Turcija - Grieķija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Antālija - Rīga
- Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg
- Transfēri saskaņā ar programmu
- Katamarāns uz Rodas salu
- Izmitināšana viesnīcas saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā
- Ēdināšanas tips BB (Brokastis)
- Vietējā tūroperatora pārstāvja pakalpojumi krievu valodā
OBLIGĀTĀ EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas) - €150:
- Ekskursija Antālijā
- Ekskursija Rodas galvaspilsētā
- Ekskursija Pamukkale
- Ekskursija Hierapoli
- Ekskursija Aspendosu
EKSKURSIJAS:
- Ekskursija Rodas galvaspilsētā

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - €99
- Piemaksa par ēdināšanas tipu HB (Brokastis un vakariņas) + ekskursija “Grieķu nakts”- €129/cilv.
- Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, brokastis, pusdienas, vakariņas, personīgie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Divu dienu ceļojumā uz Rodas salu būs iespējams līdzi ņemt tikai rokas bagāžu, līdz 8 kg (rokas bagažas izmēri ir tādi paši, kā lidmašīnai).
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Nepilsoņiem, lai iebrauktu Turcijas teritorijā nepieciešama vīza.
Lai nokārtotu vīzu, nepieciešams nosūtīt VRK Travel sekojošo informāciju:
- Pases dati 
- Dati par vecākiem
Turcijas vīzas cena - €35
*Precīzu informāciju jautājiet menedžeriem.
Neklausiet tos, kuri saka ka Turcija ir valsts komfortu all-inclusive mīlošiem, un ka šajā valstī nav pabijis tikai slinkais. Galvenais ir nevis kur atpūsties, bet kādā veidā atpūsties.1. DIENA
Reģistrācija uz lidojumu Rīgas Starptautiskajā lidostā.
Avio lidojums Rīga - Antālija.

