Slovēnija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija - apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases 2*/3* viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Izmitināšana kempinga mājiņās četrvietīgos/piecvietīgos numuros, bez ēdināšanas
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS:

   Pērkot birojā    Pērkot uz vietas
Ekskursija uz Venēciju    55 EUR/ bērniem 40 EUR    65 EUR/ bērniem 50 EUR
Izbraukuma ekskursija uz Ļubļanu
un Postojnas alām
   40 EUR/ bērniem 20 EUR    50 EUR/ bērniem 30 EUR
Izbraukuma ekskursija uz Horvātiju    35 EUR/ bērniem 20 EUR    45 EUR/ bērniem 30 EUR
Ekskursija Mariborā    20 EUR/ bērniem 10 EUR    30 EUR/ bērniem 20 EUR
*Bērni vecumā 0-12 gadi.
**Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 90 EUR

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 90 EUR
- Postojnas alas - 25 EUR
- Bledas pils - 8 EUR
- Bledas baznīca - 3 EUR
- Brauciens ar Pletna laivām pa Blednas ezeru - 18 EUR
- Vintgara aiza - 5 EUR
- Seegrotte pazemes ezers - 10 EUR
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Slovēnija ir sava ziņā unikāla zeme, jo neskatoties uz savu nelielo izmēru, tā ir ļoti daudzveidīga. Tā pilnībā attaisno tai piedēvēto epitetu „Eiropa attēlota miniatūrā”. Novietota apskaužamā ģeogrāfiskā pozīcijā starp Alpiem un tuvu pie jūras, tā ir svētīta ar iespaidīgiem kalniem un karsta veidojumiem, bieziem mežiem un Adrijas jūras piekrasti..


1. DIENA
05:15 izbraukšana no Rīgas.
Lietuva, Polija.
Pēcpusdienā ierašanās Čenstohovā.

Polijas pilsētu Čenstohovu gadā apmeklē ap pieciem miljoniem svētceļnieku.Šeit atrodas Jasno Goras klosteris, kur apskatāma Čenstohovas Dievmātes brīnumainā svētbilde. Čenstohovas Dievmātes ikona, kas tiek dēvēta arī par Melno Madonnu, ir pazīstama ar neskaitāmiem brīnumiem un pārdabiskām spējām. Mūsdienās Dievmātes kapela, kurā atrodas Dievmātes ikona, atrodamas neskaitāmas piemiņas votas. Šī ir viena no retajām ikonām, kuru godina gan katoļi, gan pareizticīgie.

Nakts Čenstohovas apkaimē.
2. DIENA
Brokastis. Dodamies uz Adrijas jūras piekrasti Slovēnijā. Vēl tikai piestāsim vienā no skaistākajām Slovēnijas pilsētām Mariborā. Apskates ekskursija Mariborā (Pēc vēlēšanās un par papildu samaksu) – vecpilsēta, galvenais laukums ar mēra kolonnu, daudzie viduslaika torņi un baznīcas un skaistās šaurās vecpilsētas ieliņas... Nakts kempingākādā no piekrastes pilsētiņām Slovēnijas Horvātijas pierobežā.
3. DIENA
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļubļanu un slavenajām Postojnas alām (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Rīta pastaiga Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā. Ļubļana ir zaļa pilsēta ar daudziem seniem laukumiem, baroka arhitektūru un savdabīgiem tiltiem pār Ļubļanicas upi, kas vijas cauri pilsētai. Dosimies uz pasaulsslavenajām Postojnas alām, kas kopumā stiepjas 20 km garumā, no kuriem apmēram 5 km pieejami tūristiem. Pirmos pāris kilometrus brauksim ar speciālu tūristu vilcieniņu, bet tālāk ar kājām dosimies atklāt noslēpumaino pazemes valstību. Atgriezīsimies kempingā pēcpusdienā.
4. DIENA
Brīva diena atpūtai vai izbraukuma ekskursija uz Venēciju - Adrijas jūras pērli un neatkārtojamo pasaules pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Šī pilsēta nelīdzinās nevienai citai, jo ielu vietā šeit ir kanāli, un tās pieminekļi un ēkas bez pūlēm spēj sacensties ar Romas un Florences šedevriem. Katru gadu uz šo vietu atbrauc 10 miljoni tūristu, radot vienus no lielākajiem pūļiem Eiropā. Pilsētas apskate – Frari baznīca, Lielais kanāls, Rialto tilts, San Marko laukums, Dodžu pils – vietas, kuras daudzi ir sapņojuši ieraudzīt. Brīvajā laikā iesakām braucienu ar gondolu. Vakarā atgriešanās kempingā.
5. DIENA
Atpūta pie Adrijas jūras vai izbraukuma ekskursija uz Horvātijas Istras pussalas slavenākajām vietām – Pulu un Rovinju (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Pula – saskaņā ar leģendu pilsēta atradās Herkulesa aizsardzībā. Senatnē Pula bijusi romiešu imperatoru iemīļotā atpūtas un izklaižu vieta, šodien tā ir tūrisma centrs ar interesantu pagātni un skaistu tagadni. Šeit lieliski saglabājušies seno romiešu arhitektūras pieminekļi, vispopulārākais no tiem – amfiteātris Arēna, kur mūsdienās tiek rīkoti koncerti un starptautiski kinofestivāli. Jūs redzēsiet Zelta Vārtus, Diānas un Augusta tempļus, Sergija Triumfa arku (celta 27.g.p.m.ē.), kā arī pastaigāsieties pa šaurajām ieliņām, kas izliktas ar baltām smilšakmens plāksnēm. Rovinja – Horvātijas populārākā kūrvieta, kas tiek dēvēta par Adrijas pērli. Majestātiskā Sv. Eifemijas baznīca, vecpilsētas spīdīgais marmora bruģis šaurajās ieliņās, Gleznotāju ieliņas šarms, Svētās Trejādības kapliča, Franciskāņu klosteris, zaļie skvēri un neskartā daba uz blakus redzamajām saliņām apburs Jūs un padarīs Rovinju par vienu no spilgtākajiem Horvātijas ceļojuma iespaidiem. Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt tirgu, suvenīru veikaliņus un ielu kafejnīcas, kā arī kādā no gleznainajiem krodziņiem nogaršot īpašus zivju ēdienus. Pēcpusdienā atgriešanās kempingā.
6. DIENA
No rīta dodamies uz māju pusi. Tikai 15 kilometru attālumā no Slovēnijas un Austrijas robežas, Juliāna (Jūlija) Alpos, mežu ieskauts, atrodas gleznainais Bledas ezers. Tā krastā uz 130 metru augstas klints slejas viens no Slovēnijas simboliem – 1011. gadā romānikas stilā celtā Bledas pils. No tās paveras brīnišķīgs skats uz smaragdzaļo ezeru un kalniem. Savukārt ezera ūdeņi apskalo skaisto Bledas saliņu, kuras ievērojamākā ēka ir 17. gadsimtā celtā Debesbraukšanas baznīca. Tā tiek uzskatīta par ļoti romantisku vietu, un kā nu ne, ja visa apkārtne vairāk atgādina pastkarti nekā realitāti. Tomēr tradicionālais veids, kā izbaudīt ezera burvību, ir doties izbraucienā ar tikai šim ezeram raksturīgajām Pletna laivām. Tās ir palielas laivas ar jumtu un vaļējiem sāniem, kas radītas 16. gadsimtā un var vienlaikus uzņemt līdz pat 20 cilvēkus. Laivas īpašā tehnikā airē pārcēlāji, kas līdzīgi kā Venēcijā gondoljeri ir ļoti respektabli ļaudis, jo par pārcēlāju nevar kļūt jebkurš – šis amats tiek mantots no paaudzes paaudzē. Iespaidīgā Vintgara aiza atrodas tikai dažu kilometru attālumā no Bledas pilsētas Slovēnijā. To klinšainajā apvidū izgrauzusi mutuļojošā Radovnas upe, radot skaistumu, ko nav iespējams aprakstīt vārdos. Klinšu aiza ir 1,6 kilometrus gara. Dodoties pa gājēju ceļu gar upes krastiem, iespējams apskatīt neparastas un gleznainas ainavas, dabīgi veidojušos baseinus, ūdenskritumus, krāces un nogāzes. Cauri visai aizai ved koka laipas, kā arī saglabājušies iespaidīgi tilti vēl no Napoleona laikiem – pastaiga pa šo pasaku valstību liks aizrauties elpai. Taku noslēdz brīnišķīgais, 13 metrus augstais Šuma ūdenskritums. Tie, kuri uzmanīgi vēros, ieraudzīs tajā arī foreles! Gājēju takas garums ir aptuveni trīs kilometri, un to var mērot stundas laikā. Taka nav nogurdinoša, bet, ja ir ļoti karsta vasaras diena, turp dodoties, gan jāizvērtē savi spēki, brīdina takas apsaimniekotāji. Nakts viesnīcā Slovēnijā.
7. DIENA
Brokastis. Brauciens cauri Austrijai. Pusdienlaikā ieradīsimies lielākajā Eiropas pazemes ezerā Seegrotte, bijušajās Austrijas ģipša raktuvēs, kur Jūs sagaida romantisks brauciens ar laivām pa šo pazemes ezeru. Nakts viesnīcā Polijā.
8. DIENA
Brokastis.
Brauciens cauri Polijai, Lietuvai.
Vakarā atgriešanās mājās.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
09.06.2018
-
18.06.2018
10+
- Rezervēt
€249
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 05:15
Atgriešanās: Vēlu vakarā