UZMANĪBU! Jauna e-pasta adrese: info@vrktravel.com

Slovēnija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija - apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas) - €85 / bērniem - €45:
*Pērkot birojā 80 EUR / bērniem 40 EUR.

EKSKURSIJAS:
- Ekskursija Olomoucā vietējā gida pavadībā - 15 EUR/ bērniem 5 EUR
- Ekskurija uz Venēciju - 45 EUR/ bērniem 30 EUR (cenā iekļauts transfērs, brauciens ar vilcienu Paduju - Venēcija Santa Lucia - Paduja, gids)
- Ekskursija Ļubļanā - 15 EUR/ bērniem 5 EUR
- Ekskursija Mariborā - 10 EUR/ bērniem 5 EUR
*Bērni - vecumā 0-12 gadi.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 90EUR
- Piemaksa par papildvietu autobusā - 90 EUR
- Ieejas biļetes muzejos, izklaides programmās
- Postojnas alas - 18 EUR
- Bledas pils - 8 EUR
- Bledas baznīca - 3 EUR
- Brauciens ar Pletna laivām pa Blednas ezeru - 18 EUR
- Predjamska pils - 7 EUR
- Vintgara aiza - 5 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.  
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Ne velti visi ceļojumu apraksti uzsver Slovēnijas daudzveidību. Patiešām, dažādi līdzenumu iemītniekiem tik neierasti dabas brīnumi te uzrodas vai aiz katra ceļa līkuma. Pat it kā industriālas pilsētas lielveikala stāvvietā var netraucēti atrast vismaz pāris gluži pieņemamus skatu punktus uz iespaidīgām kalnu virsotnēm vai mežonīgi krāčainu upi.
Tūrists un laikam vēl jo vairāk viņa naudas maciņš tiek cienīts un godāts vai uz katra soļa. Gandrīz katrs slovēnis brīvi runā vismaz divās svešvalodās, vācu un itāļu mēle gan ir mazliet lielākā cieņā nekā angļu. Arī slovēņu valoda jau pēc nedēļas liekas pietiekami pazīstama un it viegli iespējams saprasties gan ar pansijas saimnieci, gan krodziņa īpašnieku.

1. DIENA

5:15 izbraukšana no Rīgas.
Tranzīts cauri Lietuvai, Polijai.
Nakts viesnīcā Čehijā.

2. DIENA

Brokastis.
Olomoucas pilsētas ekskursija.

Šī ir Morāvijas reģiona sirds. Olomoucieši lepojas ar savu vecpilsētu, kas iekļauta UNESKO sarakstā. Ekskursijas laikā redzēsiet slaveno renesanses stila rātsnamu ar pulksteni, kas neatpaliek no Prāgas slavenā rātsnama pulksteņa, Sv. Trīsvienības baroka stila kolonnu, SV. Vāclava katedrāli, 18.gs. strūklaku.

Brauciens cauri Austrijai.
Nakts viesnīcā Austrijas Slovēnijas pierobežā.

3. DIENA

Brokastis.
Tikai 15 kilometru attālumā no Slovēnijas un Austrijas robežas, Juliāna (Jūlija) Alpos, mežu ieskauts, atrodas gleznainais Bledas ezers.

Tā krastā uz 130 metru augstas klints slejas viens no Slovēnijas simboliem – 1011. gadā romānikas stilā celtā Bledas pils. No tās paveras brīnišķīgs skats uz smaragdzaļo ezeru un kalniem. Savukārt ezera ūdeņi apskalo skaisto Bledas saliņu, kuras ievērojamākā ēka ir 17. gadsimtā celtā Debesbraukšanas baznīca. Tā tiek uzskatīta par ļoti romantisku vietu, un kā nu ne, ja visa apkārtne vairāk atgādina pastkarti nekā realitāti. Tomēr tradicionālais veids, kā izbaudīt ezera burvību, ir doties izbraucienā ar tikai šim ezeram raksturīgajām Pletna laivām. Tās ir palielas laivas ar jumtu un vaļējiem sāniem, kas radītas 16. gadsimtā un var vienlaikus uzņemt līdz pat 20 cilvēkus. Laivas īpašā tehnikā airē pārcēlāji, kas līdzīgi kā Venēcijā gondoljeri ir ļoti respektabli ļaudis, jo par pārcēlāju nevar kļūt jebkurš – šis amats tiek mantots no paaudzes paaudzē. 

Iespaidīgā Vintgara aiza atrodas tikai dažu kilometru attālumā no Bledas pilsētas Slovēnijā. To klinšainajā apvidū izgrauzusi mutuļojošā Radovnas upe, radot skaistumu, ko nav iespējams aprakstīt vārdos.

Klinšu aiza ir 1,6 kilometrus gara. Dodoties pa gājēju ceļu gar upes krastiem, iespējams apskatīt neparastas un gleznainas ainavas, dabīgi veidojušos baseinus, ūdenskritumus, krāces un nogāzes. Cauri visai aizai ved koka laipas, kā arī saglabājušies iespaidīgi tilti vēl no Napoleona laikiem – pastaiga pa šo pasaku valstību liks aizrauties elpai. Taku noslēdz brīnišķīgais, 13 metrus augstais Šuma ūdenskritums. Tie, kuri uzmanīgi vēros, ieraudzīs tajā arī foreles!

Gājēju takas garums ir aptuveni trīs kilometri, un to var mērot stundas laikā. Taka nav nogurdinoša, bet, ja ir ļoti karsta vasaras diena, turp dodoties, gan jāizvērtē savi spēki, brīdina takas apsaimniekotāji.

Nakts viesnīcā Slovēnijā.

4. DIENA

Brokastis.
Rīta pastaiga Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā.
Ļubļana ir zaļa pilsēta ar daudziem seniem laukumiem, baroka arhitektūru un savdabīgiem tiltiem pār Ļubļanicas upi, kas vijas cauri pilsētai.

Dosimies uz pasaules slavenajām Postojnas alām, kas kopumā stiepjas 20 km garumā, no kuriem apmēram 5 km pieejami tūristiem. Pirmos pāris kilometrus brauksim ar speciālu tūristu vilcieniņu, bet tālāk ar kājām dosimies atklāt noslēpumaino pazemes valstību.

Predjamas pils, kas slejas uz 123 m augstas klints tiek dēvēta par Slovēnijas ‘’ērgļa ligzdu’’. Slavenākais šīs pils iemītnieks bijis Erasms – slovēņu Robins Huds.

Nakts kempingā pie Adrijas jūras.


5. DIENA

Brīva diena atpūtai vai izbraukuma ekskursija uz Adrijas jūras pērli un neatkārtojamo pasaules pilsētu – Venēciju (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).

Šī pilsēta nelīdzinās nevienai citai, jo ielu vietā šeit ir kanāli, un tās pieminekļi un ēkas bez pūlēm spēj sacensties ar Romas un Florences šedevriem. Katru gadu uz šo vietu atbrauc 10 miljoni tūristu, radot vienus no lielākajiem pūļiem Eiropā.

Pilsētas apskate – Frari baznīca, Lielais kanāls, Rialto tilts, San Marko laukums, Dodžu pils – vietas, kuras daudzi ir sapņojuši ieraudzīt.Brīvajā laikā iesakām braucienu ar gondolu.

Vakarā atgriešanās kempingā.

6. DIENA

No rīta dodamies uz māju pusi.
Vēl tikai piestāsim vienā no skaistākajām Slovēnijas pilsētām Mariborā.

Apskates ekskursija – vecpilsēta, galvenais laukums ar mēra kolonnu, daudzie viduslaika torņi un baznīcas, Ginesa rekordu grāmatā ierakstītais vecākais vīnogulājs pasaulē.

Nakts viesnīcā Polijā.

Brokastis.
Ceļš cauri Polijai, Lietuvai.
Vakarā atgriešanās mājās.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
11.06.2017
-
17.06.2017
10+
- Rezervēt
€265
Ekskursiju pakete

4 ekskursijas - €85 / bērniem - €45

Tūres ilgums

7 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 5:15
Atgriešanās: Vēlu vakarā