UZMANĪBU! Jauna e-pasta adrese: info@vrktravel.com

Odesa vasarā

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga- Odesa - Rīga
- Bagāža: 1 soma (maks. svars 20 kg)
- Rokas bagāža, maks. svars - 8 kg (maksimāli atļautie izmēri 55х40х20 cm)
- Dzīvošana 4* viesnīcā (Черное море Ришельевская 4* Hotel) - 5 naktis ar brokastīm, divvietīgos numuros
- Transfērs maršrutā Lidosta - viesnīca - Lidosta
*Lidojumu laiki var mainīties.

EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas) - €59:
- Apskates ekskursija pa Odesu
- Ekskursija “Kriminālā Odesa”
- Ekskursija “Ebreju Odesa”
- Ekskursija uz Odesas katakombām
- Ekskursija pa Odesas pagalmiem
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

EKSURSIJAS:
- Apskates ekskursija pa Odesu - €15
- Ekskursija “Kriminālā Odesa” - €15
- Ekskursija “Ebreju Odesa” - €15
- Ekskursija uz Odesas katakombām - €20
- Ekskursija pa Odesas pagalmiem - €15
- Ekskursija uz Vilkovu - €30
*Papildus ekskursijas notiks, ja tiks nokomplektēta grupa.

IZMITINĀŠANA:
- Izmitināšana viesnīcā Черное море Парк Шевченко 4* Hotel - €60
*Piemaksa par izvēlēto viesnīcu ir jāveic, iegādājoties ceļojumu.
- Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā Черное море Ришельевская 4* Hotel - €100
- Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā Черное море Парк Шевченко 4* Hotel - €160

Viesnīca Черное море Ришельевская 4* Hotel
Šis viesnīca atrodas 10 minūšu gājienā ar kājām no dzelzceļa stacijas Odesa-Glavnaja. Viesu rīcībā ir fitnesa klubs ar vaļēju baseinu, restorāni, kuros tiek pasniegti pēc ukraiņu un japāņu tradīcijām gatavoti firmas ēdieni, kā arī bezmaksas Wi-Fi.
Viesnīcas “Čiornoje more na Rišeljevskoj” numuriņi ir noformēti gaišās, neitrālās krāsās. Katrā no tiem ir iekļautas ērtības – kondicionētājs, mini bārs un fēns. TV tiek translēti kabeļtelevīzijas kanāli.
Viesnīcā “Čiornoje more na Rišeljevskoj” darbojas restorāns “Astorija”, kas noformēts krāšņos toņos. Šeit viesiem tiek piedāvāti Eiropas un ukraiņu ēdieni.

Viesnīca Черное море Парк Шевченко 4* Hotel
Līdz pludmalei var aiziet 13 minūtēs. Tīkla “Čiornoje more” “Park Ševčenko” viesnīca atrodas Odesā, vienas minūtes gājiena attālumā no Ševčenko parka. Viesnīcā darbojas bezmaksas Wi-Fi. Pastaiga līdz Lanžeronu pludmalei ilgs tikai 10 minūtes.
Tīkla “Čiornoje more” Park Ševčenko” viesnīca atrodas pilsētas centrā, 15 minūšu gājiena attālumā no slavenās Deribasova ielas. Attālums līdz Potjomkina kāpnēm un jūras ostai ir 1,5 km. Viesiem tiek piešķirtas atlaides tuvākā fitnesa kluba “Fitnes-stadion” apmeklējumam.
Visi viesnīcas numuriņi ir noformēti klasiskā stilā, katrā no tiem ir televizors ar plakano ekrānu un minibārs. Vannasistabā ir čības.
Viesnīcas restorānā tiek gatavoti Eiropas un vietējās virtuves ēdieni. 10 minūšu gājiena attālumā ir kafejnīcas un bāri.


PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Pusdienas 2. dienā - €10
- Pusdienas 3. dienā - €10
- Vakariņas viesnīcā (5 vakariņas) - €60
- Apdrošināšana
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Vīzu režīms Ukrainā:
- Latvijas Republikas pilsoņi valstī var iebraukt bez vīzas.
- Krievijas Federācijas pilsoņi valstī var iebraukt bez vīzas.
- Latvijas nepilsoņi valstī var iebraukt ar vīzu.

Vīzas saņemšanai ir vajadzīgi šādi dokumenti:
1. Pase.
2. 1 krāsaina fotogrāfija 3,5x4,5 uz gaiša fona, ne vecāka par 3 mēnešiem.
3. Izziņa par ienākumiem vai bankas konta izraksts, kas apliecina līdzekļu esamību bankas kontā.
4. Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam par 3 mēnešiem pēc vīzas derīguma termiņa beigām.
5. Apdrošināšanas polise.
6. Cena: - €98, izgatavošanas termiņš: 14 darba dienas

- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Ceļojuma vadītājam ir tiesības mainīt un koriģēt izbraukšanas laiku (nemainot programmu), plānoto ekskursiju un brīvo laiku.
- Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskajā transportā tiek apmaksātas papildus uz vietas.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Aviobiļetes, pase, čemodāns un tikai uz priekšu! Ceļojums uz jebkuru galamērķi neilgā laika sprīdī. Galvenais labs noskaņojums, sauļošanās krēms un piedzīvojumi un atpūta var sākties.

1. DIENA
21:35 reģistrācijas sākums Rīgas lidostā.
*Precīzu laiku skatiet mūsu interneta vietnē 1–2 dienas pirms brauciena, sadaļā “Izbraukšana - tūres sākums”.
23:35 lidojums Rīga - Odesa (pārlidojums ar aviokompāniju airBaltic).
2. DIENA
2:05 Ierašanās Odesā.
Grupas sagaidīšana lidostā.
Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā.
Brokastis.

Brīvais laiks vai apskates ekskursija pa Odesu.
Kas ir apskates ekskursija pa Odesu?
Odesa nav parasta pilsēta. Tā ir vesela planēta, pat Visums. Tātad, tāpat kā Kolumbam un Magelānam, arī mums būs jāiet nevis pa taisnāko ceļu, bet gan gluži citādi. Un jānokļūst mērķī! Un jāatklāj sev jauna planēta - Odesa.

Apskates ekskursijas ar kājām laikā jums nepaliks nepamanīts neviens akmentiņš uz bruģa, pa kuru staigājuši Puškins un Gogolis, Bābels un Katajevs, Kotovskis un Žukovs, Fidels Kastro un Marks Tvens. Sievasmātes tilts, Voroncova pils, Piejūras bulvāris, Duka piemineklis, Potjomkina laukums, Londonskaja, Puškina piemineklis, Dome, muzeju laukums, Opera... Gan to, gan vēl daudz ko citu mēs redzēsim šīs aizraujošās ekskursijas laikā.

Pēc vēlēšanās - pusdienas (par papildu samaksu).
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis.
Brīvais laiks vai ekskursija pa Kriminālo Odesu.

Dosiemies iekšā pašā Dienvidu kriminālās galvaspilsētas sirdī - Moldavankā.
Uzzināsim, kas ir Miška Japončiks, Soņa - zelta roka, Grigorijs Kotovskis, Atamans Grigorjevs, iepazīsim Odesas veco cietumu, katakombas ar to noslēpumiem, zagļu perēkli un galantos Odesas bandītus.
Pēc vēlēšanās - pusdienas (par papildu samaksu)
Brīvais laiks (līdz vakaram).

Vakarā plkst. 17:30 ekskursija “Ebreju Odesa”.
Mēs sakām “Odesa”, bet domājam “ebreji”.
Daudznacionālās Odesas pirmajos 150 pastāvēšanas gados vismaz 30 procentu no šīs pilsētas iedzīvotāju kopskaita pastāvīgi bija ebreji. Sofija Bluvšteina un Mihails Vinickis, Šaloms Aleihems un Īzaks Bābels, Mihails Žvaņeckis un Romāns Karcevs... Un vēl tūkstošiem un tūkstošiem citu šīs senās, dižās tautas pārstāvju ir bagātinājuši Odesas vēsturi, iekrāsojot to visspilgtākajās krāsās.

Un kur tad vēl Bābeles valoda, kura tiek dēvēta par Odesas valodu... Un kur tad vēl tūkstošiem ebreju anekdošu, kuras droši vien pašas vairs neatceras, vai ir sacerētas, vai vienkārši kāds ir atcerējies uz ielas dzirdētu dialogu un pēc tam tramvajā pārstāstījis to paziņām... Un kur vēl idejas un domas – gan iemiesotās, gan tās, kas tā arī palikušas par sapņiem...

Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis
Brīvais laiks vai pēc vēlēšanās visas dienas garumā brauciens uz Ukrainas Venēciju - Vilkovu.

Vilkova patiešām ir Ukrainas Venēcija! Plašā Donava un šaurās ieliņas, līkumainās, mājīgās caurtekas; trīs zemeņu ražas un Novakvīns, “Nulles kilometrs” un izeja uz Melno jūru (tīru un dzīvu); Vilkovas zemeņu un zivju tirgus, meldru plantācijas ar tajos mītošajām savvaļas dzīvajām radībām un, protams, arī paši labestīgie vilkovieši, kas pa saviem koka celiņiem staigā no mājas uz māju, no veikala līdz žogam; garās laivas, kas iepeld pagalmos, un...
Arī automašīnas, kurām gan nav visai omulīgi atrasties starp tik daudziem peldošiem konkurentiem!

Nakts viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis
Brīvais laiks vai pusdienlaikā ekskursija uz Odesas katakombām.

Tikai Odesā (vēl arī Romā un Parīzē) ir šāds unikāls apskates objekts. Te gan jāpiebilst, ka Romas katakombu garums ir ap 500 km, Parīzes – ap 300 km, toties Odesas katakombas savus drūmos taustekļus ir izstiepušas 2,5 tūkstošus kilometru kopgarumā. Tās ir visnoslēpumainākās, sarežģītākās un neizprotamākās cilvēka veidotās alas pasaulē. XIX gs. katakombas veiksmīgi izmantoja kontrabandisti un laupītāji, ХХ gs. – revolucionāri un partizāni, ХХІ – bezpajumtnieki un... Bet mēs ne jau par to...

Katakombu akmens “seifi” glabā liecības un dokumentus par daudziem dramatiskiem un varonības pilniem notikumiem. Neviens nezina šī labirinta visus gaiteņus un labirintus.

Ekskursija uz Odesas katakombu unikālo muzeju. Tās atrodas zem Odesas (vārda tiešā un pārnestā nozīmē), proti, zem zemes, un pie pašas pilsētas robežas (Nerubaiskas ciemā). Šāda muzeja nav nekur citur pasaulē (jo nekur citur nav šādu katakombu). Divu stundu ilgās ekskursijas laikā jūs varēsiet pabūt tieši katakombu galerijās, kur tika iegūts celtniecības materiāls – gliemežakmens, un uzzināsiet visu par šī akmens ieguves smago kā katorga procesu; uzzināsiet arī, kā pazemē dzīvoja katakombu iemītnieki un tiksiet aizvesti uz Nerubaiskas katakombu partizānu nometni.
6. DIENA
Brokastis.
Izrakstīšanās no viesnīcas un brīva diena.

Vakarā pēc vēlēšanās ekskursija pa Odesas pagalmiem.
Šķiet, šī ir viena no neparastākajām ekskursijām šai pilsētā. Tās laikā mēs pastaigāsimies pa Dvorjanskaja ielu, kur redzēsim dzejnieku kolektīva pagalmu, ieiesim pagalmā, kur dzīvojusi Vera Belousova un uzzināsim, kas ir pagalms – “caurvējš”; Torgovaja ielā redzēsim pagalmu ar aku, bet Knjažeskaja ielas pagalmā apskatīsim Bukovecka piebūvi,
Olgijevskaja ielā – pagalmu, kurā saglabājušās pēdējās kāpnes, kas izgatavotas Odesas liešanas fabrikās (varat ticēt, ka tās ir mākslas darbs), apskatīsim bibliotēkas pagalmiņu Pastēra ielā un redzēsim arī pagalmu, kurā filmēts “Zaļais furgons” (“Зеленый фургон”).

 Jūs taču zināt, ka Odesas pagalmi ir pati vēsture un kolorīts, kura dēļ visi brauc uz Odesu! Tā ir vieta, kur var satikt vecos odesiešus, un viņi jums pastāstīs par Odesu to, ko neredzēsiet nevienā piedzīvojumu filmā. Un protams, kopā ar jums būs arī mūsu ekskursiju vadītājs, kurš palīdzēs jums “ienirt” īstās Odesas gaisotnē!

Brīvais laiks.
Pēc tam - transfērs uz lidostu.
Pārlidojums Odesa - Rīga.
7. DIENA
Ielidošana Rīgā 06:15
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
16.07.2017
-
22.07.2017
Vietu nav
€359
€409
20.08.2017
-
26.08.2017
2
Rezervēt
€369
Rezervēt
€419
Ekskursiju pakete

5 ekskursijas - €59

Tūres ilgums

7 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: 21:35
Atgriešanās: 06:15