Klaipēda | Dinozauri un delfīni

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens komfortablā tūristu klases autobusā
- Lietuvas autoceļu nodokļi
- Pārbrauciens ar prāmi (turp - atpakaļ, bez autobusa)
- Delfīnu šovs (ieejas biļetes uz pasākumu)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

BĒRNIEM:
- 1 vieta autobusā - bērniem no 4 līdz 16 gadiem - 27 €
- 1 vieta autobusā - bērniem līdz 4 gadiem - 20 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Ieejas biļetes dinozauru parkā un mājā ar kājām gaisā - 10 €
- Pusdienas Dino parkā - 6 € (kompleksās pusdienas: pamatēdiens pēc izvēles (cepelīni vai cepta vista ar kartupeļiem), bulciņa, dzēriens
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
- Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
- Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Klaipēda - Delfīnu šovs - DINO Parkas Radailiu un Māja kājām gaisā


1. DIENA
06:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Klaipēdā. Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu – Neringu. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem. Ierašanās Raidaļu ciematā, kas atrodas vien 7 km attālumā no Klaipēdas. Došanās ciemos pie gigantiskajiem dzīvniekiem pirmajā dinozauru parkā Baltijā – "DINO Parkas Radailiu", kas savus vārtus tūristiem vēra tikai 2013.gada vasarā, bet jau ir paguvis iemantot milzu popularitāti ne tikai Lietuvā, bet arī kaimiņu valstīs. Dinozauru parks atrodas tikai 7 km attālumā no Klaipēdas, un tajā kopumā ir atrodami vairāk kā 37 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 metru augsts. Pastaigājoties pa klusām taciņām ir jābūt piesardzīgam, tā kā dinozauri ir visapkārt, slēpjas aiz krūmiem vai pat lidinās virs galvas. Tikai šeit ir iespējams izbaudīt arī nepārspējamo piedzīvojumu Dinozauru pasaulē ar specefektiem – 5D kino seansa laikā. Šis parks piedāvā divus, pēc vecuma grupām, aprīkotus, lielus un krāsainus bērnu rotaļu laukumus. Parka izklaides daļā varēsiet pašūpoties ar karuseli, pabraukāt ar mašīnītēm, palēkāt uz milzīga batuta vai izbraukt ar ūdens velosipēdiem-gulbjiem pa skaisto dīķi. Šī ir lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni, kur gan bērniem, gan pieaugušajiem būs interesanti. Dino Parkā ir paredzēts arī laiks pusdienām (par papildus samaksu / iespēja pasūtīt pusdienas pirms brauciena). Sezonas jaunums! Absolūtais šīs sezonas jaunums un pārsteigums apmeklētājiem – māja, kas ir novietota uz jumta un kurā viss ir apgriezts kājām gaisā, tādējādi rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas, apzināti liekot meklēt jaunus pielāgošanās veidus. Šī relaksācijas atrakcija ir paredzēta tiem, kurus ir nomocījusi pastāvošā kārtība un ieradumi, lai citām acīm paraudzītos uz pierasto komfortu un stabilitāti. Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
20.10.2018
-
20.10.2018
10+
-
Rezervēt
€32
€37
17.11.2018
-
17.11.2018
10+
-
Rezervēt
€32
€37
Tūres ilgums

4 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: 06:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī