Prāga

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija - apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases 2*/3* viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS:

   Pērkot birojā    Pērkot uz vietas
Ekskursija Prāgā    25 EUR/ bērniem 15 EUR    35 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija uz Karlovi Vari    40 EUR/ bērniem 25 EUR    50 EUR/ bērniem 35 EUR
Ekskursija Drēzdenē    30 EUR/ bērniem 15 EUR    40 EUR/ bērniem 25 EUR
*Bērni vecumā 0-12 gadi.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā viesnīcas numurā - €60
- Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €50
- Kuģītis Prāgā ar ēdināšanu - €20
- Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč
- Funikulieris un skatu laukums - 70 Kč
- Pusdienas no 150 Kč
- Čehu folkloras vakars (cenā iekļauta ēdināšana un bezlimita dzērieni, šova programma) - €30/ bērniem - €20
- Ieejas biļetes muzejos, izklaides programmās;
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Ir nezūdošas vērtības, kuras var izbaudīt vēl un vēl. Drēzdene- viena no skaistākajām Vācijas pilsētām Elbas upes krastos. ,,Zelta” Prāga- dēvēta arī par simts torņu pilsētu, viena no Eiropas skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Ļaujieties pilsētai un tā Jūs draudzīgi ieskaus mazajās vecpilsētas ieliņās.


1. DIENA
06:00 izbraukšana no Rīgas.
Pa ceļam Latvija, Lietuva, Polija.
Pusdienu pārtraukums Polijā.

Nakts tranzīta viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē.
2. DIENA
Brokastis. Brauciens pāri Sudetu kalniem. Apskates ekskursija pa Čehijas galvaspilsētu - Prāgu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Ekskursijas laikā: Svētā Vita gotiskā katedrāle, Prāgas Pils komplekss, Kārļa IV tilts ar 30 unikālām skulptūrām, Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Karaliskais ceļš. Brīvais laiks Prāgā. Palutiniet sevi ar vispopulārāko čehu nacionālo ēdienu - knēdeļiem (ir kviešu knēdeļi, kas atgādina baltmaizes mīkstumu, un kartupeļu knēdeļi, kas ir līdzīgi apceptam kartupeļu biezenim). Noteikti vajadzētu nogaršot slaveno sīpolu vai ķiploku zupu un senās virtuves ēdienus – medījuma pastēti vai pankūkas ar plūmju džemu. Čehu nacionālais dzēriens, protams, ir slavenais čehu alus! To Jūs varēsiet nogaršot kādā no nacionālajiem krodziņiem. Izbaudiet Prāgu visā tās krāšņumā. Neskaitāmie suvenīru veikaliņi, muzeji, atmosfēra – tas viss brīvajā laikā Jums liks justies kā pasakā! Piedāvājam izbraukumu pa Vltavas upi ar kuģīti, kur Jūs gaida zviedru galds, skaistas ainavas (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Nakts viesnīcā Prāgā.
3. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks Prāgā vai izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki bieži vien jūtas kā svētkos, kuri nebeidzas. Šai sajūtai kopā ar citiem faktoriem apvienojas dažādas mazas karlovas mozaīkas lauskas: burvīga arhitektūra, kolonādes, nebeidzamais „Vržidla” (geizera) ritmiskais pulss, avotu sanēšana un to karstā elpa, saldā vafeļu smarža, kūrortorķestra mūzika un patīkama sapratnes atmosfēra starp cilvēkiem. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām pacelties pa trosu celiņu „Draudzības” kalnā un ieraudzīt pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna”. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Atgriešanās Prāgā. Vakarā jautra atmosfēra, čehu virtuve un bez limita dzērieni Jūs priecēs Čehu folkloras vakarā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu), kur varēsiet piedalīties dančos un rotaļās. Nakts viesnīcā Prāgā.
4. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens līdz Drēzdenei – „Florencei” uz Elbas. Apskates ekskursija Drēzdenē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Ekskursijas laikā: teātra laukums, Cvingera pils, Rātslaukums, svētā Krusta baznīca. Cvingers – pils ansamblis, vācu baroka košs piemineklis ir milzīga, taisna esplanāde, kur ir paviljoni, varonīgas statujas, simetriskie dārzi un galerijas, Kroņa vārti, kas ir kronēti ar karalisko kroni no apzeltītā vara. Tā nosaukums ir radies no vācu vārda „iekarot”, „uzvarēt”: vieta, kur atrodas Cvingers agrāk bija daļa no Drēzdenes cietokšņa. Šeit iekšā pagalmā notika turnīri, tika rīkoti svētki un salūti. Šodien šeit atrodas muzeji. Vecās pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Brīvajā laikā – tirdzniecības centru apmeklēšana, alus ar Bavārijas desiņām. Pārbrauciens līdz Polijai. Nakts viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē.
5. DIENA
Brokastis.
Diena ceļā. Polija. Lietuva.
Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
25.07.2018
-
29.07.2018
Vietu nav
-
-
24.10.2018
-
28.10.2018
10+
- Rezervēt
€119
Tūres ilgums

5 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 06:00
Atgriešanās: Vakarā