Kruīzs pa Donavu

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (2 ekskursijas) - €80:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Kruīzs pa Donavu Vahau ielejā, Vīne - 45 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Bratislava, vīnu degustācija, Brno - 45 €
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%.

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 70 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+)
- Kruīzs pa Donavu - 25 €
- Vīnu degustācija - 15 €
- Vīnes muzeji - no 10 €
- Pusdienas no 15 €
- Papildus sēdvieta autobusā - 235 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Brno - Bratislava - vīnu degustācija - kruīzs pa Donavu Vahau ielejā - Vīne
 

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas 5:00. Diena ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Čehijā (Brno).
2. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Brno vai izbraukuma ekskursija Nr.1 "kruīzs pa Donavu Vahau ielejā – Vīne" (par papildsamaksu 45 EUR). Unikālais kruīza brauciens pa Donavau cauri Vahau ielejai no Kremsas līdz Melkai (par papildsamaksu 25 €) ( iekļaujot Dīrnšteinu un Špitce). Pati ielēja atrodas starp Kremsu un Melku, un starp austriešiem uzskatāma par populāro vietu braucieniem ar kuģīti. Pateicoties vīndarībai šī ieleja pie Donavas ir patīkams reģions mierīgai atpūtai. Augstu virs Donavas upes pāri Vahau ielejai dominē krāšņākais Austrijas baroka stila klosteris – Melkes abatija, dibināta 11.gs. Bābenbergu valdīšanas laikā, kad Melke bija hercogistes centrs. Dīrnšteina ir vel viena interesanta vieta Vahau ielejā – šeit atrodas pilsdrupas, kura kādreiz kalpoja par ieslodzījuma vietu Anglijas karalim Ričardam Lauvas Sirdīm. Apkartēja ainava ir burvīga - pārsvarā priežu mēžu kalni ar klinšainam smailēm. Dosimies uz Austrijas galvaspilsētu – Vīnī. Ekskursija pastaigājoties, vietēja gida pavadībā. Pastaigas sākums no Vīnes operas, muzikālās nācijas simbola, valdošā Hābsburgu dinastija dievināja mūziku, vairāki valdnieki paši komponēja un galmā aicināja labākos Eiropas mūziķus Mocartu, Gliku, Haidnu, Bēthovenu, Šūbertu, Štrausus u.c. Imperatoru rezidence Hofburga, mūsdienās valsts prezidenta rezidence un kanceleja, nacionālā bibliotēka, spāņu jātnieku skola, dārgumu krātuve un muzeji. Gājēju iela Grābene aizved līdz vecpilsētas „sirdij” Sv. Stefana gotiskajai katedrālei, kas ir viena no skaistākajām Eiropā. Ringštrāse un Vīnes „vitrīne” - lieliskās celtnes; Parlaments, rātsnams, Burgteātris, Mākslas un Dabas zinātņu majestātiskie muzeji. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Nakts viesnīcā ( Brno).
3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Brno vai izbraukuma ekskursija Nr.2 " Bratislava – vīnu degustācija – Brno" (par papildsamaksu 45 EUR). Ierašanās Bratislavā. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu, vietēja gida pavadībā. Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava. Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Izbraucot no pilsētas centra vīndaru rajona virzienā būs iespēja iepazīties ar Slovākijas vīniem vienā no tipiskajiem vīna pagrabiņiem, kur degustēsim nacionālos vīnus. Atgriežamies Brno. Čehijas otrā lielākā pilsēta ir bagāta ar leģendām – no akmenī pārvērstām jaunavām līdz pat pūķim, kurš patiesībā bijis krokodils. Brno noteikti ir vērts apmeklēt, lai aplūkot pilsētas laukumus, krāšņo Svēto Pētera un Pāvila katedrāli, milzīgo Špilberkas cietoksni, kas pieredzējis karadarbību 16. gadsimti Zviedrijas iebrukuma darbību laikā. Ekskursija pastaigājoties, vietēja gida pavadībā. Nakts viesnīcā (Brno).
4. DIENA
Brokastis viesnīcā. Mājupceļš. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

2 ekskursijas - €80

Tūres ilgums

4 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: 05:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī