Spānija - Portugāle - Gibraltāra šaurums - Maroka

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (2 ekskursijas) - €85:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2
*71.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Barselonu: 50 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Faro: 45 €

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 270 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 8 € (līdz 65 gadiem) / 16 € (65+)
- Putnu parks: 7.50 €
- Ekskursija uz Maroku: 100 € (Transfērs, prāmis, ekskursija Tanžerā, vieglas pusdienas)
- Flamenko Show: 45 €
- Ekskursijas tramvajiņš Kolmāra: 6,5 €
- Funikulieris Sansebastjānā: 4 €
- Valensijas katedrāle: 4 €
- Akvārijs Barselonā: 20 €
- Austiņas (Barselona, Valensija, Tanžerā, Faro, Madride): 10 €
- Papildus sēdvieta autobusā - 865 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Baireitas Ermitāža – Putnu parks – Barselona – Valensija – Kosta del Sol – Malaga – Tarifa – Kosta de la Luz – Tanžera – Gibraltāra šaurums – Faro – Praia de Faro – Madride – Sansebastjana – Kolmāra1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.
2. DIENA
Brokastis. Tranzits pa Vācijas teritoriju. Ierašanās Baireitas Ermitāžā (ārējā apskate). Prūšu karaļa meitas Vilhelmines vasaras pili Ermitāža netalu no Baireitas, verts izstaigāt rokoko stila ierikoto pils darzu. Nakts viesnīcā Miļuzā, Francijā.
3. DIENA
Brokastis. Francijas dienvidi: Langedokas-Rusiljonas un Provansas provinces. Brauciena laikā vērosim Ronas upes ielēju, fantastiskas kalnu ainavas, neparastas formas klintis, senus cietokšņus kalnu virsotnēs, vinogulajiem nosētus laukus to pakajē, ciemātus un nelielas pilsetiņas. To vīsu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastastītu mums par Vidusjūras civilizāciju ceļojumiem. Dienas otrajā pusē ierašanās Ronas upes deltā esošo parku, kur savvaļā var redzēt flamingo, ibisu un citus putnus. Nakts viesnīcā Spānijā.
4. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras, vai dienas otrajā pusē izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Katalonijas pērli - Barselonu (par papildus samaksu – 50 €). Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Olimpiskais ciemats, Monžuika kalns ar Olimpisko stadionu un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums – pilsētas simbols Sagrada Familia katedrāle, greznie īres nami Casa Mila un Casa Battlo. Brīvais laiks. Piedāvājam iejusties īstā Spānijas kolorītā, apmeklēt Flamenko Māju un izbaudīt Flamenko – Show. Flamenko – īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Šajā dejā ir īpaša brīvība un muzikalitāte. Tieši flamenko ir deja, kurā var brīvi izteikties, un tādas iespējas nav ne dziedātājiem, ne ģitāristiem. Flamenko dejai ir spēcīgs ritma pavadījums, kā arī soļu un kurpju papēžu (sapateado) klaudzieni, tāpat arī tiek lietotas kastaņetes, kas bijušas pazīstamas jau senajā Spānijā. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Atgriešanās viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridu, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Nakts viesnīcā Mursijas rajonā.
6. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Malagu – Kosta del Sol galvaspilsētu. Ekskursija pa pilsētu, kas tika dibināta vairāk nekā 3000 gadu atpakaļ, Pablo Pikaso un Antonio Banderasa dzimtene. Īpašs Malagas lepnums ir unikālais arhitektūras stilu sajaukums, kas atklājas daudzajās celtnēs un kurām piemīt īpaša kultūras vērtība. Lieliskā katedrāle, Gribralfari cietoksnis, senā romiešu teātra drupas – šo vietu apmeklējums ļaus izjust patieso šīs spāņu pilsētas skaistumu. Iespēja nopeldēties Vidusjūrā. Nakts viesnīcā Herezas rajonā.
7. DIENA
Brokastis. Atpūta viesnīcā vai ekskursija (par papildus samaksu – 100 €) - cenā ietilpst: transfērs, prāmis, gids, pusdienas. Pārbrauciens uz Tarifu – vistālāk uz dienvidiem esošo Eiropas ostu, kur no pils Castello de Guzman apskates laukuma paveras lieliskas ainavas uz Gibraltāra jūras šaurumu un Marokas kalnu masīviem. Izbrauciens ar kuģīti no jūras ostas Tarifā uz Tanžeru, Marokā – Ziemeļāfrikas pilsēta, Gibraltāra jūras šauruma krastā. Pēc neilgā ceļojuma pa jūru, izbaudot skaistās Āfrikas piekrastes ainavas, Jūs ieradīsieties burvīgā pilsētiņā ar lielisku arhitektūru. Laipni lūgti Āfrikā! Laipni lūgti arābu pasaulē – Marokā! Nepalaidiet garām iespēju nokļūt ne tikai pavisam citā valstī, bet arī citā kontinentā! Ierodoties šeit, Jūs dosieties pastaigas ekskursijā pa senās pilsētas daļu Medinu, kur būs iespēja nolūkoties vietējo amatnieku ikdienā. Atgriešanās viesnīcā.
8. DIENA
Brokastis. Atpūta viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Faro (par papildus samaksu – 45 €). Faro – Algarves provinces un Portugāles dienvidu reģiona galvaspilsēta. Mēs apmeklēsim galvenos Faro apskates objektus, kuri atrodas cietokšņa sirdī kopš seno romiešu laikiem - XIII gadsimta katedrāle, kas tika uzcelta seno romiešu foruma vietā, pretī tai XVIII gadsimta Episkopa pils un blakus XVI gadsimta klostera ēka, kurā tagad atrodas arheoloģijas muzejs. Otrajā dienas pusē Jums būs iespēja izbaudīt Praia de Faro plašās pludmales burvību. Atgriešanās viesnīcā Herezas rajonā.
9. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Spānijas galvaspilsētu - Madridi. Apskates ekskursija pa Madridi – Kolumba laukums, Rekoletas un Kasteljano bulvāri, Paseo del Prado ielu, Neptūna strūklaka, koridas nams Las Ventas u.c. apskates objekti. Nakts viesnīcā Burgasas rajonā.
10. DIENA
Brokastis. Tranzīts cauri Basku zemei, kur dzīvo sena basku tauta, kura saudzīgi glabā savdabīgu kultūru un tradīcijas. Īsa pietura Sansebastjānā – Basku zemes elitārā kūrortpilsētā, kas atrodas Biskajas līča krastā. Šeit atrodas visā pasaulē slavenā Gliemežvāka līča pludmale, kā arī plašas izklaižu iespējas - koncertzāles, kazino, greznas viesnīcas, dārgi veikali, aizraujoši muzeji, slaveni ar mākslas, mūzikas, teātra un kino festivāliem. Nakts viesnīcā Šalona pie Sonas.
11. DIENA
Brokastis. Ierašanās Elzasā. Elzasas provinces vīna centrs Kolmāra - gleznaina pilsētiņa ar viduslaiku seno amatnieku kvartāliem bagātu vecpilsētu, bruģētu šauru ieliņu labirintiem, pasaku grāmatu mājiņām un pastkartīšu skatiem. Pa pilsētas kanāliem laivās vizinās „gondoljeri”, tāpēc pilsētai ir pamats saukties par „mazo Venēciju”. Pilsēta apbur, valdzina un aicina atgriezties! Brauciens ar ekskursijas vilcieniņu. Nakts viesnīcā Polijā.
12. DIENA
Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
17.06.2018
-
28.06.2018
Vietu nav
€515
-
Ekskursiju pakete

2 ekskursijas - €85

Tūres ilgums

12 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: Agri no rīta
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī