Mandarīnu laiks Horvātijā

CENĀ IEKĻAUTS:
Brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
Transporta un ceļa izdevumi
Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna, numurā),ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem
Brokastis 2. un 8. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
Naktsmītne Horvātijā 5 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez brokastīm
Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE:
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 65 €
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts - degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

EKSKURSIJAS:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vrjanača alu 25 €
Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35 €
Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €

IZMITINĀŠANA:
5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Vietējais tūrisma nodoklis: 1 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā)
Piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas € 45
Piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas € 80
Piemaksa par dzīvošanu: 3-tā, 4-viet. apartamentā € 45
Vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 5 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 65 €, • piemaksa, ja vēlaties Papildvietu autobusā 150 €
Piemaksa par brokastīm Horvātijā (5 brokastis) no personas 35 €
AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € no personas (65-74 gadu vecumam14,40 €)
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Vrjanača ala 40 Kn; Zivju pikniks-kuģītis 30 €; Mandarīnu ražas svetki un restorāns ar vakariņām, vīnu un dzīvo mūziku 35 €; Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 100 Kn; vienas brokastis Horvātijā 7€. 2017. gada izmaksas € 1 ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €
Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar
mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC)
Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

ATPŪTA TROGIRAS RIVJERĀ
SPLITA - VRJANAČA STALAKTĪTU ALA - TROGIRAS RIVJERA - DUBROVNIKA - ZIVJU PIKNIKS - MOSTĀRA - PLITVICAS EZERI

1. DIENA
„Un ceļojums sākās...” 5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaime. Ierašanās viesnīcā.
2. DIENA
„Ceļš uz Horvātiju...” Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijai. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
3. DIENA
„Pilsētas un pazemes krāšņums.....” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 25 €) uz Splitu, Vrjanača alu un Trogiru. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības.Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.
4. DIENA
10.10. „Dubrovnika – pilsēta cietoksnis...” Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 35 €) uzDubrovniku. Pilsēta-cietoksnis tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu”. Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!”. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa pilsētas mūriem. Uzbraucot ar pacēlāju tuvējā kalnā, pavērsies brīnišķīgs skats uz pilsētu. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā.
5. DIENA
„Atpūta pie Adrijas jūras...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti „Zivju pikniks”, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas un atpūtu pēc garā ceļa. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Uz salām baudīsiet neskarto dabu, ļauties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3 *Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.
6. DIENA
„Balkānu- pērle Mostāra...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs. Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jums izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atgriešanās apartamentos 3* Trogiras rivjerā.
7. DIENA
Unikālie dabas fenomeni...” Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Ostravas apkaimē.
8. DIENA
„Ceļš mājup...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288

Mēs piedāvājam