Spānijas dienvidi | Andalūzija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Žirona - Rīga
- Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā
- Dzīvošana 3* viesnīcās, 10 naktis ar brokastīm, divvietīga izmitināšana
- Rokas bagāža 1 gab. (max izmērs 35х20х20 cm)*
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā (krievu un latviešu valodās)

*Sākot ar 01.09 a/k Ryanair stājās spēkā jauni rokas bagāžas pārvadāšanas noteikumi, reisiem pēc 01.11.2018
Rokas bagāža: - 35 cm x 20 cm x 20 cm

Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +10€ / vienā virzienā (2 gb)
- 35 cm x 20 cm x 20 cm (mazā rokas bagāža)
- 55 cm x 40 cm x 20 cm (lielā rokas bagāža)

EKSKURSIJU PAKETE (8 ekskursijas) - €189:
Ekskursijas brauciens uz Barselonu
Eksursijas brauciens uz Saragosu
Eksursijas brauciens uz Madridi
Eksursijas brauciens uz Toledo
Ekskursijas brauciens uz Alikante 
Eksursijas brauciens uz Sevilla
Eksursijas brauciens uz Granādu 
Eksursijas brauciens uz Valensiju

EKSKURSIJAS:
Ekskursijas brauciens uz Barselonu €25
Eksursijas brauciens uz Saragosu €20 
Eksursijas brauciens uz Madridi €25 
Eksursijas brauciens uz Toledo €20 
Ekskursijas brauciens uz Alikante €25
Ekskursijas brauciens uz Sevilla €30
Eksursijas brauciens uz Granādu €25
Eksursijas brauciens uz Valensiju €30

Papildus ekskursijas: 
Vakars Seviljā + Flamenko dejas - €40  
Eksursijas brauciens uz Gibraltāru - €45 
Ekskursijas brauciens uz Kardobu - €20  
Ekskursijas brauciens uz Malagu - €40 
Ekskursijas brauciens uz Rondu - €40

IZMITINĀŠANA:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - €230

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Nododamā bagāža līdz 20kg 1 soma - 85 € (abos virzienos)
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Spānijas dabas skaistums un plašais pilsētu klāsts - īsts dienvidnieku kokteilis, kas radīs neaizmirstamus, atmiņā paliekošus iespaidus par šo Pireneju pussalas oāzi.