Ierašanās Antālijā.
Jūsu gids sagaidīs Jūs lidostā un pavadīs līdz viesnīcai.
Sagaidīšanas kokteilis, reģistrācija.
Nakšņošana 4* viesnīcā Antālijā.
2. DIENA
Brokastis. Panorāmas ekskursija pa Antāliju, vienu no skaistākajām pilsētam Turcijas rivjērā. Jūs redzēsiet pilsētas simbolus - Jivli mineretu un Adriāna vārtus. Apmeklēsiet Antālijas arheoloģijas muzeju, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem muzejiem Turcijā. Šī muzeja apmeklējums patiesi būs kā ceļojums laikā.Apbrīnojumi labi saglabāto artefaktu apjoms ir pārsteidzošs! Ceļojuma turpinājumā brauksim pa Vidusjūras piekrastes ceļu uz Dalamanu, no kurienes varēsiet baudīt lielisku skatu uz jūru, priežu mežiem un Taurus kalnu virsotnēm. Nakšņošana viesnīcā 4* Dalamanā / Marmarisas rajonā.
3. DIENA
Brokastis. Agri no rīta izbraucam uz Marmarisu, no kurienes ar modernu katamarānu dosimies uz Grieķijas salu- Roda. Ierodoties salā, sāksim ar panorāmas ekskursiju, gūstot pirmos iespaidus par Rodas galvaspisētu. Rodas vecpilsēta iekļauta Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Apskatīsim vienu no septiņiem pasaules brīnumiem - Rodas Kolosa laukumu. Nakšņošana viesnīcā 4*Rodas salā. Jums būs iespēja apmeklēt ekskursiju "Grieķu nakts" (papildus piedāvājums).
4. DIENA
Brokastis. Jums ir iespēja izmantot šo dienu, lai atpūstos vai doties neaizmirstamā ekskursijā pa Rodas salu (papildus piedāvājums). Idilliskais Lindos ciems bija viena no senās Grieķijas nozīmīgākajām pilsētām. Kalna virsotnē saskatīsiet iespaidīgo Lindos Akropoli, kas atstāj paliekošu iespaidu un, kura esot apmēram par gadsimtu vecāka nekā Atēnu akropole. Tuvojoties Lindos ciematam nevar atturēties no vēlmes nofotografēt burvīgo skatu no kalna uz gleznainajiem jūras līčiem. Kalnu ielokā pa gabalu redzamas cita pie citas daudzas baltas mājiņas, tas arī ir Lindos ciems, kas izveidojies apmēram 2000 gadus p.m.ē. Rodas pilsētā iziesim pastaigā pa vecpilsētu, garām pilsētas mūrim, kas ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Apskatīsim seno ostu un torni ar pulksteni, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Lielo pili, ko 14 gadsimtā cēluši Sv.Jāņa bruņinieki. Nakšņošana viesnīcā 4* Rodas salā.
5. DIENA
Brokastis. Atgriešanās ar katamarānu no Rodas salas uz Marmarisu un dodamies tālāk uz Pamukkale - UNESCO pasaules kultūras un dabas mantojums. Pamukkale ir viena no vispopulārākajām vietām Turcijā. Šo unikālo vietu mēdz dēvēt arī par astoto pasaules brīnumu. Sirreālās, spoži baltās travertīna terases un siltie, dzidrie ūdens baseini atrodas Pamukkales ielejā, Turcijas gleznainajos dienvidrietumos. Pamukkales baseini izskatās gluži kā pārakmeņojušās ūdenskrituma kaskādes. Pamukkale, kā kūrorta vieta, ir pazīstama jau no seniem laikiem. Piemēram, senie romieši uz karstajiem avotiem būvēja termas. Pēc ierašanās viesnīcā Jums būs iespēja peldēties karsto avotu baseinos Thermal Hotel teritorijā. Nakšņošana viesnīcā 4* Pamukkalē.
6. DIENA
Brokastis. Blakus Pamukkalei atrodas ļoti labi saglabājusies grieķu-romiešu pilsēta Hierapole. Arī šis unikālais dabas un cilvēku veidotais brīnums ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un to katru gadu apmeklē aptuveni 2 miljoni tūristu. Hierapoles vidū atrodas ļoti labi saglabājies Romiešu amfiteātris, kas celts 2. gs. Tā priekšā uzbūvēts Apollona templis. Atgriešanās Antālijā, braucot caur Taurus kalniem ar lieliskiem skatiem un ainavām. Pa ceļam apmeklēsiet paklāju muzeju-ražotni, kur būs iespēja iepazīties ar visu paklāju ražošanas procesu - no izejvielu ražošanas (zīda, kokvilnas un vilnas) līdz gatavam produktam. Nakšņošana viesnīcā 4* Antālijā.
7. DIENA
Brokastis. Viens no iespaidīgākajiem mirkļiem Antālijas apceļošanas laikā ir Aspendos amfiteātra apmeklējums. Amfiteātris būvēts 155. gadā mūsu ērā un tas ir viens no vislabāk saglabātajiem romiešu perioda veidojumiem. Katru gadu tur notiek starptautisks operas un baleta festivāls. Pilsētas ekskursijas laikā jums būs iespēja iegādaties suvenīrus, juvelierizstrādājumus, kā arī ādas izstrādājumus un apģērbu. Nakšņošana viesnīcā 4* Antālijā.
8. DIENA
Brokastis.
Izrakstīšanās no viesnīcas.

Transfērs uz lidostu.
Reģistrācija uz lidojumu Antālijas Starptautiskajā lidostā.
Avio lidojums Antālija - Rīga.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
16.04.2018
-
23.04.2018
10+
-
-
23.04.2018
-
30.04.2018
10+
-
-
30.04.2018
-
07.05.2018
Vietu nav
-
-
Ekskursiju pakete

5 ekskursijas - €150

Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: Rīga - Antālija
Atgriešanās: Antālija - Rīga