Nica | Azūra krasta pērle | Garantēta

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Nica - Rīga
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Izmitināšana viesnīcā Hotel Interlaken 2* Hotel, divvietīgos numuros + brokastis
- Rokas bagāža - 1 soma, svars līdz 8 kg
*Lidojumu laiki var mainīties.

EKSKURSIJAS:
- Ekskursija Ezē, Monako, Montekarlo - €75
- Ekskursija Kannās, Antibās, Senpoldevānsu - €75
- Ekskursija Grasu un Biotu - €75
- Ekskursija Kerylos villā un Beatrises Rotšildes dārzos - €75
*Ekskursijas cenas ir spēkā pērkot birojā, uz vietas cenas būs dārgākas.
**Ekskursijas notiks krievu valodā.

IZMITINĀŠANA:
Piemaksa par izmitināšanu viesnīcā Locarno 3* Hotel - €60

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā:
- viesnīcā Interlaken 2* Hotel - €140
- viesnīcā Locarno 3* Hotel - €200

Papildus uz vietas viesnīcā obligāti jāveic iemaksa par tūristu nodokli:
- 2*-3* viesnīcās €1.50 par cilvēku/par nakti

PAPILDUS PAKALPOJUMI
- Nododamā bagāža līdz 20 kg - 1 soma - €70 (abos virzienos)
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

PĒC PIEPRASĪJUMA:
- Iespēja pagarināt atpūtu - tūres pagarinājums (uz nedēļu vai vairāk)
- Transfērs augstākas klases automašīnā
*Par visām šīm un citām iespējām vaicāt mūsu konsultantiem.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Cena par tūri var mainīties, ja grupā būs mazāk par 6 cilvēkiem. Uzzināt par cilvēku skaitu var 2-3 nedēļas pirms tūres.
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Nica ir pilsēta, kas jau sen nepieder tikai Francijai, bet gan visai pasaulei - tikšanās ar šo pilsētu tiek īpaši gaidīta, dažkārt pat visu dzīvi.

1. DIENA
Satikšanās Rīgas lidostā.
Pārlidojums Rīga - Nica ar aviokompāniju airBaltic.
Transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks.
2. DIENA
Brokastis Brīvais laiks Nicā vai ekskursija uz Ezē, Monako, Montekarlo (pēc vēlēšanās – par papildu samaksu). Klinšu virsotnē izkārtojusies viduslaiku pilsētiņa Ezē atklās Jums pārsteidzošu jūras ainavu. Šeit jūs varēsiet atklāt parfimērijas fabrikas Fragonard noslēpumus un apmeklēt Svētās Dievmātes Debesbraukšanas dievnamu. Pēc tam pārbrauciens uz Monako, kur redzēsiet Prinča pili, pastaigāsieties pa Pils laukumu, kur ik dienas notiek svinīga karabinieru sardzes maiņa. Redzēsiet arī monumentālās arhitektūras šedevru – Okeanogrāfijas muzeju – un ielas, pa kurām notiek “Formula 1” sacīkstes. Atgriešanās Nicā uz pusdienām. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
3. DIENA
Brokastis Brīvais laiks Nicā vai ekskursija uz Kannām, Antibu un Senpoldevānsu (pēc vēlēšanās – par papildu samaksu) Kannas – prestižs kūrorts Azūra krastā un pasaulē populāru zvaigžņu tikšanās vieta. Šeit varēsiet apskatīt Festivālu pili un Zvaigžņu aleju, kurā slavenības atstāj savu plaukstu nospiedumus. Pēc tam dosimies uz miljardieru ostu Antibu, kur mēdz pietauvoties vislieliskākās Azūra krastā pienākošās jahtas. Šeit redzēsiet vecpilsētu un Carre fortu, kas uzbūvēts četrstaru zvaigznes formā. Un, protams, varēsiet jūsmot par brīnišķīgajiem skatiem uz jūru. Noslēgumā apmeklēsim Senpoldevānsu – viduslaiku meistaru un mākslinieku pilsētu, kurā dzīvojuši P. Pikaso, A. Matiss un Marks Šagāls. Redzēsiet arī slaveno viesnīcu “Zelta dūja”, 16. gs. kafejnīcu un 15. gs. suvenīru veikaliņus. Atgriešanās Nicā vakarā (ap plkst. 18:00). Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
4. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks Nicā vai ekskursija uz Grasu un Biotu (pēc vēlēšanās – par papildu samaksu) Biota gadsimtiem ilgi ir bijusi slavena ar meistarīgajiem podniekiem. Tagad to pasaulē pazīstamu padara neparasti stikla izstrādājumi ar īpašām lodītēm tajos. Šeit atrodas arī izslavētais Fernāna Ležē muzejs ar tajā apskatāmajiem meistara 350 darbiem. Pēc tam – vispāratzītās parfimērijas pasaules galvaspilsētas Grasas apmeklējums – lielākoties tieši šeit tiek ražotas franču smaržu ražošanā lietojamās smaržeļļas. Varēsiet arī apmeklēt Fragonard parfimērijas fabriku ar nelielu tās vēstures muzeju un gatavās produkcijas veikalu. Atgriešanās Nicā vakarā (ap plkst. 18:00) Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis.
Viesnīcas atstāšana.
Brīvais laiks Nicā vai ekskursija pa Grecque Kérylos villu un baroneses Beatrises Efrusijas de Rotšildas dārziem (pēc vēlēšanās – par papildu samaksu).

Senžankapfera 1902. gadā karalis Leopolds II šeit savai mīļākajai uzcēla greznu villu. Tagad tā ir dārgākā villa pasaulē. Kapfera tiek uzskatīta par bagātnieku pilsētu, kur ir visaugstākās nekustamā īpašuma cenas Azūra krastā.
Kerylos villa – tas arhitekts Emanuels Pontremoli un viņa mecenāts Teodors Reinahs sapņoja uzcelt greznu māju sengrieķu stilā. 1908. gadā viņi pabeidza Villa Grecque Kerylos (Jūras Bezdelīgas) celtniecību, kas izmaksāja 9 miljonus zelta franku. Mājas celtniecība nebūtu pabeigta bez Reinaha sievas Fanijas Kannas – Betarises Rotšildas vīra Morisa Efrusija māsīcas līdzdalības.
Beatrises Efrusijas de Rotšildas villa un dārzi. Beatrises Rotšildas sapņu mājas celtniecība ilga 7 gadus. Šeit jūs redzēsiet marmora galerijas un porcelāna salonu, Beatrises apartamentus un viņas tērpu kolekciju, Ludvika XV salonu un tējas salonu. Turklāt jūs apburs Spāņu, Florences, Akmeņu, Japāņu, Eksotiskais, Provansas, Franču un Ziemeļu dārzs.

Atgriešanās Nicā pusdienlaikā (ap plkst. 13:00)
Plkst. 14:30 transfērs uz lidostu.
Pārlidojums uz Rīgu.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288