Pjuhtica - Čudas ezers - Tartu

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi brauciena laikā (tūrisma klases autobuss) 
- Izmitināšana 2-3 vietīgajās mājiņās + brokastis 
- Ceļa nodoklis 
- Grupas vadītāja pakalpojumi

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Apskates ekskursija klosterī + ziedojums - €6.00   
- Apskates ekskursija Tartu - €2.50
- Medicīniskā apdrošināšana - €3.00
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
APMEKLĒJOT KLOSTERI: 
- Lūgums ievērot pareizticīgo etiķeti: sievietēm - garas piedurknes, gari svārki, lakats. Vīriešiem - garas piedurknes, bikses
Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Pjuhticas klosteris ir maģiska un fiziskos, kā arī garīgos spēkus bagātinoša svētvieta. Papildus būs iespēja apceļot Tartu pilsētu un brīnumskaisto Čudas ezeru.
1. DIENA

Izbraukšana pusnaktī pie T/C Origo (Satekles iela 4).

''Pjuhtica'' tulkojumā no igauņu valodas nozīmē «svēta vieta». 16. gs. vidū šeit ieradās pati Dievmāte, kas svētīja visu zemi, ūdeni un tūkstošgadīgu ozolu. Ūdens no svētavota un lūgšanas baznīcā palīdz saglabāt veselību un saprātu līdz dziļām vecumdienām.

Klostera sirds, tā garīgā dvēsele - piecu kupolu katedrāle par godu Svētajai Jaunavai Marijai, kas tika celts pēc Aleksandra Polesčuka projekta 1910. gadā.

Klosterī ierodamies uz rīta misi. Pēc mises - ekskursija klosterī. Mēs uzzināsim baznīcas vēsturi, apmeklēsim tās dievnamus,  kristības vietu un muzeju. Brīvajā laikā var izpeldēties svētajā avotā un ieliet ūdeni sev līdzi.

No Pjuhticas dosimies uz Narvu, kura atrodas upes iztecē un robežojas ar Krieviju (robežu nešķērsojam). Izbrauksim gar Čudas ezera piekrasti, apmeklēsim zvejnieku un vecticībnieku ciematus, zveju tirdziņus, redzēsim Alatskivi pili.

Otrajā dienas pusē mūs sagaida omulīgās mājiņas KAUKSI PUHKEKULA, kas atrodas priežu silē ezera piekrastē, kur mums būs iespēja atpūsties Čudas ezera piekrastē un tā apkārtnē. Dušas telpas un tualetes atrodas atsevišķā mājā. Atpūtniekiem tiks atvērta ēstuve, bārs un tirdzniecības vieta. Šeit būs pieejamas arī sporta nodarbības. Varēs spēlēt volejbolu, banbintonu, galda tenisu, varēs izīrēt airu laivas. Ir iespēja izīrēt vietu grillam.

Nakts KAUKSI  PUHKEKULA.  

2. DIENA

Brokastis.
Līdz plkst. 12:00 mēs atpūšamies pludmalē - peldamies un sauļojamies.
No KAUKSI PUHKEKULA dosimies uz Tartu.

Tartu - otrā lielākā pilsēta Igaunijā, ka arī viens no Igaunijas kultūras centriem. Vēl 1630. gadā, paejot 5 gadiem pēc zviedru Liflandijas iekarošanas, Derptā tika dibināta ģimnāzija, kura 1632.gadā tika paplašināta par universitāti. Pašlaik universitātē mācās vairāk par 9 tūkstošiem studentu.  Tur atrodas 11 fakultātes un 5 koledžas.

Tāpēc pilsētas dzīvē vairākumā klāt ir liels studentu skaits no dažādam valstīm. Trokšņainie naktsklubi , mūsdienīgs aqua centrs, plaši tirdzniecības centri, kuri šeit ir kaimiņos ar brīnišķīgiem arhitektūras pieminekļiem un skulptūram.

Rīgā atgriezīsimies ap plkst. 23:00


APMEKLĒJOT KLOSTERI:
Lūgums ievērot pareizticīgo etiķeti: sievietēm - garas piedurknes, gari svārki, lakats. Vīriešiem - garas piedurknes, bikses

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
03.06.2017
-
04.06.2017
10+
- Rezervēt
€59
29.07.2017
-
30.07.2017
10+
- Rezervēt
€59
19.08.2017
-
20.08.2017
10+
- Rezervēt
€59
Tūres ilgums

2 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: Pusnaktī
Atgriešanās: 23:00