1. DIENA
Satikšanās lidostā Rīgā 18:40 Izlidošana uz Žironu 20:40. Ielidošana Žironā 23:05*. *Lidojumu laiki var mainīties. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā
2. DIENA
Brokastis Apskates ekskursija Barselonā. Barselona - otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra. Parbraukšana uz Saragosu. Saragosa intriģē un apbur: jebkurā dienas laikā un stundā šeit katrs atradīs sev stūrīti un nodarbošanos. Katra no kultūrām – romu, kristiešu, arābu un ebreju, kas kādreiz valdīja pilsētā, ieviesa savas korekcijas gan pilsētas dibināšanā, gan pilsētas attīstībā un tās pastāvēšanā, kādu 650000 pastāvīgie pilsētas iedzīvotāji un tūkstošiem pasaules iedzīvotāju pazīst mūsdienās. Jebkura ēka Saragosā faktiski ir piemineklis konkrētam laikmetam, kā piemēram, kristiešu La Seu katedrāle un El Pilar bazilika, vai arābu Aljaferia pils – musulmāņu kultūras šedevrs. Saragosa ir neliela pilsēta, visi ievērojamākie objekti ir koncentrēti pilsētas centrā. Iesakām apmeklēt Pilar laukumu, kurā ir izvietoti daudzi uzmanības vērti Saragosas objekti. Izmitināšana viesnīcā Saragosas apkārtnē.
3. DIENA
Brokastis. Pārbraukšana uz Madridu. Pēc pusdienām ekskursija Madridē. Madride – ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdenstrūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles. Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridu, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Prado muzeju, Karaļnamu vai mūsdienu mākslas Muzeju. Pārbraukšana uz Toledo. Nakts viesnīcā Toledo apkārtnē.
4. DIENA
Brokastis. Ekskursija Toledo pilsētā. 1986. gadā Toledo vēsturiskais centrs bija iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Taču ne tikai šis fakts padara Toledo par vietu, kur ir jāpavada vismaz viena diena. Vēsturisko ieliņu labirints regulāri pārsteidz un ir dāsns uz dažādiem negaidītiem notikumiem. Patīkami ir tas, ka Toledo ir praktiski neiespējami apmaldīties, pat, ja ļoti gribētos. Lai šķērsotu visu vēsturisko pilsētas daļu, būtu nepieciešams ne vairāk kā trīs ceturtdaļas no stundas. Ir pietiekami vienkārši virzīties uz augšu, lai izietu uz centrālo Plaza de Zocodover laukumu. Nav iespējams aizbraukt prom no Toledo bez suvenīra. Lielu popularitāti šodien, kā arī senā pagātnē iemanto Damasquinado tehnika - īpaši apzeltīti rotājumi un nelielas gleznas uz melna metāla fona – pats pazīstamākais suvenīrs no Toledo. Liela restorānu variācija piedāvās Jums gardas pusdienas. Tradicionāls ēdiens skaitās irbe, savukārt desertā obligāti nogaršojiet marcipānu. Kulminācija atpūtai Toledo pilsētā būs aizraujošā panorāma uz senpilsētu no straujas upes Taho kraujas. Tie ir paši skaistākie skati uz Toledo, kas mums ir pazīstami, pateicoties El Greko gleznām. Pārbrauciens uz Kordobu. Nakts viesnīcā Kordobas apkārtnē.
5. DIENA
Brokastis. Pārbraukšana uz Sevilja (Sevilla) jeb Seviļa. Ekskursija Seviljā. 19. gs. pilsēta Sevilja ieguva lielu popularitāti, pateicoties savai arhitektūrai un kultūrai, kļuva par vienu no obligātām pieturvietām romantiskajā «grand tour» Eiropā. Bagātīgā Seviljas vēsture atstāja atspulgu tās tagadējā izskatā. Lielākā daļa apskates objektu atrodas vecpilsētas daļā, kreisajā upes Guadalquivir krastā, pats ievērojamākais no tiem ir Seviljas katedrāle. Pievērsiet uzmanību arābu arhitktūras Zelta tornim – laukumam Plaza de Toros de la Real Maestranza, kur notiek slavenās buļļu kaujas. Seviljā ir jūtams raksturīgais dienvidu Spānijas kolorīts, šeit ir dzimusi spilgtā Sevillanas deja, kurai ir līdzība ar flamenko dejas stilu. Iesakām vakarā nepalaist garām dejas priekšnesumu, kur būs iespēja vērot skaisto spāņu skaistuļu profesionālo dejas meistarību. Lielisks svētku noskaņojums ir garantēts! Sevilja, kā jau arī visa Andalūzija lepojas ar savām olīvām un olīveļļu – reģions, kas ir kļuvis par vienu no šīs produkcijas galvenajiem piegādātājiem Eiropā. Hamona gaļa un īsta olīveļļa ir tradicionāls cienasts no Seviljas. Nakts viesnīcā Seviljā.
6. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Gibraltāru(Latvijas nepilsoņi, vai Krievijas, Baltkrievijas pilsoņi nevar apmeklēt Gibraltāru bez Lielbritānijas vīzas) Pašos Spānijas dienvidos Vidusjūrā iestiepjas zemesrags, uz kura 400 metru augstumā paceļas kaļķakmens klints. Tā kopā ar puskilometru garo smilšaino zemes šaurumu, kas Spānijas dienvidos savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu un šķir Eiropu no Āfrikas, tad arī veido Gibraltāru – mazu, Lielbritānijai pakļautu valstiņu ar savu pārvaldi, karogu un naudu. Gibraltārs ir unikāla vieta, kur dzīvo divas primātu sugas: cilvēks un mērkaķis, citur Eiropā tikai viena - cilvēks. Gibraltārieši ir pilnīgs tautību sajaukums. No laika gala pamatiedzīvotāji bijuši spāņu izcelsmes, vēlāk tiem pievienojās mauru iekarotāju pēcnācēji, pēcāk — britu pēcnācēji, var arī sastapt tradicionālos ebrejus, kas valkā melnas drēbes un runā ivritā. Ir arī itālieši. Būtībā vide ir multikulturāla. Gibraltārieši ir patriotiski, ar augstu pašapziņu. Viņi lepojas ar to, ka ir gibraltārieši, un vēlas palikt saistīti ar Lielbritāniju. Nakts Malagā.
7. DIENA
Brokastis. Brīva diena kūrortā pie jūras vai ekskursijas brauciens uz kūrorta galvaspilsētu Costa del Sol (saulainais krasts), Malaga. Malaga, Pablo Pikaso dzimtene, var devēt arī par kubisma dzimteni. Viena no senākām pilsētām pasaulē, feniķiešu dibināta VIII gadsimtā. Nav brīnums, ka Malaga ir mākslas pilsēta, kurā var apmeklēt izstādes no stikla un kristāla, klasisko automibīļu un moderno iekārtu izstādes, un, protams, Pikaso darbus. Pastaigājieties starp banānu palmām un burvīgām strūklakām Parku alejā, bet pēc tam dodieties uz veco pilsētu un noslāpējiet veldzi spāņu tavernā. Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu. Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas. Nakts viesnīcā.
8. DIENA
Brokastis. Brīva diena pie jūras vai ekskursijas brauciens uz romieši pilsētām, kuri celti Rondu kalnos. Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu. Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas. Pārbrauciens uz Granādu. Nakts Granādas apkārtnē.
9. DIENA
Brokastis Pārbrauciens uz Granādu. Andalūzijas interesantākā pilsēta ir Granada - spāņu, arābu un čigānu pilsēta. Vēstures gaitā pilsētā veidojušās dažādu tautību iedzīvotāju “kolonijas”, kas mūsdienās ir sajaukušās, tomēr atšķirības starp iedzīvotāju grupām vēl arvien ir manāmas. Granada arī slavena ar dedzīgiem čigānu dejotājiem, ģitāru taisītājiem, vītinātiem šķiņķiem, universitāti, brīnišķīgu strūklaku un arābu piesātinātu viduslaiku ielu tirdziņu. Alikante - viens no lielākiem eksporta un zvejniecības centriem. Pilsēta ir trokšņaina, daudz dažādu restorānu, kur var izklaidēties cauru diennakti. Dienas laikā vietējie iedzīvotāji mīl pastaigāties pa Esplanādes bulvāru – bulvāra tilts ir noformēts greznā mozaīkas stilā, kuru veido 6 miljoni akmentiņu, obligāti iesakām pastaigāties šeit. Atbraucot uz spāņu Vidusjūras kūrortu Alikanti - nav iespējams neapmeklēt pašu pazīstamāko vēsturisko apskates objektu un valsts kultūras mantojumu – cietoksnis Santa Barbara. Varenā Santa Barbara pils atrodas apmēram 166 metrus no Vidusjūras. No tās paveras varens skats uz pilsētu un jūras līci. Santa Barbara pilij kādreiz bija ļoti liela stratēģiska vērtība. Apmeklēt šo cietoksni brauc tūristi no visas pasaules. Nakts Alikantē.
10. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Valensiju. Valensija ir lieliska vieta tūrismam jebkurā gada laikā. Tā ir viena no skaistākajām pilsētām Vidusjūras krastā. Tā ir 3.lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita aiz Madrides un Barselonas. Vietējā osta ir 2. lielākā valstī. Pilsētas vēsturisks mantojums ir milzīgs. Ko tik vien nozīmē Valensijas katedrāle, kas tika uzcelta vēl XIII gadsimtā. Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs. Šeit ir ļoti maigs klimats, kas padara Valensiju par īpaši iecienītu tūristu pilsētu. Obligāti nogaršojiet paelju, vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka garšīgākās paeljas kā Valensijā nav vairs nekur. Pārbrauciens uz Barselonu. Nakts Barselonas apkārtnē.
11. DIENA
Brokastis Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu Ielidošana Rīgā
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
18.10.2018
-
28.10.2018
Vietu nav
-
-
11.11.2018
-
21.11.2018
10+
Rezervēt
€399
Rezervēt
€499
Ekskursiju pakete

8 ekskursijas - €189

Tūres ilgums

11 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: RIGA (RIX) - GIRONA (GRO)
Atgriešanās: GIRONA (GRO) - RIGA (RIX)