Prāga | Čehijas pilis - Karlovi Vari

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (2 ekskursijas) - €45:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Česky Krumlov - Hlubokas pils: 30 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari : 25 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25% ar apmaksu gidam autobusā no standarta cenām.

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 70 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+)
- Ekskursija Prāgā: 15 €
- Austiņas (audio sistēma) Prāgas apskates ekskursijai: 2 €;
- Folkloras vakars: no 28 €
- Karlovi Vari (skatu tornis): no 4 €
- Ieejas biļete Česky Krumlov: no 250,-CZK (http://www.zamek-ceskykrumlov.eu/en/)
- Ieejas biļete Hlubokas pils: no 250,-CZK (http://www.zamek-hluboka.eu/en/)
- Papildus sēdvieta autobusā - 320 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus
- Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK
- Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK
- Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l
- Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK
- Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Prāga - Česky Krumlov - Hlubokas pils - Folkloras vakars - Karlovi Vari

Šajā ceļojumā piedāvājam Jūsu priekam skaistākās Čehijas pilsētas, greznāko Čehijas pili Hlubokā, izbaudīt putojošu alus kausu un čehu folkloru. Maģiska un neparasta ir Čehijas galvaspilsēta Prāga, kas cauri gadu simteņiem saglabājusi arhitektūras šedevrus, pilsēta - muzejs ar brīnišķīgām viduslaiku un modernám mūsdienu celtnēm. Českij Krumlova apburs ar viduslaiku cietoksni kalna galā un skaisti sakoptu vecpilsētu. Toties Karlovi Vari kūrorts iepriecinās ar skaisto dabu un minerālūdeņu bagatībām.
 

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā (netālu no pilsētas Legnica).
2. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens uz Prāgu. Brīva diena Prāga vai ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 15 €). Prāga. Pilsēta ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā, liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu.... Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni; Tyn baznīca; Zelta ieliņa; Sv. Jaunavas Marijas baznīca; Sv. Nikolaja baznīca; Ebreju kvartāls; Ebreju rātsnams; Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle; Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils; Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām; Karaliskais ceļš. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Prāga.
3. DIENA
Brokastis. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Česky Krumlov - Hlubokas pils (par papildus samaksu: 30 €). No rīta apmeklēsim Hlubokas pili, kura tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili un ir celta pēc Anglijas Vindzoras pils parauga. Pilī glabājas liela porcelāna, stikla, ieroču un mākslas darbu kolekcija. Česki Krumlova – DienvidČehijas pērle, pasakaina senlaiku pilsēta Vltāvas upes ielejā Česki Krumlova, kuras centru Vltavas upe kā čūska ievij trejos lokos. Pilsētā atrodas otrs lielākais pils komplekss Čehijā pēc Prāgas Hradas. Pilsēta ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Pastaigas pa vecpilsētas ieliņām, kuras glabā senas romantiskas vai dramatiskas leģendas. Vakarā mēs atgriežamies atpakaļ Prāgā. Būs iespēja piedalīties Čehu nacionālajā vakarā (par papildus samaksu: no 28 €). Nacionālais vakars piedāvā jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servēti Čehu nacionālie ēdieni un dzērieni, uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem Morāvijas un Slovākijas. Vakara gaitā būs iespēja piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu nacionālo dziesmu kopā folkloras grupu. Nakts viesnīcā Prāgā.
4. DIENA
Brokastis. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari (par papildus samaksu: 25 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstā elpa, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Brīvais laiks. Iesakām pacelties ar funikulieri Draudzības kalná un ieraudzīt pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna” (par papildus samaksu – no 4 €). Vēlā pēcpusdienā atgriešanās Prāgā, un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā (netālu no pilsētas Legnica).
5. DIENA
Brokastis. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

2 ekskursijas - €45

Tūres ilgums

5 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: Agri no rīta
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī