Tallina - "Lennusadam" muzejs - vikingu ciemats

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens komfortablā tūristu klases autobusā (TV, video, DVD, kondicioniers, WC)
- 1 nakts 2* vai 3* viesnīcā (divvietīgos, trīsvietīgos numuros ar brokastīm)
- Transporta un ceļa izdevumi
- Grupas vadītāja pakalpojumi

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 35 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Pacelšana uz Rātsnama torni: pieaugušajiem - 4 € / skolniekiem un studentiem - 2 €
- Ieejas biļetes uz hidroplāna muzeju "Lennusadam": pieaugušajiem - 16 € / bērniem - 8 €
- Vikingu ciemats (aktivitāte ap ~ 2st.) - 7.50 €
- Papildus sēdvieta autobusā - 100 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Tallina - jūras muzejs "Lennusadam" - Jegalas ūdenskritums - Vikingu ciema

Jūras muzejs (hidroplānu osta) – tas ir neaizmirstams piedzīvojums visai ģimenei: brauciens apkārt pasaulei Dzeltenajā zemūdens laivā, fotogfrafēšanās kostīmos, lielais akvārijs, simulātori, kīno un daudz kas cits interesants. Šeit arī darbojas kafejnīca MARU un jūras tematikas muzeja veikals ar plašu preču piedāvājumu klāstu
 

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas plkst.06:30 / 07:00. Pa ceļam kafijas pauze Pernavā. Ierašanās Tallinā. Apskates pastaigu ekskursija: Pirita, piemineklis bojā gājušam kuģim „ Nāriņa”, Kadriorgas pils un parks. Pastaigu ekskursija Vecpilsētā: augšpilsēta un apakšpilsēta, viduslaiku torņi „Garais Germans” un "Resnā Margarita", Tallinas Rātsnams – vienīgais saglabātais gotiskais rātslaukums Ziemeļu Eiropā. Jūs varat pacelties uz rātslaukuma torni, no kura paveras lielisks skats uz veco pilsētu. Brīvais laiks vai Jūras muzeja apmeklēšana. Pats interesantākais Jūras muzejs Eiropā atrodas Hidroplānu ostā! Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kas sastāv no 200 īstiem eksponātiem: īsta zemūdene "Lembit", gadsimtu vecs ledlauzis "Suur", hidroplāns Short 184, vecākā Igaunijas izcelsmes kuģa vraks utt. Āra teritorijā ir darbojošā osta, kuģi, jahtas, lielisks pilsētas un jūras skats, kā arī rotaļu laukums bērniem. Ārpus angāriem apmeklētāji var apskatīt vēsturisko kuģu kolekciju, tai skaitā ledlauzi "Suur Tõll" - Eiropas lielāko ledlauzi ar tvaika dzinēju. Muzeja teritorijā ir labi aprīkots rotaļu laukums, ko var izmantot ne tikai muzeja apmeklētāji. Šajā pašā rajonā atrodas Jūras cietoksnis, kas ir labāk pazīstams pēc sava pēdējā uzdevuma, tas darbojās kā cietums. Pastaigājoties muzeja teritorijā un virzoties pilsētas Kalamaja daļā, var nokļūt simpātiskajā parkā Kalamaja. Nakts viesnīcā Tallinā "Center Hotel Tallinn".
2. DIENA
Brokastis viesnīcā no plkst.07:00. Plkst.8:00 izbraucam no viesnīcas. Igaunijas dižākā – Jagalas ūdenskrituma valdzinājums rudens nokrāsās. Viens no lielākajiem un varenākajiem ūdenskritumiem Igaunijā, tas izvietojies Jagalas upes lejtecē, dažus kilometrus pirms upe ietek Somu līcī. Tas ir 8 m augsts un 60 - 70 m plats, un ir viens no izcilākajiem Igaunijas dabas pieminekļiem, tiek dēvēts arī par Igaunijas Niagāru. Viesošanās Vikingu ciematā. Vikingu ciema mērķis ir ļaut apmeklētājiem izjust senās ikdienas sadzīves garšu. Piedāvājam ikvienam izbaudīt sirdsmieru un iepazīt gan sevi, gan savu apkārtni. Vikingu ciemā tu varēsi uz brīdi izrauties no mūsdienu straujā dzīves ritma un atklāt sevī paslēpušos vikingu. Te varēsi ieturēties nacionālajā stilā ieturētā tavernā, kur tiek piedāvāti vietējās virtuves tradicionālie ēdieni, vai vienkārši baudīt dabas skaistumu un noslēpumainību. Vēlu vakarā iebraukšana Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288