalna galā un skaisti sakoptu vecpilsētu. Toties Karlovi Vari kūrorts iepriecinās ar skaisto dabu un minerālūdeņu bagatībām.
 

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.
2. DIENA
Brokastis. Dodamies uz Vīni – "Hābsburgu galvaspilsētu". Vīne - mūzikas un slaveno mūziķu pilsēta, tā ir apburoša un brīnumaina. To pilntiesīgi sauc par Eiropas sirdi. Vīne pārsteidz ar savu cēlumu un greznību, ar savu burvību un siltumu, šaurajām viduslaiku pilsētas ieliņām un impērijas laiku laukumiem. Ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu: 10 €): Stefana katedrāle un Peterkirche, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums, Kartners, Graben un Albertina! Vakarā ierašanās Budapeštā. Jums būs iespēja doties vakara braucienā pa Donavu ar kuģīti (par papildus samaksu: 20 €). Jūs redzēsiet piekrasti un visus tiltus Budapeštā, dzirdēsiet interesantus stāstus par šo skaisto pilsētu, baudot glāzi šampanieti (vai bezalkoholisko dzērienu). Nakts viesnīcā Budapeštā.
3. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: pa Budapeštu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €). Budapešta - majestātiska un ar neatkārtojamu atmosfēru, Donavas pērle. Baudiet brīnišķīgo Budu, dižmanīgo Peštu. Skaistākā pilsēta Eiropā. Jūs redzēsiet: Vārošligetas parku un Varoņu laukumu, Vajdahuņjadas pili, Zvejnieku bastionu, Sv. Matjāša baznīcu. No Budas puses paveras brīnišķīga panorāmas ainava uz Donavu un visu metropoli. Pēcpusdienā izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Sentendre un zirgu šovu parkā "Lazar" (par papildus samaksu: 25 €). Sentendre savdabīgumu noteica serbi, piešķirot Ungārijas pilsētai neierastu Vidusjūras stilu. Pēc vēlēšanās Marcipāna muzeja apmeklējums, kur var apskatīt pazīstamu ungāru un austriešu konditoru izstrādājumus. Kā arī šī ir lieliska vieta, lai iegādātos tipiskos Ungārijas suvenīrus. Turpinājumā aicinām apmeklēt zirgu šovu parkā "Lazar" (ieejas biļete: 20 €). Jums būs iespēja viesoties ungāru zirgu audzētavā, kur mīt arī citi dzīvnieki un ir ierīkots sporta ratu muzejs. Lai labāk aplūkotu audzētavu, dosimies izbraucienā ar ratiem. Nobeigumā zirgu šovs, kura laikā jātnieki ar saviem augstdzimušajiem rikšotājiem nodemonstrēs ne tikai ungāru kareivju meistarību, bet pat nodejos Vīnes valsi. Nakts viesnīcā Budapeštā.
4. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks Budapeštā līdz ~12:00. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas. Pēc vēlēšanās Jūs varat individuāli apmeklēt unikālos Sečeņi termālos baseinus, kuri atrodas piecās klinšu alu zālēs. Baseinos ūdens ir ar dažādu temperatūru no +27 °C līdz +35 °C (ieejas biļete - 5000 HUF). Izbraukšana no Budapeštas uz Egeru. Mēs iepazīsimies ar vienu no senākajām Ungārijas viduslaiku pilsētiņām – ziedu, studentu un slavenā sarkanvīna pilsētu. Egera lepojās ar lieliskiem barokas, gotikas, rokoko un neoklasicisma arhitektūras paraugiem, kā arī krāšņajām Matras un Bjukas kalnu masīvu ainavām. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €): XIII gs. Egeras cietoksnis, no kura paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu, Dobo laukums, arhibīskapa pils, Esterhazi iela, bazilika, Sv.Antonija baznīca, minarets. Skaisto dāmu ielejā būs iespēja nobaudīt gardāko ungāru gulašu un nodegustēt Egeras vīnus. Nakts viesnīcā Polijā.
5. DIENA
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

2 ekskursijas - €30

Tūres ilgums

5 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: Agri no rīta
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